Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 935K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 140 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 748 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.815

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Ημουν απο τους τυχερους που οταν ημουν πιο πιτσιρικας περι των 17-25 ολες οι γκομενες που ειχα μου το ζητουσαν απο μονες τους, ηταν μαλιστα 1 που προτιμουσε κωλο παρα μουνι.

Εδω και μια 10ετια+ αναθεμα και αν εχω παρει 3 γκομενες απο κωλο και παλι οχι ευκολα.
Πλεον δεν εχω κουραγιο να ζηταω και να παρακαλαω. Θα κανω 1-2 φορες κουβεντα αν δω γκρινιες και μουτρα δεν ασχολουμαι ξανα.
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Θεωρώ πως όλα είναι θέμα διάθεσης. Προσωπικά μου έχει τύχει 3 σχέσεις μου να μου χαρήσουν κώλο, οι 2 απλόχερα και από νωρίς καθώς ήταν έμπειρες και γνωρίζαν την ηδονή και η άλλη λίγο πιο διστακτικά. Για τις πρωτάρες θεωρώ πως αν η εμπειρία που θα έχουν είναι καλή τότε θα το ξανακάνουν. Η γυναίκα μου άργησε να μου το δώσει, αλλά όταν έγινε, ευτυχώς, ήταν θετική εμπειρία για αυτήν και από τότε μια στο τόσο στις μεγάλες καύλες το απολαμβάνουμε.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Ο τύπος πιο πάνω τα λέει όλα. Κλειδί πρώτο: Έμπειρες. Κλειδί δεύτερο: Καλή εμπειρία Κλειδί τρίτο: Μη δείχνεις ότι είναι το μόνο που σε ενδιαφέρει. Προσπάθησε λίγο παραπάνω να την καυλώσεις. Γλείψτην. Δείξε λίγο πάθος. Μην περιμένεις να της δώσεις δύο φιλιά, μετά να σου πάρει πίπα και μετά να της τον βάλεις στον κώλο. Αυτά γίνονται μόνο στις τσόντες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.671
Like
1.561
Πόντοι
216
Ο τύπος πιο πάνω τα λέει όλα. Κλειδί πρώτο: Έμπειρες. Κλειδί δεύτερο: Καλή εμπειρία Κλειδί τρίτο: Μη δείχνεις ότι είναι το μόνο που σε ενδιαφέρει. Προσπάθησε λίγο παραπάνω να την καυλώσεις. Γλείψτην. Δείξε λίγο πάθος. Μην περιμένεις να της δώσεις δύο φιλιά, μετά να σου πάρει πίπα και μετά να της τον βάλεις στον κώλο. Αυτά γίνονται μόνο στις τσόντες.
Η αλήθεια είναι πως οι τσόντες έχουν κάψει πολλά εγκεφαλικά κύτταρα στον άνθρωπο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Δεν έχει τύχει σε σχέση μου να μην κάνει πρωκτικό μαζί μου η εκάστοτε σύντροφος μου. Η δε γυναίκα μου της αρέσει πολύ και το ζητάει κ μόνη της σχεδόν κάθε φορά που έχουμε χρόνο και έχει π.χ. ζεστό νερό για ντουσακι μετά.
Σε πιο σύντομες επαφές τύπου να έχω πάει μια δύο τρεις φορές με κάποια οι μισές περίπου, δίναν κωλο.
Δεν είναι θέμα μεγέθους κλπ, καθότι είμαι αρκετά μεγάλος και εν τέλει δεν υπήρξε προβλημα, ή ταμπού. Είναι θέμα εμπιστοσύνης και καυλας.
Δηλαδή εάν δεν έχει ζεστό νερό τίποτα ....χαχαχα που είσαστε σε περιοχή που κόβουν το ρεύμα η σε περιοχή που δεν έχει εχει ήλιο...και δεν έχετε ζεστό νερό χαχαχα
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
Δεν παίζει ηλιακός, και ναι υπάρχουν φορές που ξεκινάς σεξακι και δεν έχεις ανάψει θερμοσίφωνο, και δεν λέει να διακοψεις για να το ανάψεις, επίσης δεν λέει να τελειώσεις και μετά να περιμένεις κάνα τέταρτο για ζεστό νερό..
Αν απλά έχεις κάνει σεξ δεν σε πειράζει να κοιμηθείς μετά και να κάνεις το πρωί ντους. Αν έχει παίξει πρωκτικό θελουν μετά και οι δύο να κάνουν ντους.
Παράλογο σου φαίνεται;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Δεν παίζει ηλιακός, και ναι υπάρχουν φορές που ξεκινάς σεξακι και δεν έχεις ανάψει θερμοσίφωνο, και δεν λέει να διακοψεις για να το ανάψεις, επίσης δεν λέει να τελειώσεις και μετά να περιμένεις κάνα τέταρτο για ζεστό νερό..
Αν απλά έχεις κάνει σεξ δεν σε πειράζει να κοιμηθείς μετά και να κάνεις το πρωί ντους. Αν έχει παίξει πρωκτικό θελουν μετά και οι δύο να κάνουν ντους.
Παράλογο σου φαίνεται;
Τίποτα δεν είναι παράλογο αλλά από δικιά μου εμπειρία θα μιλήσω....ποια σοβαρή γυναίκα ξεκινά σεξ χωρίς να έχει στο βάθος του μυαλού της ότι μετά θα κάνει ντουζ και πρέπει να υπάρχει ζεστό νερό...ακόμα και μαλάκια να τις τραβήξεις θα κάνει ντουζ μετά ....τώρα τι να πω ο καθένας με τα πιστεύω του ... δηλαδή κάνετε σεξ όχι πρωκτικό και δεν πάει η γυναίκα η εσύ για ντουζακι μετά ??? Εγώ δεν το έχω συναντήσει ποτέ αυτό
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.685
Like
2.727
Πόντοι
456
Δεν παίζει ηλιακός, και ναι υπάρχουν φορές που ξεκινάς σεξακι και δεν έχεις ανάψει θερμοσίφωνο, και δεν λέει να διακοψεις για να το ανάψεις, επίσης δεν λέει να τελειώσεις και μετά να περιμένεις κάνα τέταρτο για ζεστό νερό..
Αν απλά έχεις κάνει σεξ δεν σε πειράζει να κοιμηθείς μετά και να κάνεις το πρωί ντους. Αν έχει παίξει πρωκτικό θελουν μετά και οι δύο να κάνουν ντους.
Παράλογο σου φαίνεται;
Ναι
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
οι ελληνιδες κατ αρχην δεν ξερουν για ποιον λογο γαμιουντε.Αλλα εγω με τις κοπελες που εχω κανει κατι στο παρελθόν οι περισσοτερες εδιναν και κόλο.Αν και πιστευω επειδη οι ελληνιδες ειναι κομπλεξικες φουλ,οτι το κανουν αυτο γιατι το θεωρουν κατορθωμα(να τις γαμανε απο κόλο δηλαδη) κι οχι επειδη τους αρεσει τοσο πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.685
Like
2.727
Πόντοι
456
Τελευταία τροποποίηση:

Mihalis600

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Δυο κοπελες απο οσες εχω συνευρεθει μου ζητησαν πρωκτικο, χωρις να το ζητησω εγω. Δεν μπορω να πω οτι το εχω αναγκη γιατι θελει και μια διαδικασια. Αλλα τους αρεσε πραγματικα, δεν το ζητησαν επειδη το θεωρησαν αναγκαστικο.
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
17
Πόντοι
0
Μετά τη γέννα το έκοψε! Δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί αλλά δεν ασχολούμαι γιατί έτσι κι αλλιώς έχει ελαττωθεί (πολύ) και η συχνότητα του σεξ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Μετά τη γέννα το έκοψε! Δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί αλλά δεν ασχολούμαι γιατί έτσι κι αλλιώς έχει ελαττωθεί (πολύ) και η συχνότητα του σεξ.
Κακο σημάδι αυτό, οταν κοβετε το σεξ αρχίζουν τα προβλήματα
 

sunmatilda

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
Μετά τη γέννα το έκοψε! Δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί αλλά δεν ασχολούμαι γιατί έτσι κι αλλιώς έχει ελαττωθεί (πολύ) και η συχνότητα του σεξ.
Έδεσε τον γαιδαρο της η Ελληνιδα φίλε η επόμενη στάση είναι η διατροφή με το σεξ θα ασχολείται τώρα ??? αυτό το χρησιμοποιούμε μέχρι να βρούμε το μ@λ@κ@ !!!!!
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom