Νέα

Ψυχοτρόπα νόμιμα και μη συνταγογραφούμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgiack
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Καταθετω την εμπειρια μου για την αυπνια
αντισταμινικο atarax πωλειται χωρις συνταγη και δεν προλαβαινω να μετρησω ουτε 10 προβατακια, το κακο ειναι οτι μου πεφτει καπως βαρυ
διαδεδομενο στο μπλοκ επισης χωρις συνταγη ειναι το phenibut, αλλα στην Ελλαδα οι φαρμακοποιοι ούτε το έχουν ακουστα

Ας βοηθησουμε αλληλους για αταραχο υπνο νομιμα και χωρις τρελογιατρους
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Καταθετω την εμπειρια μου για την αυπνια
αντισταμινικο atarax πωλειται χωρις συνταγη και δεν προλαβαινω να μετρησω ουτε 10 προβατακια, το κακο ειναι οτι μου πεφτει καπως βαρυ
διαδεδομενο στο μπλοκ επισης χωρις συνταγη ειναι το phenibut, αλλα στην Ελλαδα οι φαρμακοποιοι ούτε το έχουν ακουστα

Ας βοηθησουμε αλληλους για αταραχο υπνο νομιμα και χωρις τρελογιατρους
Το καλύτερο υπνωτικό είναι το σεξ
 
OP
OP
orgiack

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.432
Κριτικές
2
Like
18.507
Πόντοι
3.836

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Αν δεν κάνω λάθος, ήδη εξετάζεται το microdosing ψυχοτρόπων ουσιών για ψυχιατρικά προβλήματα. Για να γίνει πιο διαδεδομένο και αποδεκτό όμως, έχουμε ακόμα αρκετό μέλλον.
 
OP
OP
orgiack

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Ου μπλέξεις είναι όλα αυτά. Μακριά. Τα προβλήματα βγαίνουν χρόνια μετά, αφού πρώτα καταναλώσεις τα τόσα και τόσα χάπια.
Παντα σταθμιζουμε
Οι μπενζο σιγουρα δημιουργουν εθισμο οποτε αποφευγονται
Νομιζω πως οτι πωλειται over the counter λογικα δεν ειναι επικινδυνο για παρενεργειες η εθισμο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Να ξέρετε ότι στην Αμερική ειδικά φοιτητές κολλεγίων και εργαζόμενοι σε μεγάλες εταιρείες κάνουν χρήση Aderall με το τσουβάλι, για να αποδίδουν στη δουλειά τους. Εδώ ευτυχώς ακόμα δεν είναι πολύ γνωστό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ας βοηθησουμε αλληλους για αταραχο υπνο νομιμα και χωρις τρελογιατρους
Παράγγειλε μελατονίνη με βαλεριάνα. Ακόμα και βαλεριάνα σκέτη κάνει πολύ καλή δουλειά. Εγώ παραγγέλνω το σκεύασμα της Now από το skroutz. Κανένας λόγος να μπλέκεις με χάπια και ψυχοφάρμακα.
 
OP
OP
orgiack

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Παράγγειλε μελατονίνη με βαλεριάνα. Ακόμα και βαλεριάνα σκέτη κάνει πολύ καλή δουλειά. Εγώ παραγγέλνω το σκεύασμα της Now από το skroutz. Κανένας λόγος να μπλέκεις με χάπια και ψυχοφάρμακα.
Βαλεριανα ηταν απο τα πρωτα που δοκιμασα αλλα δεν πιανει σε εμενα. Σε μερικους ομως δουλευει με πολυ καλα αποτεσματα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Βαλεριανα ηταν απο τα πρωτα που δοκιμασα αλλα δεν πιανει σε εμενα. Σε μερικους ομως δουλευει με πολυ καλα αποτεσματα
Ποια δοκίμασες; Αυτή από το φαρμακείο της valmane έχει πολύ καλή απορρόφηση, αντίθετα μία που δοκίμασα από skroutz έπρεπε να παίρνω δύο χαπάκια και πάλι με μικρότερη αποτελεσματικότητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
orgiack

orgiack

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Ποια δοκίμασες; Αυτή από το φαρμακείο της valmane έχει πολύ καλή απορρόφηση, αντίθετα μία που δοκίμασα από skroutz έπρεπε να παίρνω δύο χαπάκια και πάλι με μικρότερη αποτελεσματικότητα.
τα sleep aid forte, μου τα ειχε δωσει η κοπελα μου σε εκεινη επιαναν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
τα sleep aid forte, μου τα ειχε δωσει η κοπελα μου σε εκεινη επιαναν
Οκ δοκίμασε το valmane ή το μείγμα βαλεριάνας και μελατονίνης της Now που σου είπα. 1 άντε το πολύ 2 χαπάκια και θα κοιμηθείς σαν πουλάκι. Πιες και κανένα χαμομήλι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Ειλικρινά 100 χρόνια πριν θα μίλαγα για μπύρες αλλά τώρα έχουμε τη μελατονίνη. Προσωπικά με έχει βοηθήσει πολύ, χρόνια τώρα με τα κυλιόμενα ωράρια.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Καταθετω την εμπειρια μου για την αυπνια
αντισταμινικο atarax πωλειται χωρις συνταγη και δεν προλαβαινω να μετρησω ουτε 10 προβατακια, το κακο ειναι οτι μου πεφτει καπως βαρυ
διαδεδομενο στο μπλοκ επισης χωρις συνταγη ειναι το phenibut, αλλα στην Ελλαδα οι φαρμακοποιοι ούτε το έχουν ακουστα

Ας βοηθησουμε αλληλους για αταραχο υπνο νομιμα και χωρις τρελογιατρους

Αντιαλλεργικά φίλε δεν παίρνεις για πλάκα ενώ το fenibut είναι μπλιετάδικο φάρμακο, απορώ που το βρήκες αλλά έχω ακούσει ότι το παίρνουν και οι φαρμακωμένοι bodybuilders.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Burn12

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Με τέτοιο κρύο; Καλή η αεροβική, αλλά άμα τη συνηθίσεις μετά απλά φέρνει υπερένταση.
Τόσα χρόνια κολυμπάω χειμώνα καλοκαίρι... Υπερένταση δεν έχω νιώσει ποτέ.... Και είμαι καί 65 Ε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Οκ δοκίμασε το valmane ή το μείγμα βαλεριάνας και μελατονίνης της Now που σου είπα. 1 άντε το πολύ 2 χαπάκια και θα κοιμηθείς σαν πουλάκι. Πιες και κανένα χαμομήλι.
Χηλικό μαγνησιο μαzι με B6 στις 22:00' Και κατα τις 23:00' ενα Sedar (formula βιταμινων υπνου). .Στις 23 :30' θα κοιμασαι σαν πουλακι με το κινητο στο χερι. Το πρωι οταν ξυπνησεις δεν θα εχεις καταλαβει πως περασε η νυχτα. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom