Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 868
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Ε τι να κάνουμε ρε τύπε, έλειπες εσύ έλειπα κι εγώ, έτσι πάνε αυτά. Μια ερώτηση σου έκανα δεν σε είπα και μ@λακα αλλά μάλλον την ζητάς την καραμουζα σήμερα :confused::confused:
Για αρχη φυσικά και δεν με είπες μαλακα οπότε δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό.
Για καραμουζες τρομπετες πουλοφωνα και συναφη οργανα ας το αφησουμε γιατι δεν εχει νοημα
Μεταξυ σοβαρού και αστείου και χωρίς περιστροφές να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
Αυτο και μόνο.
Δυστυχώς η ευτυχώς δεν υπαρχη πληρη ανωνυμια πισω απο τα πληκρολογια.

Επι του θεματος τωρα σχετικα με το ολοι οι ιδιοι και ιδιοι. Εχω μια ερωτηση / απορια.
Εσυ προσωπικα εχεις παει κανενα ζευγαρι στο παρτυ η περιμενεις να τα βρεις ολα ετοιμα να γαμησεις ή αμα δεν γαμησεις να την πεις ;( παρεμπιπτόντως γαμησες)
Νομιζεις οτι θα βγει μια ανακοινωση και θα μαζευτη λαος για να διαλεξες ;
Ολοι ειμαστε με μια κριτικη στο στομα.

Υγ.Εμαθα απο γνωστο μου και εγω οτι στα σκοταδια γινονται τα καλυτερα :angel:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.312
Πόντοι
2.256
Για αρχη φυσικά και δεν με είπες μαλακα οπότε δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό.
Για καραμουζες τρομπετες πουλοφωνα και συναφη οργανα ας το αφησουμε γιατι δεν εχει νοημα
Μεταξυ σοβαρού και αστείου και χωρίς περιστροφές να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
Αυτο και μόνο.
Δυστυχώς η ευτυχώς δεν υπαρχη πληρη ανωνυμια πισω απο τα πληκρολογια.

Επι του θεματος τωρα σχετικα με το ολοι οι ιδιοι και ιδιοι. Εχω μια ερωτηση / απορια.
Εσυ προσωπικα εχεις παει κανενα ζευγαρι στο παρτυ η περιμενεις να τα βρεις ολα ετοιμα να γαμησεις ή αμα δεν γαμησεις να την πεις ;( παρεμπιπτόντως γαμησες)
Νομιζεις οτι θα βγει μια ανακοινωση και θα μαζευτη λαος για να διαλεξες ;
Ολοι ειμαστε με μια κριτικη στο στομα.

Υγ.Εμαθα απο γνωστο μου και εγω οτι στα σκοταδια γινονται τα καλυτερα :angel:
Καλύτερα;;; Χειρότερα;;; Ο καθένας κρίνει με τα δικά του κριτήρια!!!
Στο επόμενο event που θα δηλώσουμε κι εμείς το παρών, θα έχω προσωπική άποψη!!! :wink::angel::lipsrsealed:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Για αρχη φυσικά και δεν με είπες μαλακα οπότε δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό.
Για καραμουζες τρομπετες πουλοφωνα και συναφη οργανα ας το αφησουμε γιατι δεν εχει νοημα
Μεταξυ σοβαρού και αστείου και χωρίς περιστροφές να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
Αυτο και μόνο.
Δυστυχώς η ευτυχώς δεν υπαρχη πληρη ανωνυμια πισω απο τα πληκρολογια.

Επι του θεματος τωρα σχετικα με το ολοι οι ιδιοι και ιδιοι. Εχω μια ερωτηση / απορια.
Εσυ προσωπικα εχεις παει κανενα ζευγαρι στο παρτυ η περιμενεις να τα βρεις ολα ετοιμα να γαμησεις ή αμα δεν γαμησεις να την πεις ;( παρεμπιπτόντως γαμησες)
Νομιζεις οτι θα βγει μια ανακοινωση και θα μαζευτη λαος για να διαλεξες ;
Ολοι ειμαστε με μια κριτικη στο στομα.

Υγ.Εμαθα απο γνωστο μου και εγω οτι στα σκοταδια γινονται τα καλυτερα :angel:
Είσαι ωραίος ρε τύπε και σε πάω πολύ, δεν γίνεται πάρτι χωρίς εσένα, απλά δεν θα τραβήξει :confused::confused:. Δυστυχώς δεν ξέρω ζευγάρια να τους προτείνω να πάνε αλλιώς σίγουρα θα τους έλεγα, το παραδέχομαι είμαι μ@λακας και περιμένω νέα μουνια να γ@μησω οπότε πηγαίνω :confused::confused:
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Είσαι ωραίος ρε τύπε και σε πάω πολύ, δεν γίνεται πάρτι χωρίς εσένα, απλά δεν θα τραβήξει :confused::confused:. Δυστυχώς δεν ξέρω ζευγάρια να τους προτείνω να πάνε αλλιώς σίγουρα θα τους έλεγα, το παραδέχομαι είμαι μ@λακας και περιμένω νέα μουνια να γ@μησω οπότε πηγαίνω :confused::confused:
Δεν ειναι θεμα μαλακιας. Απλος βοηθας με αυτον το τροπο καποιον αλλον που δεν θα ξερει το δικο σου ζευγαρι και εκεινος με την σειρα του εσενα και παει λεγοντας.
Κατι σαν πυραμιδα χαχαχαχ
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Είσαι ωραίος ρε τύπε και σε πάω πολύ, δεν γίνεται πάρτι χωρίς εσένα, απλά δεν θα τραβήξει :confused::confused:. Δυστυχώς δεν ξέρω ζευγάρια να τους προτείνω να πάνε αλλιώς σίγουρα θα τους έλεγα, το παραδέχομαι είμαι μ@λακας και περιμένω νέα μουνια να γ@μησω οπότε πηγαίνω :confused::confused:
Καλά ρε τυπε,η γυναίκα σου το ξέρει; Πώς σε ανέχεται ακόμα;Χαρά στο κουράγιο της ,αν είναι ακόμη μαζί σου,χαχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Καλά ρε τυπε,η γυναίκα σου το ξέρει; Πώς σε ανέχεται ακόμα;Χαρά στο κουράγιο της ,αν είναι ακόμη μαζί σου,χαχα
Απορώ κι εγώ τύπισσα :confused::confused:
πάντως στα πάρτι χορταινει πουτσα κάθε φορά :confused::confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Γυναίκες μπαλαντερισες είναι free ρε τύπισσα, μην είσαι τσιγγούνα :confused::confused:
Τυμπάκι,δεν είμαι μόνη.Αν συμφωνεί κι ο δικός μου θα έρθουμε.Δεν είναι εύκολες εποχές να πετάμε τα 40€ σε κάθε πάρτι έτσι .Εμείς τουλάχιστον δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υγ Τυπακι
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.581
Like
46.409
Πόντοι
6.256
Τυμπάκι,δεν είμαι μόνη.Αν συμφωνεί κι ο δικός μου θα έρθουμε.Δεν είναι εύκολες εποχές να πετάμε τα 40€ σε κάθε πάρτι έτσι .Εμείς τουλάχιστον δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο .
θα σας τα βαλει ο αρχοντας:rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Τυμπάκι,δεν είμαι μόνη.Αν συμφωνεί κι ο δικός μου θα έρθουμε.Δεν είναι εύκολες εποχές να πετάμε τα 40€ σε κάθε πάρτι έτσι .Εμείς τουλάχιστον δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υγ Τυπακι
Τύπισσα 40€ με free ποτό και απεριόριστα γαμησια είναι πολύ καλό deal :confused::confused:
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Τύπισσα 40€ με free ποτό και απεριόριστα γαμησια είναι πολύ καλό deal :confused::confused:
Εμεις παίζουμε μαζί ,δεν γουστάρουμε ανταλλαγή ,τυπε .Είμαστε επιλεκτικοί αν πρόκειται να συμβεί αυτό ,συγνωμοι δεν είμαστε λιγουρία.Σεβομαστε τα θέλω μας μεταξύ μας κι αυτό είναι που μας κρατάει μαζί .Εξάλλου συνεχώς πάρτι γίνονται,δεν είμαστε από το σόι του Βαρδινογιαννη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Εμεις παίζουμε μαζί ,δεν γουστάρουμε ανταλλαγή ,τυπε .Είμαστε επιλεκτικοί αν πρόκειται να συμβεί αυτό ,συγνωμοι δεν είμαστε λιγουρία.Σεβομαστε τα θέλω μας μεταξύ μας κι αυτό είναι που μας κρατάει μαζί .Εξάλλου συνεχώς πάρτι γίνονται,δεν είμαστε από το σόι του Βαρδινογιαννη
Τύπισσα τα πάρτι είναι για αποφασισμένους για φουλ παιχνίδι, αν δεν γουστάρετε να μην έρθετε :confused::confused:
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Τύπισσα τα πάρτι είναι για αποφασισμένους για φουλ παιχνίδι, αν δεν γουστάρετε να μην έρθετε :confused::confused:
Έχουμε έρθει και σε αντίστοιχο πάρτυ στο playbouse αλλά δεν συμφωνώ μαζί σου ότι γίνεται full παιχνίδι .Κάποια ζευγάρια παίζουν και μόνοι τους και φτιάχνονται στην ιδέα και μόνο που τους βλέπουν κι άλλα ζευγάρια και τους περνούν μάτι και οι μονοι.Οποτε αυτό που λες δεν ευσταθεί .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Έχουμε έρθει και σε αντίστοιχο πάρτυ στο playbouse αλλά δεν συμφωνώ μαζί σου ότι γίνεται full παιχνίδι .Κάποια ζευγάρια παίζουν και μόνοι τους και φτιάχνονται στην ιδέα και μόνο που τους βλέπουν κι άλλα ζευγάρια και τους περνούν μάτι και οι μονοι.Οποτε αυτό που λες δεν ευσταθεί .
Τύπισσα τέτοια ξενερωτα ζευγάρια δεν τα έχουμε καθόλου ανάγκη στα πάρτι :confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom