Νέα

Συχνότητα σεξ παντρεμένων…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
265
Like
1.087
Πόντοι
201
εγω μπορω να καταθέσω προσωπική εμπειρια. Παντρεμένος εδω και 25 χρονια με παιδια απο εφηβεια μεχρι ενηλικα. Σεξ σταθερα 1-2 φορες την εβδομαδα και η συζυγος με κυνηγάει για παραπάνω σταθερά ολα αυτα τα χρονια.
Εσυ για καλο μπηκες στη κουβεντα τωρα?
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216
Θεωρώ μονόδρομο τις σεξεργατριες. Το θέμα είναι πως σε πολλές επαρχιακές πόλεις αυτό είναι οικονομικά ασύμφορο. Δεν υπάρχουν σπίτια του 20ευρου. Συνήθως στουντιο του 50ρικου.

Έστω μία φορά την βδομάδα, βγαίνει 200 τον μήνα. Σχεδον 2,5 χιλιάρικα τον χρόνο.

Θα συμφωνήσω με πολλούς πιο πάνω. Δεν είναι κερατωμα.ειναι βιολογική ανάγκη.
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
10 χρονια παντρεμενος με την 2η συγυγο μου.....χωρις παιδια...........ανα 2 μερες,βαρια 3....εγω 53 και αυτη 44,,,,,ακομη με εξιταρει οπως την 1η φορα..........
Οσο για την 1η συζυγο ου........αστο καλυτερα...αλλη ερωτηση??
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
265
Like
1.087
Πόντοι
201
10 χρονια παντρεμενος με την 2η συγυγο μου.....χωρις παιδια...........ανα 2 μερες,βαρια 3....εγω 53 και αυτη 44,,,,,ακομη με εξιταρει οπως την 1η φορα..........
Οσο για την 1η συζυγο ου........αστο καλυτερα...αλλη ερωτηση??
Τελικα να ξαναπαντρευεται κανεις η οχι?
 

ioannisath

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
23
Like
9
Πόντοι
0
Οι περισσότεροι παντρεμένοι έτσι είναι φίλε μη σκας. Κοίτα τον εαυτο να είσαι εσύ καλά και να αισθάνεσαι καλά, εξωτερικά και εσωτερικά και αναπλήρωσε το σεξ αλλού. Η ζωή είναι μικρή για να κατσεις να προβληματιστεις γιατί και πώς και αν και αφού για μια γυναίκα.
στους 2 μήνες καλαειναι αλλοι κανουν σε ενα χρόνο!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
εγω μπορω να καταθέσω προσωπική εμπειρια. Παντρεμένος εδω και 25 χρονια με παιδια απο εφηβεια μεχρι ενηλικα. Σεξ σταθερα 1-2 φορες την εβδομαδα και η συζυγος με κυνηγάει για παραπάνω σταθερά ολα αυτα τα χρονια.
Ετσι είναι η σωστή κυρία !
Και επειδή τα λέω και σε αληθινές φίλες… να τους γαματε μέχρι τελικής πτώσεως… για να μην σας τους γαμησουν άλλες…
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Πάντως ρε μάγκες… αυτή η 2η σύζυγος η οποία ήταν γκομεναρα, αν δεν ήταν ζηλιάρα δεν θα την χώριζα ποτέ !
Τέτοιο σεξουαλικο καταποντισμό και καταπόνηση δεν έχω ξανά φάει στην ζωή μου
Όλα τα χρόνια δεν υπήρξε μέρα να μην με κάνει να χύσω !
2 φορές με έστειλε στον ουρολόγο, γιατί όταν με καβάλαγε, μου είχε προκαλέσει πρόβλημα , από το ποσό γρήγορα και βίαια με βάραγε με το μουνι της
η γυναίκα ήταν ο Σατανάς του σεξ…
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Εγω μαγκες ειμαι 35 παντρεμενος απο τα 24 και βλεπω και ζω οσα λετε...μαλλον κατι δε κανω εγω καλα γιατι τη γυναικα μου θελω να τη γαμαω οπου βρω και οπου λαχει αλλα η καθημερινοτητα το εφερε να γινεται μια στο τοσο..οποτε και το ξενο ειναι μια μοναδικη λυση...οταν δεν μπορεις να συντηρησεις κατι το χανεις...παντως δε περιμενα να ανοιξει τετοια κουβεντα στο σαιτ αυτο αλλα σε κανενα κοσμοπολιταν χαχαχα
Με το συχνοτητα γαμας την γυναικα σου φιλαρακι;
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.454
Πόντοι
481
Ετσι είναι η σωστή κυρία !
Και επειδή τα λέω και σε αληθινές φίλες… να τους γαματε μέχρι τελικής πτώσεως… για να μην σας τους γαμησουν άλλες…
Τι τακτικη ακολουθεις φιλαρακι που εμεις δεν κανουμε;; Δεχομαι σεμιναρια εκμαθησης εαν θες. Ακου 2 φορες την εβδομαδα και θελει κι αλλο;;
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Τι τακτικη ακολουθεις φιλαρακι που εμεις δεν κανουμε;; Δεχομαι σεμιναρια εκμαθησης εαν θες. Ακου 2 φορες την εβδομαδα και θελει κι αλλο;;
Αν νομίζεις ότι της τα ακουμπάω, λάθος… μόνο στην 1η χάλασα χρήματα γενικά στην ζωή μου…
Απλή εξήγηση, αν δεν με γαμας εσυ… και με 1€ στην τσέπη βρίσκω γκομενα
Το ξέρανε καλα , και ήταν / ειναι σωστές.
Για την 2η τα έγραψα, η γυναίκα είχε λύσσα μαζί μου
Για την 1η , καυλιαρα όσο δεν πάει και αυτή, όχι βέβαια σαν την 2η
Για την 3η είναι καινούργιο το μοτέρ ακόμα, αν δεν την γαμησω εγώ μου στέλνει βιντεάκια ότι δεν άντεξε και το έπαιξε, αν δεν είχε φορτωμένο πρόγραμμα…
Γενικά όμως φίλε παράπονο δεν έχω κανένα μέχρι σήμερα, που είμαι 45
Γενικά είναι και να σε γουστάρει η άλλη , και άμα ξέρει ότι έχεις περάσει καντήλι αναμένο είναι

Πάντως όπως λέει και η μάμα η Β (μητριά) … εσυ αγοράκι μου τις διαλέγεις ποσό καλά γαμιουνται… όταν το κόψεις … θα βρεις νοικοκυρά
Άδικο δεν είχε… αλλά ευτυχώς βγάζω πολλά και δεν τις ψάχνω νοικοκυρές
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Like
1.038
Πόντοι
201
εγω μπορω να καταθέσω προσωπική εμπειρια. Παντρεμένος εδω και 25 χρονια με παιδια απο εφηβεια μεχρι ενηλικα. Σεξ σταθερα 1-2 φορες την εβδομαδα και η συζυγος με κυνηγάει για παραπάνω σταθερά ολα αυτα τα χρονια.
Αν ευσταθούν αυτά που λέτε σας βγάζω το καπέλο.....
εγω μπορω να καταθέσω προσωπική εμπειρια. Παντρεμένος εδω και 25 χρονια με παιδια απο εφηβεια μεχρι ενηλικα. Σεξ σταθερα 1-2 φορες την εβδομαδα και η συζυγος με κυνηγάει για παραπάνω σταθερά ολα αυτα τα χρονια.
Αν ευσταθούν αυτά που λέτε σας βγάζω το καπέλο....
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
507
Like
1.072
Πόντοι
206
5 στο ίδιο βράδυ δεν έπιανα ούτε στα 30 μου
5 το ίδιο βράδυ επιασα στα 31 με ένα τοπ μοντελ 18 - ετών λιγο πριν μπει ο πατέρας της στην κρεβατοκαμαρα και με πλακώσει στα μπουνιδια. Ευτυχώς που δεν ξεκρεμασε την καραμπίνα. Αξιοπρεπείς Μανιάτης. Οχι σαν και μένα που θα τον καθάριζα τον… πούστη!!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
αφου δε μας καθονται οπως παλια καθονται μηπως σε αλλο?ειμαστε σιγουροι?
άιντε και να κάθονται, και τι έγινε, άπαξ και δεν μας ενδιαφέρουν πλέον σεξουαλικά;
Προσωπικά, αν έπιανα τη δική μου με άλλον, το μόνο που θα της έλεγα είναι: καλά, εσύ λύσσαξες να με καβατζώσεις και να με κάνεις οικογενειάρχη και κόντεψες να με αχρηστέψεις σεξουαλικά (αν δεν πλέρωνα τα κορίτσια εννοείται) και τώρα το παίζεις ελεύθερη κι ωραία;
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!
Αιιιι ρε
Εμένα μου τελειώσανε στους 3 οι θρησκευτικοί , και αν πάω για 4ο … μόνο πολιτικοί
Κάτσε 45 είμαι ακόμα , κάποια δεν πρέπει να βρω στην σύνταξη…
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Θεωρώ μονόδρομο τις σεξεργατριες. Το θέμα είναι πως σε πολλές επαρχιακές πόλεις αυτό είναι οικονομικά ασύμφορο. Δεν υπάρχουν σπίτια του 20ευρου. Συνήθως στουντιο του 50ρικου.

Έστω μία φορά την βδομάδα, βγαίνει 200 τον μήνα. Σχεδον 2,5 χιλιάρικα τον χρόνο.

Θα συμφωνήσω με πολλούς πιο πάνω. Δεν είναι κερατωμα.ειναι βιολογική ανάγκη.
αν ειναι η "ψυχοθεραπεια"σου,μην υπολογιζεις τα φραγκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom