Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.591
Κριτικές
90
Like
32.975
Πόντοι
24.700
Καί μετά σού λένε γυναίκες...ακόμα καί σέ αυτό άχρηστες είναι...όχι όλες...
Ούτε από μαγειρική δέν ξέρουν...καί αρκετές ούτε από τσιμπούκια...
Αχρηστες...
:heavymetalbig:
Αν δε δεν δίνουν και κώλο, παντελώς άχρηστες. :coffee:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
ποσους θα σαλταρει ποιο πολυ? και χωρις ένσημα στανταρ...
θα μπει κατά τις 7 να μας πει ότι ήταν με γκομενάκι και ότι αυτοβελτίωσε το 5λεπτο σεξ του... σε 6λεπτο.
πρέπει να έχει φτάσει πατούσες με τοση ανανέωση του ρόστερ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.681
Πόντοι
1.706
Αν δε δεν δίνουν και κώλο, παντελώς άχρηστες. :coffee:
Καλά εννοείται αυτό...άνευ κώλου δέν υπολογίζουμε...τίποτα!!
Εγώ ας πούμε άν δέν πάρω γυναικείο κώλο...είναι σάν νά μήν γάμησα...δέν μού λέει μία!!
Τό Νο1 γιά εμένα...εκτός από τήν εμφάνιση βέβαια καί τό look της!!

:heavymetalbig:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Σέ μαγαζιά τής σειράς δέν γίνεται παιχνίδι...διότι δέν έχουν χρήμα οι περισσότεροι γιά νά πιούν!!
Αυτό παίζει καί άν....σέ ελάχιστα Clubs...
Καί στά μπουζούκια...
Μέ χρήμα κάργα...
Διαφορετικά καμία τύχη...
Τό φλέρτ μέσω κοινών γνωστών δέν είναι φλέρτ...αλλά προξενιό...

:heavymetalbig:
Πάντως εγώ μια χαρά κόσμο βλέπω έξω απλά ο καθένας είναι στο κόσμο του , και δεν είναι ότι πηγαίνω σε μαγαζια ακριβά , μόνο σε κάνα μπαράκι μια στο τόσο .
Γενικά ο κόσμος είναι μόνο για κάνα στορυ να δείξει ότι περνάει καλά.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.681
Πόντοι
1.706
Πάντως εγώ μια χαρά κόσμο βλέπω έξω απλά ο καθένας είναι στο κόσμο του , και δεν είναι ότι πηγαίνω σε μαγαζια ακριβά , μόνο σε κάνα μπαράκι μια στο τόσο .
Γενικά ο κόσμος είναι μόνο για κάνα στορυ να δείξει ότι περνάει καλά.
Ναί αλλά μόνοι πάνε...καί μόνοι φεύγουν...δυστυχώς!!
Επιτυχίες τίποτα...μηδέν...σχεδόν δέν υπάρχουν...
Τίς περισσότερες φορές φεύγουν...καί μέ νεύρα...ενώ όταν πήγαν στό μαγαζί...ήταν πιό Cool!!
:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
θα μπει κατά τις 7 να μας πει ότι ήταν με γκομενάκι και ότι αυτοβελτίωσε το 5λεπτο σεξ του... σε 6λεπτο.
πρέπει να έχει φτάσει πατούσες με τοση ανανέωση του ρόστερ.
πριν να φυγει ειπε οτι εχει 5 υπαλλήλους, 5 που τους δέρνει και κανα δυο πρεκια ...δεν νομιζω να φτασει μακριιά...
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Ναί αλλά μόνοι πάνε...καί μόνοι φεύγουν...δυστυχώς!!
Επιτυχίες τίποτα...μηδέν...σχεδόν δέν υπάρχουν...
Τίς περισσότερες φορές φεύγουν...καί μέ νεύρα...ενώ όταν πήγαν στό μαγαζί...ήταν πιό Cool!!
:heavymetalbig:
Νομίζω ότι πολλές γυναίκες έχουν μια αμυντική στάση γενικα που πιθανότατα να αποθαρρύνουν τους άντρες από το να τους μιλήσουν. Αλλά και γενικά φταίνε και τα σοσιαλ μίντια που μας έχουν οδηγήσει πολύ κόσμο να απομονωθεί.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
πριν να φυγει ειπε οτι εχει 5 υπαλλήλους, 5 που τους δέρνει και κανα δυο πρεκια ...δεν νομιζω να φτασει μακριιά...
μοίρασε γνώση για παστίτσιο, πάω για νάνι εγω και 7 η ώρα αλαρμ για τα νέα του ανεστακου μας.
15 ριπλαηζ θα κάνει.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
μοίρασε γνώση για παστίτσιο, πάω για νάνι εγω και 7 η ώρα αλαρμ για τα νέα του ανεστακου μας.
15 ριπλαηζ θα κάνει.
Δεν νομιζω..αντε τσαο και καληνυχτα....ακου εκει παστιτσιο και κορν και πουτσες μπλε:tired:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.788
Like
1.666
Πόντοι
216
αμπελαλε.
Flash Flashing GIF

ετοιμάζει νέο κλώνο
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Rip Ανέστης;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.681
Πόντοι
1.706
Νομίζω ότι πολλές γυναίκες έχουν μια αμυντική στάση γενικα που πιθανότατα να αποθαρρύνουν τους άντρες από το να τους μιλήσουν. Αλλά και γενικά φταίνε και τα σοσιαλ μίντια που μας έχουν οδηγήσει πολύ κόσμο να απομονωθεί.
Συμφωνώ απόλυτα ότι έχουν αμυντική στάση...διότι από τούς άνδρες έχουν κουραστεί νά ακούνε ανοησίες!!
Οι άνδρες στήν πλειοψηφία τους...από τήν αγαμία πού έχουν...δέν είναι ικανοί νά έχουν μία ευχάριστη συνομιλία!!
Μάχονται μεταξύ τους γιά τά πάντα...καί άν υπάρχει καί γκόμενα τσακώνονται!!
Δέν ξέρουν ούτε τά βασικά...είναι άσχετοι!!
Φυσικά γιά τίς γκόμενες ούτε κουβέντα...αυτές είναι σέ άλλο πλανήτη...
:heavymetalbig:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα ότι έχουν αμυντική στάση...διότι από τούς άνδρες έχουν κουραστεί νά ακούνε ανοησίες!!
Οι άνδρες στήν πλειοψηφία τους...από τήν αγαμία πού έχουν...δέν είναι ικανοί νά έχουν μία ευχάριστη συνομιλία!!
Μάχονται μεταξύ τους γιά τά πάντα...καί άν υπάρχει καί γκόμενα τσακώνονται!!
Δέν ξέρουν ούτε τά βασικά...είναι άσχετοι!!
Φυσικά γιά τίς γκόμενες ούτε κουβέντα...αυτές είναι σέ άλλο πλανήτη...
:heavymetalbig:
Κοίτα οι γυναίκες έχουν πιο πολλές επιλογές από τους άντρες στο κομμάτι φλερτ γιατί θα τους στείλει ο κάθε άκυρος στα σοσιαλ μίντια , πόσα αιτήματα η πόσα μηνύματα μπορεί να έχουν. Ουσιαστικά παίρνουν συνέχεια την επιβεβαίωση από παντού και γι'αυτό φτσιμε εμείς
Υπάρχουν βέβαια και πολλοί άντρες που θα είναι πολύ επιθετικοί στο φλερτ με τη κακή έννοια.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.681
Πόντοι
1.706
Κοίτα οι γυναίκες έχουν πιο πολλές επιλογές από τους άντρες στο κομμάτι φλερτ γιατί θα τους στείλει ο κάθε άκυρος στα σοσιαλ μίντια , πόσα αιτήματα η πόσα μηνύματα μπορεί να έχουν. Ουσιαστικά παίρνουν συνέχεια την επιβεβαίωση από παντού και γι'αυτό φτσιμε εμείς
Υπάρχουν βέβαια και πολλοί άντρες που θα είναι πολύ επιθετικοί στο φλερτ με τη κακή έννοια.
Τά σόσιαλ είναι ο προπομπός τής αποτυχίας...γιά αυτούς πού τά πιστεύουν!!
Ξέρεις πόσες γκόμενες μού έχουν πεί...ότι απλά τά έχουν γιά νά σπάνε πλάκα ?
Καί είναι μόνες τους δέν έχουν γκόμενο...αλλά από σόσιαλ δέν βγαίνουν!!
Από σόσιαλ μόνο όσες έχουν κουσούρια...μεγάλες...ψυχοπαθείς κτλ πάνε σέ Date!!
Γκόμενα πού μετράει...ούτε μέ ενέσεις δέν πάει...
Καί οι άνδρες μέ τά σόσιαλ προβληματικά άτομα είναι...ο σοβαρός άνδρας δέν ασχολείτε...μέ αηδίες!!

:heavymetalbig:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Τά σόσιαλ είναι ο προπομπός τής αποτυχίας...γιά αυτούς πού τά πιστεύουν!!
Ξέρεις πόσες γκόμενες μού έχουν πεί...ότι απλά τά έχουν γιά νά σπάνε πλάκα ?
Καί είναι μόνες τους δέν έχουν γκόμενο...αλλά από σόσιαλ δέν βγαίνουν!!
Από σόσιαλ μόνο όσες έχουν κουσούρια...μεγάλες...ψυχοπαθείς κτλ πάνε σέ Date!!
Γκόμενα πού μετράει...ούτε μέ ενέσεις δέν πάει...
Καί οι άνδρες μέ τά σόσιαλ προβληματικά άτομα είναι...ο σοβαρός άνδρας δέν ασχολείτε...μέ αηδίες!!

:heavymetalbig:
Ναι αλλά αυτές όμως τι κάνουν γι'αυτό ; Στο τέλος συμβιβάζονται με γνωριμίες από κοινούς γνωστούς. Ναι γενικά από dating apps δεν έχω γνωρίσει κάνα σοβαρό άτομο. Επίσης από χώρο εργασίας νομίζω ότι είναι απαγορευτικό γιατί μετά μπορεί να δημιουργηθουν παρεξηγήσεις η να σε κουτσομπολεουν. Εγώ προσωπικά έκανα ένα λάθος να προσπαθήσω να γνωρίσω ένα άτομο από το χώρο εργασίας μου (όχι από το τμήμα που δουλεύω) αλλά κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα ( άσχετα με το αν έφαγα έμμεσο άκυρο μέσω τρίτου ατομου )
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.897
Like
3.681
Πόντοι
1.706
Ναι αλλά αυτές όμως τι κάνουν γι'αυτό ; Στο τέλος συμβιβάζονται με γνωριμίες από κοινούς γνωστούς. Ναι γενικά από dating apps δεν έχω γνωρίσει κάνα σοβαρό άτομο. Επίσης από χώρο εργασίας νομίζω ότι είναι απαγορευτικό γιατί μετά μπορεί να δημιουργηθουν παρεξηγήσεις η να σε κουτσομπολεουν. Εγώ προσωπικά έκανα ένα λάθος να προσπαθήσω να γνωρίσω ένα άτομο από το χώρο εργασίας μου (όχι από το τμήμα που δουλεύω) αλλά κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα ( άσχετα με το αν έφαγα έμμεσο άκυρο μέσω τρίτου ατομου )
Αυτές πού συμβιβάζονται από κοινούς γνωστούς είναι αρκετές μέν...αλλά αρκετά μετριοάσχημες θά έλεγα!!
Μήν ακούς τά γκρέμλινς καί τούς άσχετους από γκόμενες...πού πούλανε μουφιές!!
Οι κοπέλες πού είναι μουράτες...θά βρούν τόν δρόμο τους διαφορετικά!!
Π.χ. σέ συναυλιακούς χώρους...σέ εκθέσεις...ακόμα καί σέ κάποια ποιοτικά νυχτερινά μαγαζιά!!
Αλλά θέλουν καί ποιοτικούς...καί μετράτους άνδρες καί όχι κάφρους!!
Εδώ ρωτάς τήν άλλη γιά μία συνταγή καί σού βγάζει γλώσσα καί μάλιστα πουλώντας καί πνεύμα... φαντάσου ποιότητα!!
Καί είναι καί άσχετη...σέ όλα...καί οι χειροκροτητές νά γελάνε...τί νά λέμε τώρα...κατάντια!!
Αυτός είναι ο λόγος πού δέν γαμούν καί ούτε πρόκειται νά γαμήσουν...η αντίστοιχα νά γαμηθούν!!
Θά είναι γιά πάντα μόνοι...καί μόνες...

:heavymetalbig:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.371
Πόντοι
216
Πολύ καλά κάνανε τα κοριτσια.

Μαύρο στους γυφτους.
Αρα αμα σκασω στην αλλη 500 ευρω στη μούρη θα μου ανοίξει τα ποδια?
Ρε έχετε ολοι απομαλακιστει,τι καλα κανανε τα κορίτσια ρε βοιδαρε,δεν κατάλαβες οτι τα κορίτσια παρατησαν τα αισθήματα στην άκρη το φλερτ και τα υπολοιπα και κοιτανε μονο χρήμα να πιαστούν, ουσιαστικα μαλακιδες αγαμεις να τα σκάσουν και να γινουν οικειοθελώς πορνες επι χρημασι.
Κατι τυπους σαν και σενα έπρεπε να στελνουν εξορια σε κανα ξερονησι.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.371
Πόντοι
216
Τι βλέπουν τα γέρικα ματάκια μου παρά τον καταρράκτη;

Ο Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε μετά τον κρεμπιέ που του έριξα στον κωλαρίνο το γύρισε στο "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε"; :2funny::2funny::2funny:
Ναι εντάξει ολους τους γαμας εσυ,σε ειδαμε τρομαρα σου
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.814
Κριτικές
1
Like
1.371
Πόντοι
216
Αυτές πού συμβιβάζονται από κοινούς γνωστούς είναι αρκετές μέν...αλλά αρκετά μετριοάσχημες θά έλεγα!!
Μήν ακούς τά γκρέμλινς καί τούς άσχετους από γκόμενες...πού πούλανε μουφιές!!
Οι κοπέλες πού είναι μουράτες...θά βρούν τόν δρόμο τους διαφορετικά!!
Π.χ. σέ συναυλιακούς χώρους...σέ εκθέσεις...ακόμα καί σέ κάποια ποιοτικά νυχτερινά μαγαζιά!!
Αλλά θέλουν καί ποιοτικούς...καί μετράτους άνδρες καί όχι κάφρους!!
Εδώ ρωτάς τήν άλλη γιά μία συνταγή καί σού βγάζει γλώσσα καί μάλιστα πουλώντας καί πνεύμα... φαντάσου ποιότητα!!
Καί είναι καί άσχετη...σέ όλα...καί οι χειροκροτητές νά γελάνε...τί νά λέμε τώρα...κατάντια!!
Αυτός είναι ο λόγος πού δέν γαμούν καί ούτε πρόκειται νά γαμήσουν...η αντίστοιχα νά γαμηθούν!!
Θά είναι γιά πάντα μόνοι...καί μόνες...

:heavymetalbig:
Αρχικα για εμένα θα πρέπει να αλλαξουν πρωτα οι αντρες και μετα οι γυναίκες.
Οι γυναίκες εχοτν ανεσο αντικτυπο αλλιως εξαρτηση απο τους αντρες οσο και να θελουν να το παιζουν ιστορια.
Αν δουν οτι το 90% των αντρων τις γραφει στα παπαρια του και δεν υπάρχουν τοσα λιγουρια παρακαλετοι κλπ τοτε θα έρχονται λαι θα σας παρακαλανε να τις εχετε γκόμενες
Ξερω σε κάποιους θα φανει σεναριο φαντασίας αλλα ετσι θα γινοταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom