Νέα

VIP όργια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Adly

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
121
Like
323
Πόντοι
21
Ωραίο νήμα. Και εγώ έχω περιέργεια αν γίνονται.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Καιρό προσπαθεί να τετραγωνίσει κάτι τέτοιους κύκλους ο Σαντμαν αλλά δεν έχει καταφέρει τίποτα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Έχεις κάνεις καμιά εμπειρία με vip πάρτι που καταλήγουν σε οργια η έστω να έχει ακούσει άμα γίνονται όντως?
Μπηκες στο καταληλλο site που όλοι είναι VIP.
Το μέσο μέλος έχει πάνω από 100 μύρια καταθέσεις και κινείται σε κύκλους celebrities
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
647
Like
1.360
Πόντοι
206

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
2.005
Πόντοι
1.196
Έχεις κάνεις καμιά εμπειρία με vip πάρτι που καταλήγουν σε οργια η έστω να έχει ακούσει άμα γίνονται όντως?
Γίνονται...
Απλά τα όργια δεν είναι όπως τα φαντάζεσαι....
Και με το φύλο που φαντάζεσαι...
Και τις ηλικίες που φαντάζεσαι ...
Όλοι εκεί είναι υπερανωμαλοι δυστηχως οπότε καταλαβαίνεις πιστεύω
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.252
Like
1.921
Πόντοι
216
Κάποια στιγμή, πριν χρόνια, μου είχε διηγηθεί κάποιος μία ιστορία με Vip όργια.
Δεν έλαβε μέρος αυτός, αλλά φίλος του που ήταν του κύκλου αυτού. Γενικά ήταν ζιγκολό ο τύπος, πήγαινε και με άντρες και με γυναίκες, για λεφτά.
Τραγουδιστές, ηθοποιοί, αρχιμανδρίτες...
Δεν είχα λόγο να μην τον πιστέψω, οπότε συμβαίνουν.
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
646
Like
1.437
Πόντοι
206
Έχουμε συμμετέχει εμείς αλλά όχι vip απλά όργιο σε σπίτι στα νότια γύρω στα 20 ζευγάρι που κράτησε ως το πρωί.Οχι όμως γνωστοί φραγκατοι κτλπ
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
831
Like
1.387
Πόντοι
206
Λόγω προηγούμενης δουλειάς ξέρω for a fact ότι γίνονται. Δε μπορώ όμως να πω παραπάνω ιστορίες.

Όπως και ότι υπάρχουν πριβέ βίζιτες που δε τις βρίσκεις από αγγελίες και γραφεία.

Το σίγουρο είναι πως για να συμμετέχεις σε κάτι τέτοιο χρειάζεται δύο πράγματα αρχικά γνωριμίες και κατά δεύτερον κασέρι.

Ειδικά το πρώτο είναι πολύ σημαντικό.

Btw αυτά τα κυκλώματα είναι που όταν τα πιάνουν που και που ξαφνικά φταίει ο μέσος μπουρδελιάρης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Πολύ απλά παίκτη πρέπει να σε προσκαλέσουν. Και για να σε προσκαλέσουν πρέπει να σε ξέρουν. Και για να σε ξέρουν πρέπει να κινείσαι σε τέτοιους κύκλους και να σε έχουν τσεκάρει ότι είσαι άτομο εμπιστοσύνης.
Για τους δε εργαζόμενους πρέπει επίσης να είναι άτομα εμπιστοσύνης αλλά και εγκρατείς αφού πληρώνονται για να δουλεύουν όχι για να παρτουζώνονται. Εκτός αν τους προσκαλέσουν.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.025
Πόντοι
2.306
Κάποια στιγμή είχα φασώσει νεαρά ιατρό.
Κατά τα λεγόμενά της, οι μεγαλογιατροί κάνουν τέτοιου είδους συγκεντρώσεις ομαδικού σεξ, όπου συμμετέχουν και ανήλικα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Κάποια στιγμή είχα φασώσει νεαρά ιατρό.
Κατά τα λεγόμενά της, οι μεγαλογιατροί κάνουν τέτοιου είδους συγκεντρώσεις ομαδικού σεξ, όπου συμμετέχουν και ανήλικα.
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε..
Τώρα δεν ξ'ερω τι γίνεται, αλλά όταν είχα ασχοληθεί με τα νοσοκομεία λόγω δουλειάς, γινόταν κλάμα, γαμήσια καθημερινά τα βράδυα με την ησυχία και οργανωμένες παρτουζίτσες αλλά εκτός νοσοκομείου. ΟΙ νοσοκόμες είναι οι πιο εύκολες, ίσως ψάχνουν το γαμπρό έτσι ( όχι στις παρτούζες φυσικά). Θυμάμαι είχα προλάβει να ψιλοτσιμπήσω μία, τώρα αν πήγαινα θα πηδούσα και τη διευθύντρια της κλινικής...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Μπηκες στο καταληλλο site που όλοι είναι VIP.
Το μέσο μέλος έχει πάνω από 100 μύρια καταθέσεις και κινείται σε κύκλους celebrities
Mα και γι αυτο ψηφιζουν τακα τακα Τακη. Γιατι τα συμφεροντα του ταυτιζονται με αυτα του Τζιγγερ, ενω στην πραγματικοτητα μετρανε τα ψιλα γα να αγορασουν τσιγαρα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Κάποια στιγμή είχα φασώσει νεαρά ιατρό.
Κατά τα λεγόμενά της, οι μεγαλογιατροί κάνουν τέτοιου είδους συγκεντρώσεις ομαδικού σεξ, όπου συμμετέχουν και ανήλικα.
Κι υστερα ξυπνησε.
Ναι το βραδι ειδικα στις εφημεριες που γινεται της Ποπης απο περιστατικα στα εξωτερικα ιατρεια δεν προλαβαινουν να γκαμανε. Να τους γκαμανε μαλλον απο την πολλη δουλεια.
Τι λετε ωρε παιδια, ενας τολμησε καποτε να κανει κατι τετοιο με εναν φιλο του και μια νοσοκομα μεσα στο χωρο ενος νοσοκομειου και περασε πειθαρχικο. Ισως να του εχουν αφαιρεσει και την αδεια απο τοτε.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
8
Like
4.502
Πόντοι
736
Ολα γινονται,αλλα!!!!!!!!
Σαν τι θα παει ο καθενας.
Θα γαμησει ή θα γαμηθει!
Σε καλα μερη υπαρχουν διαφοροι-ες που ψαρευουν θυματα για αυτα τα παρτυ.
Για να μπει καποιος σε αυτα θελει εγγυησεις!!!!!
Οποιος καταλαβε-καταλαβε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom