Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (11 μέλη και 63 επισκέπτες)

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
10
Like
3.898
Πόντοι
5.267
Κ οι βυζάρες τις!
IMG-6a22134f26e677243cd6684216987915-V.jpg
Όταν είχε ανέβει αυτή η φωτογραφία ομολογώ μου είχε στοιχειώσει πολλές νύχτες
 

niwfis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
216
Απο το παχος δεν κλεινει το νυχτικο της. Που ειναι το περιεργο?
Παντος εχω ακουσει οτι οι χοντρες ειναι αναλαφρες στο πηδημα....ισχυει???
h γυναικα ειναι μουναρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: kmangr

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
165
Like
348
Πόντοι
1
δεν έχω κρίνει ποτέ καμία εδώ μέσα . εάν είναι χοντρή αδύνατη με στραβά πόδια και στραβή μύτη. έβαζα παλιά φωτό αλλά έκοψα ....αλλά μπαίνω και βλέπω για να κρίνω. όσο παλιό μέλος και εάν είναι αυτό δεν του δίνει το δικαίωμα να κρίνει. να κρίνει αυτές που γαμαει αυτός. έλα γιατί εδώ μέσα κάπου έχει ξεφύγει η κατάσταση. φιλάκια
ρε σάλτα και γαμήσου που δεν εχει δικαιωμα να κρινει κατούρα τις μασχάλες σου
 

kmangr

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
158
Like
514
Πόντοι
81
Απο το παχος δεν κλεινει το νυχτικο της. Που ειναι το περιεργο?
Παντος εχω ακουσει οτι οι χοντρες ειναι αναλαφρες στο πηδημα....ισχυει???
Αγαπητε,
ειναι δικαιωμα σας να μην σας αρεσει η συγκεκριμενη κυρια. Ομως αυτά τα σχόλια είναι απαράδεκτα και ανεπίτρεπτα. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να κρίνουμε ή να αμφισβητούμε το σώμα ή το βάρος κάποιου άλλου ανθρώπου. Ο σεβασμός προς τους άλλους δεν εξαρτάται από την εμφάνιση ή το βάρος τους. Εάν δεν μπορείτε να εκφράσετε τη γνώμη σας με σεβασμό και ευγένεια, τότε παρακαλώ να μην το κάνετε καθόλου.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.694
Like
13.845
Πόντοι
2.256
Αγαπητε,
ειναι δικαιωμα σας να μην σας αρεσει η συγκεκριμενη κυρια. Ομως αυτά τα σχόλια είναι απαράδεκτα και ανεπίτρεπτα. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να κρίνουμε ή να αμφισβητούμε το σώμα ή το βάρος κάποιου άλλου ανθρώπου. Ο σεβασμός προς τους άλλους δεν εξαρτάται από την εμφάνιση ή το βάρος τους. Εάν δεν μπορείτε να εκφράσετε τη γνώμη σας με σεβασμό και ευγένεια, τότε παρακαλώ να μην το κάνετε καθόλου.
Εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπητέ αλλά από την άλλη στο bou τελεία κομ είμαστε, όχι στο παρεκκλήσι της μητρόπολης!!! Όποιος συμμετέχει, παίρνει και τα ρίσκα του.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Παλιες δοξες με την Βερα ενα δυνατο καυλακι που δεν αφηνε σταγονα να παει χαμενη :coffee:

ezgif-4-a6c9d49f31.jpg
Γαμιόλα Βέρα πες δημόσια εδώ τώρα να σε διαβάσουν όλοι πόσο πολύ θέλεις να ρουφήξεις το καυλί μου!!
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
275
Like
2.421
Πόντοι
441
Γαμιόλα Βέρα πες δημόσια εδώ τώρα να σε διαβάσουν όλοι πόσο πολύ θέλεις να ρουφήξεις το καυλί μου!!
Είναι πολύ ωραίοι οι ώριμοι άντρες ειδικά με πολλές εμπειρίες όπως εσείς κύριε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom