Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.691
Πόντοι
46.423
Εγω δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί δεν δόθηκε το πέναλτι του Όρτα ?

Ετοιμάζεται να σουτάρει και τον βρίσκει καθαρά ο παίκτης του Παναθηναϊκού.

:dunno:
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
478
Like
721
Πόντοι
81
Όχι δεν ξεκίνησε με +12, δεύτερος ήταν.
Αυτό που σας επαναλαμβανουν κατι συνέχεια και στο τέλος το πιστεύετε πρεπει να σταματησει.
Απο που κι ως που "το εχασε η αεκ", τις περισσοτερες φορες ο παοκ ηταν πρωτος στη βαθμολογια, λιγες ηταν η αεκ.
Ο παοκ ειχε την καλυτερη αμυνα και επιθεση (βαση στατιστικών).
Με κάνετε να υποστηρίζω τους τούρκους και δεν το θέλω.
ποιο να σταματησει φιλε μου?ολα ψεματτα ειναι για λαμια&αρη?γιατι στο ημιχρονο επανω που εχενε η αεκ,εκανα 25 λεπτα να βγουν?απλα μπηκε ο παλλετας στα αποδυτηρια&υους ειπα,πρεπει να χασουμε&εγινε χαμος με τους ξενους.στο παιχνιδι με τη λαμια,αποτομα ο τσιλουλης ειχε υπογραψει στην αεκ.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.691
Πόντοι
46.423
Ένα γρήγορο σχόλιο για τον Φορτούνη.

Έχει γίνει πολύ light και επιλέγει σε ποιά παιχνίδια θα παίξει.

Χθες ήταν ανύπαρκτος και σωστά αντικαταστάθηκε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.691
Πόντοι
46.423
Αναρωτιέμαι αν ο Σκάρπα με Μεντιλίμπαρ στο πάγκο θα έδειχνε τον πραγματικό του εαυτό αν και νομίζω ότι αυτός ήθελε να φύγει.

Επιστρέφει επίσης ο Μπιέλ και είμαι περίεργος αν τελικά υπό τις οδηγίες του Στρατηγού μεταμορφωθεί προς το καλύτερο.

Σισέ και Μπά και αυτοί νομίζω ότι θα επιστρέψουν ???
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.064
Κριτικές
20
Like
5.478
Πόντοι
1.446
Αναρωτιέμαι αν ο Σκάρπα με Μεντιλίμπαρ στο πάγκο θα έδειχνε τον πραγματικό του εαυτό αν και νομίζω ότι αυτός ήθελε να φύγει.

Επιστρέφει επίσης ο Μπιέλ και είμαι περίεργος αν τελικά υπό τις οδηγίες του Στρατηγού μεταμορφωθεί προς το καλύτερο.

Σισέ και Μπά και αυτοί νομίζω ότι θα επιστρέψουν ???
Μπιελ στη Γερμανία που πήγε είναι το απόλυτο μηδεν
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.691
Πόντοι
46.423
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.031
Κριτικές
1
Like
30.726
Πόντοι
8.006
τυπε εμεις δεν μπορουσαμε να το παρουμε φετος...
ειχαμε να αντιμετωπισουμε κουφούς...
αφαιρεσεις βαθμων...
28 λεπτα ημιχρονο στο βικελιδης....
διαιτησιες καρμανιολα με την αεκαρα...
x.com

αλλα τουλαχιστον, το πηρε ο μπαοκ που φετος επαιξε καθαρα και τιμια (οχι οπως την ντροπη του αηττητουχαχααχ πρωταθληματος)....και γενικα ειναι ωραιο να βλεπεις να ξεφτυλιζονται αυτοι που εχουν ενα πρωταθλημα πιασμενο απο παντου....με παραγκα και να χανεις πρωταθλημα....και το χανουν μονο και μονο επειδη ειναι φραγκοφονιαδες και δεν αγαπανε την ομαδα τους...100 πεναλντι να παρεις, με ροτα, μουκουντηδες και χατζησαφιδες πρωταθλημα δεν παιρνεις!!!!
Αν εχεις πραγματικη παραγκα, δεν χανεις το πρωταθλημα τύπε
Καμία παραγκα δεν εχει η ΑΕΚ.
Παραγκα ειχατε εσεις και πηρατε 15 στα 16 καποτε. Και τα παιρνατε απο το Νοεμβριο. Με πραγματικα παραρτηματα και πραγματικη παραγκα.
Οπότε μην μιλας εσυ για παραρτηματα, παραγκες και ντροπές
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.951
Like
20.993
Πόντοι
5.006
Στον τελικό θα είναι ολοι τους εκει…

Ο νοτης ο καμπερος με τον μιχαλη μανουσκο…τα αδερφια συσσωμα και τα 5….ο κυρ Αχιλλέας, η Ολυμπιακάρα….ο μπομπερ ο βαζος….με τον γοδα που εφυγε με την φανελα κατάσαρκα…ο θρυλικος μιζούρι μας…ο δαριβας που δεν προλαβε στο τσακ….ο φτεροποδαρος ρωσιδης…ο γιουτσος που εμπαινε…και το λαβαρο θα κραταει ο κυρ σαββας….πρώτος από ολους…

Μαζι τους και καποιοι τρελοι και παλαβοι : ο τσότσος και ο μαγούλας….ο σπίγγος…..ο μηνάς ο νταβατζής….οι γεωργακαράκοι…..ο θοδωρής το φαντασμα…ο τυφλός κυρ θανασης αθανασοπουλος....ο γιώργος ο τσίου που χάθηκε τζάμπα…τα δίδυμα....οι μελάδες….ο μιχάλης που τον κλάψανε όλα τα Μανιάτικα…ο πέτρος ο κεφάλας….οι 2 χασάπηδες που κάνανε στην Κορέα…και οσοι από το τάγμα των τσιλιβαραίων ητανε παντα εκει….ο θρυλικος αττιλιο με την τρομπετα.....ο ακροβάτης….ο τραγιάσκας ο λιοφάγος με τις αλυσιδιές….ο λάμπρος που ίσως να ήταν ακόμα εδώ αν παρέμενε λάμπρος και δεν γινόταν σοκολατένιος…ο χρουμπες....ο γιγαντας βουκελατος…τα 21 παιδια της 7…..

ολοι αυτοι και αλλοι τοσοι....
Θα είναι ολοι τους εκει….
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.023
Πόντοι
2.306
Τύποι Γαύροι, προβλέπω ισπανοτουρκική πούτσα στο F4. Εσείς τι λέτε;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
Αν εχεις πραγματικη παραγκα, δεν χανεις το πρωταθλημα τύπε
Καμία παραγκα δεν εχει η ΑΕΚ.
Παραγκα ειχατε εσεις και πηρατε 15 στα 16 καποτε. Και τα παιρνατε απο το Νοεμβριο. Με πραγματικα παραρτηματα και πραγματικη παραγκα.
Οπότε μην μιλας εσυ για παραρτηματα, παραγκες και ντροπές
Τύπε είστε διαφανοι με άμωμο σύλληψη θα το περνάτε κρίμα
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
178
Like
358
Πόντοι
1
ποιο να σταματησει φιλε μου?ολα ψεματτα ειναι για λαμια&αρη?γιατι στο ημιχρονο επανω που εχενε η αεκ,εκανα 25 λεπτα να βγουν?απλα μπηκε ο παλλετας στα αποδυτηρια&υους ειπα,πρεπει να χασουμε&εγινε χαμος με τους ξενους.στο παιχνιδι με τη λαμια,αποτομα ο τσιλουλης ειχε υπογραψει στην αεκ.
Μήπως πηγαινε αλλου το μηνημα σου;
Αλλαξες θέμα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.685
Like
23.164
Πόντοι
6.256
Αν εχεις πραγματικη παραγκα, δεν χανεις το πρωταθλημα τύπε
Καμία παραγκα δεν εχει η ΑΕΚ.
Παραγκα ειχατε εσεις και πηρατε 15 στα 16 καποτε. Και τα παιρνατε απο το Νοεμβριο. Με πραγματικα παραρτηματα και πραγματικη παραγκα.
Οπότε μην μιλας εσυ για παραρτηματα, παραγκες και ντροπές
Μια χαρα παραγκα εχεις απλα εισαι τοσο για το πουτσο σωματειο που ακομα και με παραγκα πρεπει να σου δινουν αλλοι τα πρωταθληματα....περυσι στο δωσαμε εμεις φετος σου δωσαμε τα αρχιδια μας.

Deal with it!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.139
Κριτικές
167
Like
84.691
Πόντοι
46.423
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.376
Like
3.131
Πόντοι
456
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.367
Πόντοι
3.886
Άνετα δεν ξέρω, αλλά θα την πάρουμε. Δεν θα την ισοπεδώσουμε, επειδή θα έχουμε κατά νου και τη συνέχεια.
Καλά ναι...Άνετα λέω με μια διαφορά 10 πόντων α όλο το παιχνίδι..Δεν την πατάμε ξανα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom