Νέα

Σας αρέσει να φωνάζει ή την θέλετε μουγκαφών.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

για πείτε.... φωνακλού ή μουγκαφών

  • Μουγκαφών φυσικά. Δεν θέλω οι γείτονες το πρωι να με κοιτάζουν κάπως!

  • Να φωνάζει να τσιρίζει σα να την σφάζουν. Και εγώ να κοκορεύομαι οτι είμαι και ο πρώτος

  • Οπως της βγαίνει, ο,τι κάνει να το κάνει με ειλικρίνεια.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.103
Πόντοι
3.187
Κυριακή σήμερα και ένα θέμα ολίγον από τις παλιές καλές εποχές του Νιτρο του Κλικ και του Κοσμοπόλιταν.
Με αφορμή την γειτόνισσα η οποία να σημειωσω είναι μουνάρα, και η οποία ήρθε σήμερα κατά τις 5 το πρωι από τα κλάμπ και ξεσήκωσε όλη τη γειτονιά με τις γκαρίδες της, ψάχνω να δω αν το αρσενικό διεγείρεται με τις φωνές τα αγκομαχητά και γενικώς τις εκδηλώσεις σεξουαλικής ικανοποίησης . Σε μια φάση άκουσα το αρσενικό να της λέει..... Σκάσε μωρη.... που σημαίνει οτι κάτι πηγαίνει λάθος στο όλο σκηνικό. Προσωπικά παλιότερα, μικρότερος μου άρεσε να ξεσηκώνει η κυρία το τετράγωνο, πλέον όμως δεν μου κάνει και μεγάλη αίσθηση. Τουναντίον, μπορώ να πω οτι με αποδιοργανώνει. Εσείς τι γνώμη έχετε?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Κυριακή σήμερα και ένα θέμα ολίγον από τις παλιές καλές εποχές του Νιτρο του Κλικ και του Κοσμοπόλιταν.
Με αφορμή την γειτόνισσα η οποία να σημειωσω είναι μουνάρα, και η οποία ήρθε σήμερα κατά τις 5 το πρωι από τα κλάμπ και ξεσήκωσε όλη τη γειτονιά με τις γκαρίδες της, ψάχνω να δω αν το αρσενικό διεγείρεται με τις φωνές τα αγκομαχητά και γενικώς τις εκδηλώσεις σεξουαλικής ικανοποίησης . Σε μια φάση άκουσα το αρσενικό να της λέει..... Σκάσε μωρη.... που σημαίνει οτι κάτι πηγαίνει λάθος στο όλο σκηνικό. Προσωπικά παλιότερα, μικρότερος μου άρεσε να ξεσηκώνει η κυρία το τετράγωνο, πλέον όμως δεν μου κάνει και μεγάλη αίσθηση. Τουναντίον, μπορώ να πω οτι με αποδιοργανώνει. Εσείς τι γνώμη έχετε?
ε οχι και να ξεσηκωσουμε και τη γειτονια..ο κοσμος κοιμαται
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
Αν κάποιος τη θέλει μουγκαφών πρέπει να είναι βίτσιο, οι φωνές επιβεβαίωσης εννοείται ότι καυλώνουν. Για αυτό και στις τσόντες φωνάζουν όλες.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.626
Πόντοι
12.056
Τι ερώτηση είναι αυτή;
Εννοείται και να φωνάζει πρέπει και να σου μιλάει βρώμικα με γυναίκα είσαι στο κρεβάτι όχι με κομοδίνο.
Αν το κομοδίνο είναι από το βαραγκη μια χαρά είναι
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.103
Πόντοι
3.187
Τι ερώτηση είναι αυτή;
Εννοείται και να φωνάζει πρέπει και να σου μιλάει βρώμικα με γυναίκα είσαι στο κρεβάτι όχι με κομοδίνο.
δεν λέμε να μιλάει βρώμικα, λέμε μόνο να φωνάζει σα να την σφάζουν.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
73
Like
13.303
Πόντοι
25.036
Κυριακή σήμερα και ένα θέμα ολίγον από τις παλιές καλές εποχές του Νιτρο του Κλικ και του Κοσμοπόλιταν.
Με αφορμή την γειτόνισσα η οποία να σημειωσω είναι μουνάρα, και η οποία ήρθε σήμερα κατά τις 5 το πρωι από τα κλάμπ και ξεσήκωσε όλη τη γειτονιά με τις γκαρίδες της, ψάχνω να δω αν το αρσενικό διεγείρεται με τις φωνές τα αγκομαχητά και γενικώς τις εκδηλώσεις σεξουαλικής ικανοποίησης . Σε μια φάση άκουσα το αρσενικό να της λέει..... Σκάσε μωρη.... που σημαίνει οτι κάτι πηγαίνει λάθος στο όλο σκηνικό. Προσωπικά παλιότερα, μικρότερος μου άρεσε να ξεσηκώνει η κυρία το τετράγωνο, πλέον όμως δεν μου κάνει και μεγάλη αίσθηση. Τουναντίον, μπορώ να πω οτι με αποδιοργανώνει. Εσείς τι γνώμη έχετε?
Γενικά προτιμώ να είμαι διακριτικός οπότε οι πολύ δυνατές κραυγές ηδονής με ξενερώνουν λίγο. Τουλάχιστον όμως αν είναι να το κάνει, να το κάνει σωστά, να φωνάζει πχ:
"Σκίσε με πουτσαρά μου Johnny Red2, κανείς δεν με έχει γαμήσει έτσι μωρό μου Johnny Red2, τι μου κάνεις ρε τρελέ Johnny Red2 κλπ"
Οργασμός με Π.Ο.Π. ένα πράγμα....
Όχι τίποτα άλλο, να ξέρουν τα κορίτσια της γειτονιάς που θα ξεδιψάσουν:tooth:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Οταν το θηλυκο φωναζει πλημμυρίζεται απο διαφορες και εντονες φαντασιώσεις κατα την ερωτικη πραξη οποτε αν την θελεις εκει μονο για εσενα τις ζητας να μην παρει τα ματια της απο τα ματια σου και να ακολουθάει την ανασα σου και τους χτυπους τις καρδιας σου αν σε θελει σε λιγα δευτερολεπτα θα ειστε ενα ! αλλο το θεατρικο και αλλο το αυθεντικο ,,παντως εχει το καθε ενα το δικο του ενδιαφέρον....
Εγω έβαλα διπλά παράθυρα αλουμίνιου και ηρεμησα !γαμηθειτε οσο θελετε .
θυμάμαι το καλοκαιρι ηταν μια ουρλιαζε οποτε τις φωναζω μονο αυτο μπορεις?? :2funny:βραχυκύκλωσε,,,..
 

pisinomezes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζανα μου άρεσε όπως φώναζε. Ξέρει κανείς που βρίσκεται; Την έχω χάσει.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Εμένα μου αρκεί να με λέει "καμάρι" της.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.890
Like
8.584
Πόντοι
2.306
Εχθές γάμησα μια βιγκαν δεν έβγαλε άχνα!!! Γιατί ο εγκέφαλος τής δεν μπορεί να παραδεχτεί ότι ένα τόσο μικρό κομμάτι κρέας μπορεί να της δώσει τόση μεγάλη χαρά!
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.013
Like
25.987
Πόντοι
4.656
Οταν το θηλυκο φωναζει πλημμυρίζεται απο διαφορες και εντονες φαντασιώσεις κατα την ερωτικη πραξη οποτε αν την θελεις εκει μονο για εσενα τις ζητας να μην παρει τα ματια της απο τα ματια σου και να ακολουθάει την ανασα σου και τους χτυπους τις καρδιας σου αν σε θελει σε λιγα δευτερολεπτα θα ειστε ενα ! αλλο το θεατρικο και αλλο το αυθεντικο ,,παντως εχει το καθε ενα το δικο του ενδιαφέρον....
Εγω έβαλα διπλά παράθυρα αλουμίνιου και ηρεμησα !γαμηθειτε οσο θελετε .
θυμάμαι το καλοκαιρι ηταν μια ουρλιαζε οποτε τις φωναζω μονο αυτο μπορεις?? :2funny:βραχυκύκλωσε,,,..
Βασικά η απάντηση σου ήταν απλή λιτή και έξυπνη αδελφέ.
Συμφωνώ με magi johnyred2 αλανακο και σοτο.
Να φωνάζει η άλλη αλλά με στυλ, ποιότητα, αυθεντία και αν γίνεται όχι ώρες κοινής ησυχίας.
Να είμαστε κάφροι αλλά με στυλ και ποιότητα (και να διαφημιζομαστε στη γειτονιά ότι δεν αστειευομαστε όταν παίζουμε βόλεϊ δωματίου)
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
638
Like
1.331
Πόντοι
206
Παν μέτρον Άριστον . Εκτός εάν κάποιος είναι μέλος στο επίλεκτο τμήμα του bourdela (κονταροπουτσιδες) όπως λέμε πράσινο σκουφιδες
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
Εχθές γάμησα μια βιγκαν δεν έβγαλε άχνα!!! Γιατί ο εγκέφαλος τής δεν μπορεί να παραδεχτεί ότι ένα τόσο μικρό κομμάτι κρέας μπορεί να της δώσει τόση μεγάλη χαρά!
πίπα σου έκανε; Γιατί οι βίγκαν δε βάζουν κρέας στο στόμα τους.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Eννοείται οταν κατι γινεται καλά...πολύ καλά,πρέπει να ακούγεται και να φτάνει στα πέρατα της γης!!!Αρκει να ειναι αληθινό...αν φωνάζει στο άσχετο με το παραμικρό αγγιγμα λες και της πατάς κανα κάλο στο πόδι εκνευρίζει,ξενερώνει...και καταληγει άσχημα η φάση!!!ΝΑΙ στις ωραιες αληθινές φωνές...και στα ουρλιάχτα οταν κατεβαζει χείμμαρους καβλας απο την μουνάρα της....ΟΧΙ στα ψέμματα και τις δηθενιές ετσι απλα για να δείχνεις οτι κατι κάνεις!!!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
73
Like
13.303
Πόντοι
25.036
Eννοείται οταν κατι γινεται καλά...πολύ καλά,πρέπει να ακούγεται και να φτάνει στα πέρατα της γης!!!Αρκει να ειναι αληθινό...αν φωνάζει στο άσχετο με το παραμικρό αγγιγμα λες και της πατάς κανα κάλο στο πόδι εκνευρίζει,ξενερώνει...και καταληγει άσχημα η φάση!!!ΝΑΙ στις ωραιες αληθινές φωνές...και στα ουρλιάχτα οταν κατεβαζει χείμμαρους καβλας απο την μουνάρα της....ΟΧΙ στα ψέμματα και τις δηθενιές ετσι απλα για να δείχνεις οτι κατι κάνεις!!!
Ακριβώς όπως τα λες είναι γιατί αν κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και τον σύντροφό σου ότι περνάς καλά πως θα δημιουργηθούν οι συνθήκες για να βελτιώσεις ότι μπορείς ώστε να καταφέρεις να περνάς πραγματικά καλά
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Ακριβώς όπως τα λες είναι γιατί αν κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και τον σύντροφό σου ότι περνάς καλά πως θα δημιουργηθούν οι συνθήκες για να βελτιώσεις ότι μπορείς ώστε να καταφέρεις να περνάς πραγματικά καλά
Κι αν κατι το κάνω λάθος ή το θές αλλιώτικα ,βγάλε την ψωλλή απο το στομά και πές το ευθέως...να δω τι μπορω να κάνω εφοσον σε γουστάρω κι ενδιαφέρομαι ειλικρινά...μαντάμ!!!Το στομα πολλές το έχουν μονο για πίπες,ουρλιαχτά και θάψιμο μετα στις φίλες τους...οταν μάθουν να το χρησιμοποιουν και για κατι πιο εποικοδομητικό...τοτε θα ειμαστε ολοι πολύ καλυτερα!!!!Και καβλίτερα....!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom