Νέα

Σινέ Λαϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα τουρμπομαν
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geopapou777

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μπορουμε και εκτος αν θελεις. 42 μελαχρινος ενεργητικος
 

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Παιδια θελω να παω για πρωτη φορα στο εν λογω σινεμα...οσοι το εχετε επισκεφθει στειλτε μου τα φωτα σας και τις εμπειριες σας...ειναι ευκολο να βρω καποιον να δωσω πιπα?
Το μόνο εύκολο... Αν και την πρώτη φορά θα είσαι λίγο ψαρωμενος... Αλλά στην πορεία θα το βρεις... Και μόνο που θα χαιδευετεις... Θα πλευρισει κόσμος...
 

Gay_ThRaKi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει ακόμα το συγκεκριμένο?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
93
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει ακόμα το συγκεκριμένο?
Έχει κλείσει αυτό. Ανν θέλεις τέτοιου είδους σινεμά μόνο το Βίλμα έμεινε...στην Γλάδστωνος. 5€ είσοδος
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

nacktfuesser

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Hello, I read an article about this cinema. I find it very interesting. I am a cinephile and like LGBT themes. I am planning my visit in June. I want to visit a real sex cinema. Unfortunately I learned that this cinema is closed.
Γεια σας, διάβασα ένα άρθρο για αυτόν τον κινηματογράφο. Το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Είμαι σινεφίλ και μου αρέσουν τα LGBT θέματα. Σχεδιάζω την επίσκεψή μου τον Ιούνιο. Θέλω να επισκεφθώ έναν πραγματικό κινηματογράφο του σεξ. Δυστυχώς έμαθα ότι αυτός ο κινηματογράφος είναι κλειστός.
 

nacktfuesser

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Έχει κλείσει αυτό. Ανν θέλεις τέτοιου είδους σινεμά μόνο το Βίλμα έμεινε...στην Γλάδστωνος. 5€ είσοδος
αυτό το Βίλμα είναι παρόμοιο με το laikon; εκεί προβάλλονται ταινίες lgbt;
 

nacktfuesser

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Όσες φορές πήγα έπαιζε str8 τσόντες
στο facebook προωθούν lgbt θέματα. άρα πρόκειται για έναν ετεροφυλόφιλο σεξουαλικό κινηματογράφο. δεν είναι τόσο ενδιαφέρον τότε. και η πελατεία μάλλον δεν είναι καθόλου ποικιλόμορφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom