Νέα

Tραβέλια Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947
ναι τα νεα μου βυζακια .... εχουν τρελανη το κοινο μου ..στην σελιδα μου θα περιεχη .... φωτο μου βιντεο μου και καποιες φωτο απο το στουντιο μασαζ που ετοιμαζο στην 26ης
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
ωχ καλοκαιριατικα θα τρελανεισ κοσμο....ωχ.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525
Το μαγαζι ονομαζεται ΜΠΑΛΑΛΑ   που ειναι δεν ξερω ακριβως μαζευει σκεδον καθε βραδη τις τρανς που πετυχες ... και ολες τις βουλγαρες τρανς και ως συνηθος εχει μεσα ολο αλλοδαπους απο τι ακουσα ... ...
Παλαλας το λενε και ειναι στην Οδυσσεως...μηπως μαζευει και τους Αλβανους τρανς?...Ακουσες τιποτα?
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947


Δεν ξερω για αλβανιδες πρωτη φορα ακουο ... μια χαρα σε λιγο θα εχουμε πολες τις χωρες! !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.456
Πόντοι
12.525


Δεν ξερω για αλβανιδες πρωτη φορα ακουο ... μια χαρα σε λιγο θα εχουμε πολες τις χωρες! !
Πως γινεται να μην ξερεις εσυ βρε Νινα?Νομιζα οτι ξερεις τα παντα για τις συναδερφους σου και τις πιατσες...
Να μην ξερεις εσυ αν υπαρχουν Αλβανιδες....οχι τιποτα αλλο δηλαδη αλλα ξερεις τι συμπαθεια υπαρχει εδω στη Θεσσαλονικη για τους Αλβανους.

Φαντασου λοιπον να'βγαινε η φημη οτι μια γνωστη τρανς ειναι απο την Αλβανια.Τι ειχε να γινει...θα'σβηνε την ιδια μερα απο την πιατσα η καημενη
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947
Σοβαρα τωρα δεν ξερω για αλβανιδα ..για σκοπιανες ξερω για βουλγαρες ξερω ....για ρωσιδα ξερω αλλα για αλβανιδα οχι ...... ελληνιδες βουλγαρες σκοπιανες  ... αυτες μονο η υπαρχουν ...στο λεω σιγουρα ....πιστεψε με κανο παρεα με πολλες οποτε θα ηξερα.....
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947
Για να μην γινει και παραληψη ...... φημες βγαινουν για πολλους και πολλες ...το θεμα ειναι τι ισχυει .... οσα ακους ...εκει κατο ειναι για να σου μπαινουν απο το ενα αυτη και να βγαινουν απο το αλλο λογια του αερα ... ... αγορι που τα ξερεις ολα ...
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947
μπορεις να πας και να τις ζητησεις να διεις ταυτητα  !
 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις μια τζενη τρανς απο σαλονικη; εχει κ προφιλ στο φατσα, μιλησα μαζι της τις προαλλες σε chat. κανεις εμπειριες;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.119
Like
7.947
καλησπερα ... !!ολα τα καλα αγορια μαζεμενα εδω μεσα !!..τι κανετε ψωλαραδες μου ??? :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom