Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Δεν εχω καθολου αρνητισμο ρε φιλε. Δοκιμασα πολλα μεχρι τωρα και τιποτα δεν επιασε. Και μονοι μας που βρεθηκαμε κραταγε αποστασεις. Εγω καυλωμενος και να φαίνεται και αυτη να προφασιζεται σιδερωμα ή δουλειες για να φευγει
εισαι σε καλο δρομο..προσπαθει να πνιξει τις καυλες της γι αυτο φευγει...αν δεν ενδιαφεροταν θα ηταν παντελως αδιαφορη
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Στα 23 μου τα είχα με μια γκόμενα 28 χρόνων για κάνα εξάμηνο. Μια μέρα μπαίνω σπίτι της και γνωρίζω την μάνα της. 52 χρόνων αλλά μιλάμε για κορμί λαμπάδα και πρόσωπο παρόμοιο με Lisa Ann. Έβαζε κάτω πολλές εικοσάρες. Για κανένα διβδόμαδο, όποτε με έβλεπε πέταγε σπόντες με σεξουαλικό περιεχόμενο λόγω του ότι έχω babyface. Να αναφέρω πως είναι χωρισμένη εδώ και 12-13 χρόνια. Πιτσιρικάς εγώ, έλεγα από μέσα μου πως δεν παίζει να μου κάνει παιχνίδι. Απλά είμαι καυλωμένος σε μια ωραία ηλικία και νομίζω ότι όλες θέλουν να της γαμήσω. Μην τα πολύ λέω, κάνα δίμηνο αφού χώρισα με την άλλη, με προσέγγισε η μάνα της μέσω Facebook. Το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου μέχρι τώρα θα πω. Συναντηθήκαμε καμία δεκαπενταριά φορές. Θυμάμαι κάθε λεπτομέρεια. Δεν είναι η πεθερά που λέει ο τίτλος, αλλά θεωρώ πως άξιζε να αναφερθεί. Γεια σου κυρία Ντίνα. Ακόμα σε βλέπω και είσαι πύραυλος!!!!
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.872
Like
6.057
Πόντοι
1.056
Δεν εχω καθολου αρνητισμο ρε φιλε. Δοκιμασα πολλα μεχρι τωρα και τιποτα δεν επιασε. Και μονοι μας που βρεθηκαμε κραταγε αποστασεις. Εγω καυλωμενος και να φαίνεται και αυτη να προφασιζεται σιδερωμα ή δουλειες για να φευγει
Όπως λένε και τα άλλα μέλη φεύγει για να μην πέσει στον πειρασμό!!!
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Στα 23 μου τα είχα με μια γκόμενα 28 χρόνων για κάνα εξάμηνο. Μια μέρα μπαίνω σπίτι της και γνωρίζω την μάνα της. 52 χρόνων αλλά μιλάμε για κορμί λαμπάδα και πρόσωπο παρόμοιο με Lisa Ann. Έβαζε κάτω πολλές εικοσάρες. Για κανένα διβδόμαδο, όποτε με έβλεπε πέταγε σπόντες με σεξουαλικό περιεχόμενο λόγω του ότι έχω babyface. Να αναφέρω πως είναι χωρισμένη εδώ και 12-13 χρόνια. Πιτσιρικάς εγώ, έλεγα από μέσα μου πως δεν παίζει να μου κάνει παιχνίδι. Απλά είμαι καυλωμένος σε μια ωραία ηλικία και νομίζω ότι όλες θέλουν να της γαμήσω. Μην τα πολύ λέω, κάνα δίμηνο αφού χώρισα με την άλλη, με προσέγγισε η μάνα της μέσω Facebook. Το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου μέχρι τώρα θα πω. Συναντηθήκαμε καμία δεκαπενταριά φορές. Θυμάμαι κάθε λεπτομέρεια. Δεν είναι η πεθερά που λέει ο τίτλος, αλλά θεωρώ πως άξιζε να αναφερθεί. Γεια σου κυρία Ντίνα. Ακόμα σε βλέπω και είσαι πύραυλος!!!!
να ενας ωραιος ανθρωπος...συγχαρητηρια φιλε...αυτα θα θυμασαι κ θα λες εζησα την ζωη μου χωρις να πνιγομαι...
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
να ενας ωραιος ανθρωπος...συγχαρητηρια φιλε...αυτα θα θυμασαι κ θα λες εζησα την ζωη μου χωρις να πνιγομαι...
Χωρίς να έχω ζήσει πολλές extreme καταστάσεις σαν αυτή, έχω να πω, πως το τρίμηνο που βρισκόμουν με αυτή την γυναίκα το απόλαυσα όσο τίποτα άλλο!!!
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Χωρίς να έχω ζήσει πολλές extreme καταστάσεις σαν αυτή, έχω να πω, πως το τρίμηνο που βρισκόμουν με αυτή την γυναίκα το απόλαυσα όσο τίποτα άλλο!!!
σε πιστευω γιατι εχω ζησει αναλογα πραγματα.ευγε φιλε μου:rockon:
:thumbsup:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.288
Πόντοι
11.956
Το εχω φαντασιωθει παρα πολυ και εχω φανταστει πολλα πιθανα σεναρια.
Εχει τυχει να καθομαι καυλωμενος και να βγαινει απτο μπατζακι της βερμουδας και η πεθερα μου να φευγει απο ντροπη.
Δεν παιζει λοιπον να ενδωσει..

ΥΓ δεν προκειται να ποσταρω φωτο της εδω. Σορρυ μυστες!
Βγαίνει έξω από το μπατζακι της βερμούδες....πόσο τον έχεις 30εκ ....??????
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Να σου πω πως και η κόρη της έκανε άρρωστα πράγματα στο σεξ. Σόι πάει η ανωμαλία τελικά!!
εννοειται πως παει σοι...κ 1000 τα χιλια η μια καλυπτει την αλλη σε ολα αυτα
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.186
Πόντοι
201
Φίλε, χωρίς να ξέρουμε ακριβώς τις συνθήκες, θα πω ότι όλες οι γυναίκες, για να μην χαρακτηριστούν "πουτάνες" πρέπει να αντισταθούν. Ακόμη και για να ξεγελάσουν τον εαυτό τους. Πόσο μάλλον η πεθερά σου, η μάνα της γυναίκας σου. Παλιά έπαιζα με μία μακρινή θεία, η οποία τελικά δε μου έκατσε και, αφότου έκανα φάση με την κόρη της και κάτι ψιλιάστηκε, μου κρατούσε μούτρα. Είναι στη φύση τους, απλά θέλει αργά και προσεκτικά
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Φίλε, χωρίς να ξέρουμε ακριβώς τις συνθήκες, θα πω ότι όλες οι γυναίκες, για να μην χαρακτηριστούν "πουτάνες" πρέπει να αντισταθούν. Ακόμη και για να ξεγελάσουν τον εαυτό τους. Πόσο μάλλον η πεθερά σου, η μάνα της γυναίκας σου. Παλιά έπαιζα με μία μακρινή θεία, η οποία τελικά δε μου έκατσε και, αφότου έκανα φάση με την κόρη της και κάτι ψιλιάστηκε, μου κρατούσε μούτρα. Είναι στη φύση τους, απλά θέλει αργά και προσεκτικά
σωστος
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.595
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Φίλε, χωρίς να ξέρουμε ακριβώς τις συνθήκες, θα πω ότι όλες οι γυναίκες, για να μην χαρακτηριστούν "πουτάνες" πρέπει να αντισταθούν. Ακόμη και για να ξεγελάσουν τον εαυτό τους. Πόσο μάλλον η πεθερά σου, η μάνα της γυναίκας σου. Παλιά έπαιζα με μία μακρινή θεία, η οποία τελικά δε μου έκατσε και, αφότου έκανα φάση με την κόρη της και κάτι ψιλιάστηκε, μου κρατούσε μούτρα. Είναι στη φύση τους, απλά θέλει αργά και προσεκτικά
Να προσθέσω εδώ ότι είναι και ανταγωνιστικές σε αυτά τα θέματα, ένα μπόνους για όποιον θέλει να κάνει παιχνίδι.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.511
Πόντοι
200
Βγαίνει έξω από το μπατζακι της βερμούδες....πόσο τον έχεις 30εκ ....??????
Ελα ρε αιολε. Οταν καθεσαι καναπε και ανεβαζεις λυγισμενα τα ποδια, τα μπατζακια ανεβαινουν. Ευκολα ξεμυτιζει κολλητα στο μπουτι.
Αν καθεται καποιος απεναντι φαινεται πεντακαθαρα.

Τεσπα, μακαρι να γινοταν μαγγες μου! Σιγουρα σκεφτομαι το μετα ομως. Δεν ειναι ευκολο στην διαχειριση..
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.288
Πόντοι
11.956
Ελα ρε αιολε. Οταν καθεσαι καναπε και ανεβαζεις λυγισμενα τα ποδια, τα μπατζακια ανεβαινουν. Ευκολα ξεμυτιζει κολλητα στο μπουτι.
Αν καθεται καποιος απεναντι φαινεται πεντακαθαρα.

Τεσπα, μακαρι να γινοταν μαγγες μου! Σιγουρα σκεφτομαι το μετα ομως. Δεν ειναι ευκολο στην διαχειριση..
Ποτέ δεν ξέρεις ....κάνε προσπάθεια
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.411
Like
13.649
Πόντοι
3.506
Το εχω φαντασιωθει παρα πολυ και εχω φανταστει πολλα πιθανα σεναρια.
Εχει τυχει να καθομαι καυλωμενος και να βγαινει απτο μπατζακι της βερμουδας και η πεθερα μου να φευγει απο ντροπη.
Δεν παιζει λοιπον να ενδωσει..

ΥΓ δεν προκειται να ποσταρω φωτο της εδω. Σορρυ μυστες!

Μηπως δεν εγκρινει τις βερμουδες;
Μηπως τσατιζεται που δεν βγαινει ολο εξω;
Χαχαχα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.808
Κριτικές
62
Like
40.200
Πόντοι
8.530
σε αγαπω...τετοιους φιλους θελω...κερασε την κανα λικερ σοκολατας την γυναικα η παρε της ενα καλο κρασι Κτήμα Αϊβαλή Le Sang De La Pierre σαν προταση και πιειτε το μαζι φτιαχνωντας ρομαντικη κατασταση...δεν υπαρχει περιπτωση να μην φας το μουνακι της πεθερας οσο και δυσκολη να το παιζει...κανε παιχνιδι με ρομαντικο κ αρσενικο στυλ..θα με θυμηθεις
Ευτυχώς που δεν πρότεινες Chianti με φάβα...θα πήγαινε αλλου το μυαλό μου...!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.808
Κριτικές
62
Like
40.200
Πόντοι
8.530
Ελα ρε αιολε. Οταν καθεσαι καναπε και ανεβαζεις λυγισμενα τα ποδια, τα μπατζακια ανεβαινουν. Ευκολα ξεμυτιζει κολλητα στο μπουτι.
Αν καθεται καποιος απεναντι φαινεται πεντακαθαρα.

Τεσπα, μακαρι να γινοταν μαγγες μου! Σιγουρα σκεφτομαι το μετα ομως. Δεν ειναι ευκολο στην διαχειριση..
Αν δεν φοράς βρακί η αν είναι ξεχειλωμενο γιατί αγοράστηκε με δραχμές φυσικά και θα χαμογελάνε ουρές από μέσα....
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
μπρρρρρρρρρρρρ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom