Νέα

Tί μάρκα TV να επιλέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kitsos44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
εγω θα ελεγα samsung!ημουν φανατικος lg αλλα στο saturn που τις ειδα διπλα-διπλα η samsung εχει πιο φωτεινη οθονη με πιο ζωντανα χρωματα.

στα χρώματα μην πολυεπιρρεάζεσθε γιατί έχει να κάνει με τις χρωματικές ρυθμίσεις που έχουν εκείνη τη στιγμή, και οι οποιες αλλάζουν ,όσοι είναι λάτρεις του hi-fi να προσέξουν τον ήχο ιδαιτερα στις LG
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
1
Like
1.285
Πόντοι
216
Οποιοδήποτε τηλεόραση κάτω από 32'' είναι απλά άχρηστη εκτός άμα βλέπεις από τα 30cm απόσταση.
Για να σε γλιτώσω από το διάβασμα στο avclub.gr , d;vse 150 euro παραπάνω , πάρε μια και είσαι οκ για πολύ καιρό και άσε τους άλλους να πληρώνουν LED LCD και άλλες τέτοιες πίπες.


 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Ανοιξε νεα αντιπροσωπεια με κορεατη διευθυντη! ;)
Πάρε Samsung καλυτερα, λεω και εγω παιχτη!
για ποιοτικο ηχο χωρις ενισχυτες, ηχεια, καλωδια, blue-ray player κτλ δεν εχει νοημα να μιλαμε σορρυ! :tits2:

Επισκευαστικα κεντρα λεει !!!
Οσο για ατιπροσωπεια, ειχε και εκλεισε στην Ελλαδα !!!
Το οτι μου το ειπε φιλος, δες τα τεχνικα στοιχεια !!!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Στις 22 ίντσες είναι τζάμπα τα χρήματα. Είχα και εγώ σχετικό κόλημα μέχρι που την Παρασκευή πήρα σε προσφορά από τα Saturn την Samsung LE37D550 με 399. Νομίζω αξίζει να δώσεις λίγα χρήματα παραπάνω για να αγοράσεις τεχνολογία (Usb-mediaplayer, FullHD, 37 ίντσες κ.α.). Ίσως και αυτά είναι λίγα, αλλά σίγουρα είναι προτιμότερο από το να πάρεις κάτι που ήδη είναι ξεπερασμένο. Δες το φυλάδιο αν ενδιαφέρεσαι στη τελευταία σελίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom