Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256
Έχουμε έρθει και σε αντίστοιχο πάρτυ στο playbouse αλλά δεν συμφωνώ μαζί σου ότι γίνεται full παιχνίδι .Κάποια ζευγάρια παίζουν και μόνοι τους και φτιάχνονται στην ιδέα και μόνο που τους βλέπουν κι άλλα ζευγάρια και τους περνούν μάτι και οι μονοι.Οποτε αυτό που λες δεν ευσταθεί .
Τις περισσότερες φορές στα πάρτι με μπαλαντέρ, οι τύπισσες που πάνε είναι λυσσάρες για τσοπού!!! Δεν ψάχνουν ανταλλαγή με ζευγάρια τετράδες κλπ. Όχι ότι δεν υπάρχουν άλλα είναι λιγότερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.504
Πόντοι
5.097
Ούτε εμείς έχουμε ανάγκη λιγουρηδες σαν εσένα,τυπε.
Τύπισσα τράβα σε κάνα χοτελι με τον δικό σου, τσάμπα χώρο θα πιάνετε στο πάρτι. Αν δεν σας περισσεύουν όπως λες να πάτε σε καμία παραλία να προσφέρετε και λίγο μάτι στον κόσμο :confused::confused:
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Τυπε ,δεν θα σε βάλουμε να μας κουμαντάρεις τα θέλω μας . Θα έρθεις κι εσύ μόνος η με την γυναίκα σου; Εκτός αν μας πληρώσεις εσύ τα πεταμένα 40€αρα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.504
Πόντοι
5.097
Τυπε ,δεν θα σε βάλουμε να μας κουμαντάρεις τα θέλω μας . Θα έρθεις κι εσύ μόνος η με την γυναίκα σου; Εκτός αν μας πληρώσεις εσύ τα πεταμένα 40€αρα.
Δεν μου περισσεύουν να πληρώσω και τα δικά σας τύπισσα, αλλά και να τα είχα δεν θα έδινα γιατί δεν γουστάρω τους καρμοιριδες συν ότι δεν παίζεται φουλ :confused::confused:. Αραξτε σε κάνα παγκάκι με κάνα πασατεμπο να σας βγει και τσάμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom