Νέα

Τι βλέπουμε στους δρόμους Κυριακές νωρίς πρωί...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
850
Κριτικές
33
Like
2.540
Πόντοι
5.345
Χθες είδα 2 γομενάκια το ένα να κρατάει το άλλο για να μπορέσουν να περπατήσουν γυρνώντας από ποτά. Το ένα φορούσε σχετικά κοντή φούστα. Η φούστα "διπλωμένη-πιασμένη" κάπου, προφανώς δεν το είχε καταλάβει, το αριστερό κωλομάγουλο όλο έξω. Ίσα ίσα κάποια στιγμή έκανε την εμφάνησή του το στριγκάκι. Δυστυχώς δε πρόλαβα να βγάλω φωτό.
Καλημέρα καλή εβδομάδα
Αυτά στον Πειραιά?
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.053
Κριτικές
42
Like
4.311
Πόντοι
5.646
Προς νηματοθετη:

Μόνο Κυριακή τις βλέπουμε; Κάθε μέρα :sunglasses:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.807
Κριτικές
18
Like
15.492
Πόντοι
4.546
ξεχασα, μιχαλακοπουλου να μπαινουν σε ταξι και αμαξια αγαπητικων τα κοριτσια απο τα κωλομπαρα
Είχα δει τις προάλλες μια κορασίδα με μια μεγάλη και γεμάτη αγκαλιά λέλουδα, ίσα ίσα τα χωρούσε ολάκερη η αγκαλιά της, να βγαίνει από Εφ Μπι Άι, να πηγαίνει στον κοντινότερο κάδο σκουπιδιών να τα ξεφορτωθεί, πριν σταματήσει το πρώτο ελεύθερο ταξί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.953
Κριτικές
62
Like
40.433
Πόντοι
8.530

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.412
Κριτικές
5
Like
5.525
Πόντοι
1.056
Πριν καμιά δεκαριά χρόνια, ζώντας σε τουριστική περιοχή του Ιονίου, έκανα παρέα με ζευγάρι Βρετανών. Καλοβαλμένος πενηντάρης εκείνος, 35άρα εκείνη.
Ο τύπος ήταν συνταξιούχος αστυνομικός, υπήρξε διοικητής του τμήματος στην επαρχιακή πόλη που έμεναν πριν έρθουν μόνιμα στην Ελλάδα.
Μου εξήγησε γιατί στο Ηνωμένο Βασίλειο δε θα έβλεπες ποτέ εικόνες ελληνικού "κυριακάτικου πρωινού". Ως γνωστόν, οι Άγγλοι πίνουν σαν τα νερόφιδα. Παρασκευή και Σάββατο βράδυ, όσοι έβγαιναν πιωμένοι απ' τις παμπ και παρεκτρέπονταν, έμπαιναν κλούβα και στη συνέχεια κρατητήριο. Τους άφηναν βέβαια, αλλά τη Δευτέρα το πρωί, αφού είχαν ξενερώσει κι αφού είχαν φάει σχετικό πρόστιμο. Φαντάζεστε πόσα ατυχήματα, πόσες σωματικές βλάβες και πόσους νεκρούς γλίτωναν έτσι.
Εμείς όμως εδώ έχουμε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.412
Κριτικές
5
Like
5.525
Πόντοι
1.056
Να συμπληρώσω ότι δεν έχω συναντήσει στη ζωή μου πιο γλυκομίλητο και ευγενικό Βρετανό. Άξιο σύζυγο και πατέρα δύο παιδιών. Κι όμως αυτός ο ευγενικός Βρετανός, κάθε Σάββατο βράδυ, έδερνε και έχωνε κόσμο στο κρατητήριο. Για να μπορούν τα παιδιά των ανθρώπων της πόλης του, για να μπορούν οι οικογένειες και οι ηλικιωμένοι να βγαίνουν στον δρόμο χωρίς να φοβούνται.
Εμείς εδώ όμως, έχουμε δημοκρατία.
Και αστυνομικούς τύπου Κορκονέα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.953
Κριτικές
62
Like
40.433
Πόντοι
8.530
Να συμπληρώσω ότι δεν έχω συναντήσει στη ζωή μου πιο γλυκομίλητο και ευγενικό Βρετανό. Άξιο σύζυγο και πατέρα δύο παιδιών. Κι όμως αυτός ο ευγενικός Βρετανός, κάθε Σάββατο βράδυ, έδερνε και έχωνε κόσμο στο κρατητήριο. Για να μπορούν τα παιδιά των ανθρώπων της πόλης του, για να μπορούν οι οικογένειες και οι ηλικιωμένοι να βγαίνουν στον δρόμο χωρίς να φοβούνται.
Εμείς εδώ όμως, έχουμε δημοκρατία.
Και αστυνομικούς τύπου Κορκονέα.
Oι αποβλακωμενοι αριστερουληδες θα εσκουζαν για κατάργηση ανθρ.δικαιωματων αν έκανε και η εδώ αστυνομία το ίδιο.
Κάθε εκνομη ενέργεια αστυνομικού η παπά προβάλλεται και καυτηριαζεται πολυ περισσότερο από μια αντίστοιχη ενέργεια ενός κοινού εγκληματία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...στα κομμουνιστικά κράτη η αστυνομία δεν νομίζω να χα'ι'δευε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.124
Like
15.705
Πόντοι
3.656
Ως γνωστόν, οι Άγγλοι πίνουν σαν τα νερόφιδα. Παρασκευή και Σάββατο βράδυ, όσοι έβγαιναν πιωμένοι απ' τις παμπ και παρεκτρέπονταν, έμπαιναν κλούβα και στη συνέχεια κρατητήριο. Τους άφηναν βέβαια, αλλά τη Δευτέρα το πρωί, αφού είχαν ξενερώσει κι αφού είχαν φάει σχετικό πρόστιμο. Φαντάζεστε πόσα ατυχήματα, πόσες σωματικές βλάβες και πόσους νεκρούς γλίτωναν έτσι.

Άρα όλη η Αγγλία θα'χει περάσει απ'την κλούβα κάποια στιγμή
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.825
Like
6.896
Πόντοι
1.056
Κυριακή πρωί βγαίνω από κωλόμπαρο με τον κολλητό μου και 2 κοριτσάκια...

Το αμάξι παρκαρισμένο ακριβώς απ'έξω...

Κεκτημένη ταχύτητα ξεκλειδώνω το αμάξι και βλέπω με την άκρη του ματιού μου 2 μηχανές ΔΙ.ΑΣ. και 4 αστυνομικούς, ακριβώς απέναντι στο Everest να μας κοιτάνε... :police:

Δε μπήκαμε στο αμάξι ποτέ.!!!

Έκανα ότι κάτι ψάχνω και φύγαμε με ταξί... :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.953
Κριτικές
62
Like
40.433
Πόντοι
8.530
Κυριακή πρωί βγαίνω από κωλόμπαρο με τον κολλητό μου και 2 κοριτσάκια...

Το αμάξι παρκαρισμένο ακριβώς απ'έξω...

Κεκτημένη ταχύτητα ξεκλειδώνω το αμάξι και βλέπω με την άκρη του ματιού μου 2 μηχανές ΔΙ.ΑΣ. και 4 αστυνομικούς, ακριβώς απέναντι στο Everest να μας κοιτάνε... :police:

Δε μπήκαμε στο αμάξι ποτέ.!!!

Έκανα ότι κάτι ψάχνω και φύγαμε με ταξί... :tooth:
Το έσωσες...νόμιζα ότι θα διωχνατε και τα κορίτσια και θα φεύγατε μόνοι .
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.259
Like
14.503
Πόντοι
2.256
Μήπως θα πρέπει να ανεβάζουμε κ καμία φωτογραφία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom