Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.131
Κριτικές
1
Like
3.266
Πόντοι
456
1700068367676.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μέσα και αυτή.

πω πω πω πω πω μαχη ! :smiling-face-with-heart-eyes:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
15
Like
11.700
Πόντοι
3.846
Καλά τι διαβάζω...
Ο ζαχαροπλάστης τα έφτιαξε με την Ιλενια Ουλιαμς; Αυτός δεν έκλαιγε για τη γυναίκα και τα παιδιά του;
 

skoros1

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
102
Like
378
Πόντοι
21
Καλά τι διαβάζω...
Ο ζαχαροπλάστης τα έφτιαξε με την Ιλενια Ουλιαμς; Αυτός δεν έκλαιγε για τη γυναίκα και τα παιδιά του;
φιλος τον μπερδεψες με τον κωστα αναγνωστοπουλο τον μισθοφορο...αυτος τα εχει με την ιλενια οχι ο ζαχαροπλαστης
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936

Ποιοι παίκτες θα λάβουν μέρος στο Survivor 2024;​

Ποιους παίκτες έχει βάλει στο στόχαστρο η παραγωγή για τους Διάσημους; Μα φυσικά παίκτες που δεν έλαβαν μέρος στο περσινό All Star, αλλά και παίκτες που αποβλήθηκαν.

Σύμφωνα λοιπόν με τις πληροφορίες μας οι παίκτες αυτοί είναι εκείνοι που ήδη έχουν συμφωνήσει και εκείνοι που βρίσκονται σε συζητήσεις!

Αλέξης Παππάς (ηθοποιός)​

Ο Αλέξης δεν έδωσε το παρών στο All Star, όπως όμως έχουμε μάθει βρίσκεται σε συζητήσεις με την παραγωγή για να το κάνει.

Τριαντάφυλλος (τραγουδιστής)​

Ο κολλητός του Αλέξη Παππά, πέρσι ήθελε να είναι το πρώτο όνομα στο τηλεοπτικό ριάλιτι και μάλιστα να είναι και ο πιο υψηλά αμειβόμενος. Ο Ατζούν δεν το δέχτηκε. Οι συζητήσεις για την επιστροφή του έχουν ξεκινήσει ήδη και περιμένουμε να δούμε αν θα βγει λευκός καπνός.

Ασημίνα Χατζηανδρέου (αθλήτρια)​

Το βουνό του Survivor ήταν απο τις παίκτριες που αποβλήθηκαν πέρσι και όπως φαίνεται τα έχει βρει σε όλα με την παραγωγή απο το καλοκαίρι και είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα την δούμε για 3η φορά στον Άγιο Δομίνικο, εκτός απροόπτου!

Κατερίνα Δαλάκα (αθλήτρια)​

Η νικήτρια του Survivor Ελλάδας – Τουρκίας, αποβλήθηκε μαζί με την Ασημίνα χωρίς ποτέ τελικά να αποδειχθεί ότι όντως έκανε κάτι μαζί με την συμπαίκτρια της στο νησί. Ο Ατζούν θα δώσει σίγουρα την δυνατότητα στην Κατερίνα να επιστρέψει και ελπίζουμε φέτος να δούμε όλοι την πρωταθλήτρια που όλοι περιμένουμε!

Σοφιάννα Αβραμάκη (φυσικοθεραπεύτρια)​

Η πανέμορφη Σοφιάννα αναμένεται να επιστρέψει και εκείνη στον Άγιο Δομίνικο μετά την πρώτη της συμμετοχή στο Survivor 2022 και σίγουρα θα είναι μια απο τις παρουσίες που θα ομορφύνουν εντυπωσιακά το νησί.

Μαίη Εμμανουηλίδου (παγκόσμια πρωταθλήτρια κωπηλασίας)​

Η καλύτερη γυναίκα παίκτρια του Survivor 2022 κατά πολλούς δεν έδωσε το παρών στο Survivor 2022. Φέτος οι πληροφορίες μας κάνουν λόγο για δελεαστική πρόταση που έχει δεχτεί και όλοι ελπίζουμε να την δούμε για ακόμα μια φορά στους στίβους μάχης του Surivor 2024.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίζει και ο μπασκετμπολίστας Νίκος Παππάς!
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
21
Like
6.079
Πόντοι
2.846
Αμα ειναι η Σοφιάννα τότε θα το δούμε και με χαρά. Θα μας δώσει ωραία πλάνα και φέτος αυτό ειναι σίγουρο :smitten:
Επίσης πρέπει να μπει και η Ειρήνη Παπαδοπούλου . Απο πέρυσι ακουγόταν οτι θα μπει, αλλά μας την έκανε ο Τούρκος και τελικά δεν την είδαμε..:cry:
Τέλος θα θελα να δω και την Μαρία Αντωνά . Προσωπική μου επιλογή ειναι αυτή. Βέβαια σε αυτη την περίπτωση θα ανέβει αρκετά το budget του προγράμματος , αλλά τι με νοιάζει, εγώ θα τα πληρώσω;; Οχι..:grin:
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
252
Like
567
Πόντοι
81
Θελουμε μουναρες κι εναν τυπο σαν τον Καραγκουνια να τσακωνεται με τους παντες. Αλλιως δεν θα τραβηξει.


Ασχετο....... με το first date τι θα γινει, θα εχει συνεχεια ?
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
780
Κριτικές
1
Like
1.630
Πόντοι
486

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
15
Like
11.700
Πόντοι
3.846
Θελουμε μουναρες κι εναν τυπο σαν τον Καραγκουνια να τσακωνεται με τους παντες. Αλλιως δεν θα τραβηξει.


Ασχετο....... με το first date τι θα γινει, θα εχει συνεχεια ?
Σιχαμα Κααραγκουνια όχι.
Κανένα Παπανταφι να γελάμε με τα ψέματα του ναι.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
252
Like
567
Πόντοι
81
Εβλεπα Φαρμα στο youtube, κατι μπουρτζοβλαχοι με χαλια γκομενες και μερικους ξενερωτους τυπους που αγωνιζονται σε ηλιθια αγωνισματα. Ουτε ενα τσακωμο της προκοπης δεν μπορουν να στηουν
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Αμα ειναι η Σοφιάννα τότε θα το δούμε και με χαρά. Θα μας δώσει ωραία πλάνα και φέτος αυτό ειναι σίγουρο :smitten:
Επίσης πρέπει να μπει και η Ειρήνη Παπαδοπούλου . Απο πέρυσι ακουγόταν οτι θα μπει, αλλά μας την έκανε ο Τούρκος και τελικά δεν την είδαμε..:cry:
Τέλος θα θελα να δω και την Μαρία Αντωνά . Προσωπική μου επιλογή ειναι αυτή. Βέβαια σε αυτη την περίπτωση θα ανέβει αρκετά το budget του προγράμματος , αλλά τι με νοιάζει, εγώ θα τα πληρώσω;; Οχι..:grin:

Εάν δεις Αντωνά και Παπαδοπούλου άβαφες θα τρομάξεις.

Εμείς θελουμε 20αρες όχι 40ρες
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.651
Like
7.909
Πόντοι
1.056
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.651
Like
7.909
Πόντοι
1.056
Εσύ και ο @argyrotoxos τέτοια μανία.

Αν και αυτές που αναφέρεις παίζει κ να τις θεωρεί ανήλικες ο τύπος.
Σωστά εγώ κινούμαι από 40+ μέχρι 60+, είναι μικρές για εκείνον. Α, εκείνος τις θέλει και ξανθιές ενώ εγώ γουστάρω τα μελαχρινά :wink::cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελευθερία Ελευθερίου ξανά και ξανά!!!! Το κοντοπούτανο χαρίζει άπλετα το κωλαράκι της στην κάμερα!!!
Εδώ στηρίζω απόλυτα!!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Σωστά εγώ κινούμαι από 40+ μέχρι 60+, είναι μικρές για εκείνον. Α, εκείνος τις θέλει και ξανθιές ενώ εγώ γουστάρω τα μελαχρινά :wink::cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ στηρίζω απόλυτα!!

Καλύτερα τύπε @El Papacito.

Για να μην τσακώνεστε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.127
Πόντοι
8.530
Σωστά εγώ κινούμαι από 40+ μέχρι 60+, είναι μικρές για εκείνον. Α, εκείνος τις θέλει και ξανθιές ενώ εγώ γουστάρω τα μελαχρινά :wink::cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ στηρίζω απόλυτα!!
Βεβαίως ελλείψει επιλογών σημαδεύω κι εγώ στα 45-55...αλλά πιο πολλή έκπτωση δυσκολεύομαι να κάνω,δεν βγαίνω!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.651
Like
7.909
Πόντοι
1.056
Βεβαίως ελλείψει επιλογών σημαδεύω κι εγώ στα 45-55...αλλά πιο πολλή έκπτωση δυσκολεύομαι να κάνω,δεν βγαίνω!
Εγώ έκανα έκπτωση πριν κάποιους μήνες,από τα 63 κατέβηκα στα 56........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom