Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Ιερά Οδός 66

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
:dancing: :dancing: για τους παλιους μου φιλοι που με ξερανε απω το ΒΡΙΛΙΣΟΥ 12...να ξερεται οτι θα προσπαθησω να γηνεται η εξειπιρετισει σας με το ιδιο τροπο...αμα προλαβο απο σημερα η καινουρια κοπελα η ΝΑΟΜΗ θα σας υποδεχτι στο δοματιο με σαμπανια ....κ σιγουρα στην συνεχεια θα εχω πολες εκπλιξεις οχι μονο με καινουριες κοπελες αλα ...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:ξερεται εσεις.... ευχομαι να περασετε καλα ..κ οτι διποτε να μου πειτε για να διορθοσουμε....με αγαπη...ΔΑΝΑΗ....ΣΙΜΟΝΕ....CORINGA....BRASIL....οπως προτιματε....φιλουθκια :-* :-* :-* :-*

έχετε και μελαμψές Βραζιλιάνες;
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Καλημεσπερα και απο μενα στην παρεαααα!!!!!!!!!!!!  Ευχαριστω πολυ Δαναη μου για την Βοηθεια σου!!!!  Αν και με πολλεσ απωλειε τον τελευταιο καιρο επανερχομαστε δυνατα καιι με καινουργιο αιμα για να σας καναουμε να περασετε ομορφαααα!!!!!!! Και ξεκιναμε απο σημερα απο της 8 μεχρι της 6 τα ξημερωματα 2 δυνατες παρουσιες Η ΝΑΟΜΗ η ελληνιδα πολλα υποσχομενηη  σας πειμενει !!!!!!!Και  Η Βαλεριαααααααααααα  με πολυ τρελη ορεξη να σας κανει να περασετε καλααααα!!!!!!!!!!!!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:


υ.τ Ακομα καθεστεεεεεε αντε  σηκωθητε σας περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: καλημερουδιαααα...δεν κιμαμε ....  ;) ;) σημερα πηγα απο το μαγαζι για να συνοδευο την κοπελα κ γνοριζα την ΒΑΛΕΡΙΑΑΑ...πραγματικα πολυ ωμορφη κοπελα ....ααα πρην να ξεχασω σκευτικαμε καλυτερα για το ονομα της καινουριες κ αποφασισαμε να την βαφτισουμε ΜΑΡΚΕΛΑ....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:....φιλουθκια απο εμενα...
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:'( :'( για πρωτι φορα δεν μπορεσα να ειμαι οκ μαζι σας γαυτο που ειπα...δυστιχος κατι δυσαρεστο εγηνε κ μ εβγαλε απο την πορεια μου ζηταω σιγνωμη στα φιλαρακια απο το σιτε κ απο την φιλη μου.. αλλα θα σας εξιπλιροσω....προς το παρον η ΒΑΛΕΡΙ κ οι αλες κοπελες θας περημενουνε με πολυ κεφι κ ορεξ για να περασετε υπεροχα....φιλουθκια απ'μενα....θα εχω πολυ καλα νεα συντομα....καλα να περασετε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:...
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Γεια σας σε ολους για αυριο Το STUDIO 66 ΣΑΣ Περιμενει ολους με καινουργιες αφιξεις  με πολυ ορεξη  να σας ευχαριστησουν!!!!!!!!!!!!!!!


  Πρωι 10-5 ΤζενιφερΝεα αφιξη απο Βραζιλια για εξωτικα παιχνιδια
            Νατασσα απο ρουμανιααααα       

Απογευμα 5-12 Αλινα η Τσεχα
          Μελινα Νεα αφιξη απο Γαλλιααα

  Νυχτα  12-6 Μαγια απο Βουλγαρια
              Μπαρμπαρα Νεα αφιξη



  ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Για να εχετε μια ιδεα για τον ομορφο χωρο μας!!!!!!Βεβαια στην πραγματικοτητα ειναι ακομα πιο ωραιος και ζεστος!!!!!!!!! Και αυτο μπορειται να το διαπιστωσετε μοναχα αν μας επισκεφθητε  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • studio 1.JPG
    studio 1.JPG
    378,4 KB · Εμφανίσεις: 30

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Αντε μην καθεστε σας περιμενουμεε!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • sstudio3.JPG
    sstudio3.JPG
    361,3 KB · Εμφανίσεις: 24

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Οι τιμούλες?
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Για να εχετε μια ιδεα για τον ομορφο χωρο μας!!!!!!Βεβαια στην πραγματικοτητα ειναι ακομα πιο ωραιος και ζεστος!!!!!!!!!

Ο χώρος μπορεί να είναι όντως ζεστός..... Αλλά τον κάνουν καυτό τα κορίτσια του μαγαζιού! ;)
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερουδιαααα......σημερα ειναι η ΤΖΕΝΙΦΕΡ μεχρι της 5 το απογευμα...μετα θα ειναι ΑΛΙΝΑ,ΜΕΛΙΝΑ (καινουρια απο ΓΑΛΙΑ)..με φουλ προγραμμα...μεχρι 12 το βραδυ...φιλουθκια απο μενα..
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Γεια σας παιδια !!!!!!!!!!!!
Αυριο
          ΙΕΡΑ ΟΔΟ 66
Πρωι  10-5 ΑΛΙΝΑ Η ΤΣΕΧΑ
          ΜΕΛΙΝΑ Η ΓΑΛΛΙΔΑ

Απογευμα 5-12 ΜΑΓΙΑ Η ΒΟΥΛΓΑΡΑ

Νυχτα  8-6 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ
      12-6 ΝΑΤΑΣΑ Η ΡΟΥΜΑΝΙΑ




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom