Νέα

Βιζιτες- Εσκορτς- Προτάσεις- Σόφια - Βουλγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Εγω πιστευω οτι θα πρεπει να κρινουμε διαφορετικα τις Βουλγαρες. Πιστευω εχουν πολλες μιξεις και δεν ειναι παντα γυφτισσα.Οταν ημουν φοιτητης και πηγαινα για σκι ειχα γνωρισει μια στο Μποροβετς, πολυ ωραια, γαλανα ματια κλπ αλλα το δερμα ηταν καπως ποιο σκουρο  και σκεφτομουν το ιδιο. Ειχα δει τους γονεις της, και οι 2 με ανοιχτου τυπου χαρακτηριστικα. Οποτε απο τοτε επαψα να τις λεω ολς γυφτισσες αλλα μονο εχουν οσες και αλλα χαρακτηριστικα που κανουν μπαμ η μενει σε κανενα μαχαλα :cheesy:

Με παρεξηγήσατε προσωπικά δεν έχω τίποτα με τις γύφτισες απλά είπα την άποψή μου.Είχα πάει πριν πολλά χρόνια με δύο αδελφές που μάλλον λόγω αμφιβόλου υγιεινής με κόλυσαν κάποια μικρόβια και έκανα πολύ καιρό να θεραπευθώ. Φυσικά αυτά συμβαίνουν με οποιαδήποτε όχι απαραίτητα μόνο γύφτισες. Αλλά αν τελικά για αυτο δεν γράφω συχνά γράφεις κάτι και όλοι στην πέφτουν οκ ότι πείτε.....Καλά βόλια και καλή τύχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: XMan19

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Με παρεξηγήσατε προσωπικά δεν έχω τίποτα με τις γύφτισες απλά είπα την άποψή μου.Είχα πάει πριν πολλά χρόνια με δύο αδελφές που μάλλον λόγω αμφιβόλου υγιεινής με κόλυσαν κάποια μικρόβια και έκανα πολύ καιρό να θεραπευθώ. Φυσικά αυτά συμβαίνουν με οποιαδήποτε όχι απαραίτητα μόνο γύφτισες. Αλλά αν τελικά για αυτο δεν γράφω συχνά γράφεις κάτι και όλοι στην πέφτουν οκ ότι πείτε.....Καλά βόλια και καλή τύχη

Φιλε μου συγγνωμη αν παρεξηγηθηκες, δεν το εγραψα με ασχημο υφος. Απλα εξεφρασα την εμπειρια μου. Στο νημα της Βουλγαριας εισαι χρυσος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Με παρεξηγήσατε προσωπικά δεν έχω τίποτα με τις γύφτισες απλά είπα την άποψή μου.Είχα πάει πριν πολλά χρόνια με δύο αδελφές που μάλλον λόγω αμφιβόλου υγιεινής με κόλυσαν κάποια μικρόβια και έκανα πολύ καιρό να θεραπευθώ. Φυσικά αυτά συμβαίνουν με οποιαδήποτε όχι απαραίτητα μόνο γύφτισες. Αλλά αν τελικά για αυτο δεν γράφω συχνά γράφεις κάτι και όλοι στην πέφτουν οκ ότι πείτε.....Καλά βόλια και καλή τύχη

Φίλε, η δική μου ένσταση ήταν περισσότερο στο χαρακτηρισμό, ότι και οι τρείς κοπέλες είναι
"κλασικές μετρίου επιπέδου" και όχι τόσο για το αν θεωρείς τη Λίντορ γύφτισσα ή όχι
(που εννοείται ότι δεν είναι η κοπέλα, αυτό το ξέρουν και οι πέτρες).
Στα περί εμφάνισης, ισχύει το περί ορέξεως, καθώς όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε,
όταν όμως κάποιος χαρακτηρίζει μια κοπέλα "κλασική μετρίου επιπέδου", ο αναγνώστης αποκομίζει
άλλη εντύπωση, που συνδέεται με την απόδοση κλπ.
Είναι, λοιπόν, κρίμα να αδικούνται κοπέλες που εδώ και χρόνια έχουν κερδίσει την εμπιστοσύνη
και την προτίμηση με την αξία και το φιλότιμό τους, και να υποβαθμίζονται με τέτοιο τρόπο.
Ειδικά για την Βίκυ/Ντέσι, επειδή τη γνωρίζω καλά την κοπέλα και ήμουν αυτός που την πρωτοπαρουσίασε
εδώ μέσα πριν από κάτι χρόνια, αυτό δεν ισχύει με τίποτα. Όπως και η Λίντορ, είναι εδώ και χρόνια
μέσα στο top 5 της Σόφιας, για εργαζόμενες με τερέν. Το γεγονός επίσης, ότι παλιότερα την είχε ψάξει
σοβαρά και με το πορνό με δοκιμαστικά στον Γούντμαν κλπ., δείχνει ότι είναι συνειδητοποιημένη επαγγελματίας.
Αν ήταν μετριότητα, δεν θα έκλεινε ραντεβού από την προηγούμενη μέρα για την επόμενη. Αυτό και μόνο, κάτι λέει.
Η Λίντορ, μπορεί να είναι κίφλα και να έχει διάφορες άλλες ιδιορρυθμίες, αλλά δεν είναι σε καμμία περίπτωση
μετριότητα στον αγώνα. Το γεγονός ότι είναι στο Λιούλιν (όπως σου έκανε εντύπωση), αλλά παρόλα αυτά, έχει δουλειά
κάτι λέει. Δεν τραβιέται κάποιος τυχαία μέχρι το Λιούλιν. Ξέρει που πηγαίνει, όπως και η Λίντορ το ξέρει πως
θα την βρούν και πιο μακριά να πάει. Βέβαια, δεν έχει νόημα να προτείνεται η Λίντορ εδώ πέρα, καθώς όπως
σωστά τόνισε ο συνάδελφος, πολύ δύσκολα δέχεται ξένους, αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο..
Η Ντανάια, σχετικά καινούργια στο παιχνίδι, μπορεί να έχει άλλα στραβά που σχετίζονται με την τιμολογειακή
πολιτική της (έχοντας "αποφοιτήσει" από τη σχολή της Εσκορτίρα) αλλά ξέρω συναδέλφους, που είχαν μεράκι να
τη δοκιμάσουν πληρώνοντας τα ουκ ολίγα που ζητάει και έμειναν  ευχαριστημένοι. Μην  μιλάμε λοιπόν για μετριότητες
με τέτοια ευκολία, και ειδικά για κοπέλες όπως η Λίντορ και η Βίκυ/Ντέσι που έχουν γράψει μια άλφα ιστορία.
Αυτά, προς αποκατάσταση μερικών πραγμάτων. Τα σέβη μου και καλή συνέχεια σε όλους.  :hi:


 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλε, η δική μου ένσταση ήταν περισσότερο στο χαρακτηρισμό, ότι και οι τρείς κοπέλες είναι
"κλασικές μετρίου επιπέδου" και όχι τόσο για το αν θεωρείς τη Λίντορ γύφτισσα ή όχι
(που εννοείται ότι δεν είναι η κοπέλα, αυτό το ξέρουν και οι πέτρες).
Στα περί εμφάνισης, ισχύει το περί ορέξεως, καθώς όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε,
όταν όμως κάποιος χαρακτηρίζει μια κοπέλα "κλασική μετρίου επιπέδου", ο αναγνώστης αποκομίζει
άλλη εντύπωση, που συνδέεται με την απόδοση κλπ.
Είναι, λοιπόν, κρίμα να αδικούνται κοπέλες που εδώ και χρόνια έχουν κερδίσει την εμπιστοσύνη
και την προτίμηση με την αξία και το φιλότιμό τους, και να υποβαθμίζονται με τέτοιο τρόπο.
Ειδικά για την Βίκυ/Ντέσι, επειδή τη γνωρίζω καλά την κοπέλα και ήμουν αυτός που την πρωτοπαρουσίασε
εδώ μέσα πριν από κάτι χρόνια, αυτό δεν ισχύει με τίποτα. Όπως και η Λίντορ, είναι εδώ και χρόνια
μέσα στο top 5 της Σόφιας, για εργαζόμενες με τερέν. Το γεγονός επίσης, ότι παλιότερα την είχε ψάξει
σοβαρά και με το πορνό με δοκιμαστικά στον Γούντμαν κλπ., δείχνει ότι είναι συνειδητοποιημένη επαγγελματίας.
Αν ήταν μετριότητα, δεν θα έκλεινε ραντεβού από την προηγούμενη μέρα για την επόμενη. Αυτό και μόνο, κάτι λέει.
Η Λίντορ, μπορεί να είναι κίφλα και να έχει διάφορες άλλες ιδιορρυθμίες, αλλά δεν είναι σε καμμία περίπτωση
μετριότητα στον αγώνα. Το γεγονός ότι είναι στο Λιούλιν (όπως σου έκανε εντύπωση), αλλά παρόλα αυτά, έχει δουλειά
κάτι λέει. Δεν τραβιέται κάποιος τυχαία μέχρι το Λιούλιν. Ξέρει που πηγαίνει, όπως και η Λίντορ το ξέρει πως
θα την βρούν και πιο μακριά να πάει. Βέβαια, δεν έχει νόημα να προτείνεται η Λίντορ εδώ πέρα, καθώς όπως
σωστά τόνισε ο συνάδελφος, πολύ δύσκολα δέχεται ξένους, αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο..
Η Ντανάια, σχετικά καινούργια στο παιχνίδι, μπορεί να έχει άλλα στραβά που σχετίζονται με την τιμολογειακή
πολιτική της (έχοντας "αποφοιτήσει" από τη σχολή της Εσκορτίρα) αλλά ξέρω συναδέλφους, που είχαν μεράκι να
τη δοκιμάσουν πληρώνοντας τα ουκ ολίγα που ζητάει και έμειναν  ευχαριστημένοι. Μην  μιλάμε λοιπόν για μετριότητες
με τέτοια ευκολία, και ειδικά για κοπέλες όπως η Λίντορ και η Βίκυ/Ντέσι που έχουν γράψει μια άλφα ιστορία.
Αυτά, προς αποκατάσταση μερικών πραγμάτων. Τα σέβη μου και καλή συνέχεια σε όλους.  :hi:
Μήπως θα έπρεπε να ζητήσω και συγνώμη επειδή εξέφρασα μιά προσωπική άποψη? Η θα πέσουν οι δουλιές κάποιων και σας κακοφάνηκε?
Μου φαίνεται ότι μερικοί νομίζετε ότι είσαστε οι αφέντες του της βίζιτας στην Βουλγαρία
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλε, ξέρεις ότι σε εκτιμώ και δεν έχω την παραμικρή διάθεση να μπούμε σε κανενός
είδους αντιπαράθεση, και ειδικά με χαρακτηρισμούς. Όλοι έχουμε δικαίωμα στην προσωπική γνώμη και στον αντίλογο. 

Αν με εκτιμούσες όπως λές δεν θα μου την έπεφτες επειδή έγραψα την άποψή μου εκτός και εάν έχεις προσωπικό όφελος από την όλη υπόθεση όπως μάλλον μου φαίνεται...
Η έισαι η λογοκρισία του site? Δεν κατάλαβα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μήπως θα έπρεπε να ζητήσω και συγνώμη επειδή εξέφρασα μιά προσωπική άποψη? Η θα πέσουν οι δουλιές κάποιων και σας κακοφάνηκε?
Μου φαίνεται ότι μερικοί νομίζετε ότι είσαστε οι αφέντες του της βίζιτας στην Βουλγαρία

Φίλε, ξέρεις ότι σε εκτιμώ και δεν έχω την παραμικρή διάθεση να μπούμε σε κανενός
είδους αντιπαράθεση, και ειδικά με χαρακτηρισμούς. Όλοι έχουμε δικαίωμα στην προσωπική γνώμη και στον αντίλογο.  
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Αν με εκτιμούσες όπως λές δεν θα μου την έπεφτες επειδή έγραψα την άποψή μου εκτός και εάν έχεις προσωπικό όφελος από την όλη υπόθεση όπως μάλλον μου φαίνεται...
Η έισαι η λογοκρισία του site? Δεν κατάλαβα

Cosi e (se vi pare)...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.087
Κριτικές
178
Like
39.726
Πόντοι
21.896
εηρηνη ρε !!τι κανετε ολοι σας χρονια πολλα

τα 200 πολλα για βουλγαρια αφου στην αθηνα με 2οο λεβα κανεις της λιζαωιπ τον κωλο γκροβερ
γενικα ξεφυγαν καποιες βουλγαρες στην τιμη τους και οσο καλες κ να ειναι δεν δικαιολογειται με τπτ


καποτε 90s φοιτητης με εν κερασμα φορτωναμε και τωρα μονο μιλφομπαζακια

οσο για τις ιεροδουλες στην αθηνα το 50 τοις εκατο απο τα κωλ γκερλ σσ οχι εσκορτ θα σου βγει καλο ενω εδω στη βουλγ σαν να γαμαμε κομοδινα--το 80 τοισ εκατο ειναι φολα

επισης οσες ερχονται βορεια ελλαδα για θαλασσα ειτ με τον αγαπητικο κουβλητη ειτε με γονεις----ποτε δεν θα τις δουμε γυναικοπαρεες

 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Θα πάω Σοφια την άλλη εβδομαδα.Μπορώ να πάω πουτάνες σε ένα ξενοδοχείο ή υπάρχει πρόβλημα;
Οι φθηνές πουτάνες με 50-80 λέβα τι λένε;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θα πάω Σοφια την άλλη εβδομαδα.Μπορώ να πάω πουτάνες σε ένα ξενοδοχείο ή υπάρχει πρόβλημα;
Οι φθηνές πουτάνες με 50-80 λέβα τι λένε;

δεν υπαρχει θεμα ολα τα ξενοδοχεια επιτρεπουν να φερεις πουτανες στο δωματιο. σχεδον ολα τα ξενοδοχεια αν πας στη ρεσεψιον και ζητησεις κοπελα θα παρουν τηλ. και θα σου φερουν.

οσο γι' αυτες με 50-80 λεβα ειναι ολες σαπιες απο πλευρας υγιεινης και ομορφιας καλυτερα να τις αποφυγεις μην αρπαξεις κανενα παρασημο

σε ποια πολη θα εισαι;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Δεν είναι αυτό μόνο, είναι ότι είναι πολύ ακριβά πλέον σε σχέση με ότι ήσχυε μια δεκαετια πριν..
Πηγενες σε ενα νορμαλ χοτελι και σου ρχοτανε στο δωματιο μια μουναρα και τρελενόσουνα στα γαμησια με 50 ευρω..Τωρα για το ίδιο θέλεις 150-200
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν είναι αυτό μόνο, είναι ότι είναι πολύ ακριβά πλέον σε σχέση με ότι ήσχυε μια δεκαετια πριν..
Πηγενες σε ενα νορμαλ χοτελι και σου ρχοτανε στο δωματιο μια μουναρα και τρελενόσουνα στα γαμησια με 50 ευρω..Τωρα για το ίδιο θέλεις 150-200

α μπραβο πολυ σωστα  :hi: αλλαξαν οι εποχες. πλεον η καλη η βιζιτα στη βουλγαρια  παιρνει τα ιδια χρηματα με την ελλαδα

τι μου θυμησες ρε μυστη πριν μια 10ετια  δλδ το 2008  :sunglasses:

νοικιαζα σπιτι στο blagoevgrad το τι μουνι ειχα γαμησει δεν λεγεται, εβγαινα εξω και μονο που ακουγαν οι γκομενες οτι ειμαι ελληνας μου την επεφταν στην ψυχρα για γαμησι.

μολις καηκε η βουλγαρια και ρουμανια δεν ξανα πατησα το ποδι μου ξανα, ανεβηκα πιο πανω ουκρανια για παιχνιδι
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Ρουμανία.. Τι μου θύμησες τώρα, άλλη παπαριά.. Αντε ρε πηδάτε στην Ελλάδα και μην τραβιέστε στα Βαλκάνια.. Ψόφησαν!
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
α μπραβο πολυ σωστα  :hi: αλλαξαν οι εποχες. πλεον η καλη η βιζιτα στη βουλγαρια  παιρνει τα ιδια χρηματα με την ελλαδα

τι μου θυμησες ρε μυστη πριν μια 10ετια  δλδ το 2008  :sunglasses:

νοικιαζα σπιτι στο blagoevgrad το τι μουνι ειχα γαμησει δεν λεγεται, εβγαινα εξω και μονο που ακουγαν οι γκομενες οτι ειμαι ελληνας μου την επεφταν στην ψυχρα για γαμησι.

μολις καηκε η βουλγαρια και ρουμανια δεν ξανα πατησα το ποδι μου ξανα, ανεβηκα πιο πανω ουκρανια για παιχνιδι

Τώρα με το που ακούν 'Ελληνα μετά την κρίση εξαφανίζονται γιατί ξέρουν ότι δεν υπάρχει χρήμα όπως πρίν...
Πάντως επιβεβαιώνω όσα προαναφέρατε οι πολύ καλές  βίζιτες ή έχουν φύγει έξω ή ζητάνε ακόμη και περισσότερα από ότι Ελλάδα και έχουν πελατεία όσο και εαν σας φαίνεται περίεργο.
Επήσις σημαντικός παράγωντας είναι η γλώσσα αν μιλάς Βουλγάρικα όλα αλλάζουν ΚΑΛΑ ΒΟΛΙΑ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τώρα με το που ακούν 'Ελληνα μετά την κρίση εξαφανίζονται γιατί ξέρουν ότι δεν υπάρχει χρήμα όπως πρίν...
Πάντως επιβεβαιώνω όσα προαναφέρατε οι πολύ καλές  βίζιτες ή έχουν φύγει έξω ή ζητάνε ακόμη και περισσότερα από ότι Ελλάδα και έχουν πελατεία όσο και εαν σας φαίνεται περίεργο.
Επήσις σημαντικός παράγωντας είναι η γλώσσα αν μιλάς Βουλγάρικα όλα αλλάζουν ΚΑΛΑ ΒΟΛΙΑ

:thumbsup: :hi:
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Popov εισαι Φιλι/πολη ή Σοφια αυτο τον καιρο?
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
https://www.instagram.com/alica.asn/ η συγκεκριμένη βρίσκεται χαλκιδική αυτή την στιγμή. κάποιος καλοπερνάει μαζί της. υπάρχει περίπτωση να μάθουμε λεπτομέρειες? γνωρίζω οτι έχει καναλι στο chaturbate και για να την κλείσεις για σκ ζητάει 1000ευρά. δεν ξέρω όμως αν αληθεύουν αυτά. όποις ξέρει ασ πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom