Νέα

Τί ήταν το πιο περίεργο που σας έχουν προτείνει να κάνετε στο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
284
Κριτικές
38
Like
4.250
Πόντοι
5.391
οταν λες χλεπες τυπε την εβαζες στόχο αλά μπεβις και μπατχεντ :undecided::undecided::undecided:και αν τηνε πετύχαινες ειχε έπαθλο;:pipa1::confused::confused::confused:
Μάτι - Γλυψιμο αρχιδιων
Κουτελο - Μαλακια
Δεξί ρουθούνι - Γλυφοκωλι κτλ κτλ
 

john1975bi

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2014
Μηνύματα
42
Like
110
Πόντοι
0
Παρατραβηγμένο, κάποιος να τον παίζει με σφαγές...αλλά εδώ μέσα όλα να τα περιμένεις.
ας ελπίσουμε να μη δούμε τέτοιο πράγμα…
και η ταινία ήταν ζόρικη , όταν ο Cage έκανε δυνατές ταινίες …
 

john1975bi

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2014
Μηνύματα
42
Like
110
Πόντοι
0
το πιο περίεργο ήταν αλλαγή ρόλων …
ηθελε όλο το πακέτο η γκομενα με βάψιμο κλπ, αλλά ειπα μέχρι εσώρουχα οκ, :sunglasses:
δεν ήταν καθόλου κακό πρέπει να πω :grin::sunglasses:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

Mikrocrossaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
53
Like
140
Πόντοι
0
Πολλές ανωμαλίες μου έχουν προτείνει αλλα όλα μου φαίνονται νορμαλ στα πλαίσια της καυλας. Το περίεργο για μενα είναι που ήθελε ένας παντρεμένος με παιδια να πάω να με πηδηξει στο σπίτι του στο κρεβάτι τους. Δεν έχω θέμα να πηγαίνω με παντρεμένους αλλα θα ήταν εντελώς άβολο να μπω στο σπίτι που μένει με τη γυναίκα του και τα παιδιά του και να ξαπλώσω στο κρεβάτι τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.397
Κριτικές
62
Like
41.121
Πόντοι
8.530
Ωραίος φίλε από τα δυνατά φετιχ .Δεν μου έχει τύχει αλλά το ψάχνω
Το εχω κανει και μαλιστα χωρις προσυνεννοηση....ετσι στα ξαφνικα ηταν πιο ερεθιστικο .Για καλο και για κακο ομως προσοχη αν στο χερι υπαρχει αλυσιδα η ρολο'ι'...ο ενθουσιασμος μπορει να δημιουργησει εκπληξεις...ευτυχως συγκεντρωθηκα και τα εβγαλα απο τα χερια μου πριν αρχισω δουλεια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.397
Κριτικές
62
Like
41.121
Πόντοι
8.530
Είστε όλοι σας εντελώς συμβατικοί!

Εμένα η πρώτη μου σχέση (ας πούμε) μου είπε μια μέρα πως της αρέσει η ιδέα να στραπονάρει άντρες. Ήταν 18 και ήμουν 21. Μια βδομάδα έψαχνα να μάθω τι σημαίνει "στραπονάρω". Μετά, μου είπε ευθέως ότι θέλει να στραπονάρει εμένα. Της το έκοψα και μου είπε ότι εντάξει, το σέβεται. Ένα-δυο μήνες μετά, μου είπε πως της αρέσει πολύ να βλέπει άντρες να το κάνουν μεταξύ τους (αυτό, οι γκέι τσόντες δηλαδή, αρέσουν σε αρκετές γυναίκες). Στο καπάκι μου είπε ότι θέλει να με δει να κάνω σεξ με άλλον άντρα. Και στο καπάκι μου είπε ότι ο άντρας με τον οποίο θέλει να με δει να κάνω σεξ ήταν ο αδερφός μου! Η σχέση τελείωσε πολύ άδοξα εκείνη ακριβώς τη στιγμή.
Να στειλει βιογραφικο σε αμερικανικη εταιρεια "εξειδικευμενων" γουστων.Κριμα τετοιο ταλεντο να παει χαμενο....?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
318
Like
301
Πόντοι
21
Και μένα μια γκόμενα μου ζήτησε να γαμηθω με τον αδερφό της. Νταξει εκείνη την στιγμή την έστειλα στα αζητητητα της ιστορίας. Άλλη πάλι μου ζήτησε να μου βάζει κωλοδάχτυλο. Και αυτή στα αζητητητα. Και γενικά από τέτοιες μαλακίες οι γυναίκες λένε αλλά φταίνε οι πουστηδες που κάθονται και τον τρώνε
 

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
2.292
Και μένα μια γκόμενα μου ζήτησε να γαμηθω με τον αδερφό της. Νταξει εκείνη την στιγμή την έστειλα στα αζητητητα της ιστορίας. Άλλη πάλι μου ζήτησε να μου βάζει κωλοδάχτυλο. Και αυτή στα αζητητητα. Και γενικά από τέτοιες μαλακίες οι γυναίκες λένε αλλά φταίνε οι πουστηδες που κάθονται και τον τρώνε
Κι οι σεξολόγοι με τις ιδέες τους.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
περίεργο σε στυλ σεξ κτλ δεν μου ζητησαν
περίεργες φάσεις, πολλές.
πχ, ειχα καποτε μια γκομενα, ειχε πεθανει εκεινη την μερα ο θειος της, και με παρακαλεσε να την ξεσκισω στο γαμησι για να περασει ο πονος. και φυσικα την ξεσκισα. ειμασταν και 22 ετών τότε...
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
513
Κριτικές
78
Like
1.327
Πόντοι
6.195
Γκομενάκι από την δεύτερη νιότι μου γούσταρε
1. Να την πηδάω πάνω στην μηχανή στο γκαράζ.
2. Να μου τον παίζει πάνω στην μηχανή (έβαζε μιά μπλούζα από πάνω να μην φαίνεται)
3. Να την παίρνω από κώλο καθώς ΜΟΝΟ έτσι έχυνε !!!!!!!!

Γκομενάκι από την πρώτη νιότι μου ήθελε να την χαστουκίζω, αλλά δυνατά (απορρίφθηκε παραυτα μετά από 1-2 φορές)

Γκομενάκι τώρα στην τρίτη νιότι μου (μεγαλοκοπέλα και αυτή) γουστάρει fisting με τρέλα.

Αυτά τα λίγα , κατά τα άλλα όλα νορμαλ.......
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
976
Like
11.171
Πόντοι
2.246
Η χωρισμενη που πηδαω αυτη τη περιοδο μετα το 1ο ημιχρονο στο κρεβατι θελει να τη βαζω στα 4 στη μοκετα κολλητα με τη πορτα και να τη μαστιγωνω με τη ζωνη οσο της καρφωνω το κωλο.Τη τελευταια φορα ειχαν κατσει απεξω οι καθαριστριες και ακουγαν και ειχε τρελαθει η τυπισσα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.236
Like
10.704
Πόντοι
2.256
Η χωρισμενη που πηδαω αυτη τη περιοδο μετα το 1ο ημιχρονο στο κρεβατι θελει να τη βαζω στα 4 στη μοκετα κολλητα με τη πορτα και να τη μαστιγωνω με τη ζωνη οσο της καρφωνω το κωλο.Τη τελευταια φορα ειχαν κατσει απεξω οι καθαριστριες και ακουγαν και ειχε τρελαθει η τυπισσα
Μήπως τη λένε Μαρία και δουλεύει σε τράπεζα;
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446
Συνήθως τα περίεργα τα ζητάω εγώ Χάχα... θέλω να παίζω με το μυαλό καί τις αντοχές τους

Αλλά έχει παίξει σκηνικό με ζαρζαβατικά... αγγούρια... καρότα...τα κάναμε σαλάτα Χάχα είχε όμως Καβλα η φάση....

Πνιξιμο ελαφρύ την ώρα που γαμιεται να της κόβεται η ανάσα και να έρχεται σε οργασμό

Ξύλο με λουρίδα σφαλιάρες μπατσακια στα κωλομαγουλα

Από όλα έχει ο μπαχτσές,???
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
93
Like
124
Πόντοι
0
να με δαχτυλωνει, να με περνει με στραπον και τωρα τελευταια θελει απο πισω για να καυλωσει και καλα λιγο μονο το κεφαλι αλλα στο τελος μπαινω ολοκληρος και τελειωνει
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
21
Like
6.077
Πόντοι
2.846
Δονητές, μαστίγια, αλλαγή ρόλων, σεξ σε μέρη που ούτε καν θα σκεφτόμουν.. Τα συνηθισμένα δλδ...:D:
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Παλιά ήθελε μια γκόμενα να μου βάλει δάχτυλο στην πίπα, το οποίο αρνήθηκα. Η ίδια ήθελε να την κατουρήσω το οποίο τότε μου φάνηκε πολύ προχώ. Τώρα τα κάνω και τα δύο και είναι γκαύλα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.680
Πόντοι
11.956
Τα είχα ποίο παλιά με μια γκόμενα που ο πατέρας της είχε γραφείο κηδειών...και κάποια βραδιά έκανε αυτή την διανυκτέρευση για να ξεκούραση τον πατέρα της ...τόσα φέρετρα είχε κουβαλήσει ποναγε η μέση του...κάποια βραδιά πήγαινα και εγώ ...και όχι το περίεργο στην ιστορία δεν είναι ότι το κάναμε σε φέρετρα με μαόνι με σατέν ύφασμα ...με γυαλί ..κτλ ...το περίεργο ήταν ότι μου είπε μια φορά να φωνάξουμε και τους υπαλλήλους του πατέρα της τα κοράκια και όπως θα το κάνουμε στο φέρετρο να μας πηγαίνουν γύρω γύρω στο μαγαζί με αργό βήμα ρυθμικό....!!!!!!!!...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom