Νέα

Tα μυστικά των Πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnnn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.370
Κριτικές
94
Like
46.678
Πόντοι
17.311
πριιιιιιτςςςςςςς... σιγα μη σας μαθω τα μυστικα μου.:upsidedown:
 
OP
OP
xxxnnn

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
235
Like
806
Πόντοι
81
κάπου είχε ανεβει ενα θρεντ με πρωτόκολλα για μεγάλη ποσόστητα χύσι, huge load αν μπορει να την βρει κάποιος ή να μας ενημερώσει
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Ρε τύποι βάλτε 1-2-3 ... θα κάτσουμε να δούμε 17 λεπτά βίντεο ? ούτε ισοβίτες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.747
Πόντοι
4.546
Ο γνωστός και ωραίος, ως προς την ενημέρωση, anabolic Doc. Πληροφορίες από πρώτο χέρι, από αυτόν και ασθενείς του, όχι bro science και μαλακίες γυμναστηρίων .

Χρήστης και αυτός χρόνια, αναβολικών, με συμμετοχή σε αγώνες power lifting, τα τελευταία χρόνια αφοσιώθηκε να ενημερώνει για τους κινδύνους και ανεπιθύμητες συνέπειες των φαρμάκων, μπας και σώσει καμία ψυχή ή βοηθήσει κανένα να το ξανασκεφτεί πριν δοκιμάσει.

Δεν είδα όλο το βίντεο, δεν με αφορούν τα φάρμακα, αλλά από την λίστα στην αρχή, επικεντρώνεται ειδικά στα αναβολικά για πορνοστάρ, παρενέργειες γενικώς και μακροχρόνιες, μεγάλα χυσιματα, ψυχολογικά, κλ.π.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
938
Like
2.987
Πόντοι
446
κάπου είχε ανεβει ενα θρεντ με πρωτόκολλα για μεγάλη ποσόστητα χύσι, huge load αν μπορει να την βρει κάποιος ή να μας ενημερώσει

61490392-6B49-468F-A10C-73169F0D643E.png



Προσωπικά μόνο ψευδάργυρο παίρνω από αυτό το πρωτόκολλο κ χύνω παρά πολύ..αρκετές φορές μου έχουν κάνει "κοπλιμέντο"
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
61490392-6B49-468F-A10C-73169F0D643E.png



Προσωπικά μόνο ψευδάργυρο παίρνω από αυτό το πρωτόκολλο κ χύνω παρά πολύ..αρκετές φορές μου έχουν κάνει "κοπλιμέντο"
Παίρνεις κάθε μέρα ψευδάργυρο και αν ναι, ποια είναι η δοσολογία του; Με άδειο ή γεμάτο στομάχι, προ ή μετά φαγητού και πόσα χάπια; Ποια είναι η καλύτερη εταιρία στο συγκεκριμένο συμπλήρωμα διατροφής και πότε αναμένονται τα αποτελέσματα; Περιορίζονται μόνο στο χύσιμο ή και σε άλλα θέματα; Sorry αν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου, απλά με ενδιαφέρει το αντικείμενο και θέλω να μάθω...
 
OP
OP
xxxnnn

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
235
Like
806
Πόντοι
81
61490392-6B49-468F-A10C-73169F0D643E.png



Προσωπικά μόνο ψευδάργυρο παίρνω από αυτό το πρωτόκολλο κ χύνω παρά πολύ..αρκετές φορές μου έχουν κάνει "κοπλιμέντο"
Ψευδάργυρος καλός για καύλες . HCG, clomiphene, proviron κλπ για μεγάλα χυσίματα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.568
Like
2.881
Πόντοι
506
Παίρνεις κάθε μέρα ψευδάργυρο και αν ναι, ποια είναι η δοσολογία του; Με άδειο ή γεμάτο στομάχι, προ ή μετά φαγητού και πόσα χάπια; Ποια είναι η καλύτερη εταιρία στο συγκεκριμένο συμπλήρωμα διατροφής και πότε αναμένονται τα αποτελέσματα; Περιορίζονται μόνο στο χύσιμο ή και σε άλλα θέματα; Sorry αν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου, απλά με ενδιαφέρει το αντικείμενο και θέλω να μάθω...
Παίρνεις κάθε μέρα ψευδάργυρο;
Μάθε να ακους το σώμα σου. Συνήθως νιώθεις πότε "θέλει" ο οργανισμός σου κάτι.

Αν δε νιώθεις: Κάθε τρίτη μέρα είναι σχετικά εντάξει.

Ποια είναι η δοσολογία του;
25 έως 50mg zinc την ημέρα.

Έχε υπόψη ότι ο ψευδάργυρος και ο χαλκός συνεργάζονται μαζί σαν ζευγάρι. Αν τροφοδοτείς το σώμα σου με ψευδάργυρο πρέπει να του δίνεις ανά τακτά διαστήματα και χαλκό, ειδάλλως η χορήγηση του zinc θα "αδειάσει" τα αποθέματα χαλκού που έχεις.

Με άδειο ή γεμάτο στομάχι, προ ή μετά φαγητού;
Λίγο πρίν ή μετά το φαγητό.

Ποια είναι η καλύτερη εταιρία στο συγκεκριμένο συμπλήρωμα διατροφής;
Ποια πρατήρια έχουν την καλύτερη βενζίνη; Ποια είναι η καλύτερη μαρμελάδα; Ποιο είναι το καλύτερο ελαιόλαδο, το κρητικό ή το πελοποννησιακό;;;

Δοκίμασε και δες!


Πότε αναμένονται τα αποτελέσματα;
Την επόμενη κιόλας μέρα.

Περιορίζονται μόνο στο χύσιμο ή και σε άλλα θέματα;
Η δράση του δεν περιορίζεται μόνο στο χύσιμο.
Ο ψευδάργυρος αυξάνει την σεξουαλική επιθυμία, παίζει σημαντικό ρόλο στην αύξηση της τεστοστερόνης και στην ανάπτυξη των μυών, αναστέλλει την αρωματάση (διαδικασία μετατροπής τεστοστερόνης σε οιστρογόνα).

Συντελέι στην απώλεια σωματικού λίπους και τέλος ομορφαίνει το δέρμα και τα μαλλιά σου.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456
Παίρνεις κάθε μέρα ψευδάργυρο;
Μάθε να ακους το σώμα σου. Συνήθως νιώθεις πότε "θέλει" ο οργανισμός σου κάτι.

Αν δε νιώθεις: Κάθε τρίτη μέρα είναι σχετικά εντάξει.

Ποια είναι η δοσολογία του;
25 έως 50mg zinc την ημέρα.

Έχε υπόψη ότι ο ψευδάργυρος και ο χαλκός συνεργάζονται μαζί σαν ζευγάρι. Αν τροφοδοτείς το σώμα σου με ψευδάργυρο πρέπει να του δίνεις ανά τακτά διαστήματα και χαλκό, ειδάλλως η χορήγηση του zinc θα "αδειάσει" τα αποθέματα χαλκού που έχεις.

Με άδειο ή γεμάτο στομάχι, προ ή μετά φαγητού;
Λίγο πρίν ή μετά το φαγητό.

Ποια είναι η καλύτερη εταιρία στο συγκεκριμένο συμπλήρωμα διατροφής;
Ποια πρατήρια έχουν την καλύτερη βενζίνη; Ποια είναι η καλύτερη μαρμελάδα; Ποιο είναι το καλύτερο ελαιόλαδο, το κρητικό ή το πελοποννησιακό;;;

Δοκίμασε και δες!


Πότε αναμένονται τα αποτελέσματα;
Την επόμενη κιόλας μέρα.

Περιορίζονται μόνο στο χύσιμο ή και σε άλλα θέματα;
Η δράση του δεν περιορίζεται μόνο στο χύσιμο.
Ο ψευδάργυρος αυξάνει την σεξουαλική επιθυμία, παίζει σημαντικό ρόλο στην αύξηση της τεστοστερόνης και στην ανάπτυξη των μυών, αναστέλλει την αρωματάση (διαδικασία μετατροπής τεστοστερόνης σε οιστρογόνα).

Συντελέι στην απώλεια σωματικού λίπους και τέλος ομορφαίνει το δέρμα και τα μαλλιά σου.
Υποθέτω,καλύτερα να γινεται μετα απο ιατρικη επισκεψη
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Ρε παιδιά ψευδάργυρος είναι δεν είναι τεστοστερόνη.
Αν θέλετε να κάνετε τεστ, πηγαίντε φάτε μύδια και δείτε την επόμενη μέρα πόσο θα χύσετε. Τα μύδια είναι η πιο πλούσια τροφή σε ψευδάργυρο.
 
OP
OP
xxxnnn

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
235
Like
806
Πόντοι
81
Να και ο δικός μας Πορνοστάρ . Δεν τον έχω θαυμάσει . Είναι σκληρός; ξεμπαζώνει δυνατά;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom