Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 369
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 90 27,9%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 48 14,9%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 76 23,5%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 109 33,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    323

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
686
Πόντοι
81
Ερωτηση :
Φιλος γαμαει τη γυναικα του φιλου του και το μαθαίνετε .
Το λέτε σ αυτόν ? ή τον αφηνετε αφου ειναι τοσο χαπατο και δεν εχει πάρει χαμπάρι ?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
4
Like
7.412
Πόντοι
2.306
Ερωτηση :
Φιλος γαμαει τη γυναικα του φιλου του και το μαθαίνετε .
Το λέτε σ αυτόν ? ή τον αφηνετε αφου ειναι τοσο χαπατο και δεν εχει πάρει χαμπάρι ?
Μάλλον θα έκανα την πάπια.. Γιατί να μπλέξω?
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
918
Like
1.139
Πόντοι
206
Ερωτηση :
Φιλος γαμαει τη γυναικα του φιλου του και το μαθαίνετε .
Το λέτε σ αυτόν ? ή τον αφηνετε αφου ειναι τοσο χαπατο και δεν εχει πάρει χαμπάρι ?
Παμε και τη γαμαμε κι εμεις για να μη το πουμε στον αντρα της....καμμια δυσκολη ερωτηση υπαρχει??
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Πέρα από τις οποίες απαντήσεις που τρολαρουν του το μόνο έχω να πω. Αυτό που ξεχωρίζει έναν άντρα που φοράει παντελόνια από μια γυναικούλα είναι η αντρική του τιμή και το ποσό είναι πιστός στις αρχές και τις αξίες του (γι'αυτους που έχουν). Ποτέ δε την πέφτεις σε γυναίκα φίλου η αντρα που του έχεις σφίξει το χέρι. Ακόμα κ αν σου την πέσει η γυναίκα του, το ποσό μπορείς να αντισταθείς και να τιθασευσεις τη σεξουαλική σου ορμή καθορίζει και το τι άντρας είσαι. Είσαι άντρας με τιμή ή έρμαιο των παθών σου, στιγμιαίων η χρόνιων; Σε όσους που θα πουν ελα μωρέ τι μαλακίες μας λες δε βλέπεις τι γίνεται έξω και αμα μου την πέσει δε κοιτάζω μπορστα μου και θα την ξεσκίσω θα πω ότι αυτο είναι δείγμα αδύναμων αντρών που προσομοιάζουν σε γυναίκες. Στο κάτω κάτω αν είναι δυνατό μουνι πήγαινε πάρε μια βίζιτα και θα σου φύγει αμέσως απτό κεφάλι. Κώδικας τιμής λέγεται κύριοι και ξεχωρίζει τους άντρες απτις πουτανιτσες
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
686
Πόντοι
81
Παμε και τη γαμαμε κι εμεις για να μη το πουμε στον αντρα της....καμμια δυσκολη ερωτηση υπαρχει??
Μου ήρθε κι εμένα μια μέρα από το σπίτι μόνη με σορτσάκι και μπουστακι ,δε ξέρω αν ήθελε κάτι....αλλά δε με ενδιέφερε κιόλας.Τον πήγαινα πολύ τον άντρα της ,να είναι κανας μαλακας ο άλλος πάω πάσο αλλά ο συγκεκριμένος ήταν γαμο τα παιδιά.Δε με χαλάει να γαμιεται κάποια με άλλους για το σπορ,το 90% των αντρών αυτό κανει.Αλλά με φίλο επανηλημενα πάει αλλού το πράγμα,το ίδιο βέβαια και για τους άντρες.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
686
Πόντοι
81
Στη ζωή ένας.φιλος είναι αρκετός δύο είναι πολλοί.Εγω φίλο βρήκα στα 35 μου και τον έχω ακόμα φίλο και είναι ο μόνος που πιστεύω δε θα μου έκανε πουστια.Κατα τα άλλα "φίλος" που πίναμε κάθε μέρα μαζι και γυμναστήριο μαζι και όλα όταν βγήκαμε μαζι με τη τότε κοπέλα μου , στα 22 μου, και πήγε τουαλέτα μόνη της την πήρε από πίσω και της την έπεσε μέσα στη τουαλέτα.Προς τιμή της τότε τον χαστούκισε βγήκε έξω και ψύχραιμα μου είπε "δεν είμαι καλά ένιωσα μεγάλη αδιαθεσία πρέπει να φύγουμε"Την άλλη μέρα μου το είπε, εννοείται δεν έκανε κίνηση να με ξαναδει ο ξεφτιλας και ξαφανιστηκε.
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
489
Κριτικές
17
Like
3.179
Πόντοι
2.591
Ερωτηση :
Φιλος γαμαει τη γυναικα του φιλου του και το μαθαίνετε .
Το λέτε σ αυτόν ? ή τον αφηνετε αφου ειναι τοσο χαπατο και δεν εχει πάρει χαμπάρι ?
Όχι φίλε...μπλεγμένος θα βγεις...
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
918
Like
1.139
Πόντοι
206
Μου ήρθε κι εμένα μια μέρα από το σπίτι μόνη με σορτσάκι και μπουστακι ,δε ξέρω αν ήθελε κάτι....αλλά δε με ενδιέφερε κιόλας.Τον πήγαινα πολύ τον άντρα της ,να είναι κανας μαλακας ο άλλος πάω πάσο αλλά ο συγκεκριμένος ήταν γαμο τα παιδιά.Δε με χαλάει να γαμιεται κάποια με άλλους για το σπορ,το 90% των αντρών αυτό κανει.Αλλά με φίλο επανηλημενα πάει αλλού το πράγμα,το ίδιο βέβαια και για τους άντρες.
Εμμεσως απαντω και σε αλλα παιδια που εγραψαν και ειναι αρνητικοι στο να γαμησεις γυναικα φιλου...
Στην επαρχια ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ μεταξυ φιλων,κουμπαρων,συγχωριανων κλπ.Τωρα εδω στην Αθηνα που το μουνι ρεει αφθονο υπαρχει και το pay sex οκ μπορεις να αποφυγεις τη γυναικα καποιου φιλου,αλλα γνωστου με τπτ.Θα γαμηθει και θα παραγαμηθει....
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

arseniko apolito

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
179
Πόντοι
280
Ας ξεχωρίσουμε αν η γυναίκα ,είναι φίλου ή " φίλου".
Του κολλητού τη γυναίκα ,ούτε καν την κοιτάζω. Του γείτονα όμως ,που πίνουμε καφέ 5-6 φορές το χρόνο,τη γαμαω τακτικά και χωρίς τύψεις....
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.039
Like
1.469
Πόντοι
216
Το αιώνιο ερώτημα, ανάμεσα σε παρέες αντρών:
-Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου;
Και θα το κάνω πιο δύσκολο το ερώτημα...Δε μιλάμε να προσπαθήσει κάποιος να την ρίξει.
Μιλάμε να σου την πέσει αυτή και να στο δώσει στο πιάτο...
Εκεί τι κάνεις; Οέοο;
Καλή ψήφο.
Γιατί να μην το κάναμε τύπε, μήπως έχει οριζόντια το μουνί; :confused:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Επειδή έχω γνωρίσει και άτομα πολύ απελευθερωμενα, υπάρχει η κοροϊδία, το να γαμιεται ενα άτομο πίσω από την πλάτη του αλλου, υπάρχει όμως και το συναινετικό πλαίσιο, να είναι εντάξει τα άτομα με το να ξεκαυλωνουν ελεύθερα δηλαδή. Δεν μου έχει τύχει προσωπικά, φαντάζομαι πιο εύκολα πάει στο σεξουαλικο μια φιλία με άτομα που γνώρισες πιο μετά στη ζωή και όχι στις πιο μικρές ηλικίες που αναπτύσσεται πιο αδερφική σχέση.
Γυναίκα φίλου πίσω από την πλάτη του πάντως με τίποτα...είχε φτάσει πολύ κοντά μια φορά να συμβεί κάτι, είχαμε μαζευτεί σπίτι και κάποια στιγμή κοιμηθηκαμε, ο φίλος στον καναπε απλωμενος και εγώ με την κοπέλα του στον μικρότερο κάπως σε πιο καθιστή φάση. Είχα αρχίσει να καυλωνω γιατί η κοπέλα γενικά το έδειχνε οτι είναι ψωλού( κωλαρα βυζαρες πετρα προσωπάρα παρεμπιπτόντως) και δεν μπορουσα να το κρύψω και η τυπισσα με ρώτησε κάπως τσαχπινικα να σκεπαστουμε με την κουβερτα. Προφανώς και είπα όχι, όπως και άλλη φορά που είχαμε βρεθεί στον ίδιο χώρο μόνοι μας για λίγο μου στηνοταν και με ρωταγε πως μου φαίνεται η γραμμή της, βρήκα δικαιολογία και πήγα στην άλλη μεριά του δωματίου...
 
Τελευταία τροποποίηση:

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
855
Πόντοι
81
Οχι. Γενικά, οι περισσότερες γυναίκες φίλων δε με χωνεύουν, με περισσότερες απ'αυτές είναι αμοιβαίο και στ'αρχίδια μου κιόλας.
Πριν 5-6 χρόνια φίλος που άλλα 5-6 χρόνια πριν είχε χωρίσει τη γυναίκα, αλλά διατήρησε φιλικές σχέσεις μαζί της πήγε να τη φορτώσει σε μένα.
Φάση του τύπου καλούσε εμένα για καφέ και "τυχαία" ήταν κι αυτή εκεί και μετά πάλι "τυχαία" έπρεπε να φύγει σε επείγουσα δουλειά.
Εγώ ναι μεν αργός, το πήρα απ'τη 2η φορά χαμπάρι και τον ρώτησα στα ίσα γιατί το κάνει. Μου λέει "μπακούρι εσύ, κι αυτήν θέλω να την αποκαταστήσω κάπου".
Λέω, καριόλη, τι σου'χω κάνει και με μισείς τόσο?
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Ποτέ. Ένας άντρας δε θα το έκανε ποτέ αυτό. Μόνο φλώροι θα γάμαγαν γυναίκα φίλου, "άντρες" με χαμηλή αυτοπεποίθηση που κρυφά ζηλεύουν άλλους άντρες ακόμα και τους "φίλους" τους. Οποίος βέβαια κάνει παρέα με τέτοια άτομα καλά να πάθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom