Νέα

Βουλγάρες για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Τελικα απο πλευρας οικονομικων και γενικοτερων απαιτησεων,
οι Βουλγαρες ισως και να ειναι οι πιο 'προσιτες' γυναικες,
οχι μονο στα Βαλκανια, αλλά ίσως και σε όλη την Ευρωπη;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τελικα απο πλευρας οικονομικων και γενικοτερων απαιτησεων,
οι Βουλγαρες ισως και να ειναι οι πιο 'προσιτες' γυναικες,
οχι μονο στα Βαλκανια, αλλά ίσως και σε όλη την Ευρωπη;
βουλγαρες ρουμανες και μολδαβες
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Για Μολδαβες τι αποψη εχεις;
Γιατι δεν εχουν και πολυ καλη φημη αν δεν κανω λαθος.
μια μολδαβη ειχα γνωρισει μια φορα σε ένα μπαρακι ηταν 20 χρονων.εμφανησιακα εμοιαζε με ρουμανα αλλα και στη κουλτουρα  εχουν πολλα κοινα στοιχεια μεταξι τους οι δυο λαοι.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Τελικα απο πλευρας οικονομικων και γενικοτερων απαιτησεων,
οι Βουλγαρες ισως και να ειναι οι πιο 'προσιτες' γυναικες,
οχι μονο στα Βαλκανια, αλλά ίσως και σε όλη την Ευρωπη;
ασε τις βουλγαριες..ξυπνησαν εκει εχουν δουλειες κ αναπτυξη..τις χαλασανε κ οι ελληναρες που πανε εκει
ισως στην υπερδνειστερια βρεις το αλλο σου μισο..τιρασπολ last soviet castle μαζι με λευκορωσσια! :rockon:
 

Συνημμένα

  • tiraspol.jpg
    tiraspol.jpg
    346,3 KB · Εμφανίσεις: 130

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Τελικα απο πλευρας οικονομικων και γενικοτερων απαιτησεων,
οι Βουλγαρες ισως και να ειναι οι πιο 'προσιτες' γυναικες,
οχι μονο στα Βαλκανια, αλλά ίσως και σε όλη την Ευρωπη;
Δεν θα βρεις γκόμενα ΠΟΤΕ!!!!
ΠΟΤΕ
ΠΟΤΕ!!!!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Τελικα απο πλευρας οικονομικων και γενικοτερων απαιτησεων,
οι Βουλγαρες ισως και να ειναι οι πιο 'προσιτες' γυναικες,
οχι μονο στα Βαλκανια, αλλά ίσως και σε όλη την Ευρωπη;
Αν είσαι εμφανισιακά σαν τον Κωνσταντίνο Βασάλο ισχύει.
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Δεν θα βρεις γκόμενα ΠΟΤΕ!!!!
ΠΟΤΕ
ΠΟΤΕ!!!!!
από προσωπική εμπειρία σας λέω ότι ξέρω τουλάχιστον 4-5 φίλους που τη πάτησαν αυτές δεν πιάνονται φίλες ούτε γκόμενες στα τρώνε κ άντε γεια. Κ για γάμο τη πάτησες πουτανες ψυχή κ σώμα!!!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
από προσωπική εμπειρία σας λέω ότι ξέρω τουλάχιστον 4-5 φίλους που τη πάτησαν αυτές δεν πιάνονται φίλες ούτε γκόμενες στα τρώνε κ άντε γεια. Κ για γάμο τη πάτησες πουτανες ψυχή κ σώμα!!!

Τωρα που το λες, εχει παρει το ματι μου σε κατι εφημεριδες, για κατι βουλγαρες που παρατησαν αντρα και παιδια και γυρισαν βουλγαρια, και τις ψαχνουν οι δικαστικές αρχες...
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Να απαντησω και εγω με τη σειρα μου, τι διαολο..5 χρονια εδω πανω σπουδες...

1. Βουλγαρο νορμαλ, χωρις να ειναι σαν Uruk-Hai, δυσκολα. Αλλα ειναι πως θα συνηθισεις..Πλεον πιο νορμαλ ειναι οι πιο νεοι, δηλαδη αυτοι που ειναι απο 28και πανω το χανουν

2. Καποιος αναφερθηκε στον βουλγαρικο σβερκο. Ισχυει

3. Αυτο οτι δεν το εχουν με τα 'σοσιαλ' ειναι λιγο πατατα. Απλα προτιμανε την πιο αμεση προσεγγιση.

4. Λεμε για τις βουλγαρες, αλλα φιλη ελληνιδα τα εχει με βουλγαρο 3 χρονια πλεον, ο οποιος απλα πηγε μια μερα, της ειπε για ειμαι ο ταδε αυτο ειναι το τηλ μου αν θες να βγουμε για καφε (decent παλικαρι), μπηκε στην 730i και εφυγε.

5. Για καμακι στη Βουλγαρια, οσο γινεται αποφευγετε τα κλαμπ. Εκτος και αν ειστε με παρεα που τους ξερετε.

6. Βουλγαρα για σοβαρη σχεση: Σε προσεχει πολυ περισσοτερο απο την ελλεεινιδα, γενικα δεν εχει αυτο το 'ειμαι Θεα, ποιος εισαι εσυ', αλλα αμα μυριστει οτι εισαι σπαταλος, θα σου φαει μεχρι και τη σπληνα
 

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
βουλγαρες για σοβαρη σχεση το πιο συντομο ανεκδοτο
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Να απαντησω και εγω με τη σειρα μου, τι διαολο..5 χρονια εδω πανω σπουδες...

1. Βουλγαρο νορμαλ, χωρις να ειναι σαν Uruk-Hai, δυσκολα. Αλλα ειναι πως θα συνηθισεις..Πλεον πιο νορμαλ ειναι οι πιο νεοι, δηλαδη αυτοι που ειναι απο 28και πανω το χανουν

2. Καποιος αναφερθηκε στον βουλγαρικο σβερκο. Ισχυει

3. Αυτο οτι δεν το εχουν με τα 'σοσιαλ' ειναι λιγο πατατα. Απλα προτιμανε την πιο αμεση προσεγγιση.

4. Λεμε για τις βουλγαρες, αλλα φιλη ελληνιδα τα εχει με βουλγαρο 3 χρονια πλεον, ο οποιος απλα πηγε μια μερα, της ειπε για ειμαι ο ταδε αυτο ειναι το τηλ μου αν θες να βγουμε για καφε (decent παλικαρι), μπηκε στην 730i και εφυγε.

5. Για καμακι στη Βουλγαρια, οσο γινεται αποφευγετε τα κλαμπ. Εκτος και αν ειστε με παρεα που τους ξερετε.

6. Βουλγαρα για σοβαρη σχεση: Σε προσεχει πολυ περισσοτερο απο την ελλεεινιδα, γενικα δεν εχει αυτο το 'ειμαι Θεα, ποιος εισαι εσυ', αλλα αμα μυριστει οτι εισαι σπαταλος, θα σου φαει μεχρι και τη σπληνα


Απο Ελλαδα για εναςν Ελληνα, πως μπορει να γινει ενα ρεαλιστικο πλανο για γνωριμιες με αξιολογες βουλγαρες;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Απο Ελλαδα για εναςν Ελληνα, πως μπορει να γινει ενα ρεαλιστικο πλανο για γνωριμιες με αξιολογες βουλγαρες;

Πήγαινε πρώτα για ψυχανάλυση να τακτοποιήσεις τα υπαρξιακά σου, και έπειτα θα έρθουν από μόνες τους να σε ψάξουν
για να σε βρούν, οι αξιόλογες βουλγάρες, πολωνές, ουκρανές, μολδαβές, τσέχες, ουγγαρέζες, σλοβάκες, ρωσίδες, κλπ κλπ....

Για την ώρα, στην περίπτωσή σου, αυτό είναι το μόνο διαθέσιμο ρεαλιστικό πλάνο...
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Πήγαινε πρώτα για ψυχανάλυση να τακτοποιήσεις τα υπαρξιακά σου, και έπειτα θα έρθουν από μόνες τους να σε ψάξουν
για να σε βρούν, οι αξιόλογες βουλγάρες, πολωνές, ουκρανές, μολδαβές, τσέχες, ουγγαρέζες, σλοβάκες, ρωσίδες, κλπ κλπ....

Για την ώρα, στην περίπτωσή σου, αυτό είναι το μόνο διαθέσιμο ρεαλιστικό πλάνο...


Δες πως τον μιλαει τον ανθρωπο...τσκτσκ
Περα απο το χαβαλε..Το πιο ρεαλιστικο πλανο ειναι να ερθεις να σπουδασεις :S
Γενικα, αν δεν μιλας τη γλωσσα, δυσκολα να κανεις παιχνιδι..
 

Bon4o

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
399
Πόντοι
280
Έχω παρέδωσε με Βουλγάρες από το 94, είναι Σλάβες και είναι θεόμουνα με εξαιρετική ποιότητα DNA.Πολύ καλά σώματα που αργούν να γεράσουν, ξέρω Βουλγάρα που είναι 40 και την περνάνε για 25 ^_^ Ειναι θεμα DNA π.χ. οι βρομοΑγγλίδες στα 25 γερνάνε στα 30 είναι σπασμένες θείτσες..

Έχω φίλους και γνωστούς που παντρευτήκανε Βουλγάρες μουνάρες αλλά και μπάζα, όλες είναι εξαιρετικές ασχέτως της οικονομικής κατάστασης, πιστές και καμία δεν έκανε πουτανιές. Ξέρω και Βουλγάρα που τα έτρωγε από Βούλγαρο έχω γνωρίσει και Βουλγάρα νυμφομανή καραπουτανάρα.

Η κάθε γυναίκα έχει το μυαλό της τον χαρακτήρα της και κάνει τις επιλογές της αυτό ισχύει για όλες...

Παλιά που όλοι οι Βούλγαροι ήτανε φτωχοί μου ανοίγανε τα πόδια και με παρακαλάγανε, εχω πάει με πάρα πολλές... με παντρεμένες, με πιτσιρίκες με καριόλες, με καλά κορίτσια,με φοιτήτριες... είχα γκόμενες που απλά μου τα τρώγανε είχα και γκόμενες που αξίζανε ...

Είναι ότι σου κάτσει ... αλλά άμα δεν μιλάς την γλώσσα δεν μπορείς να καταλάβεις τι ρόλο βαράει η κάθε μια...

Αμα ψήνεσαι για Βουλγάρα δοκίμασε την τύχη σου μπορείς να βρείς και πολύ καλά κορίτσια .. Εγώ θα πήγαινα μια βόλτα Σόφια ή Plovdiv και θα βάραγα στο ψαχνό, από το ίντερνετ δύσκολα δεν νομίζω...



BTW Βουλγάρα είναι η Ζανετ που δουλεύει στα γνωστά στούντιο αυτή  που λέει οτι είναι Ρωσίδα.
Οι Βουλγάρες λένε οτι είναι Ρωσίδες και τα Αλβανά οτι είναι Ελληνίδες...

Κάπου ποιο πάνω διάβασα για τις Ρουμάνες πουτάνες κλπ κλπ Μάγκες άμα δείτε τούς πληθυσμούς κάθε χώρας οι βουλγαροι είναι  7 εκατομυρια και οι Ρουμάνοι είναι 20 ε δεν θα έχει και ποιο πολλές πουτάνες??
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Έχω παρέδωσε με Βουλγάρες από το 94, είναι Σλάβες και είναι θεόμουνα με εξαιρετική ποιότητα DNA.Πολύ καλά σώματα που αργούν να γεράσουν, ξέρω Βουλγάρα που είναι 40 και την περνάνε για 25 ^_^ Ειναι θεμα DNA π.χ. οι βρομοΑγγλίδες στα 25 γερνάνε στα 30 είναι σπασμένες θείτσες..

Έχω φίλους και γνωστούς που παντρευτήκανε Βουλγάρες μουνάρες αλλά και μπάζα, όλες είναι εξαιρετικές ασχέτως της οικονομικής κατάστασης, πιστές και καμία δεν έκανε πουτανιές. Ξέρω και Βουλγάρα που τα έτρωγε από Βούλγαρο έχω γνωρίσει και Βουλγάρα νυμφομανή καραπουτανάρα.

Η κάθε γυναίκα έχει το μυαλό της τον χαρακτήρα της και κάνει τις επιλογές της αυτό ισχύει για όλες...

Παλιά που όλοι οι Βούλγαροι ήτανε φτωχοί μου ανοίγανε τα πόδια και με παρακαλάγανε, εχω πάει με πάρα πολλές... με παντρεμένες, με πιτσιρίκες με καριόλες, με καλά κορίτσια,με φοιτήτριες... είχα γκόμενες που απλά μου τα τρώγανε είχα και γκόμενες που αξίζανε ...

Είναι ότι σου κάτσει ... αλλά άμα δεν μιλάς την γλώσσα δεν μπορείς να καταλάβεις τι ρόλο βαράει η κάθε μια...

Αμα ψήνεσαι για Βουλγάρα δοκίμασε την τύχη σου μπορείς να βρείς και πολύ καλά κορίτσια .. Εγώ θα πήγαινα μια βόλτα Σόφια ή Plovdiv και θα βάραγα στο ψαχνό, από το ίντερνετ δύσκολα δεν νομίζω...



BTW Βουλγάρα είναι η Ζανετ που δουλεύει στα γνωστά στούντιο αυτή  που λέει οτι είναι Ρωσίδα.
Οι Βουλγάρες λένε οτι είναι Ρωσίδες και τα Αλβανά οτι είναι Ελληνίδες...

Κάπου ποιο πάνω διάβασα για τις Ρουμάνες πουτάνες κλπ κλπ Μάγκες άμα δείτε τούς πληθυσμούς κάθε χώρας οι βουλγαροι είναι  7 εκατομυρια και οι Ρουμάνοι είναι 20 ε δεν θα έχει και ποιο πολλές πουτάνες??
συγνώμη φίλε που ζεις;; Έχω ζήσει Βουλγαρία 15 χρόνια με καλή οικονομική κατάσταση γνώρισα κ φτωχά κ πλούσια κορίτσια .δεν λέω για άλλες δεν ξέρω αλλά αυτές .....98% πουτανες όσοι φίλοι έκαναν δεσμό η παντρεύτηκαν τώρα κλαίνε σε ποιο πλανήτη ζεις;;;;;1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom