Νέα

Ζώα και άνθρωπος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

Επισκέπτης
Καλώς ήρθες εσύ! Μη φύγεις!! :P

Ενταξει να μην φυγω αλλα οπως βλεπεις απο την στιγμη που ανεφερθηκες στην υποθετικη περιπτωση που ΘΑ χωριζες με καποιον που ΘΑ ειχε λεει αλλεργια στην γατα σου εχει αρχισει ενα ατελειωτο σπαμαρισμα απο αντρες και γυναικες που οπως βλεπεις κι'εσυ σφαζονται στην ποδια σου. Η συζητηση εχει ξεφυγει τελειως απο το θεμα. Βαλε εσυ λιγη ταξη, δεν μπορεις?
 

Επισκέπτης
Παιδακια μου μην ξεχνατε, τα αυγα να τα τρωτε παντα ΜΕΛΑΤΑ  ;) ;) ;) ;)
Μεχρι να "πηξουν" ζησε μαη μου....

θα το θυμάμαι, να έχω κάτι να προσμένω μέχρι τη δευτέρα παρουσία...

:2funny: :2funny:

μην του ξυνεις πληγες γλυκια μου ;)

πόσο με ξέρεις...

:grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Εμεις εξαλλου είμαστε καλύτερα τα δύο μας, άντε και άλλος ένας αλλα μόνο αυτός... ;)  :-* :-*
μην εισαι μαρτυριαρα καλε.ασε που μπορει να τον κανουμε να ζηλεψει τον μορφεα.μην ειμαστε κακιες μωρεεεεε
 

Επισκέπτης
Ενταξει να μην φυγω αλλα οπως βλεπεις απο την στιγμη που ανεφερθηκες στην υποθετικη περιπτωση που ΘΑ χωριζες με καποιον που ΘΑ ειχε λεει αλλεργια στην γατα σου εχει αρχισει ενα ατελειωτο σπαμαρισμα απο αντρες και γυναικες που οπως βλεπεις κι'εσυ σφαζονται στην ποδια σου. Η συζητηση εχει ξεφυγει τελειως απο το θεμα. Βαλε εσυ λιγη ταξη, δεν μπορεις?

ούτε εσύ γαμάς...όχι τη βέλβυ..ούτε τη γάτα της όταν ήταν καβλωμένη...

:2funny: :2funny: :2funny:

*μετάφραση, μην τσιμπάς βλάκα..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
θα το θυμάμαι, να έχω κάτι να προσμένω μέχρι τη δευτέρα παρουσία...

Αυτό και με πέντε παρουσίες ταυτόχρονα, ΔΕΝ!  :-* :-*

[quote author=ns]
μην εισαι μαρτυριαρα καλε.ασε που μπορει να τον κανουμε να ζηλεψει τον μορφεα.μην ειμαστε κακιες μωρεεεεε
[/quote]

Μερικοι είναι γεννημένοι μόνο για να βλέπουν εξάλλου, μωρό μου τρελιάρικο εσύ που όλα τα πιάνεις ;)  :-* :-*
 

Επισκέπτης
Αποφασίστε! Την βέλβυ ή την γάτα της θέλετε πια?

τα έχουμε πάρει κ τα δύο...

:2funny:

Αυτό και με πέντε παρουσίες ταυτόχρονα, ΔΕΝ!  :-* :-*

πάλι ήττα ; τελικά αυτή η ζωή δεν είναι για μένα ρε γαμώτο...

κρίμα...

:'( :'( :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
τελείωσε η μπαταρία...καλό σαββατοκύριακο...εύχομαι πετυχημένες μαλακίες...είτε με τράβηγμα...είτε με ντιτζεϊλίκι...


:grin: :grin: :grin: :grin:

 

Συνημμένα

  • serif.JPG
    serif.JPG
    318,9 KB · Εμφανίσεις: 74

Επισκέπτης
με το μορφεα μονο αυτο ειναι σκληρο ? :cheesy:

Άσε μωρό μου τον Μορφέα να βυθίζεται στα ονειράκια του ( μαλακά όμως μην πέσει και χτυπήσει ο καημενούλης ) και πέρνα μια βόλτα να κάνουμε τις τρελίτσες μας, δυο βήματα είσαι..  :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Άσε μωρό μου τον Μορφέα να βυθίζεται στα ονειράκια του ( μαλακά όμως μην πέσει και χτυπήσει ο καημενούλης ) και πέρνα μια βόλτα να κάνουμε τις τρελίτσες μας, δυο βήματα είσαι..  :-* :-* :-*
ερχομαιιιιι.με τον μορφεα δεν παιζει τιποτα τελικα ε?ολο στα μαλακα πεφτουμε >:(
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.278
Πόντοι
266
φοβάμαι να νοικιάσω...

:2funny:

*στα σοβαρά, με τα παιχνίδια μου τώρα που μεγάλωσα (λίίίίγο)...ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ... ;)
καλο ειναι, που και που να παιζεις και με αλλους
για να ξερεις που πατας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom