Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.403
Like
16.079
Πόντοι
3.656
Συνήθως αν βλέπεις φώκιες με αδύνατους υπάρχει χρήμα στη μέση από την πλευρά της γυναίκας...

Μην το λες

Στο αγαμιστάν μπορούν να βρουν και αδύνατο και λεφτά

Και εννοείται...θα τον σέρνουν αυτές
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
εννοειται αυτο

γενικα μιλαμε τι ισχυει

αυτο το εχω ακουσει απο πολλες γυναικες οτι θελουν για φιλους αντρες γιατι οι γυναικεια φιλια ειναι μεσα στην ζηλια την κομπλα και το δηλητηριο

απο αντρες για τους αντρες φιλους γενικα δεν το εχω ακουσει

ειδες συμφωνησαμε στο τελος κουτσα στραβα
Τυπε και ο αντρας οταν δεν περναει καλα με το γαμισι του η ειναι αγαμητος και αυτος την βγαζει την χολη του...

Το θεμα ειναι να μην επιτρέπουμε να μας κανουν φαρασι για τα ψυχολογικα που βαρανε και οι 2 πλευρες..
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
87
Like
67
Πόντοι
0
Οι γυναικες εχουν πολλα θελω και για αυτο βραχυκυκλώνουν ασχημα...βαλε και τους μαλακες που περασανε ....
Αυτό ισχύει γενικά για όλες ή παρόντες εξαιρούνται;

μετα απο ενα γαμισι τα πραγματα πανε απο μονα τους ....καποιοι θα μείνουν φιλοι καποιοι οχι ...
Γαμησι και φίλοι δεν πάνε μαζί. Προφανώς αν παιχτεί γαμησι μετά δεν είστε φίλοι...

Είσαι καλή στη θεωρία αλλα πρέπει να αποφασίσεις πια πιστεύεις. Όχι να χρησιμοποιείς όποια
Βολεύει. Στην πράξη υστερείς
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.942
Like
23.430
Πόντοι
6.056
Τυπε και ο αντρας οταν δεν περναει καλα με το γαμισι του η ειναι αγαμητος και αυτος την βγαζει την χολη του...

Το θεμα ειναι να μην επιτρέπουμε να μας κανουν φαρασι για τα ψυχολογικα που βαρανε και οι 2 πλευρες..
φυσικα

δες σαυτο το νημα πχ ποσο μυξοκλαμα εχει ποτισει :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
87
Like
67
Πόντοι
0
Η ζωη μου εμαθε οτι αν σου κατσει μιζερο πλασμα θα σε διαλύσει η μαυριλα του ...οποτε μακριιά..
Όλα είναι αιτία και αιτιατό. Δράση και αντίδραση ( είμαι καλός μαθητής). Η μιζέρια δεν φυτρώνει μόνη της. Κάποιος/α την δημιουργεί. Είναι η αντίδραση.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
Αυτό ισχύει γενικά για όλες ή παρόντες εξαιρούνται;


Γαμησι και φίλοι δεν πάνε μαζί. Προφανώς αν παιχτεί γαμησι μετά δεν είστε φίλοι...

Είσαι καλή στη θεωρία αλλα πρέπει να αποφασίσεις πια πιστεύεις. Όχι να χρησιμοποιείς όποια
Βολεύει. Στην πράξη υστερείς
Δεν μπορεις να βαλεις τα πραγματα σε ενα καζανι ...αν εσυ με το πουλακι σου εχεις τα θεματακια σου δεν ισχυει για ολους τους αντρες...

Το οτι δεν ειχες την ευκαιρια δεν σημαινει το ιδιο για ολους ....

Το ποιο βασικο δεν εισαι στη ζωη μου για να εχεις αποψη..και κοιτα εχεις πεταχτει πολλες φορες χωρις να εχεις να μου πεις κατι ζωντανο..δεν με αφορα τι εχεις στο κεφαλι σου....
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
φυσικα

δες σαυτο το νημα πχ ποσο μυξοκλαμα εχει ποτισει :2funny:
Τα πραγματα φαίνονται δυσκολα αλλα δεν ειναι...Η ζωη θελει ενέργεια ..δεν ειναι ολα τα καρπουζια το ιδιο...τωρα αμα βαριέται ο αλλος θα πω αυτο που λεει ο λαος της κοντής ψωλης τις φταίνε και οι τριχες ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
87
Like
67
Πόντοι
0
Δεν μπορεις να βαλεις τα πραγματα σε ενα καζανι ...αν εσυ με το πουλακι σου εχεις τα θεματακια σου δεν ισχυει για ολους τους αντρες...

Το οτι δεν ειχες την ευκαιρια δεν σημαινει το ιδιο για ολους ....

Το ποιο βασικο δεν εισαι στη ζωη μου για να εχεις αποψη..και κοιτα εχεις πεταχτει πολλες φορες χωρις να εχεις να μου πεις κατι ζωντανο..δεν με αφορα τι εχεις στο κεφαλι σου....
Πρώτον, όταν γράφεις δημόσια μπορεί ο καθένας να πεταχτεί και να πει ότι θέλει.

Δεύτερον, αυτό ακριβώς λέω. Ότι βάζεις τους πάντες σε ένα καζάνι. Αυτά που έχεις δει στο περιβάλλον σου νομίζεις ότι ισχύουν καθολικά ενώ είναι μόνο δικά σου υποκειμενικά κι αυθερετα συμπεράσματα

Τρίτον, κανείς το συμβουλατωρα ενώ από αυτά που λες ούτε το 10% δεν υποστηρίζεις στην πράξη
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
Πρώτον, όταν γράφεις δημόσια μπορεί ο καθένας να πεταχτεί και να πει ότι θέλει.

Δεύτερον, αυτό ακριβώς λέω. Ότι βάζεις τους πάντες σε ένα καζάνι. Αυτά που έχεις δει στο περιβάλλον σου νομίζεις ότι ισχύουν καθολικά ενώ είναι μόνο δικά σου υποκειμενικά κι αυθερετα συμπεράσματα

Τρίτον, κανείς το συμβουλατωρα ενώ από αυτά που λες ούτε το 10% δεν υποστηρίζεις στην πράξη
μιλας λες και με ξερεις ...να σου θυμησω ο σκυλος μου ησουν και οχι ο γκομενος οποτε τα κομπλεξικα σου οχι πανω μου...διοτι θα στα φερω σπιτι σου
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.976
Πόντοι
3.346
Όλα είναι αιτία και αιτιατό. Δράση και αντίδραση ( είμαι καλός μαθητής). Η μιζέρια δεν φυτρώνει μόνη της. Κάποιος/α την δημιουργεί. Είναι η αντίδραση.
Η μιζέρια έρχεται και από μέσα μας πολλές φορές. Όταν δεν τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας, τότε πάντα κάτι θα φταίει, ο ανάδρομος Ερμής, ο καιρός, ο μαλάκας, η ζηλιάρα φίλη-φίδι....
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
87
Like
67
Πόντοι
0
μιλας λες και με ξερεις ...να σου θυμησω ο σκυλος μου ησουν και οχι ο γκομενος οποτε τα κομπλεξικα σου οχι πανω μου...διοτι θα στα φερω σπιτι σου
Μην με απειλείς. Δεν είναι ωραίο. Το τι ήμουν και το τι είμαι το ξέρουμε και οι δύο αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Για τα γραπτά σου μιλάω. Ακριβώς γιατί σε ξέρω. Αν ποτέ βρεθείς σε κανένα αεροπορικό δυστύχημα ( χτυπά ξύλο) και γλυτώσει μόνο το μικρό σου δάκτυλακι ίσως μόνο εγώ μπορώ να σε αναγνωρίσω. Αλλά και πάλι σου λέω δεν μιλάω ούτε για σένα ούτε για μένα αλλά για τα γραπτά σου.
Η μιζέρια έρχεται και από μέσα μας πολλές φορές. Όταν δεν τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας, τότε πάντα κάτι θα φταίει, ο ανάδρομος Ερμής, ο καιρός, ο μαλάκας, η ζηλιά
Φίλε τη μιζέρια κάτι την προκαλεί. Αν δεν είναι τα προβλήματα της καθημερινότητας τότε είναι κάποιος άνθρωπος στο περιβάλλον σου. Αν είναι το πρώτο τότε εκεί είναι που θα φανούν οι φίλοι ή η γυναίκα που είναι δίπλα σου αν θα σου σταθούν
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
Μην με απειλείς. Δεν είναι ωραίο. Το ήμουν και το είμαι το ξέρω και οι δύο αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Για τα γραπτά σου μιλάω. Ακριβώς γιατί σε ξέρω. Αν ποτέ βρεθείς σε κανένα αεροπορικό δυστύχημα ( χτυπά ξύλο) και γλυτώσει μόνο το μικρό σου δάκτυλακι ίσως μόνο εγώ μπορώ να σε αναγνωρίσω. Αλλά και πάλι σου λέω δεν μιλάω ούτε για σένα ούτε για μένα αλλά για τα γραπτά σου.

Φίλε τη μιζέρια κάτι την προκαλεί. Αν δεν είναι τα προβλήματα της καθημερινότητας τότε είναι κάποιος άνθρωπος στο περιβάλλον σου. Αν είναι το πρώτο τότε εκεί είναι που θα φανούν οι φίλοι ή η γυναίκα που είναι δίπλα σου αν θα σου σταθούν
τι λες ρε πικραμενε ..τον πονο σου βγαζεις ..τα γραπτα μου ειναι ξεκαθαρα....
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.976
Πόντοι
3.346
Οι γυναικες εχουν πολλα θελω και για αυτο βραχυκυκλώνουν ασχημα...βαλε και τους μαλακες που περασανε ....
Τα θέλω τους είναι πραγματικά ή περιστρέφονται γύρω από υλικά αγαθά? Ο καθένας μας όταν βρει τον άνθρωπό του μπορεί να προσφέρει συναισθηματικής αξίας καταστάσεις, τουλάχιστον έτσι πιστεύω...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
1
Like
1.012
Πόντοι
96
Χαχαχαχαχα. Μέχρι εκει είσαι τελείωσε ο πολιτισμός σου.
δεν εισαι στον πολιτισμο οποτε μην εχεις απατήσεις...μου ηρθες με τον κωλο τι περιμενες απλα να στο χαστουκισω?αντε παρα περα
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
87
Like
67
Πόντοι
0
Τα θέλω τους είναι πραγματικά ή περιστρέφονται γύρω από υλικά αγαθά? Ο καθένας μας όταν βρει τον άνθρωπό του μπορεί να προσφέρει συναισθηματικής αξίας καταστάσεις, τουλάχιστον έτσι πιστεύω...
Αυτό που μπορώ να σου από το δικό μου περιβάλλον. Δεν ξέρουν τι θέλουν. Κυρίως συναισθηματικά. Γι'αυτό και σπάνε μπάλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom