Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.452
Like
4.939
Πόντοι
456
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;

εδω τα παιδια εχουν εν μερί δίκαιο, αλλα ειναι λίγο υπερβολικοί με τις απαντήσεις τους...

Δεν έκανες κάτι λάθος, σωστή ηταν η προσέγγιση αρκεί η γκόμενα να ηταν νορμαλ κορίτσι και οχι ξεφτιλισμένη! (οι ξεφτιλισμένες θέλουν άλλα)

Δεν έκανες κατι λάθος απλα δεν της έκανες κλικ απο εξωτερική εμφάνιση (εκτός και αν οι χαρακτήρες σας ηταν τελείως αλλού, και σε σούταρε λόγο αυτού).

Μου εχει συμβεί πολλές φόρες να φάω ακυρο επειδή η γκόμενα γουστάρει άλλο στυλ (εμφανισιακά)
.....δεν ειναι κατι για να στεναχωριέσαι και εγω εχω δώσει άκυρο σε γκόμενα γιατι δεν μου άρεσε εμφανισιακά!

κλαιν μαιν θα βρεις αλλη!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • received_830331811890572~2.jpg
    received_830331811890572~2.jpg
    947,2 KB · Εμφανίσεις: 26

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
καλά δεν ειναι ολες ξεκωλιάρες που θέλουν να τις φέρονται σαν σκουπίδι....το πιο πιθανό ηταν να έφαγε άκυρο γιατί δεν της άρεσε εμφανισιακά!

Σίγουρα παίζει ρόλο και αυτό. Αλλά ένα ποσοστό της τάξεως του 75% είναι σκουπίδια.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
εδω τα παιδια εχουν εν μερί δίκαιο, αλλα ειναι λίγο υπερβολικοί με τις απαντήσεις τους...

Δεν έκανες κάτι λάθος, σωστή ηταν η προσέγγιση αρκεί η γκόμενα να ηταν νορμαλ κορίτσι και οχι ξεφτιλισμένη! (οι ξεφτιλισμένες θέλουν άλλα)

Δεν έκανες κατι λάθος απλα δεν της έκανες κλικ απο εξωτερική εμφάνιση (εκτός και αν οι χαρακτήρες σας ηταν τελείως αλλού, και σε σούταρε λόγο αυτού).

Μου εχει συμβεί πολλές φόρες να φάω ακυρο επειδή η γκόμενα γουστάρει άλλο στυλ (εμφανισιακά)
.....δεν ειναι κατι για να στεναχωριέσαι και εγω εχω δώσει άκυρο σε γκόμενα γιατι δεν μου άρεσε εμφανισιακά!

κλαιν μαιν θα βρεις αλλη!

Το ξέρω αδελφέ. Το θέμα είναι ότι με είχε δει μέσα από τις φωτογραφίες και είχαμε μιλήσει με ανταλλαγή απόψεων στο τηλέφωνο. Μου κάνει εντύπωση να κάνει τρομερά κοπλιμεντα μέσω τηλεφώνου και κάτι να την χαλάσει από κοντά τουλάχιστον στην συζήτηση. Ο ίδιος ήμουν και στην μια και στην άλλη περίπτωση!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Το ξέρω αδελφέ. Το θέμα είναι ότι με είχε δει μέσα από τις φωτογραφίες και είχαμε μιλήσει με ανταλλαγή απόψεων στο τηλέφωνο. Μου κάνει εντύπωση να κάνει τρομερά κοπλιμεντα μέσω τηλεφώνου και κάτι να την χαλάσει από κοντά τουλάχιστον στην συζήτηση. Ο ίδιος ήμουν και στην μια και στην άλλη περίπτωση!
Οταν ημουν 20 χρονων εκανα τα ιδια. Για καλη μου τυχη γνωρισα μια Αμερικανα δασκαλα στην Σαντορινη ( αμερικανοι , ο ποιο κυνικος λαος του πλανητη ) και μου ειπε μια φραση που με ξεκλειδωσε και απο τοτε και εφτιαξα
Μου ειπε οτι ημουν HOPELESS ROMANTIC ( δηλ ρομαντικος χωρις ελπιδα )
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.268
Like
3.834
Πόντοι
1.706
Γκόμενα μόνο από καμάκι live...καί άν,
από apps,καί τέτοιου είδους μαλακίες μόνο ψυχοπαθιάρες-αρρωστιάρες,
σοβαρή γκόμενα...ούτε μέ σφαίρες! :dunno:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.668
Πόντοι
3.656
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
Απλά δεν πέρασες το Casting. Μην στεναχωριέσαι, δεν υπάρχουν λογικές εξηγήσεις. Είσαι αυτός που είσαι, και δεν ξέρεις τι γίνεται μέσα στα κεφάλια τους. Ούτε αυτές ξέρουν τις περισσότερες φορές
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.849
Like
2.902
Πόντοι
456
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;
Απλά δεν σε γούσταρε γιατί είχε υπερπροσφορα από ψωλες. Να λες και ευχαριστώ που έφτασες τόσο μακρυά.. Εμείς οι άντρες συνήθως δεν εχούμε ευκαιρία ούτε καν μα γνωρίσουμε καποια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολλοί Έλληνες άντρες θα'ταν στην ίδια θέση...αν δεν τους έκαναν κονέ φίλες και ξαδέρφες τους
Χωρίς κονε και λεφτά φίλε σαμπ.. Ελλαδισταν δεν γαμεις!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.849
Like
2.902
Πόντοι
456

ειναι η ιδεα μου ή πλεον στα γυμναστηρια η ψωλαρια εχει αυξηθει δραματικα, και οι γκομενες ειδικα απο 20-25 δεν πανε και καθονται και ξυνουν το μουνι τους εχοντας το καθε μπετοβλακα να τις γλυφει.
εδω στο βιντεο που ανεβαζουν στορι απο το μεγκα τζιμ ολο ψωλαρια διακρινεις
Χθες ήμουνα τζιμ.. Άστα δραμα
.. 50ψωλες με βλέμμα χαμένο σαν τρελοί προφανώς από τις άγαμιες, 3 γριές και μια 25 άρα ελλεινιδα που ήταν στη καρακοσμαρα της..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Το ξέρω αδελφέ. Το θέμα είναι ότι με είχε δει μέσα από τις φωτογραφίες και είχαμε μιλήσει με ανταλλαγή απόψεων στο τηλέφωνο. Μου κάνει εντύπωση να κάνει τρομερά κοπλιμεντα μέσω τηλεφώνου και κάτι να την χαλάσει από κοντά τουλάχιστον στην συζήτηση. Ο ίδιος ήμουν και στην μια και στην άλλη περίπτωση!
αν σου ξανα τυχει τετοια περιπτωση θα βγειτε οι δυο σας χωρις φιλες/σκυλους κτλ σοκολατες-παστες-καραμέλες..στο 5λεπτο θα τις πιασεις το χερι,θα τις χαιδεψεις λιγο τη παλάμη αν σε αφησε ,ειναι θετικο και στο 10λεπτο χωνεσαι για φάσωμα.Χωρις πολλα λόγια φρου φρου μαλακίες-απεφυγε κοπλιμέντα-αν σου κάνει η ιδια πες ευχαριστω και μην ανταποδώσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν δεν σε αφησει να φασώσεις,ξανα κανεις προσπαθεια στα επομενα 10 λεπτα ΤΟ ΠΟΛΥ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.367
Like
16.050
Πόντοι
3.656
Τυπε το λαθος ξεκιναει εξ αρχης απο το οτι εσυ ενθουσιαστηκες που θα εβγαινες μαζι της, εστω και αν το ολο σκηνικο ηταν σα συνεντευξη για δουλεια και πως η γκομενα θεωρει πως σου εκανε χαρη

Και ολο αυτο ενω εχετε και οι δυο ακριβως τις ιδιες αναγκες για σχεσεις, ερωτα, κλπ

Καταλαβαινεις που ειναι το λαθος;

Σ'αυτές τις ηλικίες οι γυναίκες έχουν πρώτα ανάγκη επιβεβαίωσης και θαυμαστών.Σχέσεις και έρωτες που τα έχουν δεδομένα...όπως το φαγητό,δεν τους λένε τίποτα

Δυστυχώς αυτά τα έχουν περισσότερο ανάγκη οι άντρες,ακριβώς επειδή τα στερούνται.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
τρουμπα οι μπαρμαν γαμάνε γνωστο αυτο...οπως και οτι δε πανε καλα οι γκόμενες γνωστο και αυτο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.367
Like
16.050
Πόντοι
3.656
Σας γράφω περιστατικό μου 1 εβδομάδα πριν. Γνωρίζω από Facebook μια τυπισα 23 χρόνων που μένουμε 10 στενά μακριά ο ένας με τον άλλον. Κάνουμε μια υγιή συζήτηση με ανταλλαγή απόψεων. Αρχίζει το παραμύθι ότι ψάχνει σχέση και ότι είναι κορίτσι για σπίτι και στο παρελθόν έχει πέσει σε «φρούτα» και είναι μόνη τώρα. Φαινόταν ώριμο κοριτσάκι για την ηλικία της παρόλα αυτά. 2 μέρες μετά προτείνω να βγούμε και με καλεί σε ένα πάρκο κοντά στην γειτονιά μου μαζί με 2 φίλες της. Ξενερωμενος εγώ πάω και είναι αυτή οι 2 φίλες της και εγώ. Καθόλη την διάρκεια που συζητούσα μαζί της οι άλλες ήταν απέναντι μας σαν μπράβοι. Τραγικό που πήγα, έχετε δίκιο. Να αναφέρω πως αυτές τις 2 μέρες που μιλάγαμε και την νύχτα που βρεθήκαμε από κοντά ήμουν κύριος με όλη την σημασία της λέξης. Ευγενικός, επικοινωνιακός και μετρημένος. Κάτσαμε μια ωρα μαζί και η φίλη της ανέφερε πως τις περιμένουνε κάτι άλλες γνωστές τους στο Αιγάλεω . Σαν να μου φανηκε πως της έστειλε μήνυμα η δικιά μου για να λακίσουν επειδή κάτι δεν της άρεσε. Μην σας τα πολυλεω, το βράδυ εκείνο δεν μιλήσαμε. Το επόμενο μεσημέρι έστειλα ένα τυπικό «καλησπέρα» για να κόψω λάσπη και μετά από 5 μέρες είμαι ακόμα στο διαβάστηκε. Επειδή έχει ξανασυμβεί 1-2 φορές ακόμα το ίδιο περιστατικό, με άλλες γυναίκες σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα λάθος. Μου γαμηθηκε η ψυχολογία και δεν ξέρω αν φταίω εγώ η αν αυτές είναι παρτσακλες. Αναφέρω και πάλι πως ήμουν κύριος, λιγομίλητος και τέρμα ευγενικός. Στο πήγαινε της πήρα και μια σοκολάτα δώρο για να μην εμφανιστώ με άδεια χέρια. Τι συμβαίνει ρε μάγκες;

Πάνε παρακάτω τύπε.Μην ψάχνεις πως και τί,έτσι είναι οι γυναίκες.Όσο έχουν επιλογές,κάνουν ότι γουστάρουν

Α,και αν τυχόν...σε ξαναθυμηθεί και σου στείλει,εννοείται δεν απαντάς
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Σ'αυτές τις ηλικίες οι γυναίκες έχουν πρώτα ανάγκη επιβεβαίωσης και θαυμαστών.Σχέσεις και έρωτες που τα έχουν δεδομένα...όπως το φαγητό,δεν τους λένε τίποτα

Δυστυχώς αυτά τα έχουν περισσότερο ανάγκη οι άντρες,ακριβώς επειδή τα στερούνται.
ναι και? πουτσα δε θελουν?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Εχω έναν συνεργάτη 52χρονών,μέ δικό του σπίτι 120 τ.μ στήν Ηλιούπολη,ένα Bmw 3.20 τού 2012,
καί δέν χρωστάει φράγκο πουθενά,αυτός ώς εμφάνιση παίζει στό 6,5-7 ύψος 1.85 αδύνατος,
τό look του δηλαδή περνάει,βρήκε μία γκόμενα πού τού "φορτώθηκε" στό σπίτι του -μένουν μαζί-
47 χρονών,κοντή,γεμάτη όχι χοντρή,καί επίπεδο ώς γυναίκα εντελώς τής πούτσας,καί ξεβράκωτη-άνεργη,
άν τολμήσεις νά τού πείς κάτι γιά τήν χαμούρα του,δέν σού ξαναμιλάει,ήδη τσακώθηκε μέ 2 φίλους!
Ο ορισμός του αιδοιοδουλου...υποθέτω ότι εσύ τα πας στοιχειωδώς καλά με τον συνεργάτη σου γιατί δεν ασχολείσαι με το θέμα αυτό.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.232
Like
7.015
Πόντοι
1.056
εσυ κανεις κινηση και οτι γινει.
Το παιδί κάνει κίνηση ,οποίο μουνι μπαίνει στο παιδικό του δωμάτιο χώνεται….απλά τα τελευταία είκοσι χρόνια έχει κόψει λίγο η κίνηση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Πάνε παρακάτω τύπε.Μην ψάχνεις πως και τί,έτσι είναι οι γυναίκες.Όσο έχουν επιλογές,κάνουν ότι γουστάρουν

Α,και αν τυχόν...σε ξαναθυμηθεί και σου στείλει,εννοείται δεν απαντάς
Όχι...ας απαντήσει...αλλά αν την ξαναδεί με "φρουρά" ΦΕΥΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom