Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206
Λοιπόν πριν 5 μέρες μου κανε add στο φβ μία γυναίκα άγνωστη. Λέω οκ, αρχίσαμε να μιλάμε στο μέσετζερ. 45αρα με 18 χρονων παιδι, απ την πόλη μου, παντρεμένη. Μπουρου μπουρου όλη μερα, λέμε μαλακίες. Πριν λίγο ήμουν έξω. Με ρωτάει τι κάνεις. Της λέω είμαι έξω. Λέει με ποιον - απαντώ με μία φίλη. Παρεξηγήθηκε η μαλάκω χαχα. Λέει εσύ θασαι έξω με γκόμενα κ γω θα σου κρατώ το φανάρι? Η παντρεμένη τώρα ....Άντε γεια μου λέει....Δε πάνε καλά ρε πούστη. Πόσο ανααφάλεια κ ανωμαλία τι να πω χαχα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.236
Like
15.890
Πόντοι
3.656
.Όσοι δεν ανήκουν στους λίγους,πρέπει να κλειδώσουν κάποια με μακροχρόνια σχέση-γάμο,αλλιώς θα τον παίζουν αιωνίως + μπουρδέλα
Στην Αθήνα, όχι μόνο μπουρδέλα.
Και μασαζ, στούντιο, βίζιτες , ct .

Τουλάχιστον πριν την κρίση ... έπαιζε και γκομενοτουρισμός έξω ... προσιτός σε πολύ λαό ........

90s , 00s .... βαρκελώνη , ισπανία γενικότερα έλληνας με παρέα που πήγαινε καμάκωνε φουλ γκόμενες.

Όχι όπως στις κυκλάδες που έπαιρνε τα αρχίδια μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656

Μην το γελάς.Μπορεί άλλος να'χει χρόνια fb και να μην του'χει κάνει ποτέ add ελλεεινίδα :confused:

Είναι τέρμα κομπλεξικές,δε θέλουν να δείξουν ποτέ ότι τους άρεσε κάποιος
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206
Μην το γελάς.Μπορεί άλλος να'χει χρόνια fb και να μην του'χει κάνει ποτέ add ελλεεινίδα :confused:

Είναι τέρμα κομπλεξικές,δε θέλουν να δείξουν ποτέ ότι τους άρεσε κάποιος
Το θέμα είναι τι αναζητάει η ηλίθια, γι αυτό το βαλα στο γκρουπ. Συντροφιά για τσατ? Επιβεβαίωση? Κάτι άλλο? Ότι ναναι .....
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.867
Πόντοι
3.556
Το θέμα είναι τι αναζητάει η ηλίθια, γι αυτό το βαλα στο γκρουπ. Συντροφιά για τσατ? Επιβεβαίωση? Κάτι άλλο? Ότι ναναι .....

Ενταξει 45αρα με 18χρονο παιδι, αμα δεν παει καλα ο γαμος της κουβαλαει περισσοτερη μιζερια και απο αντρα μπακουρα 40ρη που εχει να γαμησει απο το EURO 2004 ρε τυπε

Κουβεντα και λιγο να ξεσκασει θελει και αμα φαει και καμια πουτσα ακομα καλυτερα
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206
Ενταξει 45αρα με 18χρονο παιδι, αμα δεν παει καλα ο γαμος της κουβαλαει περισσοτερη μιζερια και απο αντρα μπακουρα 40ρη που εχει να γαμησει απο το EURO 2004 ρε τυπε

Κουβεντα και λιγο να ξεσκασει θελει και αμα φαει και καμια πουτσα ακομα καλυτερα
Σωστά. Αλλά παρεξηγήθηκε που της είπα πως βγήκα με αλλη! Δλδ τι θέλει? Να μαι όλη μέρα μέσα κ να την τσατάρω όποτε μπορεί για να αισθάνεται καλύτερα?
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.867
Πόντοι
3.556
Σωστά. Αλλά παρεξηγήθηκε που της είπα πως βγήκα με αλλη! Δλδ τι θέλει? Να μαι όλη μέρα μέσα κ να την τσατάρω όποτε μπορεί για να αισθάνεται καλύτερα?

Βασικα αυτη το βλεπει πως ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΑΔΕΧΤΗΚΕ να σου την πεσει η ιδια, εισαι υποχρεωμενος να ασχοληθεις αποκλειστικα με αυτην, σχεδον σα να εχετε δεσμο.

Εχει την ψυχολογια που εχει ενας μανατζερ που σου παιρνει συνεντευξη εχοντας διαλεξει το βιογραφικο σου αναμεσα απο 500 υποψηφιους. Απαιτει, προσηλωση, δεσμευση, κλπ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι τι αναζητάει η ηλίθια, γι αυτό το βαλα στο γκρουπ. Συντροφιά για τσατ? Επιβεβαίωση? Κάτι άλλο? Ότι ναναι .....

Για να σου κάνει add εφόσον δεν γνωρίζεστε,μάλλον της άρεσε κάτι στο προφίλ σου,ή η φώτο ή αναρτήσεις σου.Ίσως να σε έβγαλε και προτεινόμενο στο προφίλ της
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.867
Πόντοι
3.556
Για να σου κάνει add εφόσον δεν γνωρίζεστε,μάλλον της άρεσε κάτι στο προφίλ σου,ή η φώτο ή αναρτήσεις σου.Ίσως να σε έβγαλε και προτεινόμενο στο προφίλ της

Το πιο πιθανο ειναι να της εδωσε το προφιλ καμια φιλη, γνωστη, η κομμωτρια της, η κουμπαρα της, κλπ
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206
Βασικα αυτη το βλεπει πως ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΑΔΕΧΤΗΚΕ να σου την πεσει η ιδια, εισαι υποχρεωμενος να ασχοληθεις αποκλειστικα με αυτην, σχεδον σα να εχετε δεσμο.

Εχει την ψυχολογια που εχει ενας μανατζερ που σου παιρνει συνεντευξη εχοντας διαλεξει το βιογραφικο σου αναμεσα απο 500 υποψηφιους. Απαιτει, προσηλωση, δεσμευση, κλπ
Αποκλειστικά μαυτήν που δε την ξέρω, ενώ είναι παντρεμένη κ τη γαμάει ο σύζυγος! Καλή φάση χαχαχα
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.352
Like
10.867
Πόντοι
3.556
Αποκλειστικά μαυτήν που δε την ξέρω, ενώ είναι παντρεμένη κ τη γαμάει ο σύζυγος! Καλή φάση χαχαχα

Και ομως ετσι το βλεπουν. Σου λεει παιρνω 500 λαικς σε καθε φωτο, δε μπορει ολοι αυτοι να κανουν λαθος και ο Cheng να με βλεπει ως αναλωσιμη εμενα την θεα

Ειναι καθαρος ναρκισσισμος
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206
Το πιο πιθανο ειναι να της εδωσε το προφιλ καμια φιλη, γνωστη, η κομμωτρια της, η κουμπαρα της, κλπ
Της έστειλα φωτο κ μου λέει είσαι γοητευτικός. Κ κάπως έτσι αρχίσαμε να μιλάμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ομως ετσι το βλεπουν. Σου λεει παιρνω 500 λαικς σε καθε φωτο, δε μπορει ολοι αυτοι να κανουν λαθος και ο Cheng να με βλεπει ως αναλωσιμη εμενα την θεα

Ειναι καθαρος ναρκισσισμος
Πάντως στο φβ δεν ανεβάζει φωτο. Τώρα αν τσατάρει ταυτόχρονα με πολλούς, ποιος ξέρει ...
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
690
Like
1.634
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom