Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ρεστα ρεστα!!!!!!!!!!

μπραβο για τις info ...

χαλαρα ενα 500ρικο το θες για ολα αυτα μεσα στο νερο
αλλα θα αξιζει απο οτι φαινεται!
και..;;; τί έγινε εδώ άλλοι δίνουν 500 € για δύο ώρες σε CT.
Για τριήμερο ή τετραήμερο δεν αξίζει τον κόπο????
οχι για μένα αλλά για την φουκαριάρα την  :bigdick: μου.
 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παίδες για να περάσεις Βουλγαρία στα σύνορα το αμάξι χρειαζεται πράσινη κάρτα?
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Ναί φίλε μου. χρειάζεται. Η πράσινη είναι απαρέτητη σε περίπτωση ατυχήματος
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Like
58
Πόντοι
1
ρεστα ρεστα!!!!!!!!!!

μπραβο για τις info ...

χαλαρα ενα 500ρικο το θες για ολα αυτα μεσα στο νερο
αλλα θα αξιζει απο οτι φαινεται!
Και εγω με την σειρά μου το ίδιο θα σου πω...δες τα σχόλια στις βυζιτούδες "CITY TOURS" κλπ 500 ευρα για δύο ώρες...οχι τριήμερο όλα πληρωμένα...ξενοδοχεία, πουτάνες καλό φαι...αν ξέρεις στην Σόφια που να πας για φαγητό...τρώς ΤΖΑΜΠΑ...παράδειγμα...1.5 κιλό κρέατα ποικιλία κάρβουνα σαλάτες αναψυκτικά, κρασιά (4 άτομα) 45 ευρα...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Και εγω με την σειρά μου το ίδιο θα σου πω...δες τα σχόλια στις βυζιτούδες "CITY TOURS" κλπ 500 ευρα για δύο ώρες...οχι τριήμερο όλα πληρωμένα...ξενοδοχεία, πουτάνες καλό φαι...αν ξέρεις στην Σόφια που να πας για φαγητό...τρώς ΤΖΑΜΠΑ...παράδειγμα...1.5 κιλό κρέατα ποικιλία κάρβουνα σαλάτες αναψυκτικά, κρασιά (4 άτομα) 45 ευρα...

Γράφε τέτοια εσύ και σε βλέπω να μου κάνεις τον ξεναγό στην Σόφια.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Ρε παίδες για να περάσεις Βουλγαρία στα σύνορα το αμάξι χρειαζεται πράσινη κάρτα?
φυσικά και χρειάζεται αλλά ποιό είναι το προβλημά σου ??? αν το έχεις ασφαλισμένο το αυτοκινητό σου  δικαιούσε την πράσινη κάρτα  έως την λήξη του συμβολαίου σου
χωρίς επιβάρυνση οικονομική.- (εφ΄όσον ταξιδεύης σε χώρες τις Ευρωπαικής Ενωσης).-
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κατσε γιατι τωρα μπερδευτικα...εφοσον ειναι στην ευρωπαικη ενωση η βουλγαρια πρασινη καρτα δεν χρειαζεσαι πλεον

εγω τελευταια φορα που μπηκα απο τελωνειο εξοχης για banso δεν μου ζητησαν τιποτα
απλα πληρωνεις 5 ευρα στο βουλγαρικο τελωνιο και σου δινει μια πρασινη καρτα η οποια λεει ποτε μπηκες και ποσες μερες ισχυει!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και..;;; τί έγινε εδώ άλλοι δίνουν 500 € για δύο ώρες σε CT.
Για τριήμερο ή τετραήμερο δεν αξίζει τον κόπο????
οχι για μένα αλλά για την φουκαριάρα την  :bigdick: μου.

ειπα εγω οτι δεν αξιζει
για κριση μιλησα μονο :grin:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
κατσε γιατι τωρα μπερδευτικα...εφοσον ειναι στην ευρωπαικη ενωση η βουλγαρια πρασινη καρτα δεν χρειαζεσαι πλεον

εγω τελευταια φορα που μπηκα απο τελωνειο εξοχης για banso δεν μου ζητησαν τιποτα
απλα πληρωνεις 5 ευρα στο βουλγαρικο τελωνιο και σου δινει μια πρασινη καρτα η οποια λεει ποτε μπηκες και ποσες μερες ισχυει!

χε χε χε αυτά που πλήρωσες 5 ευρώ είναι διόδια για τους υπέροχους δρόμους της Βουλγαρίας και όχι πράσινη κάρτα .- Η πράσινη κάρτα είναι υποχρεωτική να την έχεις μαζί σου και ο θεός να σε φυλάει να μήν εμπλακής σε ατύχημα σε αυτές της χώρες.Ειναι η απόδειξη οτι είναι ασφαλισμένο το αυτοκινητό σου.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καλημερα,
Ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!
τί έγινε ??? πάλι νέκρα έπεσε άντε ποστάρετε κανένα νέο να μελετήσουμε.
Γ..ώ τήν κρίση γ..ώ.
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες.Υπαρχει καποιος που να εχει μεινει στην Σοφια στο RODINA?Παιζει τιποτα στο ναιτκλαμπ του ξενοδοχειου?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
κατσε γιατι τωρα μπερδευτικα...εφοσον ειναι στην ευρωπαικη ενωση η βουλγαρια πρασινη καρτα δεν χρειαζεσαι πλεον

εγω τελευταια φορα που μπηκα απο τελωνειο εξοχης για banso δεν μου ζητησαν τιποτα
απλα πληρωνεις 5 ευρα στο βουλγαρικο τελωνιο και σου δινει μια πρασινη καρτα η οποια λεει ποτε μπηκες και ποσες μερες ισχυει!
Μαλλον αναφέρεσαι στην vinieta φίλε. Αυτη ειναι σαν δικαιωμα να κυκλοφορεις στους δρόμους της χώρας. Ειναι φτηνη αλλά αν σου λήξει ή δεν πάρεις, το προστιμο ειναι πολύ μεγαλύτερο.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Αδικα περιμένω να ποστάρετε κάτι από Βουλγαρία
μπορείτε τουλάχιστον να σχολειάσετε το  μύνημα της νεας μου φωτο!!!!!!!
Θέλω να αποδράσω και δέν μπορώ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εχεις απολυτο δικιο και η φωτο ειναι 100% εντος εποχης!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδες.Υπαρχει καποιος που να εχει μεινει στην Σοφια στο RODINA?Παιζει τιποτα στο ναιτκλαμπ του ξενοδοχειου?
παίζει ότι φανταστείς αρκεί να έχεις διάθεση να σε μαδήσουν για να μήν πώ να σε  :knockinb:
και μετά  :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :S
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
λοιπόν μελέτα λίγο τα ποστ και τις πληροφορίες που υπάρχουν και μετά αποφάσισε τι θα κάνεις,
βέβαια έχεις και την επιλογή να ζητήσεις κάποια παρέα και απο το γκρούμ του ξενοδοχείου  ΟΧΙ απο την ρεσεψιον.
Αλλα θα το πληρώσεις ακριβά με αμφίβολη την ποιότητα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι λεει παιδες?ολα καλα?ποιος πηγε τωρα τελευταια σαντανσκι να μου απαντησει κατι που θελω?Pm καλυτερα
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
το σαντασκι ειναι απατι.πηγα πριν 10 μερες.μακρια ολοι.εχει γεμισει γυφτια.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
τι λεει παιδες?ολα καλα?ποιος πηγε τωρα τελευταια σαντανσκι να μου απαντησει κατι που θελω?Pm καλυτερα
τσέκαρε την κατηγορία  Σαντανσκι - κάτι για γύφτυσες λέει ένας συναγωνιστής
στις 20/02/09 κατα τα άλλα σιγά να μην σε απαντήσουν τούς καθάρισε όλους η κρίση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom