Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.690
Like
67.853
Πόντοι
12.756
ο ηλιθιος που μια σελιδα πριν μας ελεγε οτι οταν λες κατι που ισχυει πρεπει να το αποδεικνευεις ..
ο ηλιθιος , μια κουράδα που απο το στομα του βγαζει μόνο ψε΄ματα και χλεπες απο χυσια του Κουλη που δεν μπορει να καταπιει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.006
Κριτικές
1
Like
29.721
Πόντοι
8.006
1.28 ΣΥΡΙΖΑ
15 ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Λάθος εκανε
Προχθες εδινε 40, σημερα δινει 26 στην novibet.

15 δεν ξερω πού δινει.
Κανένα λάθος δεν έκανα.
Οποιος εχει αμφιβολια ας λογκαρει στην novibet να δει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.006
Κριτικές
1
Like
29.721
Πόντοι
8.006
1714230261754.png
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.006
Κριτικές
1
Like
29.721
Πόντοι
8.006
A, ενταξει, το εψαξα, 15 δινει στην stoixhman και 26 στη novibet, προφανως οσοι προλαβαν το 40, το προλαβαν, τωρα θα αρκεστειτε σε λιγοτερα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.024
Κριτικές
2
Like
13.682
Πόντοι
3.556
Προχθες εδινε 40, σημερα δινει 26 στην novibet.

15 δεν ξερω πού δινει.
Κανένα λάθος δεν έκανα.
Οποιος εχει αμφιβολια ας λογκαρει στην novibet να δει.
τα έχετε κάνει τόσο σκ@τ@ που φοβάστε μέχρι τον Κασσελάκη βρε κοπροκομματόσκυλα
που θέλετε βελόπουλο 2ο κόμμα :2funny:
Να πανηγυρίζετε αν πάρετε πάνω από 1.800.000 ψηφαλάκια δημ.υπαλ. κ συνταξ/χων
Όσους δεξιούς-κενρώους γνωρίζω και είναι πολλοί ,θα ψηφίσουν Κασσελάκη για αντίδραση στην σήψη και την διαφθορά
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
16
Like
13.523
Πόντοι
5.577
To πόσο αχρηστος ειναι ο Μητσοτάκης φαινεται απο ενα πράγμα.
Οχι τόσο απο το αρχικό δυστυχημα,όσο απο το οτι 1 χρόνο μετα ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΝΤΟΡΟ,ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ-ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ-ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
Καμία τσίπα,καμία ενσυναισθηση.
Ενα πράγμα κάνουν,κοβουν ταχυτητα για να μην τρακάρουν και πάλι!!!Αυτη ειναι η δικλείδα ασφαλείας

Αυτό ξεπερνάει κάθε όριο ανοχής.
Ειμαστε η μονη χωρα παγκοσμιως που δεν υπάρχει το ΜΈΣΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΣ.
Εν ετει 2024,μελος της Ε.Ε. και με ΤΡΙΣ να εχουν εισρευσει στη Χωρα απο το 1980 και μετα
η τραγωδια στα τεμπη ειναι ο καθρεπτης της χωρας, η χρεοκωπια της μεταπολιτευσης

- το βυσμα τυπος που απο αγραμματος αχθοφορος εγινε σταθμαρχης με 3500 τον μηνα
- η λεηλασια του εξοπλισμου απο τους ανεξελεγκτους ρομα
- η ΕΣΚΕΜΕΝΗ υποβαθμιση του σιδηροδρομου απο τα συμφεροντα, νταληκεριδων, κτελατζηδων, εργολαβων διοδιων κλπ
- οι μετα την τραγωδια προσπαθειες της κυβερνησης (και αλλοι να ηταν τα ιδια θα εκαναν) να πεσει στα μαλακα το θεμα

......και το καπακι απο την Κα Φλεσσα, ολοι φταιμε, ε οχι κυρα μου, ο πολιτης που παντα ηταν συνεπης σ αυτο το κρατος κι εβαλε το παιδι του μεσα να ταξιδεψει στο ασφαλες κατα τον υπουργο μεσον δεν φταιει :angry:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
16
Like
13.523
Πόντοι
5.577
τα έχετε κάνει τόσο σκ@τ@ που φοβάστε μέχρι τον Κασσελάκη βρε κοπροκομματόσκυλα
που θέλετε βελόπουλο 2ο κόμμα :2funny:
Να πανηγυρίζετε αν πάρετε πάνω από 1.800.000 ψηφαλάκια δημ.υπαλ. κ συνταξ/χων
Όσους δεξιούς-κενρώους γνωρίζω και είναι πολλοί ,θα ψηφίσουν Κασσελάκη για αντίδραση στην σήψη και την διαφθορά
Λατινοπουλου θα ψηφισει κανεις τυποι? τωρα τελευταια την παιζουν τα καναλια ενω πριν μονο τικ τοκ εβγαινε

ξερουμε ποιος την σπρωχνει? :think:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.289
Κριτικές
90
Like
32.350
Πόντοι
24.700
A, ενταξει, το εψαξα, 15 δινει στην stoixhman και 26 στη novibet, προφανως οσοι προλαβαν το 40, το προλαβαν, τωρα θα αρκεστειτε σε λιγοτερα
Αυτή είναι η κατάντια. Ότι η πολιτική και οι εκπρόσωποι της κατάντησαν τζόγος.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.024
Κριτικές
2
Like
13.682
Πόντοι
3.556
Λατινοπουλου θα ψηφισει κανεις τυποι? τωρα τελευταια την παιζουν τα καναλια ενω πριν μονο τικ τοκ εβγαινε

ξερουμε ποιος την σπρωχνει? :think:
αν την σπρώξω την ψηφίζω τύπε

ψηφίζω και κνδ αν έχω ενδιαφέρουσα προσφορά από @alex71 ,
εννοείται σαν μέλος πολύτεκνης οικογένειας με ευρύ κύκλο γνωριμιών η ψήφος μου "πολλαπλασιάζεται"
Άνευ προσωπικού οφέλους ,Κασσελάκη :hi:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: geoMan

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.181
Like
1.063
Πόντοι
216
Εάν δλδ πει κάποιος ότι είσαι κλέφτης δεν πρέπει να αποδείξει ότι είσαι και εσύ ότι δεν είσαι?

Σίγουρα είσαι Δικηγόρος σκατό κεφάλε?
Όχι. Αν κάποιος πει τον Αλεξ κλέφτη, πρέπει ο ίδιος να αποδείξει ότι είναι κλέφτης και ο Αλεξ δεν έχει υποχρέωση να αποδείξει τίποτα.

Σκέψου πόσα προβλήματα θα δημιουργούσε το σχήμα που ανέφερες, αν ίσχυε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Πάνω πάνω γράφει "Νικητής χωρίς Νέα Δημοκρατία" αλλά τα τρολακια που να το δουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι. Αν κάποιος πει τον Αλεξ κλέφτη, πρέπει ο ίδιος να αποδείξει ότι είναι κλέφτης και ο Αλεξ δεν έχει υποχρέωση να αποδείξει τίποτα.

Σκέψου πόσα προβλήματα θα δημιουργούσε το σχήμα που ανέφερες, αν ίσχυε.
Α, καλά, προσπαθείς ΚΑΙ ΕΣΥ να βγάλεις άκρη με βλαμμένο ΟΛΚΗΣ.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
21
Σοβιέτ καταντήσαμε ....με κουπόνια ....Παναγιά μου ....θυμάμαι κάποτε τα σόγια μου δεξιοί από κούνια που κορόιδευαν τον κομμουνισμό επειδή έδινε κουπόνια στους πολίτες της Βουλγαρίας κ ΕΣΣΔ .......που να ήξεραν οι άνθρωποι ότι θα ερχόταν η μέρα που η ελληνική δεξιά θα έδινε κουπόνια κ σε εμάς .....
Πιο ξεφτίλα πεθαίνεις ...
Eιπαμε, ήρθε ο γαλάζιος κρατισμος. Που πιστεύει στις επενδύσεις αλλά με κρατικό χρήμα. Που είναι (νέο) φιλελεύθεροι και πιστεύουν στην ελεύθερη αγορά και ο καλύτερος να επιβιώσει αλλά για τα δικά τους χρέη, τσιμουδιά. Που χωρίς εσπα ούτε λάμπα σε κολώνα της ΔΕΗ δεν μπορεί να αλλάξει. Που κατά τα άλλα θεωρούσαν την επιδοματικη πολιτική, αποτυχημένη.
Ο, τι να ναι δηλαδή.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.181
Like
1.063
Πόντοι
216
Α, καλά, προσπαθείς ΚΑΙ ΕΣΥ να βγάλεις άκρη με βλαμμένο ΟΛΚΗΣ.
Μη γίνεσαι μηδενιστής κι εσύ. Προφανώς γνωρίζεστε μέσω του σαιτ, εγώ είμαι πιο καλοπροαίρετος.

Μερικές φορές χρειάζεται απλά μια πληροφορία. Την παρέχω, αλλά το πώς θα τη χρησιμοποιήσει ο καθένας, είναι δικιά του ευθύνη.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
21
Δεν ξέρω για τα κόμματα αυτά που ανεφερες διότι δεν έχουν κυβερνήσει .....

Ορίστε
Κύριε stekas, με όλον τον σεβασμό κκε και λάος συγκυβερνησαν. Μάλιστα στελέχη του λάος είναι ακόμα υπουργοί.
Τώρα, είναι υπουργός ο τσεκουρατος Μάκης αλλά όντως η χα δεν κυβέρνησε... πάρτε το όπως θέλετε.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.117
Πόντοι
206
Ρε ξεφτύλες Νεοδημοκράτες
Διάρρηξη στο Υπουργείο Εσωτερικών ?

Δικτατορίσκοι
Βάλτε και μπουλντόζες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Μη γίνεσαι μηδενιστής κι εσύ. Προφανώς γνωρίζεστε μέσω του σαιτ, εγώ είμαι πιο καλοπροαίρετος.

Μερικές φορές χρειάζεται απλά μια πληροφορία. Την παρέχω, αλλά το πώς θα τη χρησιμοποιήσει ο καθένας, είναι δικιά του ευθύνη.
Καταλαβαίνω πως το γράφεις απλά επειδή τυχαίνει να τον "γνωρίζω καλά" εδώ μέσα αλλά ακόμα περισσότερο επειδή είναι πληροφορία κοινής λογικής για μένα, το έγραψα έτσι. Καλά έκανες και τοποθετήθηκες βάση και της ιδιότητας σου, μήπως κάποιος μάθει κάτι καινούριο σήμερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.006
Κριτικές
1
Like
29.721
Πόντοι
8.006
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom