Νέα

Πρόβλημα στύσης με προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marcus77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
1
Like
5.157
Πόντοι
1.056
υπαρχουν και χειροτερα, ανεπιθυμητες εγκυμοσυνες...
Αυτό βολεύεται με τα ανάλογα χάπια,υποθέτω ότι και κάποια που το κάνει ελεύθερα ακόμα και στη προσωπική της ζωή προσέχει και εκείνη και περνει αντισυλληπτικα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Έχω σοβαρό πρόβλημα με το προφυλακτικό. Μετά από κάποια ώρα πέφτει. Μόλις το βγάλω, όλα καλά.
Ακούω και βλέπω λύσεις.
καλα κρασα ρε τυπε και συ....αυτο το εχει το 70-80% των αντρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Αυτό βολεύεται με τα ανάλογα χάπια,υποθέτω ότι και κάποια που το κάνει ελεύθερα ακόμα και στη προσωπική της ζωή προσέχει και εκείνη και περνει αντισυλληπτικα
αρχιδια, οι περισσότερες δεν εχουν ιδεα, χωρια οτι ψαχνουν να τυλιξουν κανενα για διατροφες κλπ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.099
Πόντοι
3.187
Έχω σοβαρό πρόβλημα με το προφυλακτικό. Μετά από κάποια ώρα πέφτει. Μόλις το βγάλω, όλα καλά.
Ακούω και βλέπω λύσεις.
Ρε φίλε αυτό δεν έχει λύση. Αυτό είναι το μοναδικό πρόβλημα. Βεβαια υπάρχουν κάτι λεπτούλικα αλλά αυτά δεν είναι και τόσο ασφαλή ούτε βλέπεις και τεράστια διαφορά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
εχει να κανει και με την ηλικια οσο πιο μεγαλος εισαι,μειώνεται και ο ερεθισμος στο πεος οποτε καλα κρασα ουτε χωρις δε θα χυνεις μετα.Εγω που ειμαι 40 εχω ηδη ξεκινησει και δεν χυνω ευκολα χωρις καπότα, ποσο μαλλον με
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.602
Κριτικές
57
Like
16.338
Πόντοι
16.555
Αυτό βολεύεται με τα ανάλογα χάπια,υποθέτω ότι και κάποια που το κάνει ελεύθερα ακόμα και στη προσωπική της ζωή προσέχει και εκείνη και περνει αντισυλληπτικα
Απο προσωπικη εμπειρία οι περισσοτερες δεν παίρνουν χαπι.
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
381
Πόντοι
290
Εμένα δεν μου πέφτει με την καπότα αλλά πλέον δυσκολεύομαι να χύσω. Έχω καιρό που πάω μόνο studio και λόγω του ότι είμαι πελάτης μου αφήνουν παραπάνω χρόνο, αλλά δεν είναι λίγες οι φορές που έχω κάψει και δεύτερο πενηντάρι για να μη φύγω άχυστος....
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.469
Πόντοι
13.636
Έχω σοβαρό πρόβλημα με το προφυλακτικό. Μετά από κάποια ώρα πέφτει. Μόλις το βγάλω, όλα καλά.
Ακούω και βλέπω λύσεις.
Γιατί δεν λές ανοιχτά ότι ψάχνεις ρομαντικό ακά κρεμπιέ και το πας μέσω Λαμίας ... :tooth:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
εγω καποτα μονο σε μπουρδέλο...πλεον με τις εξω απλα κανω στο σταυρο μουυ,ευτυχως ειμαι μια χαρα...μια φαγουρα με ειχε πιασει μια φορα εκει διπλα στα αρχιδια αλλα με μια αλοιφη περασε
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.469
Πόντοι
13.636
εγω καποτα μονο σε μπουρδέλο...πλεον με τις εξω απλα κανω στο σταυρο μουυ,ευτυχως ειμαι μια χαρα...μια φαγουρα με ειχε πιασει μια φορα εκει διπλα στα αρχιδια αλλα με μια αλοιφη περασε
Μήπως σε κουτσομπόλευε κανένας αντιπαθητικός τύπος τύπε εκείνη τη φορά ? :think:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
εγω καποτα μονο σε μπουρδέλο...πλεον με τις εξω απλα κανω στο σταυρο μουυ,ευτυχως ειμαι μια χαρα...μια φαγουρα με ειχε πιασει μια φορα εκει διπλα στα αρχιδια αλλα με μια αλοιφη περασε
Και αν σε πιάσει κανένα AIDS, δε θα το καταλάβεις για κάμποσους μήνες. Αλλά μην ανησυχείς, κι αυτό με μια αλοιφουλα εκεί δίπλα στα αρχιδια περνάει...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
Και αν σε πιάσει κανένα AIDS, δε θα το καταλάβεις για κάμποσους μήνες. Αλλά μην ανησυχείς, κι αυτό με μια αλοιφουλα εκεί δίπλα στα αρχιδια περνάει...
Και Φάντα μπλε, μην ξεχνιόμαστε.
 

bourdeliarisXiotis

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Έχω σοβαρό πρόβλημα με το προφυλακτικό. Μετά από κάποια ώρα πέφτει. Μόλις το βγάλω, όλα καλά.
Ακούω και βλέπω λύσεις.
Φίλε σε νιώθω το εχω πάθει και εγώ έχει να κάνει ξεκάθαρα με την ψυχολογία.Προσωπικά το είχα πάθει τι πρώτες φορές που είχα βρέθει με ένα νέτο το οποίο πωθούσα πολύ.Όντας η γκόμενα 10 αρη υποσυνείδητα σκεφτόμουν οτι οι επιδώσεις έπρεπε να ειναι ανάλογες.Δόξα το θεο η γκόμενα αρκέτα τσιλ έβγαλα καπώτα και πάλι κάγκελο ο μόρτις.
Λύση δεν υπάρχει παρά μόνο να μην σκέφτεσαι για το τι θα γίνει αμα σου πέσει.Πρωσοπικά πήγα την επόμενη φορά την πήδηξα με την λογική οτι την προηγούμενη φορά ήμουν κουρασμένος και οτι η γκόμενα δεν ειναι και κάτι το τρελό και πως αν ξανά έπεφτε δεν θα χαλουσε και ο κόσμος. Υ.Γ αν πιστεύεις ότι η ψωλή σου είναι τοσο μεγάλη που σε σφηγκει πανε σε ενα sex shop και πάρε καπώτες σε άλλο μεγεθος.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Είμαι καθαρά ψυχολογικό τους και πρέπει κάποια στιγμή να απενοχοποοηθει η δυσκολία στη στύση. Σαν άντρας θέλεις τη στιγμή που θα αντικρύσει η γυναίκα την ψωλή να πει ωραίο εργαλείο θα φάω καλά και γι'αυτό πρέπει να το βλέπει μόνο καυλωμένο. Αυτό είναι στο μυαλό μας και μόνο. Άλλωστε οι ίδιες οι γυναίκες που δε χρειάζεται να κάνουν τίποτα στο σεξ απλά να ανοίξουν τα πόδια κακώς έχουν αν έχουν την απαίτηση να λειτουργείς άψογα 24/7. Όταν πάει να σου πέσει βγάλε την καποτα και πες στη γκόμενα παρτον στο στόμα να μου τον σηκώσεις λίγο και ξαναβαρα μετά από λίγο με άλλη καποτα χωρίς να σκέφτεσαι τι και πώς και αν. Ένα πουτσο πας να ρίξει δεν περνάς από εξετάσεις γραφτά στα @@σου όλα και απλά γάμα. Κ αν δεν δουλέψει το εργαλείο δεν τρέχει και τίποτα, δώσε πόνο με γλυφομούνι γλυφοκωλι να χύσει η γκόμενα και ρίχτης τα στο τέλος με μαλακία. Για τις γκόμενες το ίδιο είναι μη σου πω και καλυτερο
 
OP
OP
Marcus77

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
466
Κριτικές
26
Like
1.385
Πόντοι
1.011
Είμαι καθαρά ψυχολογικό τους και πρέπει κάποια στιγμή να απενοχοποοηθει η δυσκολία στη στύση. Σαν άντρας θέλεις τη στιγμή που θα αντικρύσει η γυναίκα την ψωλή να πει ωραίο εργαλείο θα φάω καλά και γι'αυτό πρέπει να το βλέπει μόνο καυλωμένο. Αυτό είναι στο μυαλό μας και μόνο. Άλλωστε οι ίδιες οι γυναίκες που δε χρειάζεται να κάνουν τίποτα στο σεξ απλά να ανοίξουν τα πόδια κακώς έχουν αν έχουν την απαίτηση να λειτουργείς άψογα 24/7. Όταν πάει να σου πέσει βγάλε την καποτα και πες στη γκόμενα παρτον στο στόμα να μου τον σηκώσεις λίγο και ξαναβαρα μετά από λίγο με άλλη καποτα χωρίς να σκέφτεσαι τι και πώς και αν. Ένα πουτσο πας να ρίξει δεν περνάς από εξετάσεις γραφτά στα @@σου όλα και απλά γάμα. Κ αν δεν δουλέψει το εργαλείο δεν τρέχει και τίποτα, δώσε πόνο με γλυφομούνι γλυφοκωλι να χύσει η γκόμενα και ρίχτης τα στο τέλος με μαλακία. Για τις γκόμενες το ίδιο είναι μη σου πω και καλυτερο
Αναγκαστικά στο φινάλε αυτό γίνεται.
Κάπου όμως στο τέλος, κάτι λες ότι δεν πήγε καλά..
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Αναγκαστικά στο φινάλε αυτό γίνεται.
Κάπου όμως στο τέλος, κάτι λες ότι δεν πήγε καλά..
Ναι δεν αντιλέγω. Μπορείς κάλλιστα να τη βάλεις να σε τελειώσει με πίπα η 69 η πίπα και δάχτυλα στον μώλο της, υπάρχουν παραλλαγές
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
820
Πόντοι
361

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom