Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.884
Πόντοι
4.895

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.081
Πόντοι
201
7 ώρες μετά και ούτε έχει απαντήσει...τελικά δε θα έχουμε Ανάσταση σήμερα, η Δευτέρα Παρουσία θα γίνει.
Μετανοείτε αμαρτωλοί μπουρδελιάρηδες.
Μπορει να ξενυχτησε ο ανθρωπος χτες να εκανε περιφορα στη Γιαννιτσων.και ειναι μεγαλη οδος και να τελειωσε ξημερωματα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.081
Πόντοι
201
Τι εγινε ρε?σε φαγε προωρα το αρνακι?τι ειναι ο ανθρωπος....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Μπορει να ξενυχτησε ο ανθρωπος χτες να εκανε περιφορα στη Γιαννιτσων.και ειναι μεγαλη οδος και να τελειωσε ξημερωματα.
Τώρα πλάκα πλάκα η εκκλησία Αγίων Πάντων που γυρνάει τον επιτάφιο?
Περνάει από Γιαννιτσών?:grin:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.081
Πόντοι
201
Τώρα πλάκα πλάκα η εκκλησία Αγίων Πάντων που γυρνάει τον επιτάφιο?
Περνάει από Γιαννιτσών?:grin:
Οχι οχι πισω απο αγιων παντων οσε μοναστηριου...γιαννιτσων ισως κανει περασμα εκει πριν τη κτηνιατρικη....τι νομιζες οτι παει διχαλα?αχχαχαχα..καθε χρονο εκει παω με την ελπιδα οτι θα κανω περασμα τον αγαπημενο μου δρομο αφοβα με τα ποδια
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
758
Like
4.010
Πόντοι
446
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!
Πασχαλιάτικά είπα να κάνω μία βολτίτσα, 21:10 είμαι στον δρόμο μας και οδηγάω ψιλογεμάτος απο τα τσίπουρα του μεσημεριού. Λίγο κεφάλι είχα ακόμα αλλά λέω δεν γαμιέται, ας πάρω μία για το καλό!
Η πρώτη που είδα μπαίνοντας απο ανατολικά ήταν 2 βουλγάρες στην Χλόης!!!
Πιο πρίν τίποτα απολύτως, ακόμα και η stilo πρέπει να έτρωγε ακόμα κατσικάκι ή να της κάθησε βαρύ και να μην μπορούσε να βγεί.
Απέναντι η Σόνια με σορτσάκι και τα πόδια της φαίνονταν πολύ αδύνατα, πιο κάτω η Ντανιέλα, που μάλλον έφαγε το φαγητό της Σόνιας και μου φάνηκε αρκετά αφρατούλα, παρέα της η γυφτοκρητικιά και ένα τζάνκι στην διχάλα.
Μετά απο 5-6 βόλτες είδα την Σύλβια στην Eurobank και την μία χοντρή απέναντι απο χλόης,
Τόσο άδεια δεν την εχω ξαναδεί την πιάτσα, πήρα τηλέφωνο ξέρετε ποιά :D: και πορεύθηκα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.127
Πόντοι
2.356
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!
Πασχαλιάτικά είπα να κάνω μία βολτίτσα, 21:10 είμαι στον δρόμο μας και οδηγάω ψιλογεμάτος απο τα τσίπουρα του μεσημεριού. Λίγο κεφάλι είχα ακόμα αλλά λέω δεν γαμιέται, ας πάρω μία για το καλό!
Η πρώτη που είδα μπαίνοντας απο ανατολικά ήταν 2 βουλγάρες στην Χλόης!!!
Πιο πρίν τίποτα απολύτως, ακόμα και η stilo πρέπει να έτρωγε ακόμα κατσικάκι ή να της κάθησε βαρύ και να μην μπορούσε να βγεί.
Απέναντι η Σόνια με σορτσάκι και τα πόδια της φαίνονταν πολύ αδύνατα, πιο κάτω η Ντανιέλα, που μάλλον έφαγε το φαγητό της Σόνιας και μου φάνηκε αρκετά αφρατούλα, παρέα της η γυφτοκρητικιά και ένα τζάνκι στην διχάλα.
Μετά απο 5-6 βόλτες είδα την Σύλβια στην Eurobank και την μία χοντρή απέναντι απο χλόης,
Τόσο άδεια δεν την εχω ξαναδεί την πιάτσα, πήρα τηλέφωνο ξέρετε ποιά :D: και πορεύθηκα.
Νταιζη η σια
Το βρήκα???
 

paulVe97

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, σκέφτομαι να κάνω μια επίσκεψη Θεσσαλονίκη μέσα στη βδομάδα και θέλω να σας ρωτήσω τι προτείνετε από trans ή/και cross όσο θα είμαι εκεί, στέκι που συνήθως μπορώ να τις βρω, τι τιμές παίζουν και τι να προσέξω/αποφύγω. Κάθε άποψη δεκτή και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Υ.Γ. μια άποψη και για αυτή εδώ?
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
758
Like
4.010
Πόντοι
446
Νταιζη η σια
Το βρήκα???

Νταιζη και επειδη χωνευε το κατσικι του εφερε και σαρμαδακια και ταπερακια για το καλο.
Kερδίζετε γλυφιτζουράκι με γεύση κατσίκι! Νταιζάκη!!!
Όλες οι άλλες ήταν για τον πέο κανονικά, παρτάλια εντελώς. Σαν το σιγουράκι δεν έχει
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Χριστός Ανέστη συναγωνιστές!

Βόλτα γύρω στις 23.00-23.30. Εξαιρετική παρουσία Μαρία Άλβα, φορούσε η άτιμη ένα διαφανές κολάν και φαινόταν το εσώρουχο της, μαζί με κάτι μποτάκια-γόβες, σκέτη καύλα.

Πιο κάτω μια μαύρη, Χλόης οι δύο βουλγαρογύφτισσες που ανέφερε ο @Yiannis888 και στη διχάλα ένα καλούτσικο τζάνκι. Της μίλησα αλλά ήταν κομμάτια και βρωμοκοπούσε τσιγάρο. Παρακαλούσε να μπει στο αμάξι αλλά δεν, τι να το κάνω το χάλι, θα κοιμόταν με την πούτσα στο στόμα…

Ντανιέλα στη θέση της αλλά και απέναντι, δεν ξέρω, δεν μου τα σκάει η γκόμενα.

Κοίταζα για την Ντέζη αλλά άφαντη, μάλλον θα την γαμούσε ο Yiannis888.

Γενικά, πολλά αυτοκίνητα αλλά από πουτάνες μηδέν. Άλλη μια φορά έφυγα αγάμητος και τον έπαιξα στο σπίτι.

Και του χρόνου με υγεία!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Αἰωνία σου ἡ μνήμη, ἀξιομακάριστε καὶ ἀείμνηστε ἀδελφέ ἡμῶν @DEWARSS
Εδώ είμαι μουνόπανα , ούτε Πάσχα δεν μπορούμε να κάνουμε με θαψατε κιόλας κάνατε και μνημόσυνο!
Χριστός ανέστη .
Τι να κάνω στην Γιαννιτσών πασχαλιατικα;και οι Βουλγάρες στα ερείπια του Σαντάνσκι θα ήταν .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Νταιζη και επειδη χωνευε το κατσικι του εφερε και σαρμαδακια και ταπερακια για το καλο.
Σαρμαδακια ορφανά και κόκα κόλα.αντε και καμιά φτερούγα κοτόπουλο.σιγα μην έσφαξαν κατσικι στο Τσουτσουλιγκοβο για τον @Yiannis888
Κανένα μαξιλάρι από το κούρεμα στα αρνιά μπορεί να του έφτιαξαν.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
105
Like
276
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν λόγο ελάχιστα πράγματα αξία αναφοράς κ πήγανε να την πατήσουμε …Βλέπω ενα με μαύρο φόρεμα ωραίο μουτράκι απέναντι από Αλβα…Μαύρο φόρεμα ωραίο μούτρο λέω για δοκίμασε …Και από φωνή ήταν τσολιάς όποτε έκοψα λάσπη …Ήθελε και 30
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
235
Like
700
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν λόγο ελάχιστα πράγματα αξία αναφοράς κ πήγανε να την πατήσουμε …Βλέπω ενα με μαύρο φόρεμα ωραίο μουτράκι απέναντι από Αλβα…Μαύρο φόρεμα ωραίο μούτρο λέω για δοκίμασε …Και από φωνή ήταν τσολιάς όποτε έκοψα λάσπη …Ήθελε και 30
Τσολιάς στο Σύνταγμα που λέμε... αυτός μπέρδεψε την διαδρομή και βρέθηκε Γιαννιτσών ...Δεν πειράζει συμβαίνουν και αυτά
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
115
Like
292
Πόντοι
21
αν και νεος στο bourdela...χθες εκανα βολτα και πετυχα την ιουλια κατα τις 1 τα μεσανυχτα!
Εχω την εντυπωση οτι ειναι γκαστρωμενη διοτι η κοιλια της ειναι αρκετα πρησμενη...
οταν πηγα να πιασω λιγο κοιλια ειπε ΄'οχι εκει τα χερια '' 6-7 μηνων σιγουρα! αντε και καλα γεννητουρια!
Κατα τα αλλα κατι μαυρες αριστερα και δεξια την Γιαννιτσων|!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom