Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 934K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 140 7,7%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 168 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 748 41,2%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 510 28,1%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 249 13,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.815

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
7
Like
3.377
Πόντοι
736
Υπάρχουν φυσικά και κάποιες που δεν γουστάρουν για λόγους υγείας....μου είχε πει κάποια πριν καιρό ....από εκεί που βγαίνουν τα σκατα εκεί θες να το βάλεις ....βάλτο στο μουνι βάλτο στο στόμα βάλτο στην μασχάλη βάλτο στα αυτιά !!!!!!εκεί όχι....

Ποτε μια Ρουμάνα, Ρωσίδα, Βραζιλιανα, Colombiana ...
δεν θα σου έριχνε τέτοια ατακα ...

Διότι τον κωλο τον έχουν για κούνημα ... είναι το δυνατό τους σημείο

Η Ελλε-η-νιδα πηγε την συζητηση κατευθείαν στα σκατα ...
Διοτι την κωλαθρα της την εχει μόνο για χεσιμο ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.813
Κριτικές
62
Like
40.203
Πόντοι
8.530
Υπάρχουν φυσικά και κάποιες που δεν γουστάρουν για λόγους υγείας....μου είχε πει κάποια πριν καιρό ....από εκεί που βγαίνουν τα σκατα εκεί θες να το βάλεις ....βάλτο στο μουνι βάλτο στο στόμα βάλτο στην μασχάλη βάλτο στα αυτιά !!!!!!εκεί όχι....
Συντηριτικουρα του κερατά..θα έχει τακιμιασει με αλλον ξενερωτο και θα είναι ένα χαρούμενο ξενερωτο ζευγάρι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
Με αυτόν που θα τους "το έβγαζε " , είπαν πολλές...
Δηλαδή, δεν θα το δίνουν στον μαλακουλη γκόμενο, θα το παίζουν παρθένες, αλλά θα ξεκωλιαζονταν με κάθε μαύρο, άραβα, πακο, κ.λ.π.
 

tsitsigos

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
24
Like
1.082
Πόντοι
2.390
Όπου μπορείτε βάλτε τον λέει...
 

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Ειναι θεμα ταμπου... Εγω υπαρχουν φορες που το θελω περισσοτερο και σπο μπροστα... Αλλα εχω και φιλη που παραλιγο να χωρισει μολις το δοκιμασε... ξενερωσε για καποιον λογο.... που δεν μπορω να καταλαβω...
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
56
Like
18.046
Πόντοι
13.636
Ειναι θεμα ταμπου... Εγω υπαρχουν φορες που το θελω περισσοτερο και σπο μπροστα... Αλλα εχω και φιλη που παραλιγο να χωρισει μολις το δοκιμασε... ξενερωσε για καποιον λογο.... που δεν μπορω να καταλαβω...
Μάλλον η τύπισσα τον μερέντιασε και ο τύπος την έβαλε με το ζόρι σε ass to mouth ?
:think:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
56
Like
18.046
Πόντοι
13.636
οχι οχι απλα δρν της αρεσε ο πονος... τουλαχιστον ετσι μου ειπε
Και αυτός ο γλυκός πόνος είναι αιτία παραλίγο χωρισμού ?
Κάτι δεν σου λέει καλά η φιλενάδα σου ... :think:
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Εξαρτάται… Οι μικρές συνήθως δεν γουστάρουν γιατί πονάνε και γιατί είναι ( ή ήταν τουλάχιστον για τη δική μου γενιά) ταμπού. Και το ταμπού δημιουργήθηκε από κάτι σιχαμένους που καυχιόντουσαν «την ξεκόλιασα», «της έδωσα το κωλάντερο στο χέρι» κλπ. Αφηναν δηλαδή να εννοηθεί ότι είναι κάτι που μειώνει και υποτιμά τη γυναίκα.
Μετά τα 40 και αν τύχει ο κατάλληλος, τότε μπορεί να αρχίσει να της αρέσει.
Πάντως σε γενικές γραμμές, νομίζω πώς ναι, αν σε γουστάρουν θα το κάνουν, είτε γιατί τους αρέσει, είτε για να σε ευχαριστήσουν
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.685
Like
2.725
Πόντοι
456
Εξαρτάται… Οι μικρές συνήθως δεν γουστάρουν γιατί πονάνε και γιατί είναι ( ή ήταν τουλάχιστον για τη δική μου γενιά) ταμπού. Και το ταμπού δημιουργήθηκε από κάτι σιχαμένους που καυχιόντουσαν «την ξεκόλιασα», «της έδωσα το κωλάντερο στο χέρι» κλπ. Αφηναν δηλαδή να εννοηθεί ότι είναι κάτι που μειώνει και υποτιμά τη γυναίκα.
Μετά τα 40 και αν τύχει ο κατάλληλος, τότε μπορεί να αρχίσει να της αρέσει.
Πάντως σε γενικές γραμμές, νομίζω πώς ναι, αν σε γουστάρουν θα το κάνουν, είτε γιατί τους αρέσει, είτε για να σε ευχαριστήσουν
Τι να πονάνε οι μικρές? Αυτές στα 16 τα έχουν κάνει όλα πιπα κόλο παρτουζες
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
968
Like
10.906
Πόντοι
2.246
Και αυτός ο γλυκός πόνος είναι αιτία παραλίγο χωρισμού ?
Κάτι δεν σου λέει καλά η φιλενάδα σου ... 

Μάλλον το έπαιζε δυσκολη και όταν μπήκε, τον "ρουφηξε" αέρα, χωρίς καμμια αντίσταση, κάτι σαν το Τρίγωνο των Βερμουδων.
Λίγο μυαλό να είχε ο τυπος κατάλαβε τη πραγματικοτητα...
 

Giannis676

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
13
Like
1.048
Πόντοι
1.010
Λιγο ποτακι για να χαλαρωσει η κυρια, αρκετη προεργασια με τονωση της αυτοπεποιθησης της, (λεγε της οτι εχει την ωραιοτερη κωλαρα που εχεις δει στο αυτι της) λιγο λιπαντικο (εστω σάλιο) και με λιγη υπομονη ολα γινονται. Μολις τον βαλεις όλο και ανοιξει η κωλαρα της, βαρα αλυπητα. Θα σε θυμαται την επομενη μερα οταν κάθετε και μετά θα το ζηταει μονη της.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Άλλες ναι και άλλες όχι. Αλλά και αυτές που γαμιουνται από τον κωλο θα σου βγάλουν το λάδι μέχρι να σου τον δώσουν.
 

torosidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
266
Πόντοι
280
Δεν έχει τύχει σε σχέση μου να μην κάνει πρωκτικό μαζί μου η εκάστοτε σύντροφος μου. Η δε γυναίκα μου της αρέσει πολύ και το ζητάει κ μόνη της σχεδόν κάθε φορά που έχουμε χρόνο και έχει π.χ. ζεστό νερό για ντουσακι μετά.
Σε πιο σύντομες επαφές τύπου να έχω πάει μια δύο τρεις φορές με κάποια οι μισές περίπου, δίναν κωλο.
Δεν είναι θέμα μεγέθους κλπ, καθότι είμαι αρκετά μεγάλος και εν τέλει δεν υπήρξε προβλημα, ή ταμπού. Είναι θέμα εμπιστοσύνης και καυλας.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
εμενα ολες μου ζητουσαν και συνηθως το απεφευγα. καμια φορα με εξιταρει και μενα δε λεω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom