Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι δεν έχεις το mindset και η περσόνα σου είναι ψεύτικη. Άσε μας, ρε «επιχειρηματία» της Νέας Υόρκης που μέσα σε 4-4,5 χρόνια έβγαλες όσα βγάλει υπάλληλος σε 70 κι έχεις και δύο σπίτια σε καλή τοποθεσία εκεί. Για έναν άνθρωπο με τη στοιχειώδη νοημοσύνη, αυτές οι φωτός δεν αποδεικνύουν τίποτα και η συζήτηση σταματάει εκεί. Τι να ψάξεις παραπάνω; Μπορείς αυτές τις φωτός να τις κατεβάσεις και να τις ποστάρεις σε ένα άλλο site λέγοντας ότι είναι γκόμενά σου, όπως κι εγώ μπορώ να κάνω το ίδιο με τις δικές σου φωτός, αφού ούτε εσύ ούτε εγώ είμαστε μέσα. Θα πρέπει για αυτό να μας πιστέψουν;

Όμως επειδή είσαι νταχτιρντής στο μυαλό, 55 χρονών άνθρωπος, φωνάζεις σε διάφορα νήματα ότι εσύ έχεις βάλει αποδείξεις και τη λες στους άλλους που δεν έχουν βάλει. Πόση καθυστέρηση έχεις πια, ρε πστη μου; Αυτές οι φωτός είναι ινσταντανέ από βίντεο, ώστε να μην ανιχνεύονται σε διάφορες βάσεις δεδομένων και ο καθένας μπορεί να το κάνει.

ΥΓ Είναι βέβαια η μεντορέτα και δεν είναι ούτε καν πεντάρι, αλλά δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα, όπως ούτε και συ με τις δικές σου φωτός. Κι ένα παιδάκι το καταλαβαίνει.
Είσαι ένα ανόητο καί κομπλεξικό γεροντομπαρπάδι όπως καί άλλοι εδώ!!
Ανθρωπος μέ εμπειρία δέν μπορεί νά μέ διαψεύσει, διότι καταλαβαίνει άνετα από κάποιες λεπτομέρειες,
τό επίπεδο μου. Φυσικά δέν έχω ανάγκη από βλαμμένους καί καμμένους σάν εσένα, νά μού πούν μπράβο.
Αυτά τά έχω ξεπεράσει εδώ καί πολλά χρόνια. Είσαι ένας ξεβράκωτος...καί άνευ γούστου γέρος!! :2funny:
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Δεν ειναι απολυτο αυτο που λες
Πολλοι γκει θελουν αντρα δεν βολεύονται απλα με ενα στραπον.
Πολυ πιθανο να κοιμουνται σαν αδερφακια με τη ξαδερφη σου στο κρεβάτι.
Αν πέσει στραπον ενημέρωσε αν αντιληφθείς
Ανέστης ο πούτσος μου ο πυροσβέστης έτσι σε λένε από εδώ και πέρα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Mωρη ξυπολιου δεν θα βαλεις γλωσσα μεσα σου σημερα?
Τι εχεις παθει μωρη χτικιαρα και γκαριζεις σαν καρακαξα?
Για κατσε να παρω τηλέφωνο τη Μάγκι να σε στρωσει
Ανέστη ο αράπης που σε γαμάει λέει πόσο καλά του τον παίζεις
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Είσαι ένα ανόητο καί κομπλεξικό γεροντομπαρπάδι όπως καί άλλοι εδώ!!
Ανθρωπος μέ εμπειρία δέν μπορεί νά μέ διαψεύσει, διότι καταλαβαίνει άνετα από κάποιες λεπτομέρειες,
τό επίπεδο μου. Φυσικά δέν έχω ανάγκη από βλαμμένους καί καμμένους σάν εσένα, νά μού πούν μπράβο.
Αυτά τά έχω ξεπεράσει εδώ καί πολλά χρόνια. Είσαι ένας ξεβράκωτος...καί άνευ γούστου γέρος!! :2funny:
Πήγαινε βρες έναν άνθρωπο με εμπειρία και πες του ότι ανεβάζεις φωτό με γκόμενες (μόνες στις φωτό) και αυτό είναι απόδειξη ότι είναι γκόμενές σου και να δεις τι γέλιο θα πέσει. Ρε συ, είσαι ανίκανος να καταλάβεις τι σημαίνει η λέξη απόδειξη και μας λες οτι πλούτισες στην Αμερική. Υπαλληλάκος κάπου δουλεύεις ή αν έχεις λεφτά τα βρήκες έτοιμα και μας πουλάς και μούρη. Είσαι ανίκανος για την επιτυχία λόγω περιορισμένης αντίληψης. Ο Ντακντάκ φαντάζει Αινστάιν μπροστά σου.

Όσο για τις 25άρες που ρίχνεις με το look, ναι αυτό μπορεί να συμβεί, αλλά μόνο στον ύπνο σου.

Τρόμπας είσαι και η μαλακία πάει σύννεφο και κυριολεκτικά και μεταφορικά.:headbang: :2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Πήγαινε βρες έναν άνθρωπο με εμπειρία και πες του ότι ανεβάζεις φωτό με γκόμενες (μόνες στις φωτό) και αυτό είναι απόδειξη ότι είναι γκόμενές σου και να δεις τι γέλιο θα πέσει. Ρε συ, είσαι ανίκανος να καταλάβεις τι σημαίνει η λέξη απόδειξη και μας λες οτι πλούτισες στην Αμερική. Υπαλληλάκος κάπου δουλεύεις ή αν έχεις λεφτά τα βρήκες έτοιμα και μας πουλάς και μούρη. Είσαι ανίκανος για την επιτυχία λόγω περιορισμένης αντίληψης. Ο Ντακντάκ φαντάζει Αινστάιν μπροστά σου.

Όσο για τις 25άρες που ρίχνεις με το look, ναι αυτό μπορεί να συμβεί, αλλά μόνο στον ύπνο σου.

Τρόμπας είσαι και η μαλακία πάει σύννεφο και κυριολεκτικά και μεταφορικά.:headbang: :2funny:
Μήπως ρέ βλαμμένε ήθελες νά βάλω καί τό διαβατήριο μου στίς Photos!! :2funny:
Ποτέ δέν είπα ότι πλούτισα, όπως καί ποτέ δέν είπα ότι είμαι πλούσιος.
Αυτά είναι δικά σου δηλητηριώδης σχόλια νομίζοντας ότι θά μέ επηρεάσεις αρνητικά. :2funny:
Είπα ότι έχω μία σχετική οικονομική άνεση. Ολα τά άλλα είναι λόγια τής πούτσας.
Εχεις τήν εντύπωση ότι όλοι είναι σάν εσένα ? Πού στά 61 σου χρόνια κατοικούν σέ σπίτι μέ ενοίκιο ? :headbang:
Ούτε τήν εκπαίδευση μου δέν έχεις, ούτε τήν εμφάνιση μου...ούτε τίποτα. :embarrased:
Είσαι ένας δυστυχισμένος, φτωχός, αγράμματος, καί μοναχικός γέρος!! :cry:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Μήπως ρέ βλαμμένε ήθελες νά βάλω καί τό διαβατήριο μου στίς Photos!! :2funny:
Ποτέ δέν είπα ότι πλούτισα, όπως καί ποτέ δέν είπα ότι είμαι πλούσιος.
Αυτά είναι δικά σου δηλητηριώδης σχόλια νομίζοντας ότι θά μέ επηρεάσεις αρνητικά. :2funny:
Είπα ότι έχω μία σχετική οικονομική άνεση. Ολα τά άλλα είναι λόγια τής πούτσας.
Εχεις τήν εντύπωση ότι όλοι είναι σάν εσένα ? Πού στά 61 σου χρόνια κατοικούν σέ σπίτι μέ ενοίκιο ? :headbang:
Ούτε τήν εκπαίδευση μου δέν έχεις, ούτε τήν εμφάνιση μου...ούτε τίποτα. :embarrased:
Είσαι ένας δυστυχισμένος, φτωχός, αγράμματος, καί μοναχικός γέρος!! :cry:
Ποια εκπαίδευσή σου, ρε κακομοίρη; Ξέρεις πόσες φορές σε είδα να μην μπορείς να αντιστοιχίσεις τα επίθετα σε -ώδης με το ουσιαστικό που ακολουθεί; Άκου «δηλητηριώδης σχόλια». Κάτι αγράμματες κομμώτριες μιλάνε έτσι. Δεν είναι λάθος εκ παραδρομής ή ορθογραφική δυσκολία, είναι δομικό λάθος που το κάνεις συνέχεια, επειδή είσαι ντουβάρι.

Τι διαβατήριο μου λες, ρε βλήμα; Αν μία γκόμενα είναι μόνη της στη φωτό, δεν μπορείς να αποδείξεις ότι είναι γκόμενά σου. Πόσο κρετίνος είσαι που δεν το καταλαβαίνεις;

Στο εξήγησα δύο φορές γιατί στην Γαλλία με συμφέρει να είμαι στο νοίκι, αλλά στην Ελλάδα δεν θα με συνέφερε. Τι νομίζεις, ότι το να μου το επαναλαμβάνεις συνέχεια και να γράφεις ό,τι μαλακία σου κατέβει εναντίον μου θα σε δικαιώσει;
Αφού από αυτά που γράφεις, είναι ηλίου φαεινότερο ότι είσαι ένας αυτιστικός καθυστερημένος. :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Πέρασα καλά σήμερα κι ήρθα να ευχηθώ σε κάποιους να περνούν άσχημα. :rockon:Το λέω συνειδητά και με μεγάλη χαρά. Συνεχίζω απαρέγκλιτα με ξεκάθαρα γεγονοτα.
Οι πορωμένοι πουτανάκηδες :2funny: οι πορωμένοι σοσια-λούληδες :2funny:όπως και η νέα κατηγορία του πορωμένου ψευδαισθητικού (μια κατηγορία μόνος του) :2funny:απέτυχαν σε όλα.
Με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, σεναριογραφούσαν, παραποιούσαν, έφτιαξαν νήμα για να με διώξουν, με έκαναν ήρωα, σέρνονταν συνέχεια
μάταια προσπαθώντας
να αντικρούσουν την αλήθεια και τελικά έγιναν κότες :2funny:διότι ούτε ένας δεν βρέθηκε να έρθει από κοντά να αποδείξει τίποτα για την αξία του. Κάθε μέρα αυτό θα γράφω είτε ξεκόψουν είτε όχι και χαίρομαι. Μια ζωή στις πουτάνες θα είναι σε στημένα γαμήσια ή θα κάνουν λάικ
σε φαντάσματα ή θα λένε
ότι τους κυνηγούν οι γκόμενες.
Η κατάντια τους μονόδρομος. Πάω τώρα να φάω μπαρμπούνια.

IMG_20240330_161738.jpg



:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Ποια εκπαίδευσή σου, ρε κακομοίρη; Ξέρεις πόσες φορές σε είδα να μην μπορείς να αντιστοιχίσεις τα επίθετα σε -ώδης με το ουσιαστικό που ακολουθεί; Άκου «δηλητηριώδης σχόλια». Κάτι αγράμματες κομμώτριες μιλάνε έτσι. Δεν είναι λάθος εκ παραδρομής ή ορθογραφική δυσκολία, είναι δομικό λάθος που το κάνεις συνέχεια, επειδή είσαι ντουβάρι.

Τι διαβατήριο μου λες, ρε βλήμα; Αν μία γκόμενα είναι μόνη της στη φωτό, δεν μπορείς να αποδείξεις ότι είναι γκόμενά σου. Πόσο κρετίνος είσαι που δεν το καταλαβαίνεις;

Στο εξήγησα δύο φορές γιατί στην Γαλλία με συμφέρει να είμαι στο νοίκι, αλλά στην Ελλάδα δεν θα με συνέφερε. Τι νομίζεις, ότι το να μου το επαναλαμβάνεις συνέχεια και να γράφεις ό,τι μαλακία σου κατέβει εναντίον μου θα σε δικαιώσει;
Αφού από αυτά που γράφεις, είναι ηλίου φαεινότερο ότι είσαι ένας αυτιστικός καθυστερημένος. :confused:
Καλά Ok!! Ασε νά μήν έχω εκπαίδευση εγώ. :2funny:

Γιατί άν η Photo έχει καί ανδρική φιγούρα μέσα, αποδεικνύεις ότι είσαι εσύ ? :2funny:
Σέ ποιόν τά λές αυτά ρέ βλαχάρα ?
Αυτά πού ξέρεις νά τά πείς σέ κανένα παιδάκι, όχι σέ εμένα, νά σού ρίξει καμία ροχάλα. Βλάκα!!

Δέν αγόρασες διαμέρισμα διότι ποτέ τά οικονομικά σου δέν στό επέτρεψαν. :headbang:
Τούς μεσίτες, τούς στέλνω στό περίπτερο νά πάρουν τσιγάρα...καί καπότες!!

Είσαι ένας γέρος παντελώς αποτυχημένος καί σκατάς!! :cry:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Καλά Ok!! Ασε νά μήν έχω εκπαίδευση εγώ. :2funny:

Γιατί άν η Photo έχει καί ανδρική φιγούρα μέσα, αποδεικνύεις ότι είσαι εσύ ? :2funny:
Σέ ποιόν τά λές αυτά ρέ βλαχάρα ?
Αυτά πού ξέρεις νά πείς σέ κανένα παιδάκι, όχι σέ εμένα, νά σού ρίξει καμία ροχάλα. Βλάκα!!

Δέν αγόρασες διαμέρισμα διότι ποτέ τά οικονομικά σου δέν στό επέτρεψαν. :headbang:
Τούς μεσίτες, τούς στέλνω στό περίπτερο νά πάρουν τσιγάρα...καί καπότες!!

Είσαι ένας γέρος παντελώς αποτυχημένος καί σκατάς!! :cry:

Γράφε τις μαλακίες σου κι εγώ θα σε ξεβρακώνω συνέχεια, μην ανησυχείς.
Μας το παίζεις κι επιχειρηματίας από το παιδικό σου δωμάτιο. Καμμιά ομελέτα ξέρεις να ετοιμάζεις, ρε μόγγολο, ή σε ταίζουνε και στο στόμα; Είσαι ανίκανος για ο,τιδήποτε. Εκτίθεσαι σε όσους σε διαβάζουν και το παίζεις και ξύπνιος. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
εγω πάντως σαν ελληνίδα που είμαι,το λεω ευθέως οτι και με αρκετούς αλβανούς έχω γαμηθεί,και ας κράζουν μερικοί ρατσιστές
Επικροτώ την στάση σου. :rockon:Προσωπικά τις γυναίκες τις βλέπω μόνο για γαμήσι
και θέλω κι αυτές να με βλέπουν έτσι ώστε να μην μου φορτώνονται. Εν ολίγοις δεν χωνεύω τα κοπρόσκυλα όπως έχει γίνει η κατάσταση και είμαι υπέρ της ισότητας για να έχω πλεονέκτημα. :rockon: Οι Αλβανοί κάνουν χειρωνακτικές δουλειές και εκ φύσεως είναι πιο μάγκες από αρκετούς κωλοΕλληνες. :2funny: Ντρέπομαι που είμαι Έλληνας. Οι Αλβανοί δεν είχαν γλύπτες ζωγράφους κτλ αλλά ήρθαν εδώ μαζί με τους υπόλοιπους ναυαγούς
και κυριάρχησαν. Οι περισσότεροι Έλληνες δεν ξέρουν ούτε να γαμήσουν. Μόνο για πουτάνες είναι ή να πληρώνουν τις συκωταριές τους για να πάρουν φιλάκι ως γκομενοχορηγοί. :2funny:
Η μεγαλύτερη ξεφτίλα τους είναι που θέλουν να έχουν την κάθε πατσαβούρα να τους χειροκροτά ως κορυφαίους έχοντας την βασίλισσα μην ξενογαμηθεί και πληρώνουν όσο όσο. :2funny: Αγύμναστοι, μπουχέσες, άσχημοι, αυγουλομάτηδες, χοντροί, καράφλες, καχεκτικοί, καραγκιόζηδες, κομπλεξικοί, ξεφτιλισμένοι, βρωμιάρηδες και τα χειρότερο όλων δειλοί, ανίκανοι και ακοινώνητοι.

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Γράφε τις μαλακίες σου κι εγώ θα σε ξεβρακώνω συνέχεια, μην ανησυχείς.
Μας το παίζεις κι επιχειρηματίας από το παιδικό σου δωμάτιο. Καμμιά ομελέτα ξέρεις να ετοιμάζεις, ρε μόγγολο, ή σε ταίζουνε και στο στόμα; Είσαι ανίκανος για ο,τιδήποτε. Εκτίθεσαι σε όσους σε διαβάζουν και το παίζεις και ξύπνιος. :2funny:
Τό ποιός εκτίθεται είναι ηλίου φαεινότερο !! :2funny:
Δέν τό παίζω επιχειρηματίας διότι δέν είμαι τώρα πιά. Κάποτε ήμουν, τώρα τρώω αυτά πού έβγαλα...βλαμμένε!!
Ασε νά εκτίθεμαι εγώ, καί κοίτα νά μαζέψεις τό δηλητήριο πού στάζεις διότι θά πνιγείς!! :embarrased:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Αν δείτε κάποιους από κοντά που ενημερώνουν εδώ μέσα στα νήματα με τρανταχτό στυλάκι και καλά, θα ξεράσετε από τα μάτια. :2funny:

ΜΙΛΑΜΕ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΧΤΙΚΙΑΡΗΔΩΝ!!!


:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Στην αρχή της "καριέρας" τους οι άνδρες γαμάνε γκόμενες. Έτσι ξεκινά
ο σωστός άνδρας στα ποιοτικά γαμήσια και ενδέχεται να πηγαίνει με πουτάνες για τα χοντρά. :2funny:
Αν ξεκινήσει με πουτάνες
θα βγει τούβλο και αν παραμείνει εκεί θα γίνει τσιμεντόλιθος!!!

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Τό ποιός εκτίθεται είναι ηλίου φαεινότερο !! :2funny:
Δέν τό παίζω επιχειρηματίας διότι δέν είμαι τώρα πιά. Κάποτε ήμουν, τώρα τρώω αυτά πού έβγαλα...βλαμμένε!!
Ασε νά εκτίθεμαι εγώ, καί κοίτα νά μαζέψεις τό δηλητήριο πού στάζεις διότι θά πνιγείς!! :embarrased:
Στις φωτό με γκόμενες που ανεβάζεις πρέπει να υπάρχει ένα στοιχείο που να αποδεικνύει ότι είναι γκόμενές σου (ό,τι στοιχείο κι αν είναι αυτό). Αλλιώς δεν μπορείς να το ισχυρίζεσαι. Αν δεν καταλαβαίνεις τόσο βασικά πράγματα, δεν είσαι για τίποτα.

Σε είδα πώς αντιμετώπισες και το θέμα με το youtube. Έχω συναναστραφεί δεκάδες επιχειρηματίες και δεν απορρίπτουν ποτέ κάτι πριν να το εξετάσουν. Δεν έχεις το mindset.

Μας είπες και την παπαριά σου ότι στα 55 σου έρχονται οι γκόμενες σε σένα (και δεν πας εσύ σε αυτές) και μόνο για το look κι αυτό ενδέχεται να συνεχιστεί και μέχρι τα 65. Και μιλάς για 25άρες.

Αυτές οι τρεις βλακείες είναι αρκετές για να καταλάβω ότι είσαι τέρμα καθυστερημένος. Ούτε επιχειρηματίας υπήρξες ποτέ, ούτε γκόμενες βγάζεις. Η νοητική σου ηλικία σταμάτησε στα 15.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Στις φωτό με γκόμενες που ανεβάζεις πρέπει να υπάρχει ένα στοιχείο που να αποδεικνύει ότι είναι γκόμενές σου (ό,τι στοιχείο κι αν είναι αυτό). Αλλιώς δεν μπορείς να το ισχυρίζεσαι. Αν δεν καταλαβαίνεις τόσο βασικά πράγματα, δεν είσαι για τίποτα.

Σε είδα πώς αντιμετώπισες και το θέμα με το youtube. Έχω συναναστραφεί δεκάδες επιχειρηματίες και δεν απορρίπτουν ποτέ κάτι πριν να το εξετάσουν. Δεν έχεις το mindset.

Μας είπες και την παπαριά σου ότι στα 55 σου έρχονται οι γκόμενες σε σένα (και δεν πας εσύ σε αυτές) και μόνο για το look κι αυτό ενδέχεται να συνεχιστεί και μέχρι τα 65. Και μιλάς για 25άρες.

Αυτές οι τρεις βλακείες είναι αρκετές για να καταλάβω ότι είσαι τέρμα καθυστερημένος. Ούτε επιχειρηματίας υπήρξες ποτέ, ούτε γκόμενες βγάζεις. Η νοητική σου ηλικία σταμάτησε στα 15.
Ολοι οι ταλαιπωρημένοι καί τσακισμένοι άνθρωποι από τήν ζωή, έχουν έναν κοινό παρονομαστή. Είναι όλοι τους κακιασμένοι!!
Δέν δέχονται τήν ανωτερότητα άλλων, είναι επίμονοι, ζηλιάρηδες, πονηροί καί πεισματάρηδες. Σέ αυτούς ανήκεις εξ ολοκλήρου καί εσύ.
Οι επιχειρηματίες πού έχεις συναναστραφεί εσύ -Αν είχες- ούτε κάν σέ έβλεπαν. Ησουν τό τίποτα, μηδέν.
Τό άν δέν βλέπεσαι καί είσαι άσχημος, δέν σού δίνει κανένα δικαίωμα νά μέ εξισώνεις... μέ τόν εαυτό σου!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Ολοι οι ταλαιπωρημένοι καί τσακισμένοι άνθρωποι από τήν ζωή, έχουν έναν κοινό παρονομαστή. Είναι όλοι τους κακιασμένοι!!
Δέν δέχονται τήν ανωτερότητα άλλων, είναι επίμονοι, ζηλιάρηδες, πονηροί καί πεισματάρηδες. Σέ αυτούς ανήκεις εξ ολοκλήρου καί εσύ.
Οι επιχειρηματίες πού έχεις συναναστραφεί εσύ -Αν είχες- ούτε κάν σέ έβλεπαν. Ησουν τό τίποτα, μηδέν.
Τό άν δέν βλέπεσαι καί είσαι άσχημος, δέν σού δίνει κανένα δικαίωμα νά μέ εξισώνεις... μέ τόν εαυτό σου!!

Σωωωωώπα, τώρα που πονάει το γυρίσαμε στον καλαματιανό; Ποιος την άνοιξε τη λίστα της κακίας (και γελοιότητας συνάμα), εγώ ή εσύ;

1-Μπεκρής
2-Κοπρολάγνος
3-Σαββίδης-Κακόγερος
4-Βλακάνιος Πουσταράς
5-Δημόσιος Υπάλληλος-Προγραμματιστής
6-Τελειωμένη πρεζού
7-Ο Ψυχοπαθής τής Ερμού

Επίσης, ένα άλλο στοιχείο της καθυστεριάς σου είναι ότι με ταυτίζεις με ένα άλλο μέλος, χωρίς στοιχεία, έτσι επειδή το είπε κάποιος, ο οποίος δεν ήρθε ποτέ να το αποδείξει...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Σωωωωώπα, τώρα που πονάει το γυρίσαμε στον καλαματιανό; Ποιος την άνοιξε τη λίστα της κακίας (και γελοιότητας συνάμα), εγώ ή εσύ;



Επίσης, ένα άλλο στοιχείο της καθυστεριάς σου είναι ότι με ταυτίζεις με ένα άλλο μέλος, χωρίς στοιχεία, έτσι επειδή το είπε κάποιος, ο οποίος δεν ήρθε ποτέ να το αποδείξει...
Αυτό είναι γνώμη παλαιών μελών καί όχι δική μου.
Οπως καί εσύ δέν απέδειξες απολύτως τίποτα.
Τά ονόματα μέχρι νά αποδειχθεί θά βρίσκονται μαζί...παρέα!!
-Κάνε καί εσύ μία λίστα καί βάλε με μέσα- :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.157
Like
3.346
Πόντοι
1.706
Αυτό είναι γνώμη παλαιών μελών καί όχι δική μου.
Οπως καί εσύ δέν απέδειξες απολύτως τίποτα.
Τά ονόματα μέχρι νά αποδειχθεί θά βρίσκονται μαζί...παρέα!!
-Κάνε καί εσύ μία λίστα καί βάλε με μέσα- :2funny:
Τα δύο ονόματα πάνε μαζί, εφόσον έχει αποδειχτεί ότι... κι όχι μέχρι να αποδειχτεί ότι....
Mindset επιτυχημένου επιχειρηματία, όχι αστεία. :2funny:

Λοιπόν, αρκετά γέλασα για σήμερα. Να έρχεσαι τακτικά για σφαλιάρες.... τις ζητάει ο οργανισμός σου.:confused:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
1.378
Πόντοι
506
Επίσης, ένα άλλο στοιχείο της καθυστεριάς σου είναι ότι με ταυτίζεις με ένα άλλο μέλος, χωρίς στοιχεία, έτσι επειδή το είπε κάποιος, ο οποίος δεν ήρθε ποτέ να το αποδείξει...
ο τυπος @Ακροατής_ , κλονος , χαρακτιριζει αλλα μελη, που δεν ασχοληθηκαν καν μαζι του , με τροπο πουστλεμεδικο. Γραφει παντα "μου ειπαν οτι"... ου κιρατσα!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.417
Like
3.859
Πόντοι
1.706
Τα δύο ονόματα πάνε μαζί, εφόσον έχει αποδειχτεί ότι... κι όχι μέχρι να αποδειχτεί ότι....
Mindset επιτυχημένου επιχειρηματία, όχι αστεία. :2funny:

Λοιπόν, αρκετά γέλασα για σήμερα. Να έρχεσαι τακτικά για σφαλιάρες.... τις ζητάει ο οργανισμός σου.:confused:
ο τυπος @Ακροατής_ , κλονος , χαρακτιριζει αλλα μελη, που δεν ασχοληθηκαν καν μαζι του , με τροπο πουστλεμεδικο. Γραφει παντα "μου ειπαν οτι"... ου κιρατσα!
Τίς φάπες τίς τρώς εσύ καί έχει γίνει ο σβέρκος σου κατακκόκινος.
Είσαι αρκετά βιτσιόζος καί σού αρέσει.
Θά σού ρίχνω καρπαζιές μέχρι -Καί άν- κουλάρεις.
Διαφορετικά άν τό παίζεις μούρη, καθημερινά θά σέ εξευτελίζω...διότι τό γουστάρεις!! :2funny:

*Εσύ κατουρημένη μάντρα..ch προσπάθησε λίγο ακόμα, καί η 8η θέση στήν λίστα σού ανήκει δικαιωματικά!!
Πουστρέλι!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom