Νέα

Πόνος στο πετσάκι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα assofmaria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.702
Πόντοι
3.346
Να πας σε αφροδισιολογο.. αυτα τα μικροβια δεν φευγουν αν δεν παρεις αντιβιωση, θα τα κουβαλας παντα μαζι σου και σιγουρα θα τα μεταδωσεις σε αλλους.
Το πρωτο πραγμα που θα σου πει πριν πας για να παρει δειγμα ειναι.. να μην κατουρησεις ολο το βραδυ
αυτο γινεται γιατι προσωρινα το κατουρημα τα εξαφανιζει απο την ουρηθρα..και το δειγμα μετα βγαινει αρνητικο ενω εσυ θα συνεχισεις να τα εχεις.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.622
Like
2.246
Πόντοι
456
Τις τελευταίες δυο μέρες νιώθω πόνο στο πάνω μέρος του πετσακίου του πέους. Όχι έντονο, αλλά σίγουρα ενοχλητικό. Όταν κατεβάζω το πετσάκι, ο πόνος γίνεται πολύ δυνατός. Στην βάλανο μαζεύεται μια λευκή κοκκώδης ουσία, όμοια με εκείνη που μαζεύεται αν δεν κάνει καποιος μπάνιο για τρεις-τέσσερεις μέρες. Ξεπλένοντάς την με ζεστό νερό φεύγει, αλλά εμφανίζεται πάλι μετά από 1-2 ώρες. Δεν υπάρχουν άλλες εκκρίσεις στο εσώρουχο.
Τις τελευταίες 10 μέρες, δεν έχω κάνει έντονο σεξ (μακάρι να έκανα), ούτε καν απλό ή μαλακία. Μια πίπα και ένα διαδοχικό handjob, πριν καμιά βδομάδα μόνο. Επίσης, δεν έχω χρησιμοποιήσει δημόσιες τουαλέτες ή άλλους χώρους υγειινής, πλην του σπιτιού μου.
Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι ανάλογο; Πόσο παρέμεινε και πώς έφυγε; Αν επιμείνει σε τι γιατρό να πάω; Δερματολόγο ή Ουρολόγο;
Πας Δερματολόγο - Αφροδισιολόγο η σε Ουρολόγο. Δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά πρέπει να το αντιμετωπίσεις άμεσα.
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
188
Like
484
Πόντοι
21
Κάτι τέτοια περίεργα πάθαινα καί 'γω συνέχεια, μέχρι πού έκανα περιτομή και ησύχασα. Δεν είναι τίποτα πήγαινε σε έναν Ουρολόγο- Ανδρολογο καλό και θα στο λύσει!!
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.435
Like
4.907
Πόντοι
456
Κάτι τέτοια περίεργα πάθαινα καί 'γω συνέχεια, μέχρι πού έκανα περιτομή και ησύχασα. Δεν είναι τίποτα πήγαινε σε έναν Ουρολόγο- Ανδρολογο καλό και θα στο λύσει!!

μουσουλμάνος είσαι?
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Like
740
Πόντοι
81
Τυπε αν κρίνω από το username σου θα μπήκες στο απλυτο κωλαρακι της Μαρίας φουλ ακα,καμικάζι και θα τσιμπήσες καμία ουρολοίμωξη....

Συμπέρασμα...ούτε από κωλο δεν αξίζουν οι ελλεινιδες :confused::confused::confused:
 
OP
OP
assofmaria

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
194
Πόντοι
0
Και να πέσω μέσα μην αγχώνεσαι.
Υπάρχει προοπτική και σαν κρος.
Εξελίσσεται ο κόσμος.

:smiling-face-with-heart-eyes:
Ας το ζήσω και αυτό στα γεράματα....
Αν και, όπως λέει ένα γνωστό ποιημάτάκι:
"Δεν θα το ήθελε ο Θεός,
ούτε κανένας άλλος,
σαν δεν πηδήχτηκες μικρός
να πηδηχτείς μεγάλος"....
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.164
Κριτικές
8
Like
25.038
Πόντοι
6.336
Ας το ζήσω και αυτό στα γεράματα....
Αν και, όπως λέει ένα γνωστό ποιημάτάκι:
"Δεν θα το ήθελε ο Θεός,
ούτε κανένας άλλος,
σαν δεν πηδήχτηκες μικρός
να πηδηχτείς μεγάλος"....
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Έτσι για την εμπειρία.

Γίνε και εσύ ψάρι έστω και για μια φορά!!!!

:rockon:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
το πετσακι εννοειται μαζευει ολα τα μικροβια αφου ειναι το πιο δυσπροσιτο σημειο για να πλυθει καλυτερα!!!

οποτε αν νομιζεις οτι με ενα 3λεπτο ντουζ μετα το σεξ καθαρισες μαλλον κατι αφησες εκει κατω να θεριζει και να αβγατιζει για ωρες....

το πετσακι το εχω καψει με λειζερ απο χρονια και δεν εχω τετοιες ανησυχιες πια
 
OP
OP
assofmaria

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
194
Πόντοι
0
Μετά από επίσκεψη σε γιατρό (Δερματολόγο), τελικά, δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Μικρή μόλυνση της ευαίσθητης περιοχής, είτε λόγω σεξ με ληγμένο προφυλακτικό ή ακάθαρτη γυναίκα (δυστυχώς δεν ισχύει για μένα), είτε λόγω χρήσης δημοσίων χώρων υγιεινής, είτε λόγω κακής ποιότητας σαπουνιου, είτε για χίλους δυο άλλους λόγους. Ο Γερο-πιστός μου θα μπορέσει, εντός βδομάδας, να συνεχίσει να απολαμβάνει τις πολύ σπάνιες πια και κοινότυπες ερωτικές εμπειρίες...
Πάντως, όσοι βιαστήκατε να τον ξεγράψετε, την πατήσατε. Θα σας μείνει η κακία. Χα χα χα!

Ο Γιατρός μου έδωσε μερικές συμβουλές, που νομίζω θα είναι χρήσιμες σε όλους.
- Αν τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον ο γιατρός συνιστά τα ακόλουθα:
(1) Για 2-3 μέρες να πλένει καλά την περιοχή με αντισηπτικό σαπούνι για ευαίσθητες περιοχές (μη συνταγογραφούμενο), κατόπιν να στεγνώνει καλά την περιοχή και μετά να βάζει μια αντισηπτική αλοιφή για ευαίσθητες περιοχές (και αυτή είναι μη συνταγογραφούμενη). Η διαδικασία αυτή να γίνεται δυο φορές την ημέρα.
(2) Αν τα συμπτώματα υποχωρούν να συνεχίσει την διαδικασία μέχρι να υποχωρήσουν, κάτι που μπορεί να πάρει καμιά βδομάδα. Στο 90% των περιπτώσεων, το πρόβλημα διορθώνεται.
(3) Αν τα συμπτώματα δεν υποχωρούν ή χειροτερεύουν να επισκεφτεί άμεσα γιατρό. Μπορεί να είναι από απλοί μύκητες και βαλανίτιδα, μέχρι και καρκίνος.
- Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν αν υπάρχει πρήξιμο της βαλάνου ή δούμε στίγματα/σπυριά στη βάλανο ή στο πετσάκι. Σε τέτοια περίπτωση πάμε κατευθείαν σε γιατρό (κατά προτίμηση Ανδρολόγο).

Τέλος καλό, λοιπό, όλα καλά. Ευχαριστώ για τις συμβουλες και τις προτροπές. Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
assofmaria

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
194
Πόντοι
0
το πετσακι εννοειται μαζευει ολα τα μικροβια αφου ειναι το πιο δυσπροσιτο σημειο για να πλυθει καλυτερα!!!

οποτε αν νομιζεις οτι με ενα 3λεπτο ντουζ μετα το σεξ καθαρισες μαλλον κατι αφησες εκει κατω να θεριζει και να αβγατιζει για ωρες....

το πετσακι το εχω καψει με λειζερ απο χρονια και δεν εχω τετοιες ανησυχιες πια
Ο Γιατρός που επισκέφτηκα επεσήμανε ότι η περιτομή συνιστάται για πολλά θέματα, πέρα των μολύνσεων...
 

Leon k

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
0
Μετά από επίσκεψη σε γιατρό (Δερματολόγο), τελικά, δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Μικρή μόλυνση της ευαίσθητης περιοχής, είτε λόγω σεξ με ληγμένο προφυλακτικό ή ακάθαρτη γυναίκα (δυστυχώς δεν ισχύει για μένα), είτε λόγω χρήσης δημοσίων χώρων υγιεινής, είτε λόγω κακής ποιότητας σαπουνιου, είτε για χίλους δυο άλλους λόγους. Ο Γερο-πιστός μου θα μπορέσει, εντός βδομάδας, να συνεχίσει να απολαμβάνει τις πολύ σπάνιες πια τις σπάνιες και κοινότυπες πια εμπειρίες. Όσοι βιαστήκατε να τον ξεγράψετε, την πατήσατε. Θα σας μείνει η κακία. Χα χα χα!

Ο Γιατρός μου έδωσε μερικές συμβουλές, που νομίζω θα είναι χρήσιμες σε όλους.
- Αν τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον ο γιατρός συνιστά τα ακόλουθα:
(1) Για 2-3 μέρες να πλένει καλά την περιοχή με αντισηπτικό σαπούνι για ευαίσθητες περιοχές (μη συνταγογραφούμενο), κατόπιν να στεγνώνει καλά την περιοχή και μετά να βάζει μια αντισηπτική αλοιφή για ευαίσθητες περιοχές (και αυτή είναι μη συνταγογραφούμενη). Η διαδικασία αυτή να γίνεται δυο φορές την ημέρα.
(2) Αν τα συμπτώματα υποχωρούν να συνεχίσει την διαδικασία μέχρι να υποχωρούσουν, κάτι που μπορεί να πάρει καμιά βδομάδα. Στο 90% των περιπτώσεων, το πρόβλημα διορθώνεται.
(3) Αν τα συμπτώματα δεν υποχωρούν ή χειροτερεύουν να επισκεφτεί άμεσα γιατρό. Μπορεί να είναι από απλοί μύκητες και βαλανίτιδα, μέχρι και καρκίνος.
- Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν αν υπάρχει πρήξιμο της βαλάνου ή δούμε στίγματα/σπυριά στη βάλανο ή στο πετσάκι. Σε τέτοια περίπτωση πάμε κατευθείαν σε γιατρό (κατά προτίμηση Ανδρολόγο).

Τέλος καλό, λοιπό, όλα καλά. Ευχαριστώ για τις συμβουλες και τις προτροπές. Καλή συνέχεια σε όλους!
Τώρα είδα το νημα. Πριν κάποια χρόνια είχα παρόμοιο πρόβλημα κ είχα τρομάξει για παράσημο. Πήγα σε αφροδισιολόγο δερματολόγο, γυναίκα κιόλας (άσχετο) και τελικά το είχα πάθει από το υγρό σαπούνι σώματος. Έκτοτε όπως μου είχε πει σαπούνι για ευαίσθητες περιοχές για την βάλανο και μόνο.
Μια χαρά πάντως ούτε καν φαντα δεν χρειάστηκες.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.164
Κριτικές
8
Like
25.038
Πόντοι
6.336
το πετσακι εννοειται μαζευει ολα τα μικροβια αφου ειναι το πιο δυσπροσιτο σημειο για να πλυθει καλυτερα!!!

οποτε αν νομιζεις οτι με ενα 3λεπτο ντουζ μετα το σεξ καθαρισες μαλλον κατι αφησες εκει κατω να θεριζει και να αβγατιζει για ωρες....

το πετσακι το εχω καψει με λειζερ απο χρονια και δεν εχω τετοιες ανησυχιες πια
Τυπε αν το ψεκάσεις με wd-40 είσαι κομπλέ.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Ο Γιατρός που επισκέφτηκα επεσήμανε ότι η περιτομή συνιστάται για πολλά θέματα, πέρα των μολύνσεων...
δεν εχω κανει περιτομη τυπε!
γνωστος μου που εκανε παντως ειχε μεγαλυτερη αναισθησια επειτα στην πραξη... την ιδια αναισθησια βεβαια εχω και εγω κοβοντας μονο τον χαλινο.

τα περισσοτερα νευρα ειναι οντως στο πετσακι-χαλινο (για να τα λεμε και με το ονομα τους . μη μπερδευεσαι με το πετσακι-ακροποσθια που καλυπτει το κεφαλακι-βαλανο.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Τυπε αν το ψεκάσεις με wd-40 είσαι κομπλέ.
w5 ενεργο αφρο ελαστικων απο τα lidl θελει τυπε. οτι καλυτερο ! κανει ακομα και για καθαρισμο της μηχανης αυτοκινητου χωρις κανενα κινδυνο για ηλεκτρικα και βραχυκυκλωματα! θα με θυμηθεις!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Μετά από επίσκεψη σε γιατρό (Δερματολόγο), τελικά, δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Μικρή μόλυνση της ευαίσθητης περιοχής, είτε λόγω σεξ με ληγμένο προφυλακτικό ή ακάθαρτη γυναίκα (δυστυχώς δεν ισχύει για μένα), είτε λόγω χρήσης δημοσίων χώρων υγιεινής, είτε λόγω κακής ποιότητας σαπουνιου, είτε για χίλους δυο άλλους λόγους. Ο Γερο-πιστός μου θα μπορέσει, εντός βδομάδας, να συνεχίσει να απολαμβάνει τις πολύ σπάνιες πια και κοινότυπες ερωτικές εμπειρίες...
Πάντως, όσοι βιαστήκατε να τον ξεγράψετε, την πατήσατε. Θα σας μείνει η κακία. Χα χα χα!

Ο Γιατρός μου έδωσε μερικές συμβουλές, που νομίζω θα είναι χρήσιμες σε όλους.
- Αν τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον ο γιατρός συνιστά τα ακόλουθα:
(1) Για 2-3 μέρες να πλένει καλά την περιοχή με αντισηπτικό σαπούνι για ευαίσθητες περιοχές (μη συνταγογραφούμενο), κατόπιν να στεγνώνει καλά την περιοχή και μετά να βάζει μια αντισηπτική αλοιφή για ευαίσθητες περιοχές (και αυτή είναι μη συνταγογραφούμενη). Η διαδικασία αυτή να γίνεται δυο φορές την ημέρα.
(2) Αν τα συμπτώματα υποχωρούν να συνεχίσει την διαδικασία μέχρι να υποχωρήσουν, κάτι που μπορεί να πάρει καμιά βδομάδα. Στο 90% των περιπτώσεων, το πρόβλημα διορθώνεται.
(3) Αν τα συμπτώματα δεν υποχωρούν ή χειροτερεύουν να επισκεφτεί άμεσα γιατρό. Μπορεί να είναι από απλοί μύκητες και βαλανίτιδα, μέχρι και καρκίνος.
- Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν αν υπάρχει πρήξιμο της βαλάνου ή δούμε στίγματα/σπυριά στη βάλανο ή στο πετσάκι. Σε τέτοια περίπτωση πάμε κατευθείαν σε γιατρό (κατά προτίμηση Ανδρολόγο).

Τέλος καλό, λοιπό, όλα καλά. Ευχαριστώ για τις συμβουλες και τις προτροπές. Καλή συνέχεια σε όλους!
κομπογιαννιτης ο γιατρος! δε προτεινε χαμομηλι!

τυπε η καλυτερη αντισηψια με χαμομηλι γινεται κατα προτιμηση χλιαρο. επειτα το δινεις στη γκομενα να το πιει...
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Like
342
Πόντοι
21
(3) Αν τα συμπτώματα δεν υποχωρούν ή χειροτερεύουν να επισκεφτεί άμεσα γιατρό. Μπορεί να είναι από απλοί μύκητες και βαλανίτιδα, μέχρι και καρκίνος.
- Τα παραπάνω ΔΕΝ ισχύουν αν υπάρχει πρήξιμο της βαλάνου ή δούμε στίγματα/σπυριά στη βάλανο ή στο πετσάκι. Σε τέτοια περίπτωση πάμε κατευθείαν σε γιατρό (κατά προτίμηση Ανδρολόγο).

Τέλος καλό, λοιπό, όλα καλά. Ευχαριστώ για τις συμβουλες και τις προτροπές. Καλή συνέχεια σε όλους!

Περαστικά τύπε αυτό που πρέπει να μείνει σε όλους είναι ότι πάμε σε δερματολόγο αμέσως. Είχα πάθει κάτι παρόμοιο πριν 3 χρόνια. Η τύπισσα που τραβιόμουν τότε είχε περίοδο και μπήκα από την πίσω πόρτα αλλά έσπασε το προφυλακτικό.
Μου έδωσε μια κρέμα ο γιατρός και ένα ειδικό σαπούνι και σε 5 μέρες είμουν καλα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.164
Κριτικές
8
Like
25.038
Πόντοι
6.336
w5 ενεργο αφρο ελαστικων απο τα lidl θελει τυπε. οτι καλυτερο ! κανει ακομα και για καθαρισμο της μηχανης αυτοκινητου χωρις κανενα κινδυνο για ηλεκτρικα και βραχυκυκλωματα! θα με θυμηθεις!
Συνεργειάς η βενζινάς είσαι.....


:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom