Νέα

Ρουμάνες - Γιατί αυτό μου άξιζε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 205
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα επαθα αυτο που μου αξιζε.

Τα τελευταια 2-3 χρονια, ως επισκεπτης των στριπτηζαδικων την εβγαζα υπομονετικα με τις παμπαλαιες Ρωσσιδες που οταν πρωτοηρθαν στην Ελλαδα εβλεπαν 10,000 δρχ και μου εκαναν Ιαπωνικη υποκλιση.

Αυτες οι Ρωσσιδες που τωρα πλεον εχουν σπιτι, αυτοκινητο, παιδι, μπολικη κυτταριτιδα και τουπε Τζουλιας Αλεξανδρατου ηταν αυτες που ανεχομουνα τα τελευταια χρονια.Τις ανεχομουνα κανοντας υπομονη πως θα'ρθει μια ημερα και οπως οι υπολοιπες χωρες μελη της Ε.Ε., θα δεχθει και η χωρα μου φρεσκα "πουμπουκια" απο τα νεα μελη κρατη οπως Πολωνια κλπ..

Και τοτε ο απο μηχανης Θεος ξαναχτυπησε. Και ειπε ..1) "κοιτα εσυ στην Ελλαδα, αφου εισαι τοσο "large" και τοσα χρονια αδιαμαρτηρητα πληρωνες τους μαγαζατορες που σe γραφανε στα αρχιδια τους (ααα ναι, τωρα τελευταια καποιοι αλλαξαν καναπεδες.. :2funny:) :2funny: :2funny:)

2) αφου την "βρισκεις" να δινεις 50 ευρω για μια αγχωμενη ψιλοπαρακαλετη δημοσια μαλακια, οταν τις ιδιες γκομενες τις γαμανε για μια ωρα στην χωρα τους με τα ιδια λεφτα  και

3) Αφου εσυ ο "εξυπνος" Ελληνας συνεχιζεις να πληρωνεις 15 ευρω εισοδο για να περιμενεις την σειρα σου, για  να τις ξανα-πληρωσεις 22 ευρω για την 6λεπτη την πορτοκαλαδα τους, Εεε τοτε δεν εχω αλλη τιμωρια να σου δωσω απο το να σε " Πλημμυρησω με Ρουμανες"..

Ναι, ετσι ειπε, με Ρουμανες..δηλαδη οτι ποιο απαραδεχτο, υπουλο, υποχθονιο, βρωμερο και τρισαθλιο δειγμα γυναικας εχει να επιδειξει η Ευρωπη σημερα..

Αλλα εγω δεν μασαω, ετσι παιδια ?

Θα συνεχισω να πληρωνω και αυτες τα 22 ευρω την 6λεπτη πορτοκαλαδα τους και θα θεοποιω και αυτες στα σκοτεινα πριβε των στριπτηζαδικων..Ετσι παιδια ??? Και θα το κανω αυτο αγογγυστα και υπομονετικα μεχρι και αυτες μερι να παρουν σπιτι, αυτοκινητο κλπ κλπ..

Ποσο εξυπνος πελατης ειμαι τελικα ρε πουστη μου..Μιλαμε δεν παιζομαι.. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


 

Επισκέπτης
Παντως 2 ρουμανες που εχω παρει σε στριπ ηταν απο τις καλυτερες του μαγαζιου.
 

Επισκέπτης
Ρουμάνες και Μολδαβές (πρώην Ρουμανία και η Μολδαβία)... ΜΑΚΡΥΑ μάγκες! Δεν έχουν ΚΑΜΙΑ τσίπα πάνω τους και θα μπλέξετε.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ναι, ετσι ειπε, με Ρουμανες..δηλαδη οτι ποιο απαραδεχτο, υπουλο, υποχθονιο, βρωμερο και τρισαθλιο δειγμα γυναικας εχει να επιδειξει η Ευρωπη σημερα..

Αν εβλεπες την Καρλα στις Μουσες θα γινοσουνα πριν τραβελι στη Συγγρου και με τα λεφτα που θα εβγαζες θα πηγαινες στις Μουσες για να την αποθεωσεις / ειχα σκεφτει πολλες φορες να το κανω αλλα δεν θα ειμαι ωραιος σα τραβελι ...
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ρουμάνες και Μολδαβές (πρώην Ρουμανία και η Μολδαβία)... ΜΑΚΡΥΑ μάγκες! Δεν έχουν ΚΑΜΙΑ τσίπα πάνω τους και θα μπλέξετε.

Λογια ενος μεγαλονταβατζη.."αυτες δεν εχουν αιμα μεσα τους..εχουν καρβουνο.."
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αν εβλεπες την Καρλα στις Μουσες θα γινοσουνα πριν τραβελι στη Συγγρου και με τα λεφτα που θα εβγαζες θα πηγαινες στις Μουσες για να την αποθεωσεις / ειχα σκεφτει πολλες φορες να το κανω αλλα δεν θα ειμαι ωραιος σα τραβελι ...

Εκει ημουν το Σαββατο..Δεν ηξερα αν ημουν σε σεμιναριο του BODYLΙNE η' σε στριπτηζαδικο..!! Πολυ χλαπατσα και κυταριτιδα..!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ολες οι Μολδαβες που γνωρισα στην αρχη μου ειπανε οτι ειναι απο Ρωσσια.οταν ομως τοις ρωταω στα Ρωσσικα απο ποια πολυ κατευθειαν μου΄λενε οτι ειναι Μολδαβες!απο εμπηρια που εχω σαν σεξουαλικος μεταναστης 15 χρονια στη Ρωσσια.οι Μολδαβες ειναι πολυ πιο καυτες σαν γυναικες απο της ρωσσιδες που ειναι σαν να  :knockinb: πτωματα
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εκει ημουν το Σαββατο..Δεν ηξερα αν ημουν σε σεμιναριο του BODYLΙNE η' σε στριπτηζαδικο..!! Πολυ χλαπατσα και κυταριτιδα..!!

Μηπως ησουνα απεναντι στο Platinum και μπερδευτηκες ??? / κι αλλοι εχουν μπερδευτει ετσι ...
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μηπως ησουνα απεναντι στο Platinum και μπερδευτηκες ??? / κι αλλοι εχουν μπερδευτει ετσι ...

Απεναντι ειναι θαλασσα..παρτο λιγο δεξια και περνα απεναντι την λεοφωρο και θα βρεθεις στο πλατινουμ..Και αμα βρεθεις δωσε και χαιρετισμους στην Λιζα..

Απο οτι καταλαβαινω μεχρι τωρα απο τις απαντησεις μερικων, δεν ειναι τυχαιο που γεμισαμε Ρουμανες..(και οτι οποιες και οποιες..αλλα ολες τα μπαζα..οι καλες ειναι Γερμανια, Ιαπωνια, Αγγλια κλπ.)

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Απεναντι ειναι θαλασσα..παρτο λιγο δεξια και περνα απεναντι την λεοφωρο και θα βρεθεις στο πλατινουμ..Και αμα βρεθεις δωσε και χαιρετισμους στην Λιζα..

Μαλλον δεν εισαι καλος στη γεωγραφια / οταν λεμε απεναντι απο τις Μουσες εννοουμε προφανως απεναντι σε σχεση με τη εισοδο του καταστηματος - ετσι δεν ειναι ??? / εκτος κι αν εσυ οταν πας στις Μουσες μπαινεις απο το βενζιναδικο και αφηνεις και πουρμπουαρ στον βενζινα χεχεχεχεχεχε
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
Μαλλον δεν εισαι καλος στη γεωγραφια / οταν λεμε απεναντι απο τις Μουσες εννοουμε προφανως απεναντι σε σχεση με τη εισοδο του καταστηματος - ετσι δεν ειναι ??? / εκτος κι αν εσυ οταν πας στις Μουσες μπαινεις απο το βενζιναδικο και αφηνεις και πουρμπουαρ στον βενζινα χεχεχεχεχεχε

ελα παππου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου :2funny:
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μαλλον δεν εισαι καλος στη γεωγραφια / οταν λεμε απεναντι απο τις Μουσες εννοουμε προφανως απεναντι σε σχεση με τη εισοδο του καταστηματος - ετσι δεν ειναι ??? / εκτος κι αν εσυ οταν πας στις Μουσες μπαινεις απο το βενζιναδικο και αφηνεις και πουρμπουαρ στον βενζινα χεχεχεχεχεχε

Ετσι για να θυμασαι..Παλια απεναντι ηταν οι πλακες "Αμοργιανος"..

Αλλα οταν υπαρχαν αυτα τα μαγαζια, εσυ δεν ειχες αποφασισει να ασχοληθεις με την πολιτικη Κε υπουργε..( των κωλομπαρων και της Συγγρου, οπως ελεγες καποτε..)

Νοκια σπικιν..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ετσι για να θυμασαι..Παλια απεναντι ηταν οι πλακες "Αμοργιανος"..

Αλλα οταν υπαρχαν αυτα τα μαγαζια, εσυ δεν ειχες αποφασισει να ασχοληθεις με την πολιτικη Κε υπουργε..( των κωλομπαρων και της Συγγρου, οπως ελεγες καποτε..)

Νοκια σπικιν..

Ωχ DIKY μας την πεσανε !!! / με ελαφρα πηδηματακια την κανω .....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Ρουμάνες και Μολδαβές (πρώην Ρουμανία και η Μολδαβία)... ΜΑΚΡΥΑ μάγκες! Δεν έχουν ΚΑΜΙΑ τσίπα πάνω τους και θα μπλέξετε.
παντως εγω αμα ακουω καμια και να μου λεει "ειμαι απο ρουμανια"
κατι με πιανει,μου ειναι λιγο αποκρουστικες,δεν τις εχω συμπαθησει και πολυ-δεν ξερω γιατι-μου χει κατσει στο μυαλο ενα ρεπορταζ πριν μερικα χρονια απο bbc και ελληνικο καναλι κατι παιδια που κοιμοντουσαν κυριολεκτικα κατω απο το δρομο μεσα σε φρεατια και καπνιζαν κατι "χημικα" και κανανε ονειρα.
ουτε μπορουσα να φανταστω οτι υπαρχει χωρα στην ευρωπη που να ζει εστω και ενας ανθρωπος μεσα σε φρεατιο.και αυτα προτου κατακλυστει η ελλαδα απο αυτη την φυλη.
εεε λοιπον αυτη η εικονα "μου χει κατσει"ασχημα."και αυτη που δουλευει στο baby gold (πως την λενε???)που ειναι μια αδυνατη με παντελονι λαμε και χωρις κυλοτα παντα,μου φερνει αυτην την κατασταση στο μυαλο.
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
."και αυτη που δουλευει στο baby gold (πως την λενε???)που ειναι μια αδυνατη με παντελονι λαμε και χωρις κυλοτα παντα,μου φερνει αυτην την κατασταση στο μυαλο.

Κλεοπατρα ?

Αμ οι αλλες ? το ζακι η Ειτζελ..η σαβουρα η Ντεζιζ ?
Η tv persona - πρωην γαμηστε με, ειμαι καλο cg - Παολα ?

Ποια να πρωτοθυμηθω ρε πουστη μου..Αμ καλα να παθω..οι Ρουμανες μου αξιζαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom