Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 154K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Bill_743

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Like
1
Πόντοι
0
Επειδη ερχονται μερες γιορτης και χαρας θα αποφυγω προς το παρον να αναφερθω στους "300" καρεκλοκενταυρους της βουλης και θα το κανω αμεσως μετα.
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
πρωτον. δεν ειναι Π.Α.Σ.Ο.Κ αλλα ΠΑ.ΣΟ.Κ

οσο για την ερωτηση που εθεσες μιας κ ειναι υποθετικη πιστευω παιζει ρολο κ με ποιον ηγετη/αρχηγο.

Εγω ΠΑ.ΣΟ.Κ. θα ψηφηζα ομως με αρχηγο τον Βενιζελο!!!


Και εγώ το ίδιο !
Ο Βενιζέλος έχει μια διαφορετική αντίληψη των πραγμάτων από το Γιωργάκη .
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ...Και απορώ γιατι δεν την εχετε βαλει ως επιλογη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.948
Πόντοι
22.785
[size=15pt]bourdela.tv[/size]

[move] :2funny: :huh: :2funny: :boobies: :2funny: :boobies: :2funny: :boobies:[/move]
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο ερωτηματολόγιο ψήφισα άκυρο/λευκό, απλά γιατί δεν έχετε βάλει και την επιλογή "Δεν πηγαίνω να ψηφίσω". Παραδοσιακά, έχω αφήσει τα δικαιώματά μου σε μια μικρή επαρχιακή πόλη απ' όπου κατάγομαι, για να μην ψηφίζω ποτέ.Εκλογική απεργία.Τίποτε δεν άλλάζει. Ο κόσμος έδωσε δυο φορές ευκαιρία στη Ν.Δ., αλλά δυστυχώς τα έκανε μπάχαλο σε όλα. Λιγούρηδες στα λεφτά και στις γυναίκες, όπως και το ΠΑ.ΣΟ.Κ στη δεκαετία του '80. Αμ' και οι ΠΑΣΟΚοι περιμένουν, πως και πως, όχι για να φτιάξουν τα πράγματα, αλλά για να διορίσουν τα παιδιά τους και να φάνε κι αυτοί ό,τι απέμεινε (βέβαια, έχουν τον τρόπο τους, έχουν εμπειρία). Τώρα, Παπαρήγα, Αλαβάνος και Καρατζαφέρης, κόμματα διαμαρτυρίας, ανέραστοι, αν βγουν ποτέ στην εξουσία θα κάνουν μαζεμένα ό,τι κάνουν και οι άλλοι. Όταν ακούς τις φράσεις "λέμε όχι σε εκείνο...", "λέμε όχι στο άλλο...", "να φύγουν οι ξένοι","παλεύουμε για εκείνο...", όλα αυτά μου θυμίζουν ανέραστους ανθρώπους και α-γαμία.Αποχή, λοιπόν.
 

Επισκέπτης
Ειλικρινά δεν έχω αποφασίσει ακόμα... ουσιαστικά δεν μου κάνει κανένας για να πω την αλήθεια. Να ψηφίσω λευκό δεν λέει γιατί πάει στο πρώτο κόμμα... Να ρίξω άκυρο? Μπορεί... δεν ξέρω!

Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι πασοκ δεν θα ψήφιζα ΠΟΤΕ! Καλύτερα να ψοφούσα την ίδια στιγμή που θα έριχνα το ψηφοδέλτιο στην κάλπη!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
παλικαρια το θεμα δεν ειναι ποιος δεν τρωει αλλα ποιος τρωει λιγοτερο!! :jerking: :birdman: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
αν κ εχω ψηφησει 5 φορες Ν.Δ., η μοναδικη φορα που θα ψηφηζα ΠΑΣΟΚ θα ητανε ή με Βενιζελο ή με Σιμητη

Οι εκλογες κερδιζονται στους αναποφασιστους κ οχι απο τους αποδους. Αυτο μαλλον δεν το καταλαβανε αυτοι του ΠΑΣΟΚ. Καλος ο Γιωργακης αλλα μονο σαν Υπουργος Εξωτερικου. Αναμφισβητητα δεν υπαρχει καλυτερος. Αλλά για αρχηγος κομματος δεν ειναι. Πόσο μαλλον για αρχηγο εθνους

Τότε ήταν στα καλύτερα του. Δεν έκανε τίποτα όλο γυμναστήριο τον έβλεπα στο αερόμπικ και στο στεπ έτρεχε και ήταν καλός !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.948
Πόντοι
22.785
Ευτυχως που εχουμε και τους μαλακες που μας κυβερνανε...
για να γαμοσταυρηζουμε και να εκτωνονομαστε...
αιντε καριολια. :tickedoff: :tickedoff: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευτυχως που εχουμε και τους μαλακες που μας κυβερνανε...
για να γαμοσταυρηζουμε και να εκτωνονομαστε...
αιντε καριολια. :tickedoff: :tickedoff: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...μη βρίζεις ρε φιλαράκι..... να είσαι σεμνός χιχιχι.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
....Δεν έκανε τίποτα όλο γυμναστήριο τον έβλεπα στο αερόμπικ και στο στεπ έτρεχε και ήταν καλός !

ρε φιλαρακι τι μου θυμησες!!  :2funny: :2funny: Θυμαμε τον Γιωργακη παραμονη των πρωτον εκλογων σαν αρχηγο κομματος (μετα Σιμητη) να τρεχει στους δρομους με την φορμούλα του. Το επαιζε χαλαρος... Κ καλα πως κανουνε στο Αμερικα οι ηγετες... χαχχαχαχχαχαχαχα Ετρεχε μες στα Εξαρχια, πηγαινε βολτα τον σκυλο...

λες να ποσταρε κ κατι εδω τοτε??? :think:
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα μου αρεσει η παπαρηγα (πολιτικα) αλλα οταν τη βλεπω η την ακουω θυμαμαι τον Μεταξα ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ.
Προφανως οταν εκλεισε το εργοστασιο στη Ρωσσια η τελευταια εντολη ηταν "συντροφισσα παπαρηγα χσ κσσσσ φσσσ οχι" και απο τοτε επαναλαμβανει την τελευταια λεξη που ακουσε απο το κομμα ΟΧΙ.
Παντως στην δημοσκοπηση ψηφησα ΠΑΣΟΚ μιας και το ονειρο μου ειναι να παω στις ΗΠΑ και επειδη λογω δουλειας δεν προλαβαινω ειπα να βγαλω τον Τζεφρι μπας και ερθουν τα states κατα δω μερια.
Ειπα οχι στη ΝΔ γιατι απο το 2004 ειδα πολλα εργα αλλα κακα και αλλα κακιστοτερα. Οσο για τον ΣΥΝ ειναι πλην.
Περα απο την πλακα εαν δεν φοβομουν οτι το ΛΑΟΣ θα ειναι αποκουμπι της ΝΔ αυτο θα ψηφιζα
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
ανοιξα και τα αποτελεσματα,να βλεπετε και τι ψηφισατε....... :sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
εχουν παντως ενδιαφερων τα αποτελεσματα των "μπουρδελιαρηδων"......

αρκει βεβαια να γινουν πραξη και στην καλπη,για να μην πουμε παλι...... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
εχουν παντως ενδιαφερων τα αποτελεσματα των "μπουρδελιαρηδων"......

αρκει βεβαια να γινουν πραξη και στην καλπη,για να μην πουμε παλι...... :headbang: :headbang: :headbang:
1)καλα ειναι τα γκαλοπ, αλλα 133 απο τους 65000 ειναι λιγοι :P
2)και επισης δε θελω να προσβαλω τους φιλους που πιστευουν στο εργο και το οραμα του κ. Καρατζαφερη,αλλα υποθετω οτι οι μισοι για πλακα ψηφισαν ΛΑΟΣ... :grin:
Οποτε για ΠΑΣΟΚ-ΝΔ παμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
1)καλα ειναι τα γκαλοπ, αλλα 133 απο τους 65000 ειναι λιγοι :P
2)και επισης δε θελω να προσβαλω τους φιλους που πιστευουν στο εργο και το οραμα του κ. Καρατζαφερη,αλλα υποθετω οτι οι μισοι για πλακα ψηφισαν ΛΑΟΣ... :grin:
Οποτε για ΠΑΣΟΚ-ΝΔ παμε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

για μια μερα καλα ειναι,η ψηφοφορια θα ειναι 1 μηνα εδω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom