Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Εαν δεν ερθει μνμ δεν εχει παρτυ
Το ξέρω απλά απόρησα μήπως έγινε κανένα λάθος.Γιατι ήταν για σήμερα κανονικά βάση ημερομηνίας αλλά προφανώς λόγο το ότι έγινε την Δευτέρα στο playhouse ,σήμερα δεν έχει στο μαγαζί.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
435
Like
664
Πόντοι
81
Το ξέρω απλά απόρησα μήπως έγινε κανένα λάθος.Γιατι ήταν για σήμερα κανονικά βάση ημερομηνίας αλλά προφανώς λόγο το ότι έγινε την Δευτέρα στο playhouse ,σήμερα δεν έχει στο μαγαζί.
Μαλλον αυτο δεν το ξρω
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
179
Πόντοι
1
Καθυστερημένα καταθέτω την δική μου εμπειρία στο μαγαζί . Πρώτη φορά σαν ζευγάρι σε τέτοιο χώρο , ευχαριστώ από εδώ κάποιους φίλους που με ενημέρωσαν σχετικά , και όπως καταλαβαίνεται και για εμένα αλλά και την γυναίκα ήταν κάπως πιεσμένη η κατάσταση , με σχετικό άγχος και κόλλημα . Όμως η ιδιοκτήτρια άψογη, σου δημιουργεί αμέσως ένα αίσθημα ασφάλειας και οικειότητας , σου δείχνει πως την απασχολεί ο χώρος , διασκέδαση σου και φυσικά η ασφάλεια σου . Πήγαμε Παρασκευή , με λίγο κόσμο , περίπου 6-8 ζευγάρια , αλλά τελικά εξελίχθηκε πολύ όμορφα η βραδιά , με καλό και δυνατό παιχνίδι στα κάτω δωμάτια . Καθαρά ποτά και ευγενέστατος ο υπάλληλος αλλά και οι πελάτες σου δημιουργούσαν ένα αίσθημα ασφάλειας . Όλα τα παραπάνω μας έκαναν πολύ γρήγορα να ξεαγχωθούμε και να αφεθούμε , να νοιώσουμε οικεία και ασφαλείς . Ευχαριστώ την Ράνια για την στάση της και πραγματικά το προτείνω ανεπιφύλαχτα . Στην επόμενη επίσκεψη ξέρω που θα πάω για την Σαββατιάτικη έξοδο . Δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει εδώ θρεντ για τον χώρο για να γράψω τις εντυπώσεις μου γιαυτό το αναρτώ εδώ .. Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους , με υγεία ....
Υπήρξε επόμενη επίσκεψη; Κάνε μας μια πιο εκτενή ανάλυση για το περιβάλλον και το τι έπαιζε
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
29
Like
28
Πόντοι
0
Υπήρξε επόμενη επίσκεψη; Κάνε μας μια πιο εκτενή ανάλυση για το περιβάλλον και το τι έπαιζε
Τι παραπάνω θέλεις δηλαδή; .. ένας όμορφος καθαρός χώρος που αξίζει να επισκεφθεί ένα ζευγάρι ... Τα παιχνίδια είναι πάντα σχετικά , ο καθένας μέχρι τα όρια του . Μπορείς να περάσεις όμορφες , έντονες στιγμές με ασφάλεια πάντως ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.504
Πόντοι
5.097
Τύπε @kostakis27 εσύ πήγες;;; Άντε να μάθουμε κι εμείς που λείπαμε για Πάσχα τι παίχτηκε!!!
Όχι εγώ τύπε, ένας γνωστός μου Μ ενημέρωσε :confused::confused:. Οι ίδιοι και οι ίδιοι τύπε, όπως το έγραψα. Γενικά πιο πολύ μάτι λιγότερο παιχνίδι, είναι και κάποιες ντίβες που πάνε μόνο για δημόσιες σχέσεις. Απορούσε ο γνωστός μου για ποιο λόγο πάνε αφού δεν θέλουν να γαμηθουν :confused::confused:
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
435
Like
664
Πόντοι
81
Όχι εγώ τύπε, ένας γνωστός μου Μ ενημέρωσε :confused::confused:. Οι ίδιοι και οι ίδιοι τύπε, όπως το έγραψα. Γενικά πιο πολύ μάτι λιγότερο παιχνίδι, είναι και κάποιες ντίβες που πάνε μόνο για δημόσιες σχέσεις. Απορούσε ο γνωστός μου για ποιο λόγο πάνε αφού δεν θέλουν να γαμηθουν :confused::confused:
Εχεις πλακα τελικα.
Αλλα μια συμβουλη μην εκτιθεσε γιατι πολλοι εχουν καποιο γνωστο τους.

τγ. στους ιδιους και ιδιους βαζεις και σενα μεσα να υποθεσω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.504
Πόντοι
5.097
Εχεις πλακα τελικα.
Αλλα μια συμβουλη μην εκτιθεσε γιατι πολλοι εχουν καποιο γνωστο τους.

τγ. στους ιδιους και ιδιους βαζεις και σενα μεσα να υποθεσω.
Όχι τύπε,εγώ έλειπα όπως κι εσύ :confused::confused:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256
Όχι εγώ τύπε, ένας γνωστός μου Μ ενημέρωσε :confused::confused:. Οι ίδιοι και οι ίδιοι τύπε, όπως το έγραψα. Γενικά πιο πολύ μάτι λιγότερο παιχνίδι, είναι και κάποιες ντίβες που πάνε μόνο για δημόσιες σχέσεις. Απορούσε ο γνωστός μου για ποιο λόγο πάνε αφού δεν θέλουν να γαμηθουν :confused::confused:

Εχεις πλακα τελικα.
Αλλα μια συμβουλη μην εκτιθεσε γιατι πολλοι εχουν καποιο γνωστο τους.

τγ. στους ιδιους και ιδιους βαζεις και σενα μεσα να υποθεσω.

Όχι τύπε,εγώ έλειπα όπως κι εσύ :confused::confused:


Oh Oh Oh Wx GIF
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.434
Κριτικές
8
Like
11.284
Πόντοι
3.786
Πες στο φίλο σου το λιγούρη ότι δεν είναι τσοντοσινεμά το μαγαζί, αν μπεις μέσα δεν υπάρχουν εγγυήσεις αν θα περάσεις καλά ή όχι. Οι θαμώνες που υπάρχουν εκεί θα κάνουν ό,τι θέλουν, δεν είναι πουτάνες να γαμιούνται live επειδη ο φίλος σου πλήρωσε 50 Ευρώ είσοδο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.504
Πόντοι
5.097
Ε τι να κάνουμε ρε τύπε, έλειπες εσύ έλειπα κι εγώ, έτσι πάνε αυτά. Μια ερώτηση σου έκανα δεν σε είπα και μ@λακα αλλά μάλλον την ζητάς την καραμουζα σήμερα :confused::confused:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256
, είναι και κάποιες ντίβες που πάνε μόνο για δημόσιες σχέσεις. Απορούσε ο γνωστός μου για ποιο λόγο πάνε αφού δεν θέλουν να γαμηθουν :confused::confused:
Αυτό με τις δημόσιες σχέσεις είναι 100%. Κάποιοι εδραιώνουν τη θέση τους στο χώρο!! Όσο για το άλλο που αναρωτήθηκε ο γνωστός σου, είναι σίγουρο ότι δε θέλουν να γαμηθούν;;;;
Μήπως ο γνωστός σου συνηθίζει να φεύγει νωρίς από τα event ή μήπως δε βολτάρει στα σκοτάδια;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom