Νέα

ΥΠΟθεση ΥΠΟθετο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
Μήπως μπέρδεψες τα κολπικά υπόθετα για γυναίκες γιατί αντιβιοτικό σε υπόθετο δεν υπάρχει, πέρα από την τρολιά είναι κρίμα άνδρες με ουρολογικά προβλήματα να φοβούνται πάνε σε γιατρό ή πάρουνε φαρμακευτική αγωγή τους διαβάζοντας ανακρίβειες...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.928
Πόντοι
20.686
Ξεκινα με το υποθετο γιατι μεθαυριο αν παθεις τιποτε με τον προστατη θα νοιωσεις (που θα το νοιωσεις) και το δακτυλο του ουρολογου για εξεταση.Και αμα ειναι και χοντρο.....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.681
Like
23.154
Πόντοι
6.256
Τι τα θελα τα ακαποτα με γκομενακια....

Ο ουρολογος διεγνωσε προστατιτιδα κ μου εγραψε υποθετα με αντιβακτηριακη δραση.

Υποθετα??? Υποθετο εχω να παρω απο 7 χρονων. Τι γινετε τωρα?
Προσπαθω να το συνειδητοποιησω αλλα δεν μπορω. Περασαν 3 μερες κ δεν τολμω να παω στο φαρμακειο.
Χαλιέμαι μονο στην σκεψη. Στην σκεψη να βαλω κατι στον κωλο μου... βλακεια το ξερω. Το βλεπω ηθικα
Τι να κανω?
Ο χρονος ειναι εναντιον μου. Αν το αφησω κ δεν περασει μονο του υπαρχει κινδυνος να γυρισει σε χρονια προστατιτιδα κ από το τιποτα να βρουμε μπελα..

Ρε τι τραβαμε γαμω τα ακα μου γαμω.

Κατι παρομοιο συμβαινει κ με την sex partner μου.
Ενω με εχει τρελανει στα γλυφοκωλια κ γουσταρω προσπαθησε να μου βαλει δαχτυλο 3 φορές....
Το δαχτυλο λενε μαζι με γλυφοκωλι ή τσιμπουκι δινει τεραστια ευχαριστηση.
Το βλεπω αλλιως...
Το βλεπω ανηθικο... Οτι κανω πουστιά. Το τελευταιο οχυρο της αντρικης μου αξιοπρεπειας να πεσει ετσι αδοξα??

Προβληματισμοι του κωλου...

Τι λεει η ιατροφαρμακευτικη ομαδα του bou???

Συνοψιζοντας τυπε πηγαινες στη σημερινη εποχη με γκομενακια ακαποτα και τωρα που αρρωστησες δεν θελεις να βαλεις υποθετο στο κωλο για να μην σε λενε πουστη...υπαρχει και η λυση να σταματησεις να αναπνεεις.Θα περασουν ολα ετσι και δεν θα σε λεει κανενας πουστη... :S :S :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
και ποιος θα μάθει ότι έβαλες υπόθετο ρε φίλε;Νομίζεις ότι θα το γράφεις στο κούτελο;Ελεος!!!!
Εκτός και αν αρχίσεις να λυγιζεις τον καρπό αλλά δεν φταίει το υπόθετο για αυτό.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Αυτο ειναι τυπε sildenafil
 

Συνημμένα

  • download.jpeg.jpg
    download.jpeg.jpg
    12,5 KB · Εμφανίσεις: 38

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.928
Πόντοι
20.686
Εσύ λες ότι 7 χρόνων ειχες δοκιμασει υποθετο αφου δεν πουστεψες τοτε τι φοβασαι τωρα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Συμφωνα με ειδημονες στο νημα του πικερισμου θα εισαι πλεον πουστης μετα το υποθετο. Αρα ζητα ελευθερα δαχτυλο μετα.
όλα τα παιδακια που τους βαλανε καποτε υποθετο δεν είναι πουστρακια ρε επειδή επρεπε για ιατρικους λογους να κανουν κατι τετοιο. ουτε οσοι εκαναν εξετασεις προστατη , κωλονοσκοπισης ή δεν ξερω τι άλλο.

ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ (πχ πικερ και σια)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν είμαι σίγουρος , πιθανόν στις τσόντες του να έχει δεχτεί κανένα δάχτυλο η καμμία γλώσσα από γκόμενα , στην χειρότερη κανένα strapon , κάτι από αυτά νομίζω , για αυτό και είχε αναφέρθει στον νομο του πικερ.
εχει και κατι σκηνες με λεηντυμποη
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μα τι αλλο θα διαβασω πια..
ζεις στο εξωτερικο εν ετη 2019 και οι αντιληψεις σου ειναι καρακομπλεξικες..
με τετοια μυαλα πως να παμε μετα μπροστα..
πηγαινε στο γερμανογιατρο σου κ πες του οτι δε βαζεις το υποθετο γτ φοβασαι οτι θα γινεις πουστης....
μονο οι αξεστοι καραβλαχοι σκεφτονται ετσι..να ξερειςς..

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μα τι αλλο θα διαβασω πια..
ζεις στο εξωτερικο εν ετη 2019 και οι αντιληψεις σου ειναι καρακομπλεξικες..
με τετοια μυαλα πως να παμε μετα μπροστα..
πηγαινε στο γερμανογιατρο σου κ πες του οτι δε βαζεις το υποθετο γτ φοβασαι οτι θα γινεις πουστης....
μονο οι αξεστοι καραβλαχοι σκεφτονται ετσι..να ξερειςς..
ας το παιδι ρε που πας να το κανεις σαν τα μουτρα σου.

καλυτερα να τον πουν 1000 φορες καραβλαχο παρα να τον πουν πουστη. σωστα το σκεφτηκε και ανοιξε θεμα να βρει το σωστο πριν είναι αργα. δες τον πικερ πηγε και γαμησε τον κωλο του πριν ρωτησει κι υστερα δεν του αρεσε που τον λεγαμε πουστη και κωλογαμημενο.

το να μην ξες δεν είναι κακο το να μην ρωτας είναι.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.930
Like
20.965
Πόντοι
5.006
Τι τα θελα τα ακαποτα με γκομενακια....

Ο ουρολογος διεγνωσε προστατιτιδα κ μου εγραψε υποθετα με αντιβακτηριακη δραση.

Υποθετα??? Υποθετο εχω να παρω απο 7 χρονων. Τι γινετε τωρα?
Προσπαθω να το συνειδητοποιησω αλλα δεν μπορω. Περασαν 3 μερες κ δεν τολμω να παω στο φαρμακειο.
Χαλιέμαι μονο στην σκεψη. Στην σκεψη να βαλω κατι στον κωλο μου... βλακεια το ξερω. Το βλεπω ηθικα
Τι να κανω?
Ο χρονος ειναι εναντιον μου. Αν το αφησω κ δεν περασει μονο του υπαρχει κινδυνος να γυρισει σε χρονια προστατιτιδα κ από το τιποτα να βρουμε μπελα..

Ρε τι τραβαμε γαμω τα ακα μου γαμω.

Κατι παρομοιο συμβαινει κ με την sex partner μου.
Ενω με εχει τρελανει στα γλυφοκωλια κ γουσταρω προσπαθησε να μου βαλει δαχτυλο 3 φορές....
Το δαχτυλο λενε μαζι με γλυφοκωλι ή τσιμπουκι δινει τεραστια ευχαριστηση.
Το βλεπω αλλιως...
Το βλεπω ανηθικο... Οτι κανω πουστιά. Το τελευταιο οχυρο της αντρικης μου αξιοπρεπειας να πεσει ετσι αδοξα??

Προβληματισμοι του κωλου...

Τι λεει η ιατροφαρμακευτικη ομαδα του bou???

εισαι μαλακας????θελει και ρωτημα??? με την προστατιτιδα εχεις αυξημενες πιθανοτητες για καρκινο του προστατη.....
αλλα μπορει και να μην παθεις καρκινο τελικα...
εννοειται πως δεν θα βαλεις ξενο πραγμα στον κωλο σου!!!!!
:woldman:
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
αυτό είναι φυτικό συμπλήρωμα διατροφής για "ανακούφιση" των συμπτωμάτων...


Allgemeingültig ist dagegen die unterstützende Begleittherapie mit PROSTUROL®, das zur Linderung und Beruhigung lokaler Beschwerden im Anorektalkanal (Canalis analis) angewandt wird.
Ενταξει, μην γραφουμε οτι να ναι.

Υποθετο ειναι. Κανε μια μεταφραση να δεις

PROSTUROL® Zäpfchen bei Prostatitis: Zur Behandlung einer nicht-bakteriellen Entzündung
Prosturol ® υπόθετα για προστατίτιδα: για τη θεραπεία μιας μη βακτηριακής φλεγμονής
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Γελασα πολυ με τις απαντησεις.
9 στις 10 οφσαιντ.
Απαντηση μονο απο ειδικο παιρνεις.
Κι εγω αν ημουν θα συμβουλευα αλλο μελος να αφησει τις μαλακιες κ να κανει την θεραπεια.

Τεσπα
Αυριο 9:30 το πρωι εχω ραντεβου με ελληνα ουρολογο για μια δευτερη γνωμη.
Οτι πει αυτος θα κανω
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ενταξει, μην γραφουμε οτι να ναι.

Υποθετο ειναι. Κανε μια μεταφραση να δεις

PROSTUROL® Zäpfchen bei Prostatitis: Zur Behandlung einer nicht-bakteriellen Entzündung
Prosturol ® υπόθετα για προστατίτιδα: για τη θεραπεία μιας μη βακτηριακής φλεγμονής
Πουστορολ λέει  τυπε;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.681
Like
23.154
Πόντοι
6.256
Γελασα πολυ με τις απαντησεις.
9 στις 10 οφσαιντ.
Απαντηση μονο απο ειδικο παιρνεις.
Κι εγω αν ημουν θα συμβουλευα αλλο μελος να αφησει τις μαλακιες κ να κανει την θεραπεια.

Τεσπα
Αυριο 9:30 το πρωι εχω ραντεβου με ελληνα ουρολογο για μια δευτερη γνωμη.
Οτι πει αυτος θα κανω

Εμεις τυπε μου να δεις πως γελασαμε με εναν μαλακα που εν ετη 2019 παει με αγνωστες γκομενες χωρις προφυλαξη και αρνειται να κανει θεραπεια οταν αρρωσταινει για να μην τον πουνε πουστη... :S :S :S
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Eν τω μεταξύ έχει πάρει σβάρνα τους ουρολόγους και η δακτυλική πάει σύννεφο, αλλά το υπόθετο τον πείραξε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom