Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (13 μέλη και 37 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Σε κάθε περίπτωση είναι σχεδόν ακατόρθωτο να κάνουμε 3 συνεχόμενες νίκες σε 3 ντέρμπι Κυριακή - Τετάρτη - Κυριακή.
Χμ, δεν ειμαι και τοσο σιγουρος.
Καλου κακου εγω θα ριξω κατι ψιλα σε κατακτηση πρωταθληματος απο Ολυμπιακο στο 8.50
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Περισσότερο κομπλέξες είστε εσείς, που πιο πολύ σας νοιάζει ΠΟΥ θα γίνει ο τελικός, από τον ίδιο τον τελικό .

Το γιατί το πιστεύω αυτό , το είπα στο νήμα το δικό μας .
Και όχι μόνο αυτό..Οι ιδιοι ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΗ ΒΙΑ με μηνυματα σαν του παρακάτω...

@[B]White Othellos[/B]

"
Αυτό που γίνεται με τα χανουμακια είναι πέραν φαντασίας. Έχουν λαλήσει με τον τελικό. Διακαώς δεν θέλουν να γίνει ο αγώνας με , προσέξτε, προσέξτε, με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κόστος. Πόσο πχια κομπλεξικα άτομα είναι. Αποδεικνύονται μακράν οι πιο μ@λ@κες φίλαθλοι παγκοσμίως . Όχι μόνο θα παίξουμε αλλά θα το σηκώσουμε κιόλας στο μπουρδέλο τους ."

Χωρια τα βιντεάκια στο τικ τοκ, "ΗΛΙΑ ΡΙΧΤΟ" και "Το σπιτι μας νοικιάστηκε"


Περιμένει κανείς να μην αντιδρασουν οι δικοί μας???Η μήπως η ...Αστυνομία θα κανει δουλειά???:2funny::2funny::2funny:
18.000 τουλάχιστον γαύροι και θα ερθουν λέει...συντεταγμένα!!!Πώς θα ερθουν?Με ...Πούλμαν!!!!!Και πώς θα χωρέσουν 300 πουλμαν στη Δεκελέιας ρεεεεε????Και από πότε θα τους κουβαλάνε?Και πού θα τους αδειάσουν???ΚΑι οι αντίστοιχοι 3-4.000 της Φιορεντίνα???
Εδω δεν μπορούν να εγγυηθούν 10.000 ατομα στον Ελληνικό τελικό πριν τρεις μέρες και θα τα βγαλουν περα με 22.000 τουλαχιστον??
Χωρια το τι διαβαζω στα φορουμ ενθεν κι ενθεν...Για πεσιματα,για ντου στα μαγαζιά κλπ...
Όσο για το παραμύθι του Χοντρού περι παραχωρησης του τηγανιου σε μας το 2010 με τη Νταντι Γιουναιτεντ ,ναι το εκανε αλλα...ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!!!Κεκλεισμένων ηταν βρεεεεεεε!!!:2funny::2funny::2funny:
Εν κατακλείδι,ΝΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ γιατι δεν εγγυα΄ται κανεις την ασφάλεια σας και των μαγαζιών της περιοχής...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.474
Like
5.353
Πόντοι
1.056
Περισσότερο κομπλέξες είστε εσείς, που πιο πολύ σας νοιάζει ΠΟΥ θα γίνει ο τελικός, από τον ίδιο τον τελικό .

Το γιατί το πιστεύω αυτό , το είπα στο νήμα το δικό μας .

Χρειάζεσαι λίγο ξεφτίλισμα βλέπω. Θα σε βοηθήσω να το υποστεις λοιπόν. Τσίμπα τα σχόλια των χεσμένων κομπέξικώνμ συνοπαδών σου μετά την πρόκριση του Θρυλου στα πλειοφφ με τη ...Φερεντσβαρος (ακόμα στους 16). ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ. Μη με αναγκάσεις να σου βάλω αντίστοιχα σχόλια από τις προκρίσεις στους 8 ή στους 4. ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

IcWtle.jpg


NZRHVB.jpg


5XJjBs.jpg


Jg3b4s.jpg
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.967
Κριτικές
56
Like
19.131
Πόντοι
13.636
Κατακαημένη Κούλα ... :coffee:

Τσότσο έχετε πάθει :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
124
Like
301
Πόντοι
21
Χρειάζεσαι λίγο ξεφτίλισμα βλέπω. Θα σε βοηθήσω να το υποστεις λοιπόν. Τσίμπα τα σχόλια των χεσμένων κομπέξικώνμ συνοπαδών σου μετά την πρόκριση του Θρυλου στα πλειοφφ με τη ...Φερεντσβαρος (ακόμα στους 16). ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ. Μη με αναγκάσεις να σου βάλω αντίστοιχα σχόλια από τις προκρίσεις στους 8 ή στους 4. ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

IcWtle.jpg


NZRHVB.jpg


5XJjBs.jpg


Jg3b4s.jpg
Αυτοι μεχρι τις 29 Μαιου θα κοιμουνται με ηρεμιστικα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Αδιανοητα αυτα που συμβαινουν.
Ενθεν και ενθεν.
Τα μουτρα μας τελικα δεν ηταν να διοργανωσουμε ως χωρα ευρωπαικο τελικο.

Επρεπε την επομενη μερα κιολας Μαρινακης και Μελισσανιδης να δωσουν κοινη συνεντευξη τύπου. Και το θεμα να ληξει. Και να ειναι μαζι στο γηπεδο τη μερα του τελικου. Αντ' αυτού θα ασχολουμαστε 20 μερες με ανοησιες. Και με τον καημο του καθε κομπλεξικου φανατικου αν θα φαει καζουρα ή οχι.

Αλλά η βλαχιά αυτης της χωρας δεν θα ξεθωριασει ποτέ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χρειάζεσαι λίγο ξεφτίλισμα βλέπω. Θα σε βοηθήσω να το υποστεις λοιπόν. Τσίμπα τα σχόλια των χεσμένων κομπέξικώνμ συνοπαδών σου μετά την πρόκριση του Θρυλου στα πλειοφφ με τη ...Φερεντσβαρος (ακόμα στους 16). ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ. Μη με αναγκάσεις να σου βάλω αντίστοιχα σχόλια από τις προκρίσεις στους 8 ή στους 4. ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ. Κατεβαστε τα τωρα , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.

IcWtle.jpg


NZRHVB.jpg


5XJjBs.jpg


Jg3b4s.jpg
Τύπε, δεν παιζεις με την ΑΕΚ, με την Φιορεντινα παιζεις
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.436
Κριτικές
10
Like
2.970
Πόντοι
3.385
Αδιανοητα αυτα που συμβαινουν.
Ενθεν και ενθεν.
Τα μουτρα μας τελικα δεν ηταν να διοργανωσουμε ως χωρα ευρωπαικο τελικο.

Επρεπε την επομενη μερα κιολας Μαρινακης και Μελισσανιδης να δωσουν κοινη συνεντευξη τύπου. Και το θεμα να ληξει. Και να ειναι μαζι στο γηπεδο τη μερα του τελικου. Αντ' αυτού θα ασχολουμαστε 20 μερες με ανοησιες. Και με τον καημο του καθε κομπλεξικου φανατικου αν θα φαει καζουρα ή οχι.

Αλλά η βλαχιά αυτης της χωρας δεν θα ξεθωριασει ποτέ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τύπε, δεν παιζεις με την ΑΕΚ, με την Φιορεντινα παιζεις

Νομίζω ότι ήδη ο κ. Μελισσανίδης θα έπρεπε από την πρώτη στιγμή να έχει βγει και να κάνει κάποιες δηλώσεις ως ''οικοδεσπότης'', και ας μην τα πιστεύει. Μπορούσε να πει έναν καλό λόγο, θα ''κέρδιζε'' πόντους. Τώρα, σιωπώντας, με έμμεσο τρόπο σιγοντάρει όσους λένε ανοησίες.

Από την άλλη, εμένα ως Ολυμπιακός, μου είναι αδιάφορο το πού θα γίνει ο τελικός. Και έχεις δίκιο: με τη Φιορεντίνα παίζουμε, όχι με την ΑΕΚ.

Ομοίως θα συμφωνήσω, ότι τα μούτρα μας δεν είναι για ευρωπαϊκές διοργανώσεις: Βαλκάνιοι είμαστε και πολύ φοβάμαι ότι θα εξακολουθήσουμε και στο εγγύς μέλλον και απώτερο μέλλον.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.474
Like
5.353
Πόντοι
1.056
Τύπε, δεν παιζεις με την ΑΕΚ, με την Φιορεντινα παιζεις

Ποιά η διαφορά ; Δεν υπάρχουν οπαδοί της ομαδούλας της Δεκελείας πλεον , όλοι Φιορεντίνα έχουν γίνει. Σ'αυτους απευθυνομαι.

TO6RAg.jpg
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Νομίζω ότι ήδη ο κ. Μελισσανίδης θα έπρεπε από την πρώτη στιγμή να έχει βγει και να κάνει κάποιες δηλώσεις ως ''οικοδεσπότης'', και ας μην τα πιστεύει. Μπορούσε να πει έναν καλό λόγο, θα ''κέρδιζε'' πόντους. Τώρα, σιωπώντας, με έμμεσο τρόπο σιγοντάρει όσους λένε ανοησίες.

Από την άλλη, εμένα ως Ολυμπιακός, μου είναι αδιάφορο το πού θα γίνει ο τελικός. Και έχεις δίκιο: με τη Φιορεντίνα παίζουμε, όχι με την ΑΕΚ.

Ομοίως θα συμφωνήσω, ότι τα μούτρα μας δεν είναι για ευρωπαϊκές διοργανώσεις: Βαλκάνιοι είμαστε και πολύ φοβάμαι ότι θα εξακολουθήσουμε και στο εγγύς μέλλον και απώτερο μέλλον.
Να πεις στα καλόπαιδα τα δικά σας εδω μέσα που προκαλούν με βιντεάκια και θελουν "κουπα στο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ".
Εγω από την πλευρα μου θα πώ στους δικούς μας-όσους με ακούν-αδιαφορία και προσηλωση στο στόχο μας...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Ποιά η διαφορά ; Δεν υπάρχουν οπαδοί της ομαδούλας της Δεκελείας πλεον , όλοι Φιορεντίνα έχουν γίνει. Σ'αυτους απευθυνομαι.

TO6RAg.jpg
Σε αυτο εχεις δικιο, η ΑΕΚ ειναι νταμπλουχος και παει για δευτερο σερι πρωταθλημα και ασχολουμαστε αν θα ερθει ο Ολυμπιακος στο γηπεδο μας να παιξει εναν τελικο. Αηδίες
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.436
Κριτικές
10
Like
2.970
Πόντοι
3.385
Να πεις στα καλόπαιδα τα δικά σας εδω μέσα που προκαλούν με βιντεάκια και θελουν "κουπα στο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ".
Εγω από την πλευρα μου θα πώ στους δικούς μας-όσους με ακούν-αδιαφορία και προσηλωση στο στόχο μας...
Αδερφέ, εγώ δεν εκπροσωπώ κανέναν πλην του εαυτού μου. Οι Πρόεδροι των ομάδων εκπροσωπούν τις τελευταίες.
Βγήκε ο Μαρινάκης, είπε μία μισή έστω κουβέντα, το αυτονόητο θα μου πείτε. Ε, ας βγει και ο Μελισσανίδης να πει το ίδιο αυτονόητο.

Και συμφωνώ με τον Άλεξ, μαζί να παρακολουθήσουν τον τελικό. Εκείνοι δίνουν τον τόνο.

Σε κάθε περίπτωση, επαναλαμβάνω: όσον αφορά σε μένα, ο τόπος του τελικού είναι αδιάφορος. Αν το πάρω, όπου και να το πάρω, θα είναι το ίδιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Να πεις στα καλόπαιδα τα δικά σας εδω μέσα που προκαλούν με βιντεάκια και θελουν "κουπα στο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ".
Εγω από την πλευρα μου θα πώ στους δικούς μας-όσους με ακούν-αδιαφορία και προσηλωση στο στόχο μας...
Ελεος ρε ναυαρχε, οπαδοι ειναι, τι θα πουν? "Ερχομαστε στην οικία σας για να δωσουμε τον καλο αγωνα"?
Εμεις, γιατι ασχολουμαστε?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Ελεος ρε ναυαρχε, οπαδοι ειναι, τι θα πουν? "Ερχομαστε στην οικία σας για να δωσουμε τον καλο αγωνα"?
Εμεις, γιατι ασχολουμαστε?
Ασχολούμαστε γιατι θα γινει λαμπόγυαλο η Φιλαδέλφεια..Αυτο δεν σε ενοχλεί??
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΗΡΕΜΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Ασχολούμαστε γιατι θα γινει λαμπόγυαλο η Φιλαδέλφεια..Αυτο δεν σε ενοχλεί??
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΗΡΕΜΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ!
Τιποτα δεν θα γινει.
Τελικος ευρωπαικου κυπελλου ειναι.
Και στο κατω κατω, αν γινει, εμεις θα πληρωσουμε μερικα λεφτα για να αποκατασταθουν οι ζημιες και ο Ολυμπιακος θα φαει 5 χρονια αποκλεισμο απο την Ευρωπη. 100 εκατομμυρια ευρω ζημια. Ας το κανουν.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486
Τιποτα δεν θα γινει.
Τελικος ευρωπαικου κυπελλου ειναι.
Και στο κατω κατω, αν γινει, εμεις θα πληρωσουμε μερικα λεφτα για να αποκατασταθουν οι ζημιες και ο Ολυμπιακος θα φαει 5 χρονια αποκλεισμο απο την Ευρωπη. 100 εκατομμυρια ευρω ζημια. Ας το κανουν.
Διαφωνω καθετα οριζόντια και διαγώνια...Αλλα τέλος πάντων ,σεβομαι τη γνωμη σου...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.474
Like
5.353
Πόντοι
1.056
Ασχολούμαστε γιατι θα γινει λαμπόγυαλο η Φιλαδέλφεια..Αυτο δεν σε ενοχλεί??
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΗΡΕΜΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ!

Tίποτα απολύτως δε θα γίνει και βάζουμε και στοιχημα αν θες. Δε θα κουνηθεί φύλλο.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.340
Κριτικές
3
Like
6.941
Πόντοι
1.486

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.728
Πόντοι
8.006
Tίποτα απολύτως δε θα γίνει και βάζουμε και στοιχημα αν θες. Δε θα κουνηθεί φύλλο.
Εν τω μεταξυ θα φυλαει ολη η αστυνομια την Αγιασοφια και θα δωσουν κανενα ραντεβου στο πασαλιμανι Ολυμπιακοι και Φλωρεντίνοι και θα γινει μακελειο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.699
Like
26.590
Πόντοι
5.506
μονο με προβοκατσια μπορει να γινει κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom