Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 92 26,9%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 51 14,9%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 80 23,4%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 119 34,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    342

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
472
Κριτικές
26
Like
1.404
Πόντοι
1.011
Αν ήταν απλά φίλος, θα προχωρούσα κανονικά χωρίς φόβο. Αν ήταν κολλητός, ΟΧΙ
 

mozartmo

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
0
Σε εξόδους σε μεγάλες πίστες της προηγούμενης δεκαετίας , ο φίλος νιόπαντρος με το ξεκωλάκι , εγώ τότε ελεύθερος , σηκωνόταν για τσιφτετέλια η τύπισσα , κουνούσε τη γκωλάρα της και όλο το μπουζουξίδικο να κοιτάζει κάπως έτσι :bigdick:

όταν γύριζε στο τραπέζι μας αντί να πάει στον σύζυγο , ερχόταν και καθόταν πάνω μου τρίβοντας τον κώλο της πάνω στην πούτσα μου μπροστά στον άντρα της που μπεκρούλιαζε δίχως αύριο , μην μπορώντας να διαχειριστεί την τύχη και τις συνθήκες που έφεραν αυτό το πατόμουνο στην ζωή του .

Εσείς οι ηθικοί , οι υπεράνω , οι έχοντες σεβασμό ας μην τη ξεκωλιάζατε .

Μιλάμε πάντα για προσωπικές σχέσεις μεταξύ ενηλίκων με κρίση .

Το ζευγάρι τελικά δεν έκλεισε χρόνο , αφού αυτή γαμιώταν παράνομα ακόμα και όταν είχαν σχέση , πριν παντρευτούν .
Ένας γάμος συμφερόντων που δεν κατέληξε πουθενά .
Για την "κυρία" άλλη μία πούτσα στο παλμαρέ της , ο φίλος είχε πολύ σοβαρότερα προσωπικά προβλήματα να διαχειριστεί από το αν έφαγε μια πούτσα πάνω ή κάτω η σύζυγος ...

Κάτι γράφτηκε πιο πάνω πολύ εύστοχο μετά από 7 σελίδες παπαρολογίας .

Η κάθε γυναίκα δεν είναι ιδιοκτησία κανενός .
Είναι μόνο του εαυτού της ... :hi:
Το ότι έχει κάποια δίκια... σίγουρα τα έχει!

Γενικά η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και το να γενικεύουμε συχνά οδηγεί σε λάθη. Τα "πάντα, ποτέ, όλα και κανένα" όσο μπορώ τα αποφεύγω προσωπικά.
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Δεν μου σηκωνεται καν αν ειναι κολητος. τωρα σε αλλες περιπτωσεις δεν ξερω. μαλλον θα εσπρωχνα ανηλεως
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Εγώ το έκανα μια φορά με τη γκόμενα του φίλου μου παλια φοιτητης ακομα.Το ήξερα οτι αυτός την είχε μόνο για σεξ κ τίποτα άλλο.Αυτη σπουδαζε σε διπλανή πόλη κ αφού ήρθε να τον δει ο φίλος μου ζήτησε να τη φιλοξενήσω γιατι δεν μπορούσε να την πάει στο πατρικό του κ μου την έφερε σπιτι μου. Εκεί που την έφερε την έβαλα στο κρεβάτι μου κ εγω κοιμήθηκα καναπέ. Μεσα στη νύχτα η τυπισα σηκώθηκε για wc κ να πιει νερό κ ήρθε καναπέ μαζί μου κ ήθελε αγκαλιές γιατί ένιωθε μοναξιά......κ τοτε σε λίγα λεπτά καταλήξαμε στο κρεβάτι κ περάσαμε καλά....Την άλλη μέρα ήρθε ο τυπος να την πάρει να τη βάλει στο τρένο να φύγει....
αυτό δεν μετράει φίλε μου
λες να μην το σκέφτηκε ο φιλαράκος σου ότι μπορεί και να σου καθότανε?
δεν τον απασχολούσε
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
968
Like
2.742
Πόντοι
446
Το ξέρω ότι τρώνε την γυναίκα σου,γι αυτό ρώτησα... μήπως τρως κ εσύ καμιά φίλη της!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Παλιότερα θα έλεγα όχι αλλά πλέον δαγκωτό ναι...Θα την ξεκώλιαζα την ξεφτιλισμένη, μια ζωή την έχουμε :2funny:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
Ρε τυποι ενας θείος μου παλια η γυναίκα του φιλου του,του ειχε παρει πιπα και του τον ειχε παιξει χανττζομπ αυτο μετράει ως κέρατο?
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Η απάντηση είναι ΟΧΙ, μέχρι την στιγμή που θα βρεθεί αυτή που δεν θα μπορέσεις να αντισταθείς. Πράγματι είναι ξεπεσμός, αλλά η χημεία είναι δυνατότερη.

Δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα γτ,

οι περισσότερες το κάνουν για εκδίκηση , επομένως δεν με ενδιαφέρει η συμμετοχή
Δεν έχει βρεθεί αυτή που δεν θα μπορώ να αντισταθώ.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Έχω ακούσει για πολλές περιπτώσεις που η τύπισσα τον έπαιρνε αβέρτα από κολλητό του γκόμενου της.

Γνωστός μου δικηγόρος που ασχολείται με διαζύγια αρκετά μου έχει πει ότι έχουν δει τα μάτια του παααρα πολλές τέτοιες καταστάσεις.

Από προσωπική εμπειρία ξέρω 2 συναδέλφους που την πατήσανε έτσι και μάλιστα ο ένας θα την παντρευόταν :headbang:

Έχει τύχει επίσης 2 φορές σε εμένα να έρθει χύμα η άλλη και να λέει ευθέως ότι θέλει να γαμηθούμε ενώ ήξερα ότι τα έχει με γνωστό μου.

Μάλλον είναι φυσιολογικό στο μυαλό τους !
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Οι πιο πολλοί θα πουν όχι αλλά αν τους δοθεί η ευκαιρία εγώ πιστεύω θα το κάνουν. Είμαστε πολύ ψεύτες σαν λαός.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.700
Κριτικές
47
Like
15.569
Πόντοι
5.885
H προσωπική μου εμπειρία λέει ότι εάν θέλει η γκόμενα να γαμηθεί δεν υπολογίζει τίποτα
θα γαμηθεί
Από εμάς εξαρτάται τι είδους φιλία υπαρχει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346
Το αιώνιο ερώτημα, ανάμεσα σε παρέες αντρών:
-Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου;
Και θα το κάνω πιο δύσκολο το ερώτημα...Δε μιλάμε να προσπαθήσει κάποιος να την ρίξει.
Μιλάμε να σου την πέσει αυτή και να στο δώσει στο πιάτο...
Εκεί τι κάνεις; Οέοο;
Καλή ψήφο.
Τι πιο δυσκολο βρε τυπε; συνηθως αυτες κανουν το πρωτο πεσιμο και αν δουν οτι γουσταρεις προχωρανε και στο κυριος πιατο.
Βεβαια η το ξεκοβεις απο την αρχη και μετα αναλογα τι θα κανει η γκομενα ενημερωνεις τον φιλο σου η την πηδας και χανεις εναν φιλο η περισσοτερους αναλογα την παρεα που εχεις.

Εμενα μου εχει τυχη κανα δυο φορες.. οκ δεν εδωσα σημασια και μαζευτηκαν εκτος απο μια, αργοτερα το ειπα σε αλλον απο την παρεα ωστε σε περιπτωση που πεταξει κανα κουλο η γκομενα οτι εγω τις στην επεσα να ειμαι καλλυμενος,τελικα δεν χρειαστηκε γιατι μετα χωρισαν.
Κρατησα επαφες μαζι της πηγα να κανω παιχνιδι αλλα μετα δεν ηθελε :confused: αβυσσος η ψυχη της γυναικας.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.952
Κριτικές
2
Like
67.745
Πόντοι
12.056
-Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;
-Kαι τον φίλο μαζί......
μπροστα ο φιλος στην μεση η γυναικα του να τον στραποναρει (εκτος αν ειναι μελος ο τυπος του μπου που αποκλειεται να ειναι :gay:εκτος αν ειναι συλλεκτης εμπειριων):wink::buck2:
και εγω ο τελευταιος τροχος τις αμαξης :zfuck:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Το καλύτερο που γράφτηκε είναι ότι η γυναίκα δεν είναι ιδιοκτησία κανενός.
Απ την άλλη όμως εμένα προσωπικά και λίγο να τον ξέρω τον άλλον, δεν πάω να του πηδηξω τη γυναίκα. Και ναι έχω στο παλαμαρε μου παντρεμενες, αλλά δεν γνώριζα τους συζύγους. Με τη συμπεριφορά μου πάντα κρατάω αποστάσεις τόσο από γκομενες γυναίκες φιλ ν, όσο και από φίλες γνωστές δικών μου γυναικών.
Με τοσες γυναίκες και πουτανες έξω τα περιττά μπλεξίματα δεν χρειάζονται.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.946
Κριτικές
8
Like
26.575
Πόντοι
6.336

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
8
Like
3.068
Πόντοι
456
μπροστα ο φιλος στην μεση η γυναικα του να τον στραποναρει (εκτος αν ειναι μελος ο τυπος του μπου που αποκλειεται να ειναι :gay:εκτος αν ειναι συλλεκτης εμπειριων):wink::buck2:
και εγω ο τελευταιος τροχος τις αμαξης :zfuck:
Choo Choo Vintage GIF by US National Archives
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom