Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 556K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Καλησπερα,
Πηγα παλι να βρω Καρολινα, ειχα ορεξη να παω και αλλου αλλα επειδη υπαρχουν πολλες φολες ηθελα να ειμαι σιγουρος για τις υπηρεσιες που θα λαβω, οπως και την πρωτη φορα ηταν πολυ φιλικη και τυπικη οτι αφορα υπηρεσιες. Δεν ειμαι κανενας γαμιας αλλα το ευχαριστηθηκα και πιθανοτατα να την ξαναεβλεπα.
Το κοριτσι χαμογελαει, ξερει να σε κανει να περνας καλα και σιγουρα δεν βαριεται.
Εις το επανιδειν!


ωραία ανασκόπηση!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
οι υπηρεσίες της καρολίνας φίλε μου είναι για γέλια δυστυχώς. "Κλέβει" σε πολλά σημεία και είναι παρα πολύ τυπολατρική(αν μπορώ να το χαρακτηρίσω έτσι) στο σέρβις. Από εμφάνιση είναι τούμπανο αλλά από υπηρεσίες χέσε μέσα πολυχρόνη....δυστυχώς.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
οι υπηρεσίες της καρολίνας φίλε μου είναι για γέλια δυστυχώς. "Κλέβει" σε πολλά σημεία και είναι παρα πολύ τυπολατρική(αν μπορώ να το χαρακτηρίσω έτσι) στο σέρβις. Από εμφάνιση είναι τούμπανο αλλά από υπηρεσίες χέσε μέσα πολυχρόνη....δυστυχώς.
Εδώ θα διαφωνήσω λιγάκι. Σίγουρα έχει ένα μοτίβο στη συνάντηση, από το οποίο πολύ δύσκολα αποκλίνει, αλλά και το μασάζ της καλό είναι και στα υπόλοιπα αρκετά ικανοποιητική. Έχει μια ροπή να ξεπετάει τον εύκολο πελάτη, αλλά αν επιμένεις μπορεί να ανεβάσει στροφές.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Εδώ θα διαφωνήσω λιγάκι. Σίγουρα έχει ένα μοτίβο στη συνάντηση, από το οποίο πολύ δύσκολα αποκλίνει, αλλά και το μασάζ της καλό είναι και στα υπόλοιπα αρκετά ικανοποιητική. Έχει μια ροπή να ξεπετάει τον εύκολο πελάτη, αλλά αν επιμένεις μπορεί να ανεβάσει στροφές.
Αν χρειάζεται να "επιμείνω" για τα αυτονόητα φιλτατε.....τότε το χάσαμε το παιχνίδι.....εν τέλει δεν κάνει για πραγματικούς σεξουαλικούς μύστες που ψάχνουν την σεξουαλική απόλαυση με ότι αυτό συνεπάγεται
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Αν χρειάζεται να "επιμείνω" για τα αυτονόητα φιλτατε.....τότε το χάσαμε το παιχνίδι.....εν τέλει δεν κάνει για πραγματικούς σεξουαλικούς μύστες που ψάχνουν την σεξουαλική απόλαυση με ότι αυτό συνεπάγεται
Εγώ επέμεινα τις πρώτες φορές και έστρωσε στα γούστα μου. Το αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται ειδικά για τη συγκεκριμένη.

Δεν μίλησα για ξεκλείδωμα αλλά για καθοδήγηση. Ο έμπειρος μύστης πρέπει να γνωρίζει πως να διαχειριστεί μια γυναίκα. Κάποιες φορές - αν επιμείνεις - μπορεί να πάρεις πολύ περισσότερα από τα αυτονόητα. Το κλείνω εδώ.

ΥΓ. Ας αφήσουμε τη συζήτηση για την μυσταγωγία και πως ορίζεται για τον καθένα από εμάς.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Εγώ επέμεινα τις πρώτες φορές και έστρωσε στα γούστα μου. Το αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται ειδικά για τη συγκεκριμένη.

Δεν μίλησα για ξεκλείδωμα αλλά για καθοδήγηση. Ο έμπειρος μύστης πρέπει να γνωρίζει πως να διαχειριστεί μια γυναίκα. Κάποιες φορές - αν επιμείνεις - μπορεί να πάρεις πολύ περισσότερα από τα αυτονόητα. Το κλείνω εδώ.

ΥΓ. Ας αφήσουμε τη συζήτηση για την μυσταγωγία και πως ορίζεται για τον καθένα από εμάς.
Ποσά έδώσεις για να ξεκλειδωσεις ρε ΜΥΣΤΗ......?θα κατουρηθώ εδω σε αυτό το σάιτ....πωπω έχει τραχανοπλαγιαδες άπειρους...

πως την καθοδηγησες ρε μεγάλε?με gps?αληθεια μ έχουν φύγει τα νεφρά με σένα και τους ομοίους σου δω μέσα!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Εγώ επέμεινα τις πρώτες φορές και έστρωσε στα γούστα μου. Το αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται ειδικά για τη συγκεκριμένη.

Δεν μίλησα για ξεκλείδωμα αλλά για καθοδήγηση. Ο έμπειρος μύστης πρέπει να γνωρίζει πως να διαχειριστεί μια γυναίκα. Κάποιες φορές - αν επιμείνεις - μπορεί να πάρεις πολύ περισσότερα από τα αυτονόητα. Το κλείνω εδώ.

ΥΓ. Ας αφήσουμε τη συζήτηση για την μυσταγωγία και πως ορίζεται για τον καθένα από εμάς.
συμφωνώ πως ο έμπειρος μύστης πρέπει να γνωρίζει να διαχειριστεί μία γυναίκα, αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με πουτάνα επί πληρωμή και το πόσο έμπειρη μύστρια πρέπει να είναι αυτή για να κάνει δικό της έναν πελάτη και να ξαναπάει....γιατί να επιμείνει δηλαδή σε μία πουτάνα που δεν σέβεται τα λεφτά του πελάτη της και τον ξεπετάει? Να πα να γαμηθεί πρέπει, όχι να επιμείνεις κιόλας! έλα τώρα..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Ποσά έδώσεις για να ξεκλειδωσεις ρε ΜΥΣΤΗ......?θα κατουρηθώ εδω σε αυτό το σάιτ....πωπω έχει τραχανοπλαγιαδες άπειρους...

πως την καθοδηγησες ρε μεγάλε?με gps?αληθεια μ έχουν φύγει τα νεφρά με σένα και τους ομοίους σου δω μέσα!
Σοφεράτζα το παίζεις και έμπειρος ως πελατάκι της Στεφανίας… ξεχείλησε εμπειρία μαν μου.
Κατούρα να ξεπιάσει το νεφρί σου.
συμφωνώ πως ο έμπειρος μύστης πρέπει να γνωρίζει να διαχειριστεί μία γυναίκα, αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με πουτάνα επί πληρωμή και το πόσο έμπειρη μύστρια πρέπει να είναι αυτή για να κάνει δικό της έναν πελάτη και να ξαναπάει....γιατί να επιμείνει δηλαδή σε μία πουτάνα που δεν σέβεται τα λεφτά του πελάτη της και τον ξεπετάει? Να πα να γαμηθεί πρέπει, όχι να επιμείνεις κιόλας! έλα τώρα..
Λοιπόν για να το κλείσουμε γιατί πετάγονται και κάτι πουθενάδες να το παίξουν ιστορία.

Είπες: σέρβις χέσε μέσα.
Λέω: αν της πεις να κάνει δυο πράγματα στο δωμάτιο τα κάνει. Στα χρήματα που παίρνει είναι εντάξει ΑΛΛΑ πρέπει να της πεις τι να κάνει.

Παρέθεσα στο μήνυμα σου όχι για να σου αλλάξω γνώμη - γνωρίζω για την κόντρα σου μαζί της- αλλά για να έχουν επίγνωση όσοι παίζουν μπάλα σε αυτήν την κατηγορία. Είπα να το γράψω ευγενικά αλλά εδώ δεν σκαμπάζουνε τα ομορφόπαιδα.

Στο φινάλε ο αναγνώστης ας δει τις κριτικές και τις παραθέσεις του καθενός και ας αποφασίσει.

Με τις υγείες σας,
Καλημέρα
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Μια Τζούλια που είναι στο πρόγραμμα την εχουμε δει κάπου;
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Μια Τζούλια που είναι στο πρόγραμμα την εχουμε δει κάπου;
ωραία κοπέλα Ρωσίδα.
ηλικία γύρω στα 35 ξανθιά αρκετά όμορφη και καλό κορμί. έμπειρη στη δουλειά.εξιζει μια δοκιμή (και δύο και τρεις...!)
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
53
Like
96
Πόντοι
0
εγω φιλε πηγα για βανα ... αλλα το κοριτσι ηταν απασχολημενη με αλλον συναγωνηστη ...:zfuck::zfuck::zfuck:και ετσι πηρα τι τζενη...
φιλε οτι γραψανε ισχυει ...το κοριτσι εχει πολυ ορεξη ..ειναι προθυμη ...και πολυ καυλιαρα ...

:erection:την επομενη φορα διδυμο ...βανα ,τζενη...
Καλησπέρα ή Βάνα που είναι τό μαγαζάκι της ευχαριστώ εκ των προτέρων. Καλή εβδομάδα
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Μια Τζούλια που είναι στο πρόγραμμα την εχουμε δει κάπου;
Τζούλια: Πολύ ευχάριστη παρουσία, γύρω στα 35 από Ρωσία. Όλη την ώρα με το χαμόγελο. Ωραία στήθος γεμάτο. Δεν μιλάει καλά ελληνικά αλλά είναι ξύπνια και τα πιάνει. Ικανοποιητικό μασάζ και έδειξε φιλότιμες προσπάθειες να κάνει ότι της ζήτησα. Στοματικό πάνω από τη βάση. Μπρούμυτα η κατάθεση, αφού την στριφογύρισα 2-3 φορές μέχρι να βρω την γωνία που με βόλευε. Αν πας πάρε δωμάτιο με καναπεδάκι. Το μασαζοκρέβατο πολύ άβολο.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
αλλάξτε λίγο και τον τιμοκατάλογο ή αν όχι τον τιμοκατάλογο , τις υπηρεσίες "δωματίου" που προσφέρουν οι περισσότερες εκεί μέσα γιατί με λίγα παραπάνω περνάς πολύ πιο ωραία με call girl σε παρακείμενα ή μή ξενοδοχεία και όλα ζάχαρη.....γιατί με όσες έχω περάσει εκεί(και είναι σχεδόν όλες) μόνο με την Τατιάνα την στριπτητζού ,την Χριστίνα λίγο όμως(γιατί έχει αποστασιοποιηθεί πολύ από τις υπηρεσίες που πρόσφερε στο παρελθόν σε άλλα ιδρύματα)και την Βάνα κάπου τα βρήκαμε....με τις υπόλοιπες ένα χάλι μαύρο....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
ο κόσμος ξυπνάει σιγά σιγά και τα call girl "γεννιούνται" μαζικά.......τα γραφεία ή αλλιώς "κουνέλες" πολλαπλασιάζονται σε αντίθεση με τα μασάζ που μαραζώνουν γιατί δεν προσφέρουν ούτε ωραίες κατα το πλείστον γυναίκες(σε σύγκριση πάντα με τα κωλ) ούτε και δυνατές υπηρεσίες πάνω στο σεξ...κακά τα ψέμματα πρέπει να κάνουν πολλά παραπάνω για να μπορέσω πχ εγώ ή άλλοι μύστες πιο έμπειροι να αποφασίσουν να έρθουν να τα σκάσουν σε ενα μασαζοίδρυμα....παλιά δεν το συζητάω....δεν ξέραμε που να μην πάμε.......τώρα όμως εν έτει 2022 πρέπει να γίνουν σοβαρές αλλαγές.....
 

hanszimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
23
Like
696
Πόντοι
990
Ωραία τα λες αλλα που θα βρω call girl με 60 ευρω πολυ καλο προγραμμα χωρίς να πληρώσω το ξενοδοχείο να κανει καλο μασάζ και να μην θέλει έξτρα.Αν έχεις καμμία τετοια περίπτωση έστειλε μου το τηλεφωνο με PM.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Η διεύθυνση ποιά είναι βρε παιδιά ;
Πρέπει να πάρω τηλέφωνο να μου τη δώσουν ή μπορεί να μας πει κάποιος ;
Δεν την βρίσκω πουθενά
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom