Νέα

Τι βλέπουμε στους δρόμους Κυριακές νωρίς πρωί...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206
Εγω καθε πρωι Κυριακης που παω στην δουλεια βλεπω πολλα "στανταρ". Πχ αιθιοπισες με κουρτινες/σεντονια ντυμενες να πηγαινουν εκκλησια, γκομενες ντιρλα με στραβοφορεμενα μινι και σκισμενα καλσον, αμαξια που μολις πριν στουκαραν, 3-4 παπαρες ζαντα απο τα ποτα να κατεβαινουν προς Φυλης. Εσεις;
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206
ξεχασα τον κλασικο παπαρα πιωμα μπροστα με αμαξι να κανει δεξια αριστερα κατεβαινοντας την αλεξανδρας και να κρατας αποσταση και να λες τωρα θα του φυγει τωρα θα στουκαρει και να σου παγωνει το αιμα βλεποντας να περναει το κοκκινο φαναρι
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.735
Κριτικές
8
Like
2.461
Πόντοι
506
Χθες είδα 2 γομενάκια το ένα να κρατάει το άλλο για να μπορέσουν να περπατήσουν γυρνώντας από ποτά. Το ένα φορούσε σχετικά κοντή φούστα. Η φούστα "διπλωμένη-πιασμένη" κάπου, προφανώς δεν το είχε καταλάβει, το αριστερό κωλομάγουλο όλο έξω. Ίσα ίσα κάποια στιγμή έκανε την εμφάνησή του το στριγκάκι. Δυστυχώς δε πρόλαβα να βγάλω φωτό.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206
φανταζομαι τωρα που επηξε ο τοπος με τα φασιστακια τα lgbt, να βλεπουμε αναλογες εκπαγλου σκηνες πχ κανα νεοτραβελλο να του εχει σηκωθει το μινι και να κρεμεται το ενα παπαρι απεξω ή την αναλογη λεσβια να τρωει τουμπα απο το πιωμα και να βαζει τα κλαμματα σαν ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ που ειναι στην πραγματικοτητα...πολλα γελια
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.354
Like
10.877
Πόντοι
3.556
Εγω καθε πρωι Κυριακης που παω στην δουλεια βλεπω πολλα "στανταρ". Πχ αιθιοπισες με κουρτινες/σεντονια ντυμενες να πηγαινουν εκκλησια, γκομενες ντιρλα με στραβοφορεμενα μινι και σκισμενα καλσον, αμαξια που μολις πριν στουκαραν, 3-4 παπαρες ζαντα απο τα ποτα να κατεβαινουν προς Φυλης. Εσεις;

Κυριως βλεπουμε δρομο τυπε, γιατι τις αλλες μερες βλεπουμε μονο αμαξια

a6.jpg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.127
Like
15.706
Πόντοι
3.656
Χθες είδα 2 γομενάκια το ένα να κρατάει το άλλο για να μπορέσουν να περπατήσουν γυρνώντας από ποτά. Το ένα φορούσε σχετικά κοντή φούστα. Η φούστα "διπλωμένη-πιασμένη" κάπου, προφανώς δεν το είχε καταλάβει, το αριστερό κωλομάγουλο όλο έξω. Ίσα ίσα κάποια στιγμή έκανε την εμφάνησή του το στριγκάκι. Δυστυχώς δε πρόλαβα να βγάλω φωτό.

Ήρθαν απο τώρα οι τουρίστριες;
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
606
Like
1.299
Πόντοι
206
Εγώ τη Κυριακή πρωί που κάνω βόλτα στην επαρχιακή πόλη μου βλέπω τις καθαρίστριες με το λάστιχο να συμμαζεύουν τις ταβέρνες και τα καφέ για να υποδεχτούν τις μάζες των πελατών και τουριστών. Στους δρόμους μερικές νταλίκες, λίγα αυτοκίνητα με ξένες πινακίδες ή από άλλες πόλεις. Πριν ξεκινήσει η βαβούρα στα μαγαζιά της εστίασης, ολοκληρώνω τη βόλτα μου και επιστρέφω στο σπιτάκι μου και σχολιάζω στο μπου στο ιιντερνετικό καφενείο της καρδιάς μας.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
8
Like
1.376
Πόντοι
216

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.231
Πόντοι
3.786
Το πιο ενδιαφέρον είναι να βλέπεις παρέες από νέους που γυρνάνε απο το παρτάρισμα του Σαββάτου, να διασταυρώνονται με αυτούς που πάνε στη δουλειά. Μου έχει συμβεί και εμένα να μπαίνω σε bread factory πηγαίνοντας για δουλειά και να βλέπω γνωστό μου που γύριζε από κλάμπινκ.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
606
Like
1.299
Πόντοι
206
Το πιο ενδιαφέρον είναι να βλέπεις παρέες από νέους που γυρνάνε απο το παρτάρισμα του Σαββάτου, να διασταυρώνονται με αυτούς που πάνε στη δουλειά. Μου έχει συμβεί και εμένα να μπαίνω σε bread factory πηγαίνοντας για δουλειά και να βλέπω γνωστό μου που γύριζε από κλάμπινκ.
Πριν χρόνια πριν την κρίση που περάσαμε, πηγαίνοντας στη δουλειά το πρωί και μάλιστα καθημερινή, που την προηγούμενη νύχτα είχε ladies night σε μαγαζί κοντά, τρεις κοπέλες ημισουρωμένες με μίνι έκαναν τις τροχονόμους να σταματήσουν το αμάξι μου. Ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι ανάβω με την ιδέα να τις πρσκαλούσα να τις φορτώσω στο αμάξι μου για οπουδήποτε αλλού εκτός από τη δουλειά μου
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206
Το πιο ενδιαφέρον είναι να βλέπεις παρέες από νέους που γυρνάνε απο το παρτάρισμα του Σαββάτου, να διασταυρώνονται με αυτούς που πάνε στη δουλειά. Μου έχει συμβεί και εμένα να μπαίνω σε bread factory πηγαίνοντας για δουλειά και να βλέπω γνωστό μου που γύριζε από κλάμπινκ.
και το αναποδο, να πεφτεις πανω σε γνωστο που παει για μεροκαματο και εσυ ψιλοντιρλα απο μπαρ, και το μεσημερι μολις ξυπνησεις να θυμηθεις την εκφραση στο προσωπο του "τι μου λεει ο μαλακας τι ηπιε και ποια χαμουρεψε, εγω πρεπει τωρα να παω για δουλεια..."
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
546
Like
1.071
Πόντοι
206
Πριν χρόνια πριν την κρίση που περάσαμε, πηγαίνοντας στη δουλειά το πρωί και μάλιστα καθημερινή, που την προηγούμενη νύχτα είχε ladies night σε μαγαζί κοντά, τρεις κοπέλες ημισουρωμένες με μίνι έκαναν τις τροχονόμους να σταματήσουν το αμάξι μου. Ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι ανάβω με την ιδέα να τις πρσκαλούσα να τις φορτώσω στο αμάξι μου για οπουδήποτε αλλού εκτός από τη δουλειά μου
ποσα χρονια πριν, να υπολογισω την φυλάκα που θα ειχες φαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom