Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα κύριοι!

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος και να μου πει εδώ η με pm ποιες
κοπέλες σερβίρουν μπριζόλα στο συγκεκριμένο μαγαζί;;

«Ευχαριστώ εκ των προτέρων»
ρεε,δεν κανεις το σταυρο σου,που αν πας εκει,εστω και με τηλεφωνικο ραντεβου,να σου ανοιξουν για να περασεις,θελεις και μπριζολα?δεν υπαρχει.εκτος,λεω γω τωρα,αν τα φραγκα σου ειναι πολλα και διαθεσιμα.βγαλτα τα πρασινα φορα παρτιδα και τοτε που ξερεις?γιατι ως γνωστον,το μαρουλι ολες το αγαπουν και το θελουν.
 

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες! Γενικα το μαγαζι ακολουθει την πολιτικη του αδερφού καταστηματος ή ειναι πιο ανοικτό; Γενικα πάντως  πλεον βαζει αγγελια στα ερωτικά της ΧΕ(δυστυχως την κατέβασαν)! Οποτε οταν παει καποιος ζηταει ανοικτα υπηρεσίες  αλλου επίπεδου ή το παίζει ταχα μου κυριλε τυος που ενδιαφερεται για μασαζ μεχρι να τον μάθουν;
 

REKwiem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες υπαρχει καποιος τακτικος πελατης στο μαγαζι που να τρωει κιολας ενιοτε να μου στειλε pm για κατι που θελω να ρωτησω;
 

REKwiem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξανά σε όλους,θα επιμείνω και θα γίνω πιο συγκεκριμένος καθώς δεν απάντησε κανείς.Στο συγκεκριμένο μαγαζί τον τελευταίο καιρό έχω ριξει αρκετά φραγκα με συχνότητα τουλάχιστον μια φορά τον μήνα και έχω κερδίσει φουλ την εμπιστοσύνη τους αλλά δεν έχει γίνει ποτέ κάποια νύξη για τα ενδότερα.επειδη κάνει μπαμ ότι εκεί μέσα γίνονται πολλά, μπορεί να μου πει κάποιος πως θα φάω αυτό το κωνσταντινακι επιτέλους;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Καλησπέρα ξανά σε όλους,θα επιμείνω και θα γίνω πιο συγκεκριμένος καθώς δεν απάντησε κανείς.Στο συγκεκριμένο μαγαζί τον τελευταίο καιρό έχω ριξει αρκετά φραγκα με συχνότητα τουλάχιστον μια φορά τον μήνα και έχω κερδίσει φουλ την εμπιστοσύνη τους αλλά δεν έχει γίνει ποτέ κάποια νύξη για τα ενδότερα.επειδη κάνει μπαμ ότι εκεί μέσα γίνονται πολλά, μπορεί να μου πει κάποιος πως θα φάω αυτό το κωνσταντινακι επιτέλους;

μην ασχολείσαι ρε φίλε άλλο δεν καταλαβαίνεις ότι σε δουλεύουν?? ήμαρτον!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλε πηγαινε στο μαγαζι και γινε ξεκαθαρος θελω αυτο μην περιμενεις να σου αυτες το πως και το τι οσο χαλας λεφτα εκει χωρις να ζητας εισαι η χαρα της πουτανας !!!!!

ενα 100 ευρω θα δωσεις στην κων/να και ολα θα γινουν και θα γινονται το θεμα ειναι μετα  αφου την φας μην το μετανιωσεις  ;)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
φιλε πηγαινε στο μαγαζι και γινε ξεκαθαρος θελω αυτο μην περιμενεις να σου αυτες το πως και το τι οσο χαλας λεφτα εκει χωρις να ζητας εισαι η χαρα της πουτανας !!!!!

ενα 100 ευρω θα δωσεις στην κων/να και ολα θα γινουν και θα γινονται το θεμα ειναι μετα  αφου την φας μην το μετανιωσεις  ;)

Γιατι να το μετανιωσει;
 

waidas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καμία νεότερη επίσκεψη εκεί;;
 

christosvare

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες γνωρίζετε αν ακόμα προφέρει υπηρεσίες το en relax? Πάω καιρό σαν κανονικός πελάτης αλλά δεν ξέρω αν παίζουν ακόμα «υπηρεσίες»
 

REKwiem

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αμα μιλησεις στην υποδοχη κ διαθεσεις το καταλληλο αντιτιμο ολα γινονται...
Πρεπει να ειναι λιγα τα κοριτσια που προσφερουν υπηρεσιες ομως και οχι τοσο ωραιες.
Μια μελαχροινη βυζου  :tits2: ομως ειναι αρκετα προθυμη για τα παντα.
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Συμφωνώ κι επαυξάνω.
Προχωράει μέχρι τον τερματισμό η φάση και πολύ πιο βατή πίστα σε σχέση με Λ10.
 

atsi12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχει καποιος καποιο νεο ??σκοπευω να το επισκευθω
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στον χώρο. Με 80 ευρώ πήρα χαμάμ (μασάζ μέσα στο χαμάμ με κάτι σαπούνια και σφουγγάρια) μετά μάσαζ και στο τέλος φραπέ με καλαμάκι με την θεραπεύτρια γυμνή (όχι κάνα τρελό μωρό αλλά γυναίκα της διπλανής πόρτας). Γενικά είναι καλή φάση αλλά δεν ξέρω αν έχει ωραίες γυναίκες που κάνουν και τα έξτρα.

Η φάση είναι να πάρεις τηλ και να κλείσεις ραντεβού και όταν πας και μιλήσεις με την υπεύθυνη να της πεις τι ψάχνεις ξεκάθαρα και ευγενικά και αυτή θα σου φέρει τις κατάλληλες θεραπεύτριες.

Πιστεύω ότι με 80 ευρώ σε έναν χώρο καλό όπως αυτός με αυτές τις υπηρεσίες είναι ΟΚ τη στιγμή που τα κατ-οίκον γδέρνουν στα ίδια περίπου λεφτά (60+20 για χοτελ) με μεγάλη πιθανότητα φόλας. Και μέσω αυτού ίσως ξεκλειδώσεις και το Λ10 που είναι προσωπικά για μένα ο απόλυτος προορισμός.

υγ: δεν σε τρελαίνει ότι στα παραδίπλα δωμάτια κάνουν κανονικό μασάζ και νύχια κλπ ενώ εσένα σε ρουφάει η θεραπεύτρια?
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Πρόσφατη επίσκεψη στον χώρο. Με 80 ευρώ πήρα χαμάμ (μασάζ μέσα στο χαμάμ με κάτι σαπούνια και σφουγγάρια) μετά μάσαζ και στο τέλος φραπέ με καλαμάκι με την θεραπεύτρια γυμνή (όχι κάνα τρελό μωρό αλλά γυναίκα της διπλανής πόρτας). Γενικά είναι καλή φάση αλλά δεν ξέρω αν έχει ωραίες γυναίκες που κάνουν και τα έξτρα.

Η φάση είναι να πάρεις τηλ και να κλείσεις ραντεβού και όταν πας και μιλήσεις με την υπεύθυνη να της πεις τι ψάχνεις ξεκάθαρα και ευγενικά και αυτή θα σου φέρει τις κατάλληλες θεραπεύτριες.

Πιστεύω ότι με 80 ευρώ σε έναν χώρο καλό όπως αυτός με αυτές τις υπηρεσίες είναι ΟΚ τη στιγμή που τα κατ-οίκον γδέρνουν στα ίδια περίπου λεφτά (60+20 για χοτελ) με μεγάλη πιθανότητα φόλας. Και μέσω αυτού ίσως ξεκλειδώσεις και το Λ10 που είναι προσωπικά για μένα ο απόλυτος προορισμός.

υγ: δεν σε τρελαίνει ότι στα παραδίπλα δωμάτια κάνουν κανονικό μασάζ και νύχια κλπ ενώ εσένα σε ρουφάει η θεραπεύτρια?
Μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά;;;
Να περάσω μια βόλτα....
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πρόσφατη επίσκεψη στον χώρο. Με 80 ευρώ πήρα χαμάμ (μασάζ μέσα στο χαμάμ με κάτι σαπούνια και σφουγγάρια) μετά μάσαζ και στο τέλος φραπέ με καλαμάκι με την θεραπεύτρια γυμνή (όχι κάνα τρελό μωρό αλλά γυναίκα της διπλανής πόρτας). Γενικά είναι καλή φάση αλλά δεν ξέρω αν έχει ωραίες γυναίκες που κάνουν και τα έξτρα.

Η φάση είναι να πάρεις τηλ και να κλείσεις ραντεβού και όταν πας και μιλήσεις με την υπεύθυνη να της πεις τι ψάχνεις ξεκάθαρα και ευγενικά και αυτή θα σου φέρει τις κατάλληλες θεραπεύτριες.

Πιστεύω ότι με 80 ευρώ σε έναν χώρο καλό όπως αυτός με αυτές τις υπηρεσίες είναι ΟΚ τη στιγμή που τα κατ-οίκον γδέρνουν στα ίδια περίπου λεφτά (60+20 για χοτελ) με μεγάλη πιθανότητα φόλας. Και μέσω αυτού ίσως ξεκλειδώσεις και το Λ10 που είναι προσωπικά για μένα ο απόλυτος προορισμός.

υγ: δεν σε τρελαίνει ότι στα παραδίπλα δωμάτια κάνουν κανονικό μασάζ και νύχια κλπ ενώ εσένα σε ρουφάει η θεραπεύτρια?
Απόλα κάνουν αρκεί να σε ξέρουν ή να πας αρκετές φορές.. Εχω καιρό να περάσω.. Τι κοπέλες έχει τώρα εκεί ηλικίες εμφάνιση?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
σε αυτο και το αδελφο μαγαζι πρεπει να πας πολλες φορες και να σκασεις πολλα μεχρι να κανεις κατι
και να βρεις καποια που σου αρεσει
και να μπορεσεις να κανεις κατι
εαν κανεις
κτλ.....

σκετη κοροιδια
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
σε αυτο και το αδελφο μαγαζι πρεπει να πας πολλες φορες και να σκασεις πολλα μεχρι να κανεις κατι
και να βρεις καποια που σου αρεσει
και να μπορεσεις να κανεις κατι
εαν κανεις
κτλ.....

σκετη κοροιδια
Δεν μας έχει πει ποτέ κανείς αν πήγε πρώτη φορά και ήταν ξεκάθαρος τι απάντηση πήρε.. Εγώ πρώτη φορά πήγα με κουπόνι το έπαιξα χαζός για να δώ τι θα πούνε.. Οταν ήρθε η ώρα να βγώ και απλά απόλαυσα καλό μασαζ, μου είπε ο κοπέλα περίμενε να δώ αν μπορείς να βγείς.. της λέω α γιατί δεν μου τα είπες αυτά?? Γιατί μου απάντησε ρώτησες?? Κουπόνι είπες τι να φανταστώ μου λέει εγώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom