Νέα

σλαβες vs σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σλαβες η σκανδιναβες

  • σλαβες

    Ψήφοι: 62 61,4%
  • σκανδιναβες

    Ψήφοι: 39 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    101

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
τι μετρα ιπποτα?ο νωντας βρυκολακιασε τωρα.ξυπνησε απο τον ταφο και πλαναται εδω σαν τον κριστοφερ λι.στην χοντρη καραφλη εκδοση του ομως. :2funny:
πιστε ιπποτη της ηδονης και της καυλας ανελαβε δραση :zfuck:([size=6pt]μπαναρε τον πουστρακο τον κωστα_ται[/size] :grin:
τυπε αυτο σηκωνει επιχειρηση καθαρα χερια :grin:

Πούτσα και βίτσα λέμε!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε μακελειο λεμε
ενας πρασινος ακομα.αντε να ανεβει το 8% του πασοκ.παντως ο αγπαητος μοντ να διαβαζει και τι γραοφυν οι αλλοι και ποιος το αρχιζει.οκ.δεν πειραζει ας ψηφισω πασοκ σε τουτη την δυσκολη ωρα.θα εχει δικαιολογια τωρα ο αβραμης να λεει. :2funny:
πηρες την αυτοδυναμια οκ. :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ενας πρασινος ακομα.αντε να ανεβει το 8% του πασοκ.παντως ο αγπαητος μοντ να διαβαζει και τι γραοφυν οι αλλοι και ποιος το αρχιζει.οκ.δεν πειραζει ας ψηφισω πασοκ σε τουτη την δυσκολη ωρα.θα εχει δικαιολογια τωρα ο αβραμης να λεει. :2funny:πηρες την αυτοδυναμια οκ. :2funny: :2funny:

Ωχ άμα είναι να ανέβει το ΠΑΣΟΚ κάτσε να το βγάλουμε. :o Μη πάρουν και θάρρος. :tickedoff: Α ρε μπαγάσα τυχερός είσαι , έχε χάρη που η χώρα περνάει κρίσιμες στιγμές..  :headbang:Αλλιώς θα σου λεγα εγώ!  :birdman:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ωχ άμα είναι να ανέβει το ΠΑΣΟΚ κάτσε να το βγάλουμε. :o Μη πάρουν και θάρρος. :tickedoff: Α ρε μπαγάσα τυχερός είσαι , έχε χάρη που η χώρα περνάει κρίσιμες στιγμές..  :headbang:Αλλιώς θα σου λεγα εγώ!  :birdman:
ε πρεπει να ανεβει.εδω αλλοι θελουν να μας γυρισουν στη δραχμη ευκαιρια που βρηκαν.απο αυτους προτιμω βενιζελοσαμαραδες. :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ε πρεπει να ανεβει.εδω αλλοι θελουν να μας γυρισουν στη δραχμη ευκαιρια που βρηκαν.απο αυτους προτιμω βενιζελοσαμαραδες. :rockon:

Δικέ μου μη λες τέτοια τώρα γιατί θα φας κόκκινο μια και καλή! Και... δε πιστεύω να θες να ανέβει το... ΚΚΕ :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ωχ άμα είναι να ανέβει το ΠΑΣΟΚ κάτσε να το βγάλουμε. :o Μη πάρουν και θάρρος. :tickedoff: Α ρε μπαγάσα τυχερός είσαι , έχε χάρη που η χώρα περνάει κρίσιμες στιγμές..  :headbang:Αλλιώς θα σου λεγα εγώ!  :birdman:
ρε τυπε ακουσα οτι ο μπουμπουκος και ο βοριδης θα φυγουν απτο κομμα?
και κλαμα ο πετρακηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ε πρεπει να ανεβει.εδω αλλοι θελουν να μας γυρισουν στη δραχμη ευκαιρια που βρηκαν.απο αυτους προτιμω βενιζελοσαμαραδες. :rockon:
γιατι εφυγε ο πρασινος ο ηλιος ρε?τοσο ξυλο στο γιουρογκρουπ που εφαγε ο μπενυ παει τζαμπα? :2funny:
Δικέ μου μη λες τέτοια τώρα γιατί θα φας [glow=red,2,300]κόκκινο[/glow] μια και καλή! Και... δε πιστεύω να θες να ανέβει το... ΚΚΕ :grin:
κκε?χιλεις φορες στα ταγματα εφοδου με τον λακη παρα με κκε.παντως σερβιες ταιλανδες κ.τ.λ. με δραχμη τα ξεχναμε ολοι μας.οποτε ευρω και παλι ευρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ρε τυπε ακουσα οτι ο μπουμπουκος και ο βοριδης θα φυγουν απτο κομμα?
και κλαμα ο πετρακηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
τυπε θα πανε προς σαμαρας μερια λες? :think:.ποσταρε καμια σερβα να χαρουμε.πριν μου ποσταρε μια σερβα(οχι εδω η νατασα παντως :grin:) ενα τραγουδι σερβικο.καποιος colic.μου θυμιζει εναν ελληνα τραγουδιστη τον δημητριαδη στη φατσα αλλα ειναι πιο ποπ.κατι σαν εκσυγχρονισμενος σερβος κιαμος.καλος παντως...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε ο φιντελ ειναι εκλεκτο μελος στην ομαδα επαναστασης του λακη :grin:
ειναι ειδικος στα πογκρομ :grin:
τυπε εχουμε και τον ελληνα αρκαν μην ξενχας. :2funny:.σκεφτεσαι διδυμο λακης με αρκαν εξω?οι νεοι κενταυροι. :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom