Νέα

Σας αρέσει να σας γλείφουν τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
481
Πόντοι
300
O ομοφυλοφιλος ειναι Αμερικανικες μαλακιες
Εδω ξερουμε τη λουγκρα, την αδερφη, τον πουσταρα
Αυτος που εχει μονο ενεργητικο ρολο λεγεται κωλομπαρας οχι πουστης. Νταξει καυτο ανωμαλια ειναι αλλα αλλο πραγμα.
Το να γαμιεσαι ειναι ξεφτιλα ειτε σε γαμαει αντρας ειτε γυναικα παλι ξεφτιλιζεσαι
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Ε δώσε όλες τις λεπτομέρειες όμως, ποιες μέρες γαμάνε οι πραγματικοί άντρες, τι ώρες, σε τι φάση είναι η Σελήνη? Να ξέρουμε, μη κάνουμε κάνα λάθος και μπλέξουμε…
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
831
Κριτικές
1
Like
1.724
Πόντοι
206
και αμα σου ξεφυγει καμια κλανια εκει που σε γλυφει τι γινεται?
Απλά θα πεις πως είσαι γνησιος εκπρόσωπος της Ελλαδας που ως γνωστων ηγεται της τεταρτης βιομηχανικής επαν@κλασης μην το γελαται καθόλου, με τόσα οσπρια που τρωμε ειναι σιγουρο
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.517
Πόντοι
1.056
O ομοφυλοφιλος ειναι Αμερικανικες μαλακιες
Εδω ξερουμε τη λουγκρα, την αδερφη, τον πουσταρα
Αυτος που εχει μονο ενεργητικο ρολο λεγεται κωλομπαρας οχι πουστης. Νταξει καυτο ανωμαλια ειναι αλλα αλλο πραγμα.
Το να γαμιεσαι ειναι ξεφτιλα ειτε σε γαμαει αντρας ειτε γυναικα παλι ξεφτιλιζεσαι
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Ότι οι σλαβοι είναι άνθρωποι των σπηλαίων το ξέρουμε ήδη τυπε ...δεν μας λες κάτι καινούργιο
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
597
Κριτικές
1
Like
1.286
Πόντοι
206
Ε δώσε όλες τις λεπτομέρειες όμως, ποιες μέρες γαμάνε οι πραγματικοί άντρες, τι ώρες, σε τι φάση είναι η Σελήνη? Να ξέρουμε, μη κάνουμε κάνα λάθος και μπλέξουμε…
Μονος σου ειπες τη μαγικη λεξη
Γαμανε, δε γαμιουνται
Αλλα εδω πολλα μελη προσπαθουν να μας πεισουν οτι γαμανε με τον κωλο
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.382
Κριτικές
21
Like
9.775
Πόντοι
3.346
Ωραία τα λέτε εδώ μέσα :coffee::coffee::coffee:
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Είναι μοναδική αίσθηση να σου γλύφουν τον κώλο, ειδικά αν προηγηθεί πιπάρα και στο τέλος χύσιμο στη μάπα είναι ο τέλειος συνδυασμός. Όποτε μου το κάνει μουνάκι χωρίς να το ζητήσω είναι απογειωτικό.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
599
Like
1.273
Πόντοι
206
Δεν υπάρχει πιο ομορφο και καυλωτικο πραγμα απο αυτο.. Επίσης νομίζω οτι το γουστάρουν και αρκετες γκόμενες, με οσες το εχω συζητήσει πανω απο τις μισές το έκαναν..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
:zombie::confused::confused::confused:
37c.jpg
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
558
Like
1.593
Πόντοι
206
Είναι αηδία και ανθυγιεινό να γλύφεις και να σου γλύφουν το κώλο, πηγή μικροβίων και αρρωστιών. Το υιοθετίσαμε από τους Άραβες που γουστάρουν το πρωκτικό σεξ και τα συναφή.
 

digi01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Όλα καλά αλλά θα μας πειτε ποιες το κάνουν και μάλιστα καλά?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.307
Κριτικές
6
Like
10.342
Πόντοι
3.936
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Την πρωτη ρουφακωλαντα μου την ειχε κανει μια 19αρα ουκρανη χορευτρια (μπαλαρινα) πρωην γκομενα ρωσσου μαφιοζου, εγω 21 τοτε φοιτητης. Μεγαλη εκπληξη την πρωτη φορα νομιζα οτι ζουσα σε ονειρο την ωρα που την εκανε.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.866
Like
471
Πόντοι
36
Την πρωτη ρουφακωλαντα μου την ειχε κανει μια 19αρα ουκρανη χορευτρια (μπαλαρινα) πρωην γκομενα ρωσσου μαφιοζου, εγω 21 τοτε φοιτητης. Μεγαλη εκπληξη την πρωτη φορα νομιζα οτι ζουσα σε ονειρο την ωρα που την εκανε.
Για ποτε μιλας? Πολλα χρονια πισω?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.307
Κριτικές
6
Like
10.342
Πόντοι
3.936
Για ποτε μιλας? Πολλα χρονια πισω?
Ε ναι.. απιστευτες εποχες σαν ονειρο, τοτε σε εκεινα τα μερη πιο ευκολα επαιρνες τηλεφωνο απο γκομενα για να σκοραρεις απ' οτι να αγορασεις ενα πακετο τσιγαρα πχ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.307
Κριτικές
6
Like
10.342
Πόντοι
3.936
Είναι αηδία και ανθυγιεινό να γλύφεις και να σου γλύφουν το κώλο, πηγή μικροβίων και αρρωστιών. Το υιοθετίσαμε από τους Άραβες που γουστάρουν το πρωκτικό σεξ και τα συναφή.
Ενω η στοματικη κοιλοτητα και η γλωσσα δεν ειναι πηγη μικροβιων. -Οταν οι αρχαιοι ελληνες επαιρναν κωλο οι βεδουινοι αραβες νομαδες επαιζαν μακρυα γαιδουρα με τις καμηλες τους.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
558
Like
1.593
Πόντοι
206
Ενω η στοματικη κοιλοτητα και η γλωσσα δεν ειναι πηγη μικροβιων. -Οταν οι αρχαιοι ελληνες επαιρναν κωλο οι βεδουινοι αραβες νομαδες επαιζαν μακρυα γαιδουρα με τις καμηλες τους.
Θα συμφωνήσω για το πρωτο που είπες. Για το δεύτερο δε γνωρίζω αυτα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Στο παρελθόν είχα φτιάξει νήμα για το αν σας αρέσει να γλείφετε γυναικείους κώλους. Τώρα φτιάχνω το αντίθετο, σας αρέσει η γυναίκα να σας γλύφει τον κώλο; Πιστεύω πως αμα ξεπεράσουμε τις ντροπές και τον φόβο μην μας αποκαλέσουν γκει, δεν υπάρχει άντρας να μην το απολαμβάνει. Εγώ έχω κάποιες αναστολές ακόμα, γιαυτο πάντα όταν ζητάω να με γλείψουν, το κάνουν ενώ είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα και τον παίζω, εάν κάτσω στα 4, θα νιώσω λες και με υποτάσσει η γυναίκα
 

Συνημμένα

  • 2498629_5.jpg
    2498629_5.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 11

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.651
Κριτικές
20
Like
23.288
Πόντοι
8.346
O ομοφυλοφιλος ειναι Αμερικανικες μαλακιες
Εδω ξερουμε τη λουγκρα, την αδερφη, τον πουσταρα
Αυτος που εχει μονο ενεργητικο ρολο λεγεται κωλομπαρας οχι πουστης. Νταξει καυτο ανωμαλια ειναι αλλα αλλο πραγμα.
Το να γαμιεσαι ειναι ξεφτιλα ειτε σε γαμαει αντρας ειτε γυναικα παλι ξεφτιλιζεσαι
Η Ρωσσικη μαφια δεν κανουν ουτε γλυφομουνια, γιατι ετσι υποτασσεσαι σε μια γυναικα και το θεωρουν ντροπη
Γιαυτο κανουν και δυο αστερια τατουαζ στα γονατα οτι δεν γονατιζουν ποτε
Δν ξέρω εσυ τώρα απο ποιο ανέκδοτο βγήκες και γτ παρεθεσες το μύνημα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom