Νέα

Τσιμπούκι & σπατουλάρισμα από & προς εκδιδόμενη. Με ή χωρίς προφύλαξη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

"Τσιμπούκι & σπατουλάρισμα απο & προς εκδιδόμενη"

  • Σε εκδιδόμενη δίνω μονο με προφύλαξη

  • Δίνω χωρίς προφυλακτικό

  • Έδινα χωρίς αλλά μετά απο μια περιπέτεια το έκοψα

  • Σπατουλάρισμα σε εκδιδόμενη δεν κάνω

  • Σπατουλάρισμα σε εκδιδόμενη κάνω

  • Έκανα κάτι απο τα δυο (ή και τα δυο), αλλά αφού κόλλησα κάτι το σταμάτησα πλέον


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Έπεσα πάνω σε πολλά θέματα στο φορουμ που ασχολούνται με την προφύλαξη στο σεξ με εκδιδόμενες, άλλοι αναφέρουν και στις κριτικές τους ότι δίνουν τσιμπούκια ξεσκούφωτοι, άλλοι οτι βρήκαν ένα μοσχομυριστό μουνάκι και επιδόθηκαν σε ένα ατελείωτο σπατουλάρισμα, άλλοι οτι τους ξενέρωσε που δεν έδινε η άλλη φιλιά με γλώσσα κλπ.
Ερχομαι λοιπόν να ρωτήσω, και να βάλουμε επιτέλους ένα ΤΕΛΟΣ στη διχογνωμία ετών:
Τα μέλη του ΜΠΟΥ, πως συμπεριφέρονται?
Μπορείτε να γράψετε και ενα κειμενάκι αφού ψηφίσετε, να γίνει σουσου, να ακουστούν γνώμες, απόψεις και γιατί όχι και γεγονότα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
1
Like
6.217
Πόντοι
2.306
με μια εικονα τυπε
6C2092CC-DBE4-4AE6-B94F-336AB5E843B5.jpeg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
τον πρωτο ρολο παιζει η κοπελα και το τι κανει και το δευτερο η γνωριμια σας απο την επισκεψιμοτητα σου προς αυτην.
αν ειναι καθαρη και σου κανει... και γλειφεις και σε γλειφει φρι και γλωσσοφιλα δινεις και αγκαλιες-μπαλαμουτι κανεις.
αν ειναι βρωμος η' δε σου κανει, απλα φευγεις.
αν εισαι βρωμος η' περιεργος τρως πορτα σταδιακη, αν οχι απο τη πρωτη φορα.
απλα πραγματα δηλαδη.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τον πρωτο ρολο παιζει η κοπελα και το τι κανει και το δευτερο η γνωριμια σας απο την επισκεψιμοτητα σου προς αυτην.
αν ειναι καθαρη και σου κανει... και γλειφεις και σε γλειφει φρι και γλωσσοφιλα δινεις και αγκαλιες-μπαλαμουτι κανεις.
αν ειναι βρωμος η' δε σου κανει, απλα φευγεις.
αν εισαι βρωμος η' περιεργος τρως πορτα σταδιακη, αν οχι απο τη πρωτη φορα.
απλα πραγματα δηλαδη.
το ελευθερο στοματικο και το γλυφομουνι ειναι επικυνδινα η αληθεια ειναι μπρο εγω οσες φορες εχω παει σε ιεροδουλές παντα με προφυλαξη η πιπα και γλυφομουνι δε κανω αν και μερικες εχουν φανταστικα μουνακια μικρα ωραια αλλα κρατηθηκα γιατι με το γλυφομουνι συγουρα κολας κατι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
το ελευθερο στοματικο και το γλυφομουνι ειναι επικυνδινα η αληθεια ειναι μπρο εγω οσες φορες εχω παει σε ιεροδουλές παντα με προφυλαξη η πιπα και γλυφομουνι δε κανω αν και μερικες εχουν φανταστικα μουνακια μικρα ωραια αλλα κρατηθηκα γιατι με το γλυφομουνι συγουρα κολας κατι.
Εγώ πάλι εδω και καμιά 15 χρόνια που παίρνω πρόγραμμα με γλυφομούνι στα στούντιο της θεσσαλονίκης δεν έπαθα κάτι , μόνο μια φορά είχα βγάλει κάτι σαν σπυρί μέσα απο το χείλος αλλά πέρασε μόνο του χωρίς φάρμακα. Γυμνό στοματικό έχω πάρει επίσης αρκετές φορές αλλά τις περισσότερες ήταν με προφύλαξη , πάλι δεν έχω πάθει κάτι. Ισως ημουν τυχερός ποιός ξέρει. Βέβαια δεν πάω και πολύ συχνα συνήθως πήγαινα μια φορά τον μήνα η μιά φορά το δίμηνο κάπως έτσι , οπότε μάλλον παίζει και αυτό ρόλο.

Η είναι αυτό που λένε οτι οι ιερόδουλες κάνουν πιό συχνά εξετάσεις οπότε είναι σχετικά πιό ασφαλές στις ιερόδουλες παρά στις έξω ... αν και οι απόψεις διίστανται εδω γιατί άλλοι πάλι λένε οτι ο μεγάλος αριθμός πελατών της ιερόδουλης είναι πιό επικίνδυνος :confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
το ελευθερο στοματικο και το γλυφομουνι ειναι επικυνδινα η αληθεια ειναι μπρο εγω οσες φορες εχω παει σε ιεροδουλές παντα με προφυλαξη η πιπα και γλυφομουνι δε κανω αν και μερικες εχουν φανταστικα μουνακια μικρα ωραια αλλα κρατηθηκα γιατι με το γλυφομουνι συγουρα κολας κατι.
δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω σορρυ :dunno:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εγώ πάλι εδω και καμιά 15 χρόνια που παίρνω πρόγραμμα με γλυφομούνι στα στούντιο της θεσσαλονίκης δεν έπαθα κάτι , μόνο μια φορά είχα βγάλει κάτι σαν σπυρί μέσα απο το χείλος αλλά πέρασε μόνο του χωρίς φάρμακα. Γυμνό στοματικό έχω πάρει επίσης αρκετές φορές αλλά τις περισσότερες ήταν με προφύλαξη , πάλι δεν έχω πάθει κάτι. Ισως ημουν τυχερός ποιός ξέρει. Βέβαια δεν πάω και πολύ συχνα συνήθως πήγαινα μια φορά τον μήνα η μιά φορά το δίμηνο κάπως έτσι , οπότε μάλλον παίζει και αυτό ρόλο.

Η είναι αυτό που λένε οτι οι ιερόδουλες κάνουν πιό συχνά εξετάσεις οπότε είναι σχετικά πιό ασφαλές στις ιερόδουλες παρά στις έξω ... αν και οι απόψεις διίστανται εδω γιατί άλλοι πάλι λένε οτι ο μεγάλος αριθμός πελατών της ιερόδουλης είναι πιό επικίνδυνος :confused:
ναι αυτο σου λεω η αληθεια ειναι πανε πολλοι μαζι τους και τουλαχιστον γλυφομουνι ειναι πολυ επικυνδινο ελευθερο στοματικο οκ δεν ειναι και τοσο τραγικα επικυνδινο επισης ουτε τα φιλια ειναι στα φιλια αντε να βγαλεις κανα σπυρι ερπη μεχρι εκει,το χειροτερο ειναι γλυφομουνι,και εγω εκει παω αυτα τα 3 χρονια καριερας μου καθε 2 μηνες ειμαι 22 χρονων στα 19 ξεκινησα,και εχω πληρωσει συνολο αρκετες φορες 23.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω σορρυ :dunno:
τι εννοεις αδερφε?
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Προσωπικα επιλεγω την πουτανα μου με το να ειναι μεγαλη ή σιγουρο πως κανει ακαποτα. Παντα κοιταζω προηγουμενο πελατη και ψωνιζω μοναχα απο τις πιο βρωμικες περιοχες. Οσες χρειαζεται με ξερουν και αφηνουν τον προηγουμενο να χυσει μεσα, χωρις να ριξουν καν νερο. Ο λογος.... να μαζευω φυσικα με τη γλωσσα μου τα ψωλοζουμα αφου εχουν αρωματιστει απο τον κολπο της καθε πουτανας. Κατι αλλο που λατρευω ειναι να τις βαζω να πατανε τις χρησιμοποιημενες καποτες απο τον καδο κατω και να τις πατανε ανεξαρτητα το ποσο παλιες ειναι. Μετα παω με τρομερη επιμελεια και καθαριζω τα δαχτυλα τους με τη γλωσσα μου. Βεβαια για το φετιχ με το χωνι δε σας λεω...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
το ελευθερο στοματικο και το γλυφομουνι ειναι επικυνδινα η αληθεια ειναι μπρο εγω οσες φορες εχω παει σε ιεροδουλές παντα με προφυλαξη η πιπα και γλυφομουνι δε κανω αν και μερικες εχουν φανταστικα μουνακια μικρα ωραια αλλα κρατηθηκα γιατι με το γλυφομουνι συγουρα κολας κατι.
Οχι και σίγουρα ρε συ. Το ποσοστο είναι γυρω στο 5%.
Απλά είναι να μη σου κάτσει....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
Εγώ πάλι εδω και καμιά 15 χρόνια που παίρνω πρόγραμμα με γλυφομούνι στα στούντιο της θεσσαλονίκης δεν έπαθα κάτι , μόνο μια φορά είχα βγάλει κάτι σαν σπυρί μέσα απο το χείλος αλλά πέρασε μόνο του χωρίς φάρμακα. Γυμνό στοματικό έχω πάρει επίσης αρκετές φορές αλλά τις περισσότερες ήταν με προφύλαξη , πάλι δεν έχω πάθει κάτι. Ισως ημουν τυχερός ποιός ξέρει. Βέβαια δεν πάω και πολύ συχνα συνήθως πήγαινα μια φορά τον μήνα η μιά φορά το δίμηνο κάπως έτσι , οπότε μάλλον παίζει και αυτό ρόλο.

Η είναι αυτό που λένε οτι οι ιερόδουλες κάνουν πιό συχνά εξετάσεις οπότε είναι σχετικά πιό ασφαλές στις ιερόδουλες παρά στις έξω ... αν και οι απόψεις διίστανται εδω γιατί άλλοι πάλι λένε οτι ο μεγάλος αριθμός πελατών της ιερόδουλης είναι πιό επικίνδυνος :confused:
.... καλά, μην παιρνεις και όρκο ότι κάνουν τακτικά εξετάσεις....
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Οχι και σίγουρα ρε συ. Το ποσοστο είναι γυρω στο 5%.
Απλά είναι να μη σου κάτσει....
με το γλυφομουνι αδερφε συγουρα κολας με το ελευθερο στοματικο πιθανοτητα ειναι 2 τοις εκατο,στο γλυφομουνι ειναι 95%.
τα φιλια επισης δε κολλας τιποτα αντε μονο κανα ερπη.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
με το γλυφομουνι αδερφε συγουρα κολας με το ελευθερο στοματικο πιθανοτητα ειναι 2 τοις εκατο,στο γλυφομουνι ειναι 95%.
τα φιλια επισης δε κολλας τιποτα αντε μονο κανα ερπη.
Εγώ δεν έχω κάνει ποτε γλυφομούνι σε εκδιδομενη, μόνο γλυφοκωλι αλλά την βάζω να πλυθει πριν και δε χωνω γλώσσα. Το προτιμω. Επίσης μόνο σε στανταρακια!! Είναι και πιο ασφαλές διότι ο κωλος δεν κατεβάζει υγρά. Επίσης ο φρεσκοπλυμενος κωλος δεν έχει υποψιες ηπατίτιδας. Και δεν χωνω γλώσσα μέσα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Ολα με καποτα και το πολυ να χωσω δακτυλο σε κανα CG
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εγώ δεν έχω κάνει ποτε γλυφομούνι σε εκδιδομενη, μόνο γλυφοκωλι αλλά την βάζω να πλυθει πριν και δε χωνω γλώσσα. Το προτιμω. Επίσης μόνο σε στανταρακια!! Είναι και πιο ασφαλές διότι ο κωλος δεν κατεβάζει υγρά. Επίσης ο φρεσκοπλυμενος κωλος δεν έχει υποψιες ηπατίτιδας. Και δεν χωνω γλώσσα μέσα.
ακριβως αδερφε μου και γω εκδιδομενη μονο εγλυψα τα κωλομαγουλα και η κοπελα μυριζε καθαρα,εχω γλυψει πλατη ρογες, σε εκδιδομενη το θεωρω το πιο επικινδινο να γλυψεις μουνι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ολα με καποτα και το πολυ να χωσω δακτυλο σε κανα CG
ακριβως αδερφε μου ,προσοχη ειναι μαλακια να τη πατησει κανεις,γλυφομουνι ποτε σε ιεροδουλη αυτη ειναι η αποψη μου.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
.... καλά, μην παιρνεις και όρκο ότι κάνουν τακτικά εξετάσεις....
συμφωνω μαζι σου διανοουμενε δε σημαινει πως κανουν εξετασεις συγουρα ακομα και να κανουν πανε με απειρους απλα οντως η ιεροδουλη μπορει να εχει παει με 100 και να εχει κανει εξετασεις καποιες φορες για τον επαγγελματισμο(μιλαμε για τα ακριβα στουντιο cg),γιατι φυλης μεταξουργειο ειναι ολες χωρις εξετασεις,ενω μια ξεμπαρκη μη επαγγελματιας μπορει να εχει παει με 50 συνολο και να μην εχει κανει εξετασεις ποτε,γενικα παντα καποτα μαγκες μη το ξεχνατε ποτε αυτο.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
ακριβως αδερφε μου ,προσοχη ειναι μαλακια να τη πατησει κανεις,γλυφομουνι ποτε σε ιεροδουλη αυτη ειναι η αποψη μου.
Ειναι ρωσικη ρουλετα ρε το γλυφομουνι σε αυτες δυστηχως οσο και αν θελω να το κανω πολλες φορες κρατιεμαι δεν ειναι να παιζεις με αυτες τις μαλακιες ετσι και φας κανα HIV την γαμησες και περα απο αυτο χιλιες δυο κωλοαρρωστιες τριγυρνανε που με τον γλυψεις το μουνι και να ερθεις σε παφη με τα ζουμια ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα κολλησεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom