Νέα

Συχνότητα σεξ παντρεμένων…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
9
Like
1.688
Πόντοι
496
Οπότε, ανακεφαλαιώνοντας και για όσους δε διαβασαν ολο το νημα,
9 στους 10 παντρεμενους με παιδια σου λενε, αγαπητε νηματοθετη, οτι ειναι φυσιολογικο αυτο που σου συμβαινει, καθως συμβαινει σε ολους μας.

2 στους 2 ανυπαντρους φιλους μας σου λενε οτι τρως τρελο κερατο καθοτι ξερουν οτι η παντρεμενη γυναικα εντος γαμου εχει ορμονες και θελει πουτσα οποτε την τρωει απο αλλου. Σα να κρινω εγω δηλαδη οτι η ΝΑΣΑ δεν εχει στειλει πυραυλο στο φεγγαρι τωρα τελευταια γιατι πιστευω οτι δεν εχει κηροζινη, καθοτι ξερω κι εχω αποψη και για τη ΝΑΣΑ

Και ερχεται και ενας φιλος να μας πει οτι μετα απο κατι χαπια που πηρε η γυναικα του εγινε σεξ φρικ, πηδιοσανται παντου σε παγκακια, παταρια, πυροσβεστικους κρουνους και καπω αυτοκινητων διπλα σε παιδικες χαρες.

Ξεχασα καποιον?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Παίδες δεν είμαι παντρεμένος, είμαι κοντά 53, αθλητικός (γυμνάζομαι 5 φορές την βδομάδα, πρώην μπασκετικός) κ λόγο και του ύψους μου, θα έλεγα εμφανίσιμος.

Δουλεύω κ ταξιδεύω αρκετά, τσιμπάω δεξιά κ αριστερά ότι προκύψει. Έπαιζα πολύ κ με dating app. Το ρεπερτοριο μου, ηλικίες 45+, χωρισμένες, με παιδια.

Θα σας πω τι βλέπω στον αγωνιστικό στίβο: Οι περισσότερες κάνουν λυσσαλέα γαμήσια. Είτε χώρισαν γιατί έννοιωθαν παραμελημένες, είτε βγάζουν άχτι και απωθημένο ότι ήταν κακογαμημενες. Θα χρησιμοποιόυσα κ την λέξη "στερημένες" αλλά μου χτυπάει βαριά. Προς θεού δεν λέω ότι είμαι ο καλύτερος πηδηκουλας. Απλά πέφτουν πάνω μου, νοιωθουν άνετα λόγω ότι δεν είμαι από τον περύγυρώ τους, τους δίνω σημασία και προσοχή (προσέχω που θα βρεθούμε (πχ καλό εστιατόριο/μπαρ) κ ξεσαλώνουν μετά στο κρεβάτι.. Λύνονται..

Η γυναίκες θέλουν ασφάλεια κ κυνήγι. Να νοίωσουν σημαντικές κ να επιβεβαιώνονται. Χρόνια τώρα αυτό. Δεν ανακαλύφτηκε τώρα ο τροχός.

Χωρίς να είμαι παντρεμένος (μια φορά 3 χρόνια κ αντίο), νομίζω θέλει και από τις 2 πλευρές κυνήγι κ συνεχόμενο update στην καθημερινότητα. Φλερτ ακόμη κ μετά πο 15-20 χρόνια γάμου, εκπλήξεις, οτιδήποτε σπάει την ρουτίνα (και σας τα λέει αυτά φανατικός εργένης). Προστατεύστε τες (πχ ποτέ φαγητό το βράδυ και ειδικά σαβούρα, κλπ) από τις κακοτοπιές. Κάποτε συζούμε με μια κοπέλα που δούλευε λιανική και επειδή σχόλαγε 8μιση το βράδυ, αναπροσαρμόσαμε το διατροφικό μας πρόγραμμα για να μην γίνουμε τουλουμπακια .. (πρώτη βδομάδα τρώγαμε κάθε μέρα στις 9μιση το βράδυ και εκεί το έκοψα σαν συνήθεια πριν μας πάρει από κάτω ..).

Ελπίζω να μην πέφτω έξω ..
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.312
Πόντοι
2.256
Δωσε μερικες συμβουλες για εμας τους νεοτερους, μονο καλο θα κανεις για τα νεα ζευγαρια..

Ακουγεσαι σοβαρος ανθρωπος και καποιος που εχει προσπαθησει πολυ!
Αδερφέ ότι πέφτει στην αντίληψή μου και έχω γνώση, το γράφω!!! Μη νομίζεις όμως ότι υπάρχουν πολλοί που πραγματικά θέλουν να διαβάσουν!!! Όχι μόνο εδώ στο bou!!! Σε όλο το ίντερνετ!!! Ζούμε σε απίστευτες ταχύτητες και τα περνάμε όλα επιδερμικά!!!
Μια κοπέλα ας πούμε, μετά την εγκυμοσύνη μπορεί να έχει επιλόχειο κατάθλιψη και όταν ο σύζυγος ζητήσει βοήθεια εμείς του λέμε "έχει γκόμενο που την ξεμουνιάζει η καριόλα σου"!!!! Τέλος πάντων, δεν "κατέχω τη γνώση" αλλά ότι γνωρίζω πως είναι σωστό το γράφω!!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.950
Κριτικές
14
Like
3.784
Πόντοι
2.777
Καλησπέρα σε ολους,Ειμαι με την ίδια γυναίκα απο τα 20 εφτασα πλέον στα 40 ! Η Σεξουαλικη μας ζωη εδω σε 4-5 χρονια ειναι σε φθίνουσα κατάσταση,Ενας απο τους λόγους ειναι οταν μπαινει στην μεση ο Εγωισμός για την οποιαδήποτε διαφωνια που αφορά στα οικογενειακά θέματα, Το ξεκίνησε αυτη το συνεχιζω εγω ,τα τελευταία 3 χρονια εχειπαρει τουλαχιστον 15 κιλα και απο μια αξιογαμητη γυναικα εχει γινει φακλανα και οτι και να της πω το γυρναει στην Τρελιτσα Κανω μια προσπάθεια να αλλαξω επαγγελματικο περιβάλλον καθως η σύζυγος εχει αμεση σχεση με αυτο,Εαν τα καταφερω θα την κανω Λουης για μια νεα αρχη.
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαζομαρα απο το να εισαι σε ενα γαμο για τα παιδια , γιατι θα φτάσουμε σε μια ηλικία που τα παιδια θα μεγαλώσουν αλλα εμεις θα είμαστε κοντα στα 55-60 και θα εχει αρχισει η αντιστροφη μέτρηση
σωστά.
η ζωή είναι τώρα, φύγε, βρες νέο δρόμο και κάνε επανεκκίνηση, μπορείς και θα τα καταφέρεις.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.741
Πόντοι
1.056
Μη νομίζεις όμως ότι υπάρχουν πολλοί που πραγματικά θέλουν να διαβάσουν!!! Όχι μόνο εδώ στο bou!!! Σε όλο το ίντερνετ!!! Ζούμε σε απίστευτες ταχύτητες και τα περνάμε όλα επιδερμικά!!!
Μεγαλη αληθεια..

Η <<ψηφιακη εποχη>> εχει κανει τους ανθρωπους ανυπομονους, τεμπεληδες, και το κυριοτερο δεν μπορουν να συγκεντρωθουν!!!

*Συγνωμη για το <<off topic>>
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
8
Like
11.421
Πόντοι
3.786
Παίδες δεν είμαι παντρεμένος, είμαι κοντά 53, αθλητικός (γυμνάζομαι 5 φορές την βδομάδα, πρώην μπασκετικός) κ λόγο και του ύψους μου, θα έλεγα εμφανίσιμος.

Δουλεύω κ ταξιδεύω αρκετά, τσιμπάω δεξιά κ αριστερά ότι προκύψει. Έπαιζα πολύ κ με dating app. Το ρεπερτοριο μου, ηλικίες 45+, χωρισμένες, με παιδια.

Θα σας πω τι βλέπω στον αγωνιστικό στίβο: Οι περισσότερες κάνουν λυσσαλέα γαμήσια. Είτε χώρισαν γιατί έννοιωθαν παραμελημένες, είτε βγάζουν άχτι και απωθημένο ότι ήταν κακογαμημενες. Θα χρησιμοποιόυσα κ την λέξη "στερημένες" αλλά μου χτυπάει βαριά. Προς θεού δεν λέω ότι είμαι ο καλύτερος πηδηκουλας. Απλά πέφτουν πάνω μου, νοιωθουν άνετα λόγω ότι δεν είμαι από τον περύγυρώ τους, τους δίνω σημασία και προσοχή (προσέχω που θα βρεθούμε (πχ καλό εστιατόριο/μπαρ) κ ξεσαλώνουν μετά στο κρεβάτι.. Λύνονται..

Η γυναίκες θέλουν ασφάλεια κ κυνήγι. Να νοίωσουν σημαντικές κ να επιβεβαιώνονται. Χρόνια τώρα αυτό. Δεν ανακαλύφτηκε τώρα ο τροχός.

Χωρίς να είμαι παντρεμένος (μια φορά 3 χρόνια κ αντίο), νομίζω θέλει και από τις 2 πλευρές κυνήγι κ συνεχόμενο update στην καθημερινότητα. Φλερτ ακόμη κ μετά πο 15-20 χρόνια γάμου, εκπλήξεις, οτιδήποτε σπάει την ρουτίνα (και σας τα λέει αυτά φανατικός εργένης). Προστατεύστε τες (πχ ποτέ φαγητό το βράδυ και ειδικά σαβούρα, κλπ) από τις κακοτοπιές. Κάποτε συζούμε με μια κοπέλα που δούλευε λιανική και επειδή σχόλαγε 8μιση το βράδυ, αναπροσαρμόσαμε το διατροφικό μας πρόγραμμα για να μην γίνουμε τουλουμπακια .. (πρώτη βδομάδα τρώγαμε κάθε μέρα στις 9μιση το βράδυ και εκεί το έκοψα σαν συνήθεια πριν μας πάρει από κάτω ..).

Ελπίζω να μην πέφτω έξω ..
Παικταρά και εγώ το έχω διαπιστώσει αυτό. Χωρισμένες με παιδιά θέλουν σεξ αλλά δε βρίσκουν που να αφήσουν τα παιδιά, δύσκολα θα κάνουν σχέση καθώς μπορεί τα παιδιά να μη θέλουν το νέο γκόμενο, οπότε αυτές παίζουν πολύ μπάλα.
Παντρεμένες που είτε έχουν βαρεθεί τον άντρα τους ,είτε τις έχει βαρεθεί εκείνος και αυτές παίζουν μπάλα. Μια γυναίκα μου είχε πει, αν δεις παντρεμένη να παίρνει πολλά κιλά σε λίγο χρόνο σημαίνει ότι ο άντρας της δεν την πλησιάζει καν.
Γενικά όταν δεν παίζει σεξ σε σταθερή σχέση και δεν είναι αιτία η σωματική υγεία, κάθεσαι και το συζητάς.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.147
Κριτικές
3
Like
1.455
Πόντοι
496
Ειναι στον ανθρωπο.Αλλοι γουσταρουν και μετα απο 10 χρονια,ειναι να εχει βρει και το κουμπι σου η αλλη
Ρουτινα φιλε
Κ τη σκλεναρικοβα καποιος εχει βαρεθει να τη σκιζει
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.251
Like
1.920
Πόντοι
216
Δε μας γράφεις, αν υπάρχουν προβλήματα.
Γκρίνιες, οικονομικά, γονείς, πεθερικά και τα συναφή.
Αν υπάρχουν, τότε μην αναζητάς γκόμενους, δράκους και μάγισσες...Εκεί είναι το πρόβλημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.312
Πόντοι
2.256
Παικταρά και εγώ το έχω διαπιστώσει αυτό. Χωρισμένες με παιδιά θέλουν σεξ αλλά δε βρίσκουν που να αφήσουν τα παιδιά, δύσκολα θα κάνουν σχέση καθώς μπορεί τα παιδιά να μη θέλουν το νέο γκόμενο, οπότε αυτές παίζουν πολύ μπάλα.
Παντρεμένες που είτε έχουν βαρεθεί τον άντρα τους ,είτε τις έχει βαρεθεί εκείνος και αυτές παίζουν μπάλα. Μια γυναίκα μου είχε πει, αν δεις παντρεμένη να παίρνει πολλά κιλά σε λίγο χρόνο σημαίνει ότι ο άντρας της δεν την πλησιάζει καν.
Γενικά όταν δεν παίζει σεξ σε σταθερή σχέση και δεν είναι αιτία η σωματική υγεία, κάθεσαι και το συζητάς.
Μεγάλη αλήθεια!!! Τώρα τελευταία άνοιξα τον κύκλο μας με κάτι παρέες γύρω στα 40-45!!! Αυτές οι τύπισσες είναι έτοιμες να πάρουν και τα πόμολα από τις πόρτες αλλά είναι και ηλίθιες!!! Έχουν συναισθηματισμούς του τύπου "σε γουστάρω αλλά είσαι παντρεμένος" και "δε θέλω ξεπέτα" κλπ κουφά!!! Οι πωλήσεις δονητών έχουν εκτοξευτεί!!!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.274
Κριτικές
7
Like
3.429
Πόντοι
736
Συναγωνιστές ...

ένας από τους λόγους που δεν παντρεύομαι είναι ότι ξέρω πολύ καλά ότι μετά από πέντε-εξι χρόνια εγώ θα την πληρώνω και άλλος θα την γαμαει ...

Δεν εχω την ψευδαίσθηση ότι θα είμαι ο τυχερός που θα βρει μουνι-σπαθί

Τώρα η ενοια του κερατά δεν ξέρω αν υφίσταται πλέον ...

ειναι σχεδόν σίγουρο ότι το καριολακι θα σου τα φορέσει με κάποια εξωπραγματικη δικαιολογία του τύπου ... το άξιζες αφού δεν της πήρες την Louis Vuitton για πουλήσει μόυρη στις καριολες τις φίλες της ...

Οπότε φιλοι παντρεμενοι ...
κάντε την καρδιά σας πέτρα ...
καντε και την πουτσα σας πέτρα με κανένα εσκορτακι ...

η ζωή ειναι μικρη και θελει καλοπέραση ...
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
306
Κριτικές
19
Like
1.113
Πόντοι
371
My 50 cents από ό,τι έχω ζήσει και βλέπω τριγύρω.

Δεν έχω παντρευτεί τυπικά ποτέ αλλά ήμουν σχεδόν 4 χρόνια σε σχέση με σύμφωνο συμβίωσης, το διαλύσαμε όχι επειδή το σεξ ήταν πολύ κακό (αν και είχε πέσει σε σχέση με την αρχή που ήταν πολύ καλό) αλλά πιο πολύ για πρακτικούς επαγγελματικούς λόγους. Λόγω ηλικίας έχω και αρκετούς φίλους παντρεμένους, με όχι πολλά χρόνια γάμου όμως και τα συζητάμε. Έχω καταλήξει ότι για να επιβιώσει μια μακροχρόνια σχέση χωρίς να πέσει στη μιζέρια που θα φέρει χάλια σεξ χρειάζονται τουλάχιστον 4 πράγματα.

1) Σχετική οικονομική άνεση. Όχι να είσαι ο Λάτσης, αλλά να μπορείς να πας 10 μέρες διακοπές το καλοκαίρι σε ένα ωραίο μέρος χωρίς να μετράς το ευρώ, να μπορείς να φύγεις ένα ΣΚ κάθε 2 μήνες, να μην το σκέφτεσαι να βγεις να φας έξω σε ένα ωραίο εστιατόριο με τη δικιά σου και να πιείς ένα μπουκάλι κρασί 1-2 φορές το μήνα. Να μην πιέζεσαι να της κάνεις ένα δώρο εκτός προγράμματος (ένα σετ εσώρουχα π.χ.) για να την καυλώσεις. Αν είσαι συνέχεια στο σπίτι με Netflix και βγαίνεις μια φορά το μήνα για σουβλάκι θα σβήσει η όρεξη γρήγορα.

2) Κάποιος χρόνος να αφιερώσεις στον άλλο. Αν δουλεύετε άπειρα, γυρνάτε πτώμα και έχετε όρεξη μόνο για φαί και ντουζ πριν τον ύπνο, πάλι θα κάνει κοιλιά ή σχέση, ακόμα και ΟΚ λεφτά να υπάρχουν.

3) Κουλτούρα self-care στο ζευγάρι. Πολλοί μπαίνουν σε μια ρουτίνα, παχαίνουν μόλις συζήσουν, δεν προσέχουν ντύσιμο, χαλάει η εικόνα τους στα μάτια του άλλου. Ότι πιο ντεκαβλέ να βλέπεις τον άλλο απεριποίητο συνέχεις. Συνδέεται με τα 1 και 2 γιατί η περιποίηση θέλει κάποια λεφτά [συνήθως όχι πολλά, ειδικά για τον άνδρα] αλλά κυρίως χρόνο (για γυμναστική κλπ).

4) Να αφήνεις προσωπικό χώρο και χρόνο στον άλλο στο σπίτι και γενικά. Το να είσαι τεφάλ μειώνει την όρεξη. Το να μπορείς να πας ένα βράδυ να βγεις με δυο φίλους σου να πεις τα δικά σου και να είσαι κουλ στο να την αφήνεις να κάνει το ίδιο δίνει αέρα στη σχέση και δημιουργεί όρεξη. Συνδέεται με το 1, γιατί άλλες δυνατότητες έχεις αν μένεις σε μια μεζονέτα 200 μέτρα, άλλες σε ένα μικρό διαμέρισμα εννοείται.

Νομίζω όσο πιο κοντά στο 4/4 είναι μια σχέση τόσο πιο πολλές πιθανότητες έχει να τσουλήσει και να έχει καλό σεξ μετά από τον πρώτο καιρό.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
586
Like
190
Πόντοι
6
αξιζει να παντρευτεί καποιος σημερα?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.026
Κριτικές
1
Like
5.547
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
αξιζει να παντρευτεί καποιος σημερα?
Κανονικά όχι.Εγω πιστεύω πως ούτε οι γυναίκες θέλουν.Για τα παιδιά γίνονται ολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετά όλοι περνουν το σοβαρό υφος-ρολο
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.026
Κριτικές
1
Like
5.547
Πόντοι
2.356
Λες; :think:

Η Σκλεναρίκοβα είχε πει πάντως, ότι εκείνη την εποχή ήταν μόνη για καιρό. Δεν τολμούσε κανείς να της την πέσει. Ε, ο Καρεμπέ της την έπεσε μέσα σε αεροπλάνο που ταξίδευαν μαζί.

Αλλά όπως είπαμε, 1 φορά, 2 φορές, 3, 5, 10, 100, 500, του πούστη. :confused:

Κάποια στιγμή... θ' αρχίσεις να βαράς μαλακία στα κρυφά 2 το πρωΐ με το κινητό στο χέρι, στην τουαλέτα. :confused:

Όσο για τα στουντιάκια και τα εσκορτάκια, αν είναι ξύπνια η άλλη το πήρε χαμπάρι από την 1η φορά κιόλας.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Όσο για τα στουντιάκια και τα εσκορτάκια, αν είναι ξύπνια η άλλη το πήρε χαμπάρι από την 1η φορά κιόλας.
όταν είμασταν φοιτητές, είχα περάσει να πάρω τον κολλητό μου να πάμε για μπαρότσαρκα κ πλακώνονταν η μάνα με τον πατέρα του στο διπλανό δωμάτιο ..
Τον ξεφώνιζε ότι 2 μέρες τώρα τα "σακούλια" (@@@@@) είναι αδειανά :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
(μετά από χρόνια μάθαμε ότι ο φαδερ χτύπαγε κάρτα κάθε μέρα σε κωλόμπαρα διπλανής πόλης)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom