Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (58 μέλη και 210 επισκέπτες)

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
554
Like
3.918
Πόντοι
446
Έστω κ έτσι ρε μωρό . Συγκεκριμένων. Εγώ ανήκω στους όλους , προφανώς, επομένως η γνωμη μου ειναι αποκλειστικά από τις φωτό ! Έκανα πρόταση για συνάντηση αλλά δεν ενεκριθειν!
δεν ηθελα πολλά πολλά γ αυτο,αλλιως λεω για καφεδες και βολτες και για ποτό,γκόμενα να κυκλοφορησει,ούτε είμαι ο φιλος του που θα τον πάρει για μπιρα να δούνε μπάλα
 

Alekos48

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
63
Like
946
Πόντοι
80
Χήρα απ' τα 26 με έναν γιο
IMG_20240510_013004.jpg
Συνέχεια στα τέσσερα να σκέφτεται το συγχώρεμενο....
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.660
Like
13.658
Πόντοι
2.256
δεν ηθελα πολλά πολλά γ αυτο,αλλιως λεω για καφεδες και βολτες και για ποτό,γκόμενα να κυκλοφορησει,ούτε είμαι ο φιλος του που θα τον πάρει για μπιρα να δούνε μπάλα
Καλημέρα! Δηλαδή σε τι προτάσεις λες Ναι;;;
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
554
Like
3.918
Πόντοι
446

Denis002

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
δεν ηθελα πολλά πολλά γ αυτο,αλλιως λεω για καφεδες και βολτες και για ποτό,γκόμενα να κυκλοφορησει,ούτε είμαι ο φιλος του που θα τον πάρει για μπιρα να δούνε μπάλα

οι 2 τρυπούλες σε μία φώτο
Για ατελείωτο γλυψιμο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.660
Like
13.658
Πόντοι
2.256
ρε παιδια γιατι ,καλα δεν λέω σε αυτο π εγραψα; και γενικά για όλους ισχυει αυτο
Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι συζητάμε;;; Σου έγινε πρόταση για βόλτα, καφέ κλπ και αρνήθηκες;;; Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να σου γίνει πρόταση από μέλος του bou και να δεχτείς;;;
Συγγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, ας βάλει κάποιος στο κλίμα.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
554
Like
3.918
Πόντοι
446
Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι συζητάμε;;; Σου έγινε πρόταση για βόλτα, καφέ κλπ και αρνήθηκες;;; Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να σου γίνει πρόταση από μέλος του bou και να δεχτείς;;;
Συγγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, ας βάλει κάποιος στο κλίμα.

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι συζητάμε;;; Σου έγινε πρόταση για βόλτα, καφέ κλπ και αρνήθηκες;;; Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να σου γίνει πρόταση από μέλος του bou και να δεχτείς;;;
Συγγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, ας βάλει κάποιος στο κλίμα.
καλο ειναι να μη δώσω λεπτομέρειες δημοσίως
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
554
Like
3.918
Πόντοι
446
Δώσε απλά να μην αναφερθείς στο όνομα η νικ νειμ που τύπου ...Μας τρώει η περιέργεια τώρα Αγγελική...
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Δώσε απλά να μην αναφερθείς στο όνομα η νικ νειμ που τύπου ...Μας τρώει η περιέργεια τώρα Αγγελική...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.209
Κριτικές
5
Like
60.479
Πόντοι
12.056
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων

Ρε τι μαλακιες λεμε για να γαμησουμε :tooth:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.660
Like
13.658
Πόντοι
2.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom