Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Είμαι περίεργος αν αξίζει όλος αυτός ο ντόρος για την "καλλιτέχνιδα", γιατί παρόμοια εγκωμιαστικά σχόλια για την Νίκη δεν με βρήκαν σύμφωνο....
 

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
Έχω επισκεφθεί πολλές φορές τον εν λόγω "οίκο" και τις περισσότερες απ' αυτές μπορώ να πω πως οι συνεδρίες μου έχουν στεφθεί από απόλυτη επιτυχία!!
Μεγάλες απώλειες (ελπίζω σύντομα να επανέλθουν) οι Τζέσικα και Μαρίνα...
Από τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού, σταθερές αξίες οι Αλέσια και Ντιάνα.
Εξαιρετική περίπτωση, η ανιψιά της τελευταίας, ονόματι Μιλένα (αν δεν κάνω λάθος), που ανά τακτά χρονικά διαστήματα εμφανίζεται στο ρόστερ. Νεαρή, όμορφη και πρόθυμη σε όλα!
Από εκεί και πέρα, νομίζω πως συνήθως όλα φαίνονται από το σαλονάρισμα. Προσωπικά αν σε κάποια κάτι με χαλάει, δεν το ρισκάρω... Αν και έχει τύχει να την πατήσω φυσικά, ακόμα και σε περιπτώσεις που η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ θετική...
Τελευταία επίσκεψη στο μαγαζί, πριν καμιά 15αρια μέρες, όπου επελέγη (δεν ήταν και πολλές διαθέσιμες όταν πήγα), μια μαυρούλα ονόματι Μπέλλα (ήταν απ' ότι μου είπε η πρώτη της μέρα στο μαγαζί). Η συνεδρία περιορίστηκε αποκλειστικά στο σεξ, κατόπιν δικής μου επιλογής. Καλές εντυπώσεις, η κοπελιά την ιδρώνει τη φανέλα... Αρκεί να έχεις εσύ την πρωτοβουλία κινήσεων! :)
Οι σερίφισσες είναι δύο, έχει τύχει να δουλεύουν και παράλληλα στην υποδοχή. Η μία είναι η κυρία Σοφία, για την οποία θα συμφωνήσω απόλυτα με τα όσα έχουν γραφτεί εδώ, η άλλη η γνωστή εκνευριστική, που κατά καιρούς τη διώχνουν, αλλά πάντα επανέρχεται...
Σε ότι αφορά το νέο χώρο, έχοντας "εσωτερική" πληροφόρηση (από "θεραπεύτρια" που εργάζεται εκεί), έμαθα πως έχει βρεθεί χαμηλότερα στη Συγγρού κτίριο που εξ' ολοκλήρου θα αφορά τον εν λόγω "οίκο". Σύμφωνα με την ίδια πηγή, υπάρχει περίπτωση να διατηρηθεί και ο 3ος όροφος του 40-42... Για το πότε θα αρχίσει να λειτουργεί ο νέος χώρος, άγνωστο προς το παρόν, αν και κατά τη γνώμη μου θα πρέπει να γίνει σύντομα, καθώς υπάρχουν μέρες, που δεν προλαβαίνουν τους πελάτες (έχει τύχει να κάτσω σε καρέκλα δίπλα στην κεντρική πόρτα και να με κρύβουν οι κοπέλες, για να φύγει συναγωνιστής!!).
 

manos19cy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ξέρετε ποιες μέρες και ώρες είναι εκεί η Αντριαννα;
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
301
Πόντοι
21
Κανεις το σταυρο σου κ πας φιλε manos19cy ολες δουλευουν 11:00-21:00 καθε μερα κ οταν καποια ημερα αισθανθουν κουρασμενες παιρνουν αδεια απο την σημαια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.627
Κριτικές
190
Like
48.740
Πόντοι
41.443
ξέρετε ποιες μέρες και ώρες είναι εκεί η Αντριαννα;


Κανεις το σταυρο σου κ πας φιλε manos19cy ολες δουλευουν 11:00-21:00 καθε μερα κ οταν καποια ημερα αισθανθουν κουρασμενες παιρνουν αδεια απο την σημαια.


υπαρχουν και τα τηλεφωνα ρε παιχτες
 

tsourekas002

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2014
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
μπορει καποιος να στειλει το τηλ? Εχασα την καρτα :- :- :-
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.442
Πόντοι
5.946
Η Αντριάννα που χάθηκε; Ξέρει κανείς;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.442
Πόντοι
5.946
Δυό τρείς μέρες έλειπε και η μαλάκω η Μαργκώ δεν έλεγε πότε θα γυρίσει...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
H Αντριάννα, ως αντράκι που είναι, έχει ζητήσει να δουλεύει μόνον καθημερινές. Άρα ΣΚ και λοιπές αργίες δεν εργάζεται...
και 11-9 = από 11.00 το πρωί μέχρις 21.00 το βράδυ
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
H Αντριάννα, ως αντράκι που είναι, έχει ζητήσει να δουλεύει μόνον καθημερινές. Άρα ΣΚ και λοιπές αργίες δεν εργάζεται...
και 11-9 = από 11.00 το πρωί μέχρις 21.00 το βράδυ
α αυτο εννοει ο jockertuz πιο πανω... :o
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.627
Κριτικές
190
Like
48.740
Πόντοι
41.443
H Αντριάννα, ως αντράκι που είναι, έχει ζητήσει να δουλεύει μόνον καθημερινές. Άρα ΣΚ και λοιπές αργίες δεν εργάζεται...
και 11-9 = από 11.00 το πρωί μέχρις 21.00 το βράδυ


αρα παλι κοπανα πρεπει να κανω απ τη δουλεια.  :- :P
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
καλησπερα ...κατεβηκα σημερα για την βικυ ..αλλα απουσιαζε ..μαλλον θα λειπει και την αλλη εβδομαδα καθοτι η τσα2 δεν ηξερε σιγουρα ...παντως ρε μαγκες τελευταια παρελασε η αντριαννα ...πολυ μινιον ρε παλληκαρια ...δεν με εντυπωσιασε απο εμφανιση ...ομορφουλα ειναι για να μην παρεξηγηθω εμενα δεν μου αρεσε ..αλλα οπως ανεφερα μινιον πολυ αδυνατη δεν ειναι για τα δικα μου γουστα ...και επισης νο  :tits:
το αναφερω για τον ντορο που διαβαζω τελευταια
δεν περασα με καποια ..παροτι ημουν ετοιμος να διαλεξω μια ουκρανιδα καινουργια που μου ανεφερθει ,...δεν θυμαμαι ονομα ...ανακοινωθηκε παντως φουλ προγραμμα ...μου εκανε κλικ αλλα δεν ηξερα απο μασσαζ τι κατεχει και δεν περασα ....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Φίλε Sun έτσι είναι όπως τα λες για την Αντριάννα, δηλαδή κάπως έτσι δείχνει απέξω με την ρόμπα. Όμως φίλε μου σε διαβεβαιώνω ότι όταν την βγάλει έχει στήθος 2άρι άψογο και ποπάκι χάρμα. Μινιόν μεν όλα, αλλά χάρμα. Φυσικά περί ορέξεως...

Επίσης αν έχεις απορίες για το πρόγραμμα της κάθε κοπέλας να ρωτάς την τσατσά να σου πει στο τέλος της πασαρέλας, όταν είσαστε μόνοι, συνήθως σου λέει την αλήθεια. Αυτό ισχύει σίγουρα για την κυρα Σοφία. Για την άλλη την τσατσά-σκρόφα δεν την ρωτάω γιατί την θεωρώ πλήρως αναξιόπιστη, με αυτήν πάω με το ένστικτο και την βοήθεια του Θεού και μόνο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom