Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στο συγγρου με το χαρτί του γιατρού, περίμενα καμιά ώρα,ήρθε η σειρά μου, μπαίνω στο γράφε με ρωτάει τι έγινε, του εξηγώ έσπασε το προφυλακτικό,του λέω ήταν πρωκτική επαφή  μου λέει πως το κατάλαβες ότι έσπασε, του λέω έμεινα μέσα της για κάνα λεπτό, μπορεί να έσπασε όταν μπήκα μπορεί λίγο αργότερα, του λέω αυτή ήταν από αγγελίες, με ρωτάει Ελληνίδα, ναι του λέω και μου λέει φυγε δεν χρειάζεσαι θεραπεία οι πιθανότητες είναι πάρα πολύ μικρές, μετά του λέω αν ήταν άντρας, για να δω αν θα μου τις γράψει και μου λέει και παλι δεν χρειάζεσαι, δεν χρειάζεται να φοβάσαι.

Αυτο που λες φιλε δεν ισχυει, κι αν ισχυει πρεπει να κανεις καταγγελια στον γιατρο. Περυσι που μου ετυχε μια στραβη, οχι κατι σοβαρο αλλα φοβηθηκα πηρα αμεσως την αγωγη γιατι οσο πιο γρηγορα την παρεις τοσο πιο αποτελεσματικη ειναι. Απλα επειδη ειναι ακριβη αγωγη πρεπει να πεις ψεματα οτι εγινε κατι πολυ σοβαρο για να την παρεις. Εγω επειδη γενικα ειμαι χεστης, ειπα οτι το ατομο ειχε aids για να μου τη δωσουν. Νομιζω τα χαπια του 1 μηνα που μου εδωσαν κοστιζει πανω απο 300€
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Αυτο που λες φιλε δεν ισχυει, κι αν ισχυει πρεπει να κανεις καταγγελια στον γιατρο. Περυσι που μου ετυχε μια στραβη, οχι κατι σοβαρο αλλα φοβηθηκα πηρα αμεσως την αγωγη γιατι οσο πιο γρηγορα την παρεις τοσο πιο αποτελεσματικη ειναι. Απλα επειδη ειναι ακριβη αγωγη πρεπει να πεις ψεματα οτι εγινε κατι πολυ σοβαρο για να την παρεις. Εγω επειδη γενικα ειμαι χεστης, ειπα οτι το ατομο ειχε aids για να μου τη δωσουν. Νομιζω τα χαπια του 1 μηνα που μου εδωσαν κοστιζει πανω απο 300€
Τυπε αν με την παραμικρη στραβη κολουσαμε ολος ο πλανητης θα ταν τωρα μολυσμενος ο γιατρος δικιο ειχε οτι οι πιθανοτητες ηταν παρα πολλη μικρες να κολησει κατι τουλαχιστον σοβαρο
 

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Τυπε αν με την παραμικρη στραβη κολουσαμε ολος ο πλανητης θα ταν τωρα μολυσμενος ο γιατρος δικιο ειχε οτι οι πιθανοτητες ηταν παρα πολλη μικρες να κολησει κατι τουλαχιστον σοβαρο

Οκ αλλα αν εσυ εχεις την αμφιβολια σου και θες να το σιγουρεψεις, οφειλει να σου δωσει την αγωγη. Δεν τα βαζουν κι απ τη τσεπη τους.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Οκ αλλα αν εσυ εχεις την αμφιβολια σου και θες να το σιγουρεψεις, οφειλει να σου δωσει την αγωγη. Δεν τα βαζουν κι απ τη τσεπη τους.
esy ρε τυπε μπορει να θες αγωγη και για εναν απλο πονολαιμο που μπορει να εχεις αυτος δε μπορει να σου γραψει συνταγη για ψυλλου πηδημα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Οκ αλλα αν εσυ εχεις την αμφιβολια σου και θες να το σιγουρεψεις, οφειλει να σου δωσει την αγωγη. Δεν τα βαζουν κι απ τη τσεπη τους.

τυπε αν δεν θελεις να εχεις αμφιβολιες ακολουθα αυτο

δεν γαμω κωλο που χεζει
μουνι που κατουρει
την επαιζω με το χερι και την εχω καθαρη
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.927
Κριτικές
63
Like
7.482
Πόντοι
4.766
Τελικά μια χαρά, τσάμπα το άγχος. Ούτε έβγαλα κάτι ούτε με κατάλαβε ούτε τίποτα.
Θα κάνω και σε 2-3 βδομάδες εξετάσεις να ησυχάσω τελειώς και πάμε για άλλα.

Οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι σοβαρό με προφυλακτικό είναι πάρα πολύ μικρές.

Τα στάνταρ είναι HPV και έρπης. Το πιο πιθανό για όσους διαβάζουν αυτό το φόρουμ είναι πως τα έχουν ήδη και τα 2.

Ο HPV έχει πάνω από 100 τύπους, κανένας από τους οποίους δεν έχει σημαντικές συνέπειες στον άνδρα. Είναι τόσο συχνός
που είναι στάνταρ πως όλες οι εκδιδόμενες έχουν τουλάχιστον 1 τύπο.

Φίλε φιλικά στο λέω ειλικρινά.. Μείνε μόνο με την γυναικούλα και κάνε σεξ μόνο με αυτή  γιατί μετά από αυτά που έγραψες μετά την πρώτη σου εμπειρία σε στούντιο έφτιαξαν στομάχι όσοι τύποι διάβασαν την ιστορία σου
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
τυπε αν δεν θελεις να εχεις αμφιβολιες ακολουθα αυτο

δεν γαμω κωλο που χεζει
μουνι που κατουρει
την επαιζω με το χερι και την εχω καθαρη
χαχαχχαχχαχα. Ωραίο ρητό αυτό , πρώτη φορά το ακούω.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.196
Like
10.587
Πόντοι
2.256
Για αυτό αγχώνομαι μόνο, ξέρω πως με προφυλακτικό αποφεύγω τα πολύ χοντρά.

Τον HPV μπορεί και να μην τον αποφύγεις. Είναι ο πιο συχνός. Η χρήση προφυλακτικού μειώνει βέβαια την πιθανότητα μετάδοσης, αλλά όχι πλήρως, καθώς προστατεύονται μόνο οι περιοχές που καλύπτονται από το προφυλακτικό.
 

agonistis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τον HPV μπορεί και να μην τον αποφύγεις. Είναι ο πιο συχνός. Η χρήση προφυλακτικού μειώνει βέβαια την πιθανότητα μετάδοσης, αλλά όχι πλήρως, καθώς προστατεύονται μόνο οι περιοχές που καλύπτονται από το προφυλακτικό.

Ακριβώς. Το ίδιο ισχύει και για έρπη και σύφιλη, παρόλο που το ποσοστό εκδιδόμενων με σύφιλη είναι κάτω από 0,5% σύμφωνα με τον W.H.O. για τα άλλα 2 θα έλεγα πως είναι 100%.

Τα ποσοστά αν η σύντροφος είναι μολυσμένη είναι 0,2% για μετάδοση HPV ανά επαφή με προφυλακτικό, 1,4% για σύφιλη, για έρπη δεν βρήκα κάτι μιας και είναι εξαιρετικά συχνός.

Φυσικά ο μέσος χύστης του μπου δεν αγχώνεται, πάει ακάποτος, πίνει φάντα μπλε, εξτραδίξ και ότι άλλο διαβάσει στα σχετικά θέματα και είναι μια χαρά.

Μέχρι να πάει για εξετάσεις..
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Φίλε φιλικά στο λέω ειλικρινά.. Μείνε μόνο με την γυναικούλα και κάνε σεξ μόνο με αυτή  γιατί μετά από αυτά που έγραψες μετά την πρώτη σου εμπειρία σε στούντιο έφτιαξαν στομάχι όσοι τύποι διάβασαν την ιστορία σου
Γιατι εχει γυναικουλα η πουτανα ηταν η πρωτη του
 

μεχικανοσ

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
17
Like
25
Πόντοι
0
Παιδια γεια σας,για πειτε τι γινετε με τις τουριστιριες και εχουνε λυσσαξει μηπως θελουνε να μας αφανισουν με τις αρρωστιες τους?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Ναι εχουν ερθει με σκοπο να μας χωσουν στα μουνια τους και τις κωλαρες τους και μας πλακωσουν στα τσιμπουκια αλλα εμεις η συμμαχια της χουφτας θα αντισταθουμε,τι μας περασανε ,κοροιδα,να κολλησουμε αρρωστιες απο τις πουτανες του Σορος που θελει να αφανησει τον ελληνισμο;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Φταιει και ο Λεωνιδες βεβαια που ειπε Μολων λαβέ και ηρθαν να λαβουνε...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom