Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
τελικά ποιό είναι το θέμα?
αν είναι καριόλα η Μαργαρίτα? και δεν πάμε στο Σ40-42?
ή τα καλά κρυμένα μυστικά του Λ23 που διώχνει τα κορίτσια του αλλά ο Μανωλάκης που ξέρει δεν μας λέει γιατί?
να τα ξεκαθαρίσουμε γιατί μπερδεύτηκα...
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Έκανα πέρασμα από εκεί κλασικά για Μαρίνα, αλλά μόλις μπήκα μέσα (νέος πελάτης, δεν με ξέρει) μου έδωσε ένα ειρωνικό:" και εσύ για τη Μαρίνα ήρθες;; Είναι γεμάτη,δεν έχει χρόνο " , έδωσα αυθόρμητη ,αρνητική και συνάμα αφοπλιστικη απάντηση.. συμπληρώνοντας ότι πήγα για την Σοφία....και μου το κερνάει..... "Η Σοφία σταμάτησε..." Όντως τώρα;;; Σταμάτησε;; Ή είναι το χόμπι της να διώχνει κόσμο ασχέτως για ποια κοπέλα πας;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
Το ξεκαθαρίζω γιατί εγώ το ανέφερα αρχικά .Ο λόγος που ρίχνω μαύρο στο μαγαζί είναι ξεκάθαρα η μαργαρίτα και ο τρόπος που δουλεύει .Κανένα παράπονο από τα κορίτσια ,αντιθέτως αυτές που επιλέγω είναι ότι ακριβώς ζητάω .
Μου έχει ρίξει μεγάλο δούλεμα με το θέμα ραντεβού με την Μαρίνα ,δεν έχει τρόπους και το βασικότερο ήρθε και χτύπησε πόρτα πέντε λεπτά πριν τη λήξη
Για παράπονα από τά κορίτσια καί πώς επιλέγη ο καθένας μάς μέ ποία θά πέραση αυτό είναι δικαίωμα τού καί άκρως σεβαστό.
Προσωπικά δέν θά αναφέρω περί αυτού γιατί θά χαλάσω τήν καρδιά σε αρκετούς καί δέν είναι ωραίο.

Αυτό μέ τό χτύπημα στην πόρτα 5 λεπτά πριν ή έστω 5 λεπτά μετά θυμίζουν Μεταξουργείο στήν καλύτερη.

Όσον αφορά το δούλεμα πάλι δέν έχεις άδικο καί δέν είναι μόνο μέ τήν Μαρίνα.
Θά πω το ποίο απλό.....

Πάω στο μαγαζί καθημερινή μόνος για συγκεκριμένη κοπέλα μέ κλεισμένο ραντεβού, πριν μπω άκουγα φωνές φασαρία κλπ... από μέσα από πελάτη ο οποίος είχε κλεισμένο ραντεβού μέ κάποια για 30' ήταν στήν ώρα τού εκεί αλλά ή κοπέλα ήταν είδη στο δωμάτιο μέ πελάτη τακτικό σε 2ωρο ραντεβού :confused:
Με τήν σεριφισα νά τού λέει Άργησες.....

Σαφώς ή λόγοι ήταν προφανές άλλοι, αλλά ας μην θίγουμε ονόματα καί καταστάσεις φίλε μου.
Έμεις επιλέγουμε τα έχουμε ξαναπεί αυτά.


 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.853
Πόντοι
441
τελικά ποιό είναι το θέμα?
αν είναι καριόλα η Μαργαρίτα? και δεν πάμε στο Σ40-42?
ή τα καλά κρυμένα μυστικά του Λ23 που διώχνει τα κορίτσια του αλλά ο Μανωλάκης που ξέρει δεν μας λέει γιατί?
να τα ξεκαθαρίσουμε γιατί μπερδεύτηκα...

Εξακολουθεις να εισαι ειρωνικος...
Χωρις μαλλον να εχεις διαβασει οτι εχω γραψει βγαζεις συμπερασματα δικα σου ακυρα. Εγω δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου γιατι δεν καταλαβαινω που θες να το πας.
Υ.Γ. Μονο μην βαζεις λογια στο στομα μου σε παρακαλω.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
H άποψη ότι η Μαρίνα έχει πελάτες δεν θέλει άλλους πιστεύω ότι δεν στέκει. Δεν στέκει αφενός σε επίπεδο αρχής δλδ. Και αφετέρου εκ των πραγμάτων, διότι από τη μια ναι μεν έχει ζήτηση και άρα λίγα κενά, αλλά στα κενά την έχουν πετύχει συμφορουμίτες χωρίς καν προκαθορισμένα ραντεβού. Το έχουν γράψει διάφοροι στο φόρουμ. Επίσης, και εγώ την είχα πετύχει έτσι. Το δεν θέλει άλλους είναι άκυρο. Και μάλιστα, πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι απολύτως έξω από τη νοοτροπία της Μαρίνας!
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
45
Like
5.217
Πόντοι
2.846
H άποψη ότι η Μαρίνα έχει πελάτες δεν θέλει άλλους πιστεύω ότι δεν στέκει. Δεν στέκει αφενός σε επίπεδο αρχής δλδ. Και αφετέρου εκ των πραγμάτων, διότι από τη μια ναι μεν έχει ζήτηση και άρα λίγα κενά, αλλά στα κενά την έχουν πετύχει συμφορουμίτες χωρίς καν προκαθορισμένα ραντεβού. Το έχουν γράψει διάφοροι στο φόρουμ. Επίσης, και εγώ την είχα πετύχει έτσι. Το δεν θέλει άλλους είναι άκυρο. Και μάλιστα, πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι απολύτως έξω από τη νοοτροπία της Μαρίνας!
Ποια κοπέλα δεν θελει καινούργιους πελάτες όπως το γράφεις είναι
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.047
Κριτικές
37
Like
20.915
Πόντοι
4.646
Ποια κοπέλα δεν θελει καινούργιους πελάτες όπως το γράφεις είναι
Λογικά μιλάς όλες θέλουν νέους πελάτες καί όσο γίνεται καί καλούς.
Το θέμα είναι ότι πόσες από αυτές μπορούν να τούς κρατήσουν;
Άποψη μού πολύ λίγες έως ελάχιστες.
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
45
Like
5.217
Πόντοι
2.846
Λογικά μιλάς όλες θέλουν νέους πελάτες καί όσο γίνεται καί καλούς.
Το θέμα είναι ότι πόσες από αυτές μπορούν να τούς κρατήσουν;
Άποψη μού πολύ λίγες έως ελάχιστες.
Σωστό
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
Υ.Γ. Τροφη για σκεψη...
Η Μαρινα εφυγε απο Σ 40-42 για το Λ 23 ( ιδια επιχειρηση ) και εφυγε τρεχοντας και γυρισε Σ 40-42 ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ !!!! Γιατι αραγε ;;;;;;;;;;;;;
ακόμα να μας αποκαλύψεις τα κρυμμένα μυστικά Ευαγγελάτο των μασατζίδικων!
Γιατί άραγε...?????
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
Η Τζούλια δουλεύει κανονικά ή έχει φύγει;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι απ το μαγαζί , η υπηρεσία μπορώ να πω πολύ ευγενική μαζί μου , κατάφερα και πήρα Μαρίνα , πραγματικά δεν υπάρχει η τύπισσα , απίστευτη κορμαρα μαυρισμένη από solarium , πρόσωπο εκφυλο και πονηρό και γαμησι διαστημικού επιπέδου , έχασα την γη κάτω απ τα πόδια μου , η γυναίκα είναι μια κατηγορία μόνη της , αν βρω χρόνο και πάρω δυνάμεις θα γράψω κριτική για αυτή την ιερεια της καυλας , πραγματικά είναι η απόλυτη καυλα , θα υπάρξει σίγουρα επαναληπτικη κάποια στιγμή !!!!
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι απ το μαγαζί , η υπηρεσία μπορώ να πω πολύ ευγενική μαζί μου , κατάφερα και πήρα Μαρίνα , πραγματικά δεν υπάρχει η τύπισσα , απίστευτη κορμαρα μαυρισμένη από solarium , πρόσωπο εκφυλο και πονηρό και γαμησι διαστημικού επιπέδου , έχασα την γη κάτω απ τα πόδια μου , η γυναίκα είναι μια κατηγορία μόνη της , αν βρω χρόνο και πάρω δυνάμεις θα γράψω κριτική για αυτή την ιερεια της καυλας , πραγματικά είναι η απόλυτη καυλα , θα υπάρξει σίγουρα επαναληπτικη κάποια στιγμή !!!!
Ωραίος. Όπως είσαι τρέξε να παίξεις και ένα Λόττο
 

eternal1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
341
Πόντοι
290
Παιδιά θα πάω να παίξω κι εγώ κανά λότο. Πέρασα σήμερα στις 12 το μεσημέρι από το μαγαζί, είχε 4 κοπέλες, αδιάφορες όλες στα μάτια μου, αλλά η τελευταία μου ανέφερε ότι τη λένε "Μαρίνα". "Ώπα", λέω μέσα μου. "Λες να είναι αυτή η διάσημη Μαρίνα;" Την πέρνω λοιπόν για μισάωρο πρόγραμμα, μπαίνει μέσα με ψιλοαυστηρό ύφος, ακόμα δεν είχα πειστεί ότι ήταν όντως αυτή, φοβόμουν μην είναι συνωνυμία, αλλά μόλις άρχισε το σέρβις πραγματικά κατάλαβα με τι ατομάρα έχω να κάνω. Με ρούφηξε, με στράγγισε, ακόμα τρέμουν τα γόνατά μου!
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
468
Πόντοι
4.440
Εχω παει στο μαγαζι 7-8 φορες και ζηταω Μαρινα , παντα τσαντιζεται η θεια και με διωχνει με ακομψο τρόπο επειδη δεν ψωνιζω οσπου μου λεει αν ξαναερθεις δεν θα σου ανοιξω & μονο με ραντεβου αν θες την Μαρινα μου δινει καρτα με τηλ για να κλεισω ραντεβου και φευγω . Εγω δε εκνευριστικά ευγενέστατος παντα
Παιρνω τηλ να κλεισω ραντεβου και μου λεει δεν κλεινουμε ραντεβου και μου το κλεινει στα μουτρα.... χαχαχαχαχα
Αρχιζω να πιστευω οτι δεν υπαρχει Μαρινα ειναι αστικος μυθος χαχαχαχαχα
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Πέρασμα γρήγορο αφού πρώτα είχα πάρει τηλέφωνο για ραντεβού (χωρις αποτέλεσμα βέβαια). Εισέρχομαι του χώρου με βλέπει η κοντόχοντρη ξινή τσατσενα ,σκάω χαμόγελο αφοπλιστικο και την συμπαρασερνω.... Είχε μόνο μια κοπέλα διαθέσιμη, Αλίκη την έλεγαν, είπα να περιμένω να τελειώσει καμία κοπέλα και πήδηξε... Δηλαδή ποια θες; Για ποια ήρθες;; Θεωρώ ότι έχει εμπάθεια με την Μαρίνα,είμαι σχεδόν σίγουρος.. γι αυτό γίνεται όλο αυτό το σκηνικό
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.631
Κριτικές
190
Like
48.756
Πόντοι
41.443
Εχω παει στο μαγαζι 7-8 φορες

παντα τσαντιζεται η θεια και με διωχνει οσπου μου λεει αν ξαναερθεις δεν θα σου ανοιξω & μονο με ραντεβου

μου δινει καρτα με τηλ για να κλεισω ραντεβου και φευγω .
Παιρνω τηλ να κλεισω ραντεβου και μου λεει δεν κλεινουμε ραντεβου

και μου το κλεινει στα μουτρα
ρε τι μου θυμιζει αυτη η ιστορια?
τι μου θυμιζει,τι μου θυμιζει?
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχει κάποιος το τηλέφωνο της Μαρίνας να μου δώσει γιατί με αυτή την τσατσά που είναι εκεί έχω ξενερώσει Δεν ξέρει να φέρετε και δεν ξέρει να μιλάει σας ευχαριστώ
Άμα είναι να κλείνει και τα ραντεβού μόνη της η Μαρίνα τότε ας το γυρίσει σε ανεξάρτητη.Για μένα η μόνη λύση είναι μποϊκοτάζ στην ξυνή .δίνω τον οβολό μου όπου με σέβονται .Σίγουρα η ποιοτητα στα μασάτζιδικα έχει πέσει αλλά δε θα κάνω μάγκα την ξυνή επειδή μου αρέσουν τα κορίτσια του μαγαζιού της.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Απ’ ότι ξέρω η Μαρίνα κλείνει μόνη της τα ραντεβού της Το είχα παλιά το νούμερο της αλλά το’χω χάσει
Χρόνια πριν μου είχε δώσει ένα βαιμπερ η τζεσικα που το χρησιμοποίησα δυο φορές μετα το κατάργησε και δεν ήταν και απαραίτητο αφού τότε βγάζαμε άκρη με τα ραντεβού .
Ίσως να παίζει κάτι ανάλογο και με Μαρίνα ,δεν το σκέφτηκα οτι υπαρχει τέτοια περίπτωση αλλιως θα την ρώταγα ,την είχα δει στο δωματιάκι στο βάθος την τελευταία φορά που πήγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Permet

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom